na Garageverkoop Hilvarenbeek Wie wil mij helpen het bewijs te leveren dat telepathie echt bestaat ■xtra eucharistieviering Hasseltse Kapel Openluchtmis tijdens Maria Hemelvaart GEESTELIJK 15 TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 14 AUGUSTUS 2014 Het Afscheidshuis De uitvaart van bovenstaande overledenen wordt verzorgd door: Drs.Sjef Denissen. OVERLEDENEN Dat kan, en als U met mij gelooft dat dat kan moet U meedoen want er is geld, waarschijnlijk veel geld, mee te verdienen. Het Afscheidshuis: afscheid nemen zoals u thuis zou doen T 013 5721822 06 24556106 www.uitvaartbegeleidinginharmonie.nl i een c >eter ker an waar ik ben jkt sn lische twee Familiebericht plaatsen? Bel: 013-5368805 of mail naar advertentie@tilburgsekoerier.nl en vraag naar de mogelijkheden. hilvarenbeek Op zondag 31 augustus vindt een grote garageverkoop plaats in en rond de wijken de Eist, Elstakkers en de Loosche Akkers in Hilvarenbeek. helpen u, 24 uur per dag! W IBl JRr is het niet alleen nodig ze sterker te maken door het tonen van filmpjes, ook de herkenbaarheid van de signalen moet opgevoerd worden door oefèning met feedback zodat de twee personen de signalen beter leren onderscheiden. arbij mensen leren kennen npathie en respect men ontwikkelen. i sympathie snden kan 1 dan beleefdheid 1. De resultaten DeTilburgse Koeria lel verder dan te verwachten 5u“/o icebook en Twitter. prrecte antwoorden dat hun foto burg - In de Hasseltse pel is op vrijdag 15 ustus een extra eu- ristieviering vanwege Hoogfeest Maria Ten- Deze De Bron, zal tijc Jen mis- Uitvaartbegeleiding In Harmonie Oude Lind 35, Tilburg 013-57 Bijnen Uitvaartonderneir1- Brucknerlaan 20 Tilburg 0 Uitvaartbegeleiding Har Henriette Ronnerstraat 19,1 Dela Uitvaartverzorging Karei Boddenweg 3, Tilburg 013-5299670 Uitvaartonderneming Oisterwijk/ Dela Uitvaartverzorging Moergestelseweg 28, Oisterwijk 013-5216482 Frülda Horvers- de Bakker 94 jaar, Tilburg 27-7 Frits van der Borg 62 jaar, Berkel-Enschot 27-7 Zr. Christine van Alst 94 jaar, Tilburg 1-8 Margaret Daanen-de Krom 57 jaar, Tilburg 2-8 Rica Christiaanse- Haanskorf 82 jaar, Tilburg 3-8 Ad van Vuuren 73 jaar, Tilburg 4-8 Ans Marcelis- Goedemondt 80 jaar, Tilburg 4-8 Michael Redjosentono 40 jaar, Goirle 4-8 Zr.Theophora Berkhout 96 jaar, Tilburg 7-8 Jan van Ham 79 jaar, Berkel-Enschot 8-8 Toon van den Braak 93 jaar, Tilburg 5-8 Nellie de Beer-Kuis 75 jaar, Tilburg 5-8 5721822 leming Tilburg 013-4553379 arriet van der Vleuten .Tilburg 013-5920048 TonVerheijen 79 jaar, Tilburg 5-8 Jan van Gestel 78 jaar, Tilburg 6-8 Ria Jansen-Venmans 81 jaar, Tilburg 5-8 An Snoeren-Elias 80 jaar, Tilburg 6-8 Jo Hooijen-van Vessem 86 jaar, Tilburg 7-8 RinusVerhoof 78 jaar, Tilburg 8-8 Nelly Seelen-Vermijs 89 jaar, Loon op Zand 7-8 Mieke Rijpert-Jansen 66 jaar, Tilburg 7-8 Bert Marinus 83 jaar, Tilburg 8-8 André van Helvoirt 78 jaar, Tilburg 9-8 Mientje de Kok-Schoen- makers 83 jaar, Tilburg 10-8 An Brabers-van Gorp 93 jaar, Tilburg 10-8 Bert van de Klundert 64 jaar, Tilburg 9-8 De heer P.A.M. van Hest 68 jaar, Goirle 11-8 Uitvaartbegeleiding In Harmonie Monuta Benelux Karei Boddenweg 7, Tilburg 013-4632230 Monuta Denissen Gen.Winkelmanstraat 161 Tilburg 013-5425525 Monuta/Tom van Dijk Pastoor van Rijckelstraat 7 Oisterwijk 013-8226527 Uitvaartverzorging Arie Vrijhof Mingersbergstraat 48, Tilburg 06-30185968 herkennen en waar elkaar dus ook beter I en de nodige symj voor elkaar kunn Onbekend is onbemind en s en respect voor onbeker nooit veel meer zijn en welwillendheid. zullen echter vooral beter zijn door het tonen niet van foto's maar van live opnames met geluid en actie van de persoon in kwestie die niet alleen het uiterlijk van de betreffende persoon oproepen, maar ook de aard en het karakter van de persoon duidelijker oproepen en daar gaat het om bij telepathie. Ik denk net als Sheldrake aan het tonen van afbeeldingen van twee personen aan een groep van ca. 30 personen (liever nog meer) waarbij de afbeeldingen getoond worden in een volgorde bepaald door de even of oneven worpen met een dobbelsteen zodat die twee personen 50% kans hebben om correct te zeggen dat hun afbeelding getoond is, maar meer dan 50% zullen kunnen wandeling door deze wijken vol met tweedehands spullen. De verkoop is van 10.00 tot 16.00 uur. Deelnemerslijst en plattegrond zijn de downloaden op www.gvh.dmspft.nl jnaal of niet bewustzijn en riode kunnen .gorde buiten aid oneven of even ;r zo veel van weten het harde ik dat met "n, elkaar coben en in plaats van foto's, i zijn veel beter dan scores die niemand Idrake stopte omdat »n bij elkaar dat is het hij mij. Dat m proberen nag d«ais at om athie en respect, lering. En als er ie /eel kracht, met warmte, aan iemand kan toezenden is het echte waardering en respect voor integriteit en bekwaamheid. Sheldrake ziet dat niet maar ik denk dat de mens een spiritueel wezen is en ik denk aan een spirituele uitleg en daarom denk ik dat het goed is verder te gaan hij gestopt is. Hij is bioloog, it psycholoog. Ik denk dat dit een goede methode is waarbij de twee personen goed het verschil kunnen leren kennen tussen wel een sign, een signaal in hun bf na een trainingsperio weten in welke volgt hun aanwezigheid geworpen is of er dat dat geen toeval kan zijn, f bewijs van telepathie. Ik den! mensen die enthousiast zijn, beter kennen, geoefend hebb video's gebruiken in pl< scores te bereiken zijn die van Sheldrake,: kan negeren. Shelc hij niet voldoende menser kon krijgen en houden, grote probleem e-mailde I denk ik ook en ik wil daarom pr mensen die men kende. Het resultaat van de test had dus moeten zijn dat zij het in 25% van de gevallen goed hadden. Dit bleek 45% te zijn. Er zijn dus wetenschappelijke bewijzen, men kan die cijfers van 58% en 45% zwak noemen maar ze zijn volgens mij toch wel het zwakke bewijs van het bestaan van telepathische signalen en ik vind het de moeite waard om daarop verder te gaan. schien beter bekend als Maria Hemelvaart. De vie ring begint om