Huisnummer Jh Wijhof: buitenkans in Reeshof BRINK Br De woonbijlage van De Tilburgse Koerier Bouw Koolhoven vordert snel Open huizen ROUTE BI) DE BRINK Kopers nieuwbouwwoning mogen meer lenen IDE TILBURGSE DONDERDAG 19 MAART 2015 OPLAGE 1 1 1.100 u tilburgwoont.nl de appartementen met 5,0%. Prachtige koopwoningen in Berkel-Enschot t i'T" www.debrinkberkelenschot.nl Ei www.facebook.nl/debrinkberkelenschot Bezoek de modelwoning van De Brink (Meikers 10 in Berkel-Enschot) tijdens de NVM Open Huizen Route op zaterdag 28 maart van 11.00 tot 15.00 uur. Oplevering van de woning is al mogelijk in december van dit jaar! wonen jen huis jiedt u en dat voor een 230.000,- v.o.n. U ;id om de moderne wonin- ret project Wijhof naar eigen :ht vorm te geven. Een mooie Executieveilingen In februari 2015 vonden 155 executieveilingen plaats. Dit is een stijging van 17,4% ten opzichte van februari 2014 (132). |j TILBURGWOONT.Nl TILBURG - Een groot woonoppervlak a (152-206 m2) en dat voor een lage gebie prijs: vanaf 230.000,- v.o.n. U hebt binnt de vrijhei gen in hei inziet de mogelijkheid tot inruil. Een unie ke kans, slechts weggelegd voor de eerste vier toekomstige bewoners die nü de knoop doorhakken. Kijk voor meer informatie op www.won- eninwijhof.nl. Woningtypen Vergeleken met februari vork aantal geregistreerde verkoct Twee-onder-een-kap De kleinste stijging i Ten opzichte van de ningtypen. De grootste een-kapwoningen met autoluwe wijk gelegen naast natuur gebied en met alle voorzieningen Mu.nen handbereik. Wilt u volgend jaar zomer al w in Wijhof, maar heeft u uw eigen nog niet verkocht? Novaform bi TILBURG - Minister Blok van Wonen heeft besloten dat kopers van een nieuwbouwwoning met een EPC van maximaal 0,6 voortaan 9.000,- extra hypotheek kunnen krijgen. Omdat deze woningen voldoende energiezuinig zijn, mogen banken dit bedrag buiten de inkomenstoets houden. EPC staat voor energie- prestatiecoëfficiënt en drukt uit hoe energiezuinig uw woning is. Hoe energiezuiniger uw woning, hoe la ger de EPC. Het was al langer mogelijk om extra Hypotheken Het aantal geregistreerde hypotheken nam in februari 2015 met 15,7% toe ten opzichte van februari vorig jaar, van 14.890 naar 17.229. Vergeleken met januari 2015 (14.253) is er een stijging van 20,9%. Provincies Ten opzichte van februari 2014 stijgt het aantal geregistreerde verkochte woningen in alle provincies, behalve in Limburg (- 4,9%). De stijging is het grootst in Drenthe met 26,8%. Verge leken met januari 2015 laten alle provincies een stijging zien. In Drenthe was de stijging het grootst met 42,6%. De stijging was het kleinst in Flevoland met 7,2%. Dongeparck De eerste trottoirs en parkeervak ken zijn inmiddels aangelegd wait in Buitenplaats Dongeparck worden de komende periode de eerste 311 woningen opgeleverd. De bouwval I zes tweekappers verloopt zeer voorl spoedig en wegens succes zijn vie) extra nieuwe tweekappers, type Boel renzwaluw, in verkoop genomen. M laatste kans om in dit prachtige deel) gebied een woning te kopen. Dongehof In het deelgebied Dongehof word» volop gebouwd aan de eerste 36 wo ningen. Er zijn nog enkele woningen in deze eerste bouwfase beschik baar! Ook de verkoop van de tweede fase in het deelgebied verloopt voor spoedig. Aangezien inmiddels ru/m 40% hiervan is verkocht komt W hier een bouwstart al snel dichterbij Vergeleken met de voorgaande maand, januari 2015, is er sprake van een stijging van 23,9%. Het Kadaster registreerde toen 9.437 verkochte woningen. Het Kadaster registreert de transacties van bestaande koopwoningen op het moment dat de notaris deze bij het Kadaster laat inschrijven. Dat is dus het moment van ei gendomsoverdracht, de koper wordt eigenaar van de woning. rig jaar zien we een stijging van het :hte woningen bij alle woningtypen, apwoningen stijgen het meest met 17,5%. is te zien bij de appartementen met 9,5%. vorige maand, januari 2015, stijgen alle wo- te stijging is hier te zien bij de twee-onder- 36,1%. De kleinste stijging is te zien bij hypotheek te krijgen voor het ener- giezuinig maken van een woning, i^it bedrag is in januari van dit jaar verhoogd van 8.000,- naar 9.000,- Als voorwaarde wordt gesteld dat de woning, na de aanpassingen,een EPC heeft van 0,6. Lees het volledige artikel bij de bron op de website van de NVB (Vereniging voor ontwikke laars bouwondernemers). Bij de verkoop van woningen van De Brink hebben wij een inruilgarantie diverse malen toegepast. Onze kopen noemen deze inruilgarantie "realistisch". De zekerheid die het geeft wordt dan ook gewaardeerd door de kopers en de bank! Q VAN WIJNEN TILBURG - De bouw vordert snel in Koolhoven Buiten. Ondanks het gure weer de afgelopen periode is er flink doorgewerkt. Inmiddels zijn er 113 huizen in aanbouw in o.a. Dongehof, Buitenplaats Dongeparck en Buiten hof. Begin maart worden de eerste woningen opgeleverd. Tussen de huizen in aanbouw worden de trot toirs en parkeervakken aangelegd. Ook de inrichting van de natuur komt dichterbij. Hier lopen straks de Schotse Hooglanders vrijuit en wie uit zijn raam kijkt, kan dan zomaar oog in oog komen staan meteen van de runderen. Buitenhof Binnenkort start de bouw van fase 2 en 3 (ca. 30 woningen) in Buitenhof. Ook de verkoop van fase 4 is inmid dels gestart! Het aanbod bestaat uit rijwoningen en tweekappers. Kadaster registreert in februari meer verkochte woningen APELDOORN - In februari 2015 registreerde het Kadaster 11.697 verkochte woningen. Dit is een stijging van 16,6% ten opzichte van februari 2014 (10.030).

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 12