UI PA§ FOTO'S? 199 Extra voorstelling Dreamgirls in Tilburg Benefiet voor Operation Jake Feesten voor het goede doel Meezingfestival in Symfonie Dichtbundel'Kippen plassen niet' 1 4? C 50% TOT 90% GOEDKOPER DAN NIEUW SENIORENBANKSTEL Inschrijving Link Jongeren Theaterfestival -BURGSE KOERIB FOTO: ROY BEUSKER Chantant Parelmoer Tonpraters Gala Zeemanskoor De Leye Zangers. Testament Fl FRANS VAN AARLE ^«loeleere. Benefiet Stichting Ibhongo 9 novem- keer een het kwam niet bij me pp gelukkig te zijn. j. Haar Jen op Kaartverkoop gestart! www.tilburgserevue.nl ontstaat er onenii I werd in 2006 inifer Hudsi :n. Met begin mefiet- janiseren informa- 29 maart 2015 vindt de van het Link Jongeren :ival plaats in de NWE Vorst lllem ll-straat in Tilburg. •_e datum t met een waterdier Omdat de regen aanhield bouwden we een ark, iedereen was welkom ook zij die niet uitgenodigd waren. IN- EN VERKOOP GEBRUIKTE MEUBELS INBOEDELS EN PARTUGOEDEREN Magazijn: kapelmeesterlaan114 5049 NL Tilburg do.t/mza.open 's Avonds, bij het schamele licht, vertelden we elkaar verhalen uit het oude testament, Later liep raapten en holde tot heuse toverlantaarns. Contact: (013)535 98 58 info@peerke.biz www.peerke.biz Korvelseweg 255, Tilburg Diessenseweg 7, Hilvarenbeek www.fransvanaarle.nl Nieuwlandstraat 56 in Tilburg, blog heet hanrent en is te vinde internet. voor slechts voorverkoop jratis loterij-ticket bij je ?pen we over soppige akkers i suikerbieten, ilden ze uit Falcon, isen, Fer- jn, Frank i Leen iet :ie in de leeftijd van 12-20 jaar en h interesse om mee te doen met j theatergroep? Schrijf je dan snel Inschrijven kan tot 5 november e-mail info@linkfestival.nl. Kijk voor meer informatie en de inschrijfvoor- waarden op www.linkfestival.nl. De mooiste van Tilburg! ...en nog voordelig ook! Geschikt voor alle officiële documenten Kwaliteitsgarantie Kijk op www.fransvanaarle.nl Winkel: Korvelseweg 159 5025 JD Tilburg di. t/m za. open No Guts No Glory - Factorium Podiumkunsten, foto: william van der voort tilburg - Hanneke J.C.F. ter Voert uit Tilburg is afgestudeerd in de beel dende vakken. Haar passie ligt ech ter bij de Nederlandse taal. Onlangs is een vijftigtal gedichten van haar hand in boekvorm verschenen. Ook stuurt ze dagelijks via wordpress, com berichten de wereld in. Hanneke ter Voert leeft en schrijft met en over haar psychisch stoornis, over de dood, maar ook over schoon heid en hoop. Ze registreert en com poneert voorbij haar eigen emotie, toch ademt in al haar zinnen een intense liefde door. Haar gedichten zijn indringend, realistisch, origineel en authentiek. Wie de moeite neemt ze te lezen en te herlezen wordt vol gens de dichteres zeker verrast en beloond. Haar gedichtenbundel heet 'Kippen plassen niet' en is voor 12,50 euro te koop bij boekhandel Livius aan de hilvarenbeek - Op zondag 2 novem ber is er in de Hilvariastudio's in Hil varenbeek een Afrikamuziekmiddag voor het hele gezin met optredens van afrokoor Cunene uit Tilburg en djembégroep Djembasa uit Breda. Aanvang om 14.30 uur. Tijdens het concert kunnen de kinderen knutse len in "Afrikaanse stijl". De opbrengst is voor Stichting Ibhongo, die jonge kinderen