0! SI il ili ’s.ii i" .i Kids on Ice IFF verbindt zich aan eerste editie Warande by Night Dorpencompetitie jeu de boules vs Willem II Willem II laat aantrekkelijk voetbal zien Willem ll- SC Cambuur ‘ÓM UNIS Derby der lage landen bij HC Tilburg Lijfstroom Pilates en massage opent haar deuren in Tilburg s I B B BB "1 Q - 45 DETILBURGSE KOERIER DONDERDAG 30 OKTOBER 2014 SPORT IRGSE KOERIER (advertorial) Andrew Tjon A Ong en J. v.d. Hooft Margot van Geffen uit Tilburg in actie met het Nederlands elftal. Vrijdag 31 oktober 20:30 uur TILBURG DESTIL TRAPPERS Tilburg Stappegoor www.trappers.nl Tricolores forever. DAMMEN JACK’S CASINO BEKERCOMPETITIE Rommelmarkt Kegelaer □aching ihing.nl UNIS FLYERS HEERENVEEN o Wit aan zet specialiseerd in lessen leert zij f kunnen doen Op zondag officiële of nieuwe massage De studie Buenen, aan de Hierna s voor Pilat maanden voor masseur. istreke jpen vijf, slen ir to E CM ff Loes is reeds acht jaar werkzaam als Pilatestrainer en gesp rugklachten. In haar k mensen wat ze zelf R om hun klachten te verminderen. Daarnaast is Loes gediplomeerd Holos-masseur en geeft zij tafelmassages en stoelmassages. 9 e ggg£ shhk Warande by Night. Behalve IFF heeft ook Iris Ohyama zich verbonden aan Warande by Night. Deze Japanse multinational, met de Europese vestiging in Tilburg, produceert kunststof consumenten producten en is daarnaast actief in LED-verlichting. Iris levert innovatieve en milieuvriendelijke LED verlichting, - waarmee het parcours en terrein van Warande by Night passend en sfeer vol verlicht zullen zijn. Kijk voor alle informatie over Warande by Night op www.warandebynight.nl. iters tand? jw kind nkerü ite training probleem zijn. Geïnteresseerden welkom op zondag 2 november van 13u- 17u aan de Ringbaan Noord 7 in Tilburg. Er zijn hapjes en drankjes, gratis meedoe-lessen Pilates, gratis stoelmassages en demonstraties op Pilates-toestellen. Zie www. Iijfstroom.nl voor het volledige programma. tilburg - De Nederlandse hockeysters spelen op maandag 3 november om 19.00 uur bij hockeyclub Tilburg aan de Bredaseweg een vriendschappe lijke interland tegen België. De oe fenwedstrijd geldt als voorbereiding op het toernooi om de Champions Trophy, dat op 29 november begint in de Argentijnse stad Mendoza. De interland is gratis toegankelijk voor ag 2 november vindt de c opening plaats van een studio voor Pilates je in Tilburg: Lijfstroom. io wordt geleid door Loes in 2004 afgestudeerd Fontys Dansacademie. studeerde zij twee jaar atestrainer en nog veertien kaatsheuvel - Ruitersportvereniging De Kegelaer organiseert op zon dag 2 november een rommelmarkt in Manege De Kegelaer, Baan 48 in Kaatsheuvel. Deze markt duurt van 10.00-15.30 uur. De opbrengst is be stemd voor het onderhoud van de accommodatie. het publiek. Voorzitter Rob Kluyt is zeer vereerd dat de KNHB de club heeft uitgeko zen voor dit oefenduel. Het is de eer ste interland waarvoor HC Tilburg als gastheer op zal treden. Voor bonds coach Sjoerd Marijne, met een verle den als coach bij Tilburg, is het zijn eerste interland met het nationale dameselftal. Willem II staat na 10 speelronden op een keurige 9de plaats in de competitie met 15 punten. Eén punt minder dan de tegen stander die aankomende zondag op be zoek komt. Om 14.30 uur wordt er in het Koning Willem II stadion afgetrapt voor het duel Willem II - SC Cambuur. Aangezien het verschil tussen deze twee ploegen maar 1 punt bedraagt in het voordeel van de be zoekers kunnen we een aantrekkelijk duel verwachten. Aantrekkelijk voetbal, dat laat Willem II ei genlijk vanaf het begin van het seizoen al zien. Zo ook afgelopen weekend op bezoek bij Heracles Almelo. Met een keurige 1-3 overwinning en drie kostbare punten keer den de Tricolores terug naar Tilburg. Ruim 450 supporters waren getuige van deze overwinning. Over de 12e man heeft Wil- Zondag 2 november -14.30 uur. Ben jij erbij om deTricolores naar de volgende thuisoverwinning te schreeuwen? Koop je kaartje dagelijks tussen 09.00-12.30 uur en 13.00-17.00 uur bij de recep tie van het Koning Willem II Sta dion of online via www.bestelje- kaartje.nl. Op de wedstrijddag is de receptie geopend van 9.30 - 11.30 uur en vanaf 13.00 uur kunt u bij de kassa's terecht. Per SCC kun je 2 kaartjes kopen en per CC 1 kaart. Tot zondag! In deze partij speelde wit 40-34 als se- mi-lokzet, omdat dan 13-18 niet mag. Een combinatie die zomaar in een training kon staan: 37-31 28-22 42x13 8x30 34x5 Om zo mooi te winnen was me niet vergund en het eindspel ver prutste ik ook nog eens hopetoos: 0-2. De Brabantse titel gaat naar de spelers met de hoogste rating, A. Tjon A Ong, Wim van der Kooij of Frank Teer. Frank Teer was in zijn functie als internatio naal arbiter elders voor het WK Rapid. Zijn partij wordt ingehaald voor 22 november. Eindspel diagram 1zwart 7 schijven 13,14,15,18,23, 31,36 wit7 schijven op 24,25,30,32,33,35,47 Na 23-29 kan 32- 28 op 29x38 24-20 30x10 maar ook 32- 28 29x20 47-41 29-24 47x24 30x8 en wit verovert schijf 18 nog in plaats van 23-29 14-19747-41 33-2847x2025x14 28x8 voordeel wit. Zaterdag 1 november is ronde 4 van de Nationale Competitie met de vol gende wedstrijden: Huissen 2-TDV, Mi- cone-Constant,Rotterdam; Ie klasse C: Denk en Zet Hardinxveld-PSV Dam men, Middelburg-TDV 2, Denk en Zet 2 ,Culemborg-De Variant Oudenbosch; 2e klasse E: De Kroonschijf-EAD Asten, Rivieren dammers 2-HED 2; Huissen 3- De Amateurs, St. Michielsgestel. Op 22 november wordt het Brabants kampioenschap afgesloten met ronde 7 en 8. Het programma is in verband met de nog niet gespeelde wedstrijd FrankTeer-W. v.d. Kooij nog niet beschikbaar. J. v.d. Hooff tilburg Kort geleden maakte de or ganisatie van de Internationale Loket, nl Warandeloop Tilburg bekend met iets nieuws te komen: Warande by Night, een fun run voor maximaal 500 deelnemers op vrijdag 21 november. De inschrijving hiervoor is inmiddels geopend en er is reeds veel interesse van deelnemers en toeschouwers. Ook het bedrijfsleven maakt graag deel uit van dit vernieuwende evene ment. International Flavors and Fra grances, kortweg IFF, is een belang rijke partner van de eerste editie van lem II niet te klagen, ook bij thuiswedstrij den is de sfeer uitstekend. Toch kunnen er nog mensen bij in het stadion en daarom worden er tien weken lang redenen gege ven waarom jij een halve SeizoenClubCard zou moeten aanschaffen. De eerste drie redenen zijn: de passie en sfeer die nooit ontbreekt in het Koning Willem II stadion, dat Willem II de trots van het voetballand is en de roem en glorie die door een mooi aantal titels en prijzen wordt uitgedrukt. De komende weken worden er nog meer redenen gepresenteerd en vanaf 10 november begint de verkoop van de halve SeizoenClubCard. Houd de site in de gaten voor prijzen en overige aanschafin- formatie (www.willem-ii.nl). Ben er bij in de tweede helft van het seizoen en steun de Tricolores. Bij Lijfstroom kun je terecht voor lessen Klassieke Pilates. Dit is een bewegingsmethode, rond 1920 ontwikkeld door Joseph Pilates (zie foto), waarbij je leert je lichaamscentrum te versterken. Deze lessen worden gegeven in kleine groepen op de mat, maar ook beschikt de studio over originele Pilates-toestellen voor privélessen. oisterwijk - Op dinsdag 4 november gaat de winterdorpencompetitie van start, een competitie tussen jeu de boulesclubs uit Haaren, Cromvoirt, Biest-Houtakker, Hilvarenbeek, Oi sterwijk, Diessen, Udenhout en Hel- voirt. Er wordt binnen gespeeld in hallen in Oisterwijk, Haaren en Dies sen. Op 4 november spelen in Oister wijk Haaren tegen Cromvoirt en Biest- Houtakker tegen Hilvarenbeek. Van ieder dorp komen 10 spelers in actie. Dit zijn 5 doublets. De wedstrijden beginnen om 19.00 uur. U bent van harte welkom bij PCO op Den Donk, Moergestelseweg 32d in Oisterwijk. tilburg De start van het evenement Kids on lee vindt plaats op dinsdag 4 november. Het schoolschaatsen wordt voor het vierde jaar op rij gehouden. Er nemen liefst 1066 kinderen deel aan het evenement. Stichting Schoolschaatsen Tilburg en Omstreken laat leerlingen van de groepen vijf, zes en zeven van de basisscholen in Tilburg en omgeving kennismaken met het schaatsen. Twin tig gediplomeerde instructeurs van Ijs club Tilburg zetten zich belangeloos in om gedurende het schaatsseizoen elke week op de dinsdag- en donderdagoch tend in twee lesuren op de Ireen Wüst Ijsbaan kinderen de beginselen van het schaatsen bij te brengen. De leer ling krijgt daarvoor op drie achtereen volgende weken les. De ijsclub levert tevens de benodigde schaatsen en an dere materialen. Per leerling betaalt een school slechts 2,50 voor de hele cur sus. Rotary Club Tilburg Triborch zorgt al jaren dat de kas goed gevuld blijft. 15 S Cii |3. ROEM EN GLORIE

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2014 | | pagina 45