Ë50PLUS 4 tk Peter Spoor 45 40 Jaar 'Thuis met Het Laar' Problemen met uw kunstgebit? Leypark Mobiel Sanique va €8.695,- LEEFTIJD 6 DONDERDAG 29 JANUARI 2015 LEEFTIJD ugier TILE het tal ondi En a gaal NEI ZOI LIL ^microcar) Leypark Mobiel Het Laar Aangenaam Voor onderhoud APK en banden aan bijna alles wat rijdt. Bel voor een afspraak 013 - 5434984. Geopend op maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Meten is weten! Doe nu een bodyscan bij gezondheidsstudio Sanique. Bel of ga naar de website voor gratis advies! Het Laar biedt u hiertoe een breed pakket aan producten, diensten en faciliteiten zoals thuiszorg, het huren van een appartement met woonarrangement, verzorging en verpleging. Het Laar biedt mensen al 40 jaar de mogelijkheid om hun leven te leven zoals zij dat zelf willen. Ook als u wat ouder wordt en het misschien wat minder makkelijk is om vast te houden aan uw zelfstandigheid en leefstijl. Belangrijk is dat u zich altijd thuis voelt, waar u ook woont. Thuis met Het Laar. Condorstraat 13, 5022 BC Tilburg •013 5434984 info@leypark.nl www.leypark.nl www.brommobiel.info Voor meer informatie, kijk op onze nieuwe website: www.hetlaar.nl of bel: 013 46S 77 00 :iale 3D-presentatie weer oen aanwezig zijn. Deze c een comp lier kunt u De hl is opn de bu onden Consul een sc 1000 dien ei vergaa de Eur een tv 2013, nipt vc ten. Of gelope bedroe 2014 v ten. To ook m Nederl ker blij Preven metee lichaar tandprotheticus Health Care Kennismakingsaar Introductiemetin Uitgebreide me drs. F.(Frank).W.E.A. Kouwenhoven Orthomoleculair therapeut Oorzaken van klachten en verborgen verstoringen worden opgespoord. Ze worden op een computerscherm in duidelijke grafieken en in een speciale 3D-presentatie weergegeven. Op deze manier kunt u zelf zien waar precies in het lichaam disbalansen aanwezig zijn. Deze disbalansen kunnen direct door het apparaat worden behandeld. “™-'’ EUROSCOOP www.euroscoop.nl BIOSCOPEN I TILBURG EUROSCOOP aanbiedingen: ïting voor maar 29,99 (15 minuten), leting voor maar 44,99 (30 minuten). Broekhovenseweg 33 - Tilburg - fel.: 013-5900874 - www.peterspoor.nl Programma Dinsdag 3 februari 2015 THETHEORY OF EVERYTHING Locatie Tilburg: Dr. Deelenlaan 8b, 5042 AD, Tilburg Locatie Oirschot: Van Beekstraat 10,5688 DX, Oirschot www.sanique.nl, info@sanique.nl, 06 - 50 83 93 84 Dinsdag 7 apnt 2015 KIDNAPPING FREDDY HEINEKEN Een bodyscan is een soort APK voor het lichaam die uw gezondheid in beeld brengt. De bodyscan van Vitatec Global Diagnostics is een uniek meetsysteem, nieuw op de Nederlandse markt en ontworpen en ontwikkeld in Zwitserland. Sinds 1993 werken artsen en therapeuten in veel Europese landen waaronder Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland al met dit systeem. Hun ervaringen zijn zeer positief. Het systeem meet de energetische structuren van het lichaam veilig en nauwkeurig. Dit gebeurt door middel van elektromagnetische frequenties die het lichaam worden doorgezonden. Hierdoor zijn in een vroeg stadium verstoringen in het lichaam te signaleren voordat er lichamelijk klachten optreden. Door deze meting krijgt u een duidelijk beeld van hoe het gesteld is met uw gezondheid. Hoe gaat een meting met Vitatec Global Diagnostics? U wordt verbonden met het apparaat via twee elektroden die op de binnenkant van de enkels worden bevestigd. De meting wordt gewoonlijk uitgevoerd in een liggende positie en is pijnloos. Binnen 8 minuten voert het apparaat een nauwkeurige meting uit van meer dan 600 verschillende lichaamsfuncties. De meetresultaten met betrekking tot de systemen, functies, organen etc. worden onmiddellijk grafisch weergegeven op het scherm. Na de meting krijgt u de diagnose bespreking met daarna (indien gewenst) een behandeling voor de grootste disbalansen in uw lichaam. Naast de meting, diagnose en behandeling krijgt u een orthomoleculair voedingsadvies zodat u in het dagelijks leven ook uw voedingspatroon kunt aanpassen voor een betere gezondheid. Als u altijd al eens hebt willen weten hoe het met de gezondheidstoestand van uw lichaam is gesteld dan is het nu tijd voor een preventieve bodyscan met Vitatec Global Diagnostics. Een zwak orgaan of lichaamssysteem dat niet optimaal werkt, veroorzaakt niet direct pijn of andere symptomen. Als deze verborgen verstoringen echter onbehandeld blijven, kunnen zij op den duur leiden tot een vermindering van de veerkracht van het lichaam. Daarom is het zinvol om preventieve maatregelen te nemen voordat er lichamelijke klachten optreden. Echter, ook als er al symptomen aanwezig zijn (bijvoor beeld chronische klachten, stress, vermoeidheid, artrose, slaapproblemen, rugpijn, migraine spijs- verteringsproblemen etc.), kan het nuttig zijn om inzicht te hebben in de gezondheidstoestand van het lichaam om in staat te zijn de juiste behandeling te kiezen. Elk organisme heeft een eigen reactiepatroon. Op grond van dit reactiepatroon kunnen waardevolle conclusies worden getrokken over de huidige gezond heidstoestand en het functioneren van de onderzochte organen en systemen. Met het meetsysteem worden deze reactiepatronen gemeten en geëvalueerd. De meetresultaten leveren een schat aan informatie op. De energetische gezondheidstoestand van de organen (bijvoorbeeld de nieren, de longen en het hart) en de lichaamssystemen (bijvoorbeeld het lymfatisch systeem, spijsverteringssysteem, immuunsysteem en het systeem van spieren, skelet en gewrichten) wordt zichtbaar gemaakt. Dinsdag 3 maart 2015 MICHIEL DE RUYTER

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 18