'N J-lj F I J Brabant Werkt.nl Brabant Werkt.nl B&W stelt voor Startersbeurs te verlengen TUINMACHINES Vacature Bedrijfsleider la en arantie Gemeenten ieuws Mariakapel Goirle gemeentelijk monument 1 Afmelden voor papieren telefoongids ALGEMEEN de TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 11 SEPTEMBER 2014 5 BURGSE KC GOIRLE goirle 1 Vacatures bij jou in de buurt 4 DE LOOPED fU).O. Ben jij als kartrekker/teamleider toe aan een nieuwe uitdaging? vijken Acquisitie napr aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kijk op de website: www.becxtuinmachines.ni/vacatures/ of neem contact op met Erwin Hommen - 06-30627596 - erwin@becxtuinmachines.nl. Sluiting vacature: 1 oktober‘14. Becx Tuinmachines is i met aantoonbaar rest >elen sre Geïnteresseerd? Mail dan jouw motivatie met CV naar Daniëlle Heijms: danielle@delooperndo.nl. Mariakapel wordt gemeentelijk monument. BRON: CULTUURHISTORISCH BUREAU HUSKEN EN ZOON EINDHOVEN jrs kunnen zich af- :?ren telefoon- litgever DTG bij te dragen op zoek naar een gedreven leidinggevende sulfaat. Becx Tuinmachines is toonaangevend in Nederland en staat bekend om haar service en vermogen om flexibel in te spe op de specifieke wensen van klanten. Dit vraagt bijzonder kwaliteiten van de medewerkers. 5 stop te zetten door dat aan ue geven via website www.dtg.nl (klantenservice). Wij zijn op zoek naar een collega die: Interesse heeft in NDT en/of ervaring met NDT (inspectie) apparatuur en IT-producten Minimaal één afgeronde opleiding elektrotechniek (MB0+) en/of Werktuigbouwkunde heeft Deskundig is en uitstekende contactuele eigenschappen heeft Zowel zelfstandig als in een (klein) teamverband kan werken Initiatief neemt en meedenkt in oplossingen In het bezit van een rijbewijs B De Engelse taal beheerst in woord en geschrift ILBURG Het Tilburgs college stelt ie raad voor de Startersbeurs te verlengen tot eind 2016. In die leriode kunnen er maximaal 180 teurzen worden verstrekt. let uitgangspunt van de Starters- eurs is jongeren zonder baan aan et werk te helpen. In het najaar van 014 wordt het voorstel van B&W oorgelegd aan de gemeenteraad dens de begrotingsbehandeling, inds de start van de pilot in Tilburg iapril 2013 zijn 95 startersbeurzen i Midden-Brabant afgerond. Uit e evaluatie blijkt dat 34% van de tngeren na het afronden van de tartersbeurs een contract krijgt bij et leerbedrijf. Meer dan de helft tilburg - Tilburger melden voor de papierei gids/Gouden Gids. Uitc maakt dit mogelijk om t. aan een beter milieu. De papieren versie van de gids wordt steeds minder gebruikt. Veel mensen zoeken een telefoonnummer of een bedrijf via detelefoongids.nl of via een app op de tablet of een smart phone. Onderzoek wijst uit dat de papieren gids maandelijks nog 2,5 niljoen keer wordt geraadpleegd. De gids helemaal laten verdwijnen s daarom geen optie. DTG erkent wel dat de traditionele wijze van ver spreiding van de papieren gids (met name huis-aan-huis) niet meer past inde huidige tijd. Daarom wordt de distributie aangepast. Doel is om ilet-gebruikers geen papieren gids meer te leveren. Bij adressen waar een nee/nee- of Wat bieden we: Afwisselende functie binnen een groeiend familiebedrijf in producten en apparatuur ten behoeve van niet destructieve inspectie en materiaalanalyse Samen met een klein doch ijzersterk team van professionals streven we ons doel na: het leveren van kwaliteit NDT artikelen, apparatuur én diensten. Gelegenheid tot ontwikkeling Klantenkring in de Benelux in de luchtvaart-, voedingsmiddelen- en staalindustrie, defensie, (petro)chemie, constructiebedrijven, scheepsbouw en offshore in de gehele Benelux Standplaats is Hilvarenbeek. van de jongeren (62%) vindt dat de Startersbeurs hun kansen