helpt in een township in Zuid Afrika. De stichting ondersteunt twee pleegzprghuizen en helpt mee aan de realisering van de bouw van goede crèches en opleidingen voor vrouwen in deze crèches. Kijk voor meer informatie op www. stichtingibhongo.nl. moergestel - Op vrijdag 21 novem ber organiseert de Stichting Opera tion Jake een benefietavond in Den Boogaard, Sint Jansplein 5 in Moer gestel. Op deze avond, die duurt van 20.00-01.00 uur, treden de Neder landstalige artiesten Berry Damen, Liesbeth, Gino van der Meijs, Patrick Dano, Franky Falcon, Jordi Fe' Rinus Werrens, Jeroen Jansen ry Goorden, Jeffrey Heesen, I Smeekens, Dries Roelvink en Zijlmans op. Er is ook een loterij mei spetterende prijzen. De presentatie is in handen van Eric van Eeten. Het geld dat ingezameld wordt gaat volledig naar de stichting Operation Ioisterwijk Op zaterdag 1 november vindt de vierde editie plaats van het benefietfestival Semmy's Rock in De Leerfabriek in Oisterwijk. De organi satie verwacht een kleine 1.000 toe schouwers te mogen verwelkomen. I Er zijn optredens van DJ Paul Rabbe ting, Bastard Sugar, Stringcaster, Pulse en DJ Tommy Santo. Kaarten kosten €13,50 en zijn online I te koop via Semmysrock.nl en de tic ketshop van De Leerfabriek. Tevens in de voorverkoop bij Cafetaria Epi I in Moergestel en bij Eetcafé de Tijd lin Oisterwijk. Tijdens Semmy's Rock I wordt een loterij gehouden met als I prijs een ballonvaart voor 2 personen. I Loten zijn los te koop 1,50 per stuk. In de krijg je een gratis Tstc.i ■egangskaart. (■rsenstamkanker is de enige vorm ran kinderkanker, waarbij kinderen geen overlevingskans hebben. Stich ting Semmy financiert onderzoeken door het VU Medisch Centrum in Amsterdam naar hersenstamtumo- ren bij kinderen. De grotere bekende fondsen starten pas met financieren als de eerste resultaten zichtbaar zul len zijn. Semmy's Rock is een jaarlijks benefietfestival waarbij de opbrengst van de avond geheel ten goede komt aan Stichting Semmy. Oprichters zijn Frans en Sacha van der Donk. In no- vember 2010 verloren zij hun dochter Rosanne aan deze vreselijke ziekte. Na haar overlijden doneerden ze de tumor aan de wetenschap. Tegelijk beseften ze dat er meer geld nodig is om onderzoek te kunnen doer dit in het achterhoofd werd 2011 het idee geboren om bene concert Semmy's Rock te orga t.b.v. Stichting Semmy. Meer ir tie: www.semmysrock.nl evenement met lekkere meezingers en hapjes en drankjes uit de keuken van de Symfonie. Dit jaar treden op Ut kan wè Leije uit Helvoirt, Jeremi ade uit Oisterwijk, Méépesaant uit Tilburg en De Leye Zangers, even eens uit Tilburg. Het festival duurt van 13.30 tot 17.15 uur. Entree 4.00, incl. kopje koffie/thee. Kaarten zijn verkrijgbaar bij De Sym tilburg Op zondag 9 ber wordt voor de derde meezingfestival gehouden in MFA De Symfonie, Eilenbergstraat 250 in Tilburg. Het is een initiatief van Noordraad Heikant-Quirijnstok en Zeemanskoor De Leye Zangers. Vier koren uit Tilburg en omgeving gaan met elkaar de strijd aan. Maar belang- rijker is dat het gaat om een gezellig (tilburg - Een uitzinnig premièrepu- bliek en een rode loper bomvol ca- Imeraploegen! Onlangs ging de musi- II Cal Dreamgirls, de grootste reizende I musical van Nederland, in première. I fout bekend Nederlands was razend I (hthousiast, en dat is ook hetTilburgse I publiek opgevallen. Wegens het grote succes is daarom op zondag 11 januari I een extra voorstelling van deze soul- I) volle musical bijgeboekt in Theaters I Tilburg. I De musical Dreamgirls is losjes geba- I seerd op het leven van The Supremes I en Diana Ross en vertelt het verhaal I van The Dreamettes. Zangeressen Effie, I Qeena en Lorrell willen naam maken in muziekwereld. Wanneer Effie haar I plaats als leadzangeres moet afstaan I jtBURG Op I 14de editie I Iheaterfestiv I aan de Willem ll-straat in 1 I Een nieuwe plek, een nieuwe I maar het beproefde concept i I rnufje nieuw. Ben je een the oisterwijk - CV De Zotte Mulders houdt op zondag 2 november het be kende Parelmoer Tonpraters Gala in wijkgebouw DeWaterhoef,Terburght- weg 100 in Oisterwijk. De tonpraters die deelnemen zijn Peter Ritsema (Loon op Zand), Jan Schel lekens (St. Michielsgestel), Christel van den Dun gen (Tilburg), Hans Keeris (Knegsel), Alex Wintermans (Hank) en Brabants Kampioen Ad Vermeulen (Chaam). Het gala begint om 14.00 uur. De zaal gaat open om 13.30 uur. Kaarten kos ten 8,00 euro in de voorverkoop. De voorverkoopadressen zijn Tabakspe ciaalzaak Paymans, Dorpsstraat 31; De Waterhoef, Terburghtweg 100 en Henk Dekkers, Plesmanstraat 19, al lemaal in Oisterwijk. Jake. De 3 jarige Jake is geboren met dubbelzijdig microtie atresie. Dat betekent o.a. dat zijn oorschel pen niet goed zijn aangelegd. Jake is een lief en vrolijk mannetje dat lekker in zijn vel zit. Zijn ouders wil len hem laten opereren. In Amerika is dit mogelijk. De kosten hiervoor bedragen 52.000 euro. Omdat CZ de behandeling niet zal vergoeden organiseren ze o.a. deze benefiet avond. Kaarten kosten 12,50 in de voorverkoop en 15,- op de avond zelf. Ze zijn nu verkrijgbaar aan de bar in Den Boogaard tijdens ope ningstijden. Meer informatie: www- denboogaard.com berkel-enschot Op zondag 2 no vember kunt u in cultureel centrum De Schalm, Eikenbosch 1 in Berkel- Enschot, luisteren naar een geva rieerd koorprogramma met licht klassiek, volksmuziek en werk uit het populaire genre. Gemengd koor Chantant staat onder leiding van Pe ter van Aerts en wordt op piano be geleid door Marius Reijnoudt. Verder wordt medewerking verleend door een gitaartrio. Aanvang om 14.30 uur. Entree 5 euro. aan Deena, ontstaat er onenigheid. De musical werd in 2006 verfilmd met Beyoncé, Jennifer Hudson en Eddy Murphy in de hoofdrollen. Liedjes uit de musical als Dreamgirls en I am tel ling you I am not going werden op slag wereldhits. Voor de Nederlandse musi cal tekenen o.a. de zangeressen Berget Lewis en Pearl Jozefzoon. Samen met een twintigkoppige cast en liveband is Dreamgirls dé musicalsensatie van het jaar! De voorstelling Dreamgirls speelt van 9 t/m 11 januari in de schouwburg van Theaters Tilburg. Kaarten zijn ver krijgbaar via www.theaterstilburg.nl, telefonisch via 013-5432220 en aan de balie van Infoservice&Tickets vanThe- aters Tilburg. bje >uw in. via

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2014 | | pagina 7