I allerbeste. r Alles voor het KPN Glasvezel ia Verrassende afsluiting Thuis-in-Tilburg Schoentje zetten bij PLUS IJsselstein za.nl Theaters Tilburg zoekt figuranten voor De Jantjes ALGEMEEN 7 ssis FOTO: JORIS VAN BENNEKOM Hollandse Glorie uitverkocht lenk Dissel 7 kpn.com/glasvezel BURGSE KOERIER DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 13 NOVEMBER 2014 Kinderen willen glasvezel, want dan heb je Interactieve TV en internet op z’n best. Neem Begin Gemist. Daarmee ga je direct terug naar het begin van je favoriete tv-programma, ook als je de tv net aanzet of naar een andere zender keek. Terwijl moeder die spelshow kijkt, kan vader tegelijkertijd muziek downloaden op z’n tablet en kunnen de kinderen gamen op de computer. Want met een eigen aansluiting op het glasvezelnetwerk heeft iedereen de vrijheid te doen wat hij wil. Meer weten Ga naar kpn.com/glasvezel koopboulevard Leyparc dan onder zullen vallen". zaterd in het Voetje vrijjl •en om het urgers een aken. Maar niet alleen kunnen rr,se kinderen heb- ingezet om een zo •kstbordje te maken ig waren er veel Tilburgers, II van vorig jaar, kunnen kinderen ook dit jaar daar hun schoentje zetten. De knutselpiet heeft een speciale bouwplaat van een schoen gemaakt, zodat de kinderen hun eigen schoe nen gewoon aan kunnen houden. De bouwplaat ligt klaar bij PLUS IJsselstein. Kinderen kunnen thuis lekker knippen, kleuren en plakken. De geknutselde schoen kunnen ze daarna inleveren in de winkel. De Sint en Pieten stoppen er dan een leuk cadeautje in. tilburg De tweede editie van Thuis-in-Tilburg, een unieke sa- *5 menwerking tussen enthousiaste ondernemers van koopboulevard Leyparc in Tilburg en SNENS, een bureau dat educatieve kunstpro jecten en workshops ontwikkelt j en uitvoert, is deze week op ver rassende wijze afgesloten. «nutmeg naar Neder- komt ook langs PLUS IJs- i de enthousiaste reacties tilburg - Vanaf zondag 16 november kunnen kinderen hun schoentje zet ten bij PLUS IJsselstein aan de Bester- dring. Sint en Piet komen namelijk bij PLUS langs om een cadeautje in de schoentjes te stoppen. Op woens dag 3 december kunnen de gevulde schoentjes weer opgehaaid worden, 's Middags is de sint aanwezig tussen 14.00 en 16.00 uur. Sint is weer onderwee land. En hij I selstein. Na maar ook mensen van buiten de stad, die deze prachtige tekstbord jes hebben gekocht. Verrassend leuk om te zien dat in o.a. vele Tilburgse horecagelegenheden de tekstbord jes opdoken." "Gelukkig konden wij de mensen van Kompaan en de Bocht ook verrassen en wel door een cheque van 1000 euro te overhandigen. Een geslaag de actie", aldus voorzitter Ronald Westerveld van ondernemersvereni ging Leyparc. "Wij gaan ons uiterste best doen om een derde editie te realiseren van dit mooie project. Dan zal Thuis-ln-Tilburg samenwerken vanuit de nieuwe ondernemersver eniging van de AaBe fabriek Tilburg, waar eind van de maand de eerste nieuwe winkels geopend zullen wor den en waar de ondernemers van Nadat vorig jaar Tilburgse basis schoolleerlingen dienbladen heb ben beschilderd voor de actie van Jhuis-in-Tilburg, hebben de kinde- ten deze keer tijdens hun naschool se activiteiten, onder begeleiding van SNENS, vrolijke tekstbordjes gemaakt die de afgelopen maanden bij de winkeliers op koopboulevard Leyparc werden verkocht om geld in te zamelen voor een goed doel: Kompaan en de Bocht. Deze week werd bekend gemaakt dat de -actie liefst 1000 euro heeft opgeleverd. Sandra Westerveld van Leen Bakker Tilburg: "We hadden gepland om de iheque even onder het genot van •en kopje koffie aan Unitmanager an Kompaan en de Bocht Andrea Ossenblok te overhandigen. Maar daar dachten de medewerkers van Kompaan en de Bocht anders over. We werden meegevraagd naar de kantine voor een kopje koffie. Bij binnenkomst bleek de hele kantine »l te zitten met bewoners: moe ders, kinderen en medewerkers van Kompaan en de Bocht. Er was taart, bloemen prachtige tekeningen en vooral heel veel dankbaarheid." Nan- sySwaanen van SNENS: "We probe er ons steentje bij te drager leven van onze mede-Tilbun beetje aangenamer te makt dit hebben wij doen.Veel Tilburgse ben zich enorm inc mooi mogelijk tek^ en gelukkig waron Tilburg Komende Sporthal Dongewijk in het teken staan van het Nederlandse lied tij dens het evenement Hollandse Glorie. Django Wagner, Henk Dissel, frank Smeekens, Bart Schuermans, Henry Huijsmans en DJ Max Miller zullen hun opwachting maken op de le eerste mega-editie met een brui send platform en een spectaculaire licht- en geluidshow. De presentatie is in handen van Bart Schuermans. Hollandse Glorie is mede mogelijk jemaakt door hoofdsponsors Strada fotoren uit Dongen en Edda Glas Handel uit Tilburg. Het is de eerste keer dat zo'n groot evenement rondom het Nederland se lied in de Reeshof wordt georga niseerd. Met trots heeft de organi satie onlangs kunnen melden dat het evenement uitverkocht is. "We zijn trots dat we vier weken vooraf uitverkocht zijn, er zijn helaas geen kaarten meer beschikbaar", aldus mede-organisator Q2Events. Foto's zullen na afloop te vinden zijn opTil- burg.com en www.hollandse-glorie. nl. Hou de website in de gaten voör de volgende editie. tilburg - Datje van sommige stukken nooit genoeg krijgt, bewijst De Jantjes dit jaar opnieuw. Met vertrouwde gezichten als Willeke Alberti en Rosalie de Jong kan het publiek nogmaals genieten van deze oer-Hollandse musical met onvergetelijke liedjes en Amsterdamse humor. Naast deze vertrouwde gezich ten, zoekt Theaters Tilburg in samenwerking met de producent van het stuk, Tilburgse figuranten die een avond willen schitteren op het toneel van de schouwburg. Er wordt gezocht naar één mannelijke en één vrouwelijke figu rant. Mannen en vrouwen tussen de 50 en 65 jaar met een lengte tussen 1,70 en 1,85 meter en een normaal postuur kunnen hun aanmelding (met contactgege vens) sturen naar communicatie@theaterstilburg.nl o.v.v. De Jantjes. Op basis van loting zullen twee figuranten gekozen worden. De Jantjes is te zien in de schouw burg van Thea ters Tilburg op 21 december om 16.00 uur. Kaar ten zijn verkrijg baar via www. theaterstilburg. nl, telefonisch via 013-5432220 en aan de balie van Infoservice Tic kets van Theaters Tilburg.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2014 | | pagina 7