op werk vergroot. Wethouder Erikde Ridder (economie arbeidsmarkt): "Jeugdwerkloos heid is een groot probleem. Je maakt een valse start in je maatschappelij ke carrière en het is ontzettend las tig de opgelopen achterstand goed te maken. Met de Startersbeurs heb ben we een prima middel in handen om de jeugdwerkloosheid te bestrij den. De verlenging sluit naadloos aan bij onze regionale ambitie om als Midden-Brabant jeugdwerkloos- heidsvrije zone te worden." Een Startersbeurs duurt maximaal 6 maanden en kan één keer verlengd worden. Het is de bedoeling jonge- Service/Maintenance Engineer NDT (Elektrotechniek MB0+) In deze afwisselende en brede functie verzorg je het onderhoud, reparatie en de kalibratie van apparatuur ten behoeve van NDT, semi-geautomatiseerde installaties en analyse-instrumenten van onze klanten. Hetzij aan de hand van een bestek of onderhoudsinstructies. In deze functie monteer je de machines bij de klanten op locatie. Vervolgens installeer je de machines en stel je ze in bedrijf. Bij storingen die niet op afstand te verhelpen zijn ga je hier naartoe om de problemen te verhelpen. Daarnaast houd je je bezig met het in bedrijf stellen van specialistische montage- en/of installatiewerkzaamheden op het gebied van elektra en instrumentatie. Je bent verantwoordelijk voor de voorbereiding van de interventie en bijkomende technische administratie, onder andere het maken van monteursrapporten (in Excel). Het onderhoud voer je uit bij de klant of in onze werkplaats in Hilvarenbeek. een nee/ja-sticker zit, worden geen gids gidsen bezorgd. Daarnaast is het te g mogelijk om de bezorging van de ren werkervaring op te laten doen bij een leerbedrijf en onder bege leiding te werken aan de competen ties. De gemeente betaalt het loon, het leerbedrijf spaart iedere maand een bedrag van 100 euro dat ingezet kan worden voor scholingsactivitei ten. De Startersbeurs is een initiatief van de Tïlburgse hoogleraar Ton Wilthagen en de jongerenbonden FNV en CNV. Bijna een kwart van de Nederlandse gemeenten werkt met de Startersbeurs. Het in dit nieuwsbericht genoemde besluit heeft het college deze week genomen en wordt bij de begro tingsbehandeling in het najaar van 2014 ter besluitvorming voorgelegd aan de raad. goirle - Op zondag 14 september wordt gevierd dat de Mariakapel in Goirle, ontworpen door Jos. Be- daux, door de gemeente Goirle is aangewezen als gemeentelijk mo nument. Tevens is het die dag exact 62 jaar geleden dat de kapel werd ingezegend. In samenwerking met de Stichting Jos. Bedaux en het gil de Sint Joris organiseert Stichting Steengoed Goirle een programma rondom het nieuwe gemeentelijk monument op de hoek van Venne- weg en Oude Baan. De kapel was een initiatief van paro chianen van Maria Boodschap. Zon dag, Open Monumentendag, gaat het in optocht van de Maria Bood- schapkerk naar de Mariakapel, ge heel in het teken van het thema ‘Op reis'. Bij de kapel volgt een feestelijk programma met woord en muziek, afgesloten door een kopje koffie of thee in het Mill-Hillcollege. Frans Bedaux van de Stichting Jos. Bedaux zal tijdens het koffiemoment een korte presentatie geven over de ka pellen in Brabant ontworpen door zijn vader'Jos. Bedaux en de panden die we aandoen op de fietsroute. Open Monumentendag wordt af gesloten met een fietsroute langs monumenten in Goirle, onder an dere monumenten van Jos. Bedaux en nieuwe werken van Bedaux De Brouwer Architecten. Start- en eind punt is de Mariakapel. Om 14.00 uur start de optocht van de Maria Bood- schapkerk naar de Mariakapel. Om 14.30 uur begint het programma bij de Mariakapel. Een uur later wordt begonnen aan de fietsroute. (EIST

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2014 | | pagina 5