ll a *De öfaeciaUöt uewt (Ma V Een nieuwe parochie, een nieuw bestuur Resui De Gebitten Centrale - Tongerlose Hoefstraat 77-01 - 5046NE Tilburg - 013-5449961 - www.gebittencentrale.nl /ezt Vrijdag 10 oktobe^a-s.: Inloopdag van 9:00 tot 14:00 Gratis advies beoordeling van uw gebitsprothese incl. gratis prothesereiniging! Najaa Gemc -reparaties -rebasing -nieuwe prothese -klikgebit -implantologie De specialist voor uw kunstgebit! Ook voor uw I Implant Company] CENTRUM --tin jeugd en GEZIN Brabant^^ DONDERDAG 9 OKTOBER 2014 DE TILBURGSE K0ER1E 6 Vacatures bij Jou in de buurt In samenwerking met f Dirigent Wil va Kosten De cursus kost €15,00 inclusief cursusmap. Organisatie GGD Hart voor Brabant verzorgt de cursus. Wanneer Dinsdag 28 oktober, 11 en 25 november, 9 december van 19.30 - 21.30 uur. Pubers. Soms zijn ze verfrissend en ontwapenend, soms ook humeurig of dwars. Hoe ga je hier als ouder of verzorger het beste mee om? Hoe pakken andere ouders dit aan? Deze vragen en meer komen in de cursus aan bod. Met onder meer aandacht voor de puberteit als ontwikkelingsfase, het zelfbeeld, onderhandelen met je puber en manieren van opvoeden. Vanaf 1 januari fuseren 4 parochies in Tilburg Noord (Frater Andreas, Montfort, Vlaspit en Bron) tot een nieuwe parochie, R.K. Parochie Zalige Peerke Donders. Als gevolg van deze fusie zal een nieuw parochiebestuur benoemd worden. Naast een selectie van reeds zittende bestuursleden wordt gezocht naar nieuwt bestuursleden, woonachtig binnen of als voorkeursparochiaan aangesloten bij de nieuwe parochie. Taken van het bestuur De bestuurlijke taken richten zich primair op het scheppen van voorwaarden die nodig zijn voor de realisatie van de pastorale zorg binnen de nieuwe parochie. Verder heeft het bestuur een belangrijke coördinerende functie bij de uitvoe rende beheertaken die zoveel mogelijk vanuit de oorspronkelijke (voormalige) parochies blijven plaatsvinden. Bij de concrete bestuurssamenstelling zal het kwaliteitsniveau prevaleren boven een evenredige vertegenwoordiging vanuit de oorspronkelijke parochies. Een vertegenwoordiging vanuit alle voormalige parochies zal niettemin zeer op prijs worden gesteld. Ook evenwichtigheid qua leeftijdsopbouw en samenstelling van mannen en vrouwen wordt belangrijk gevonden. Aanmelding Als uzelf belangstelling heeft of parochianen kent die u graag in deze functie ziet, roepen wij u op dit te melden per e-mail aan pastoor Frank Lemmens. Het emailadres van pastoor Lemmens treft u aan onder de pastorale ambitie op de website. Die pastorale ambitie kunt u vinden op de websites van de oorspronkelijke parochies: www.kerkwest.nl www.parochiedevlaspit.nl www.montfortparochie.nl www.parochiedebrontilburg.nl Graag reageren voor 25 oktober. De betreffende personen zullen daarna zo I spoedig mogelijk worden benaderd. Het spreekt voor zich dat met de verkregen informatie vertrouwelijk en zeer zorgvuldig wordt omgegaan. TILBURG het er m de erfeni Beethove Meer info Centrum Jeugd en Gezin Tilburg. Waar GGD-gebouw, Ringbaan West 227 in Tilburg. Aanmelden Op www.jeugdengezintilburg.nl vind je een aanmeldformulier. Telefonisch aanmelden kan ook. Centrum Jeugd en Gezin Tilburg www.jeugdengezintilburg.nl 0800- 3 65 65 65 (gratis) Cursus voor ouders/opvoeders van pubers (10 t/m 17 jaar) BETER OMGAAN MET EEN PUBER www.implantcompany.nl Uiteindelij kranig gei deze groc de philh laat horer ber in Con om 20.30 de Engels worth laai pianocom symfonie men. Pian Beethov I Het verh< hannes Br vijftien ja; nische set stappen. 1 tijd zijn Ei schreef F verder'nie I hoven zó Alles over opgroeien TILBURG Gei presenteert oktober een betteken sta te Baas". Res zangverenigi middag o.l.v sen een verr gehore bren geleidt Resui nira Jakunin; begeleiden. I bij Boerke IV Tilburg. Aan' entree bed ra Ss kopje koff Kaartverkooj 16.00-17.00 Hoefstraat 1 aanvang van 3.30 uur). V voorzitter va ein), tel. 013 retariaat vai el. 013-4555 bonders, 013 lijk voor me esurrexit.nl surg.nl.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2014 | | pagina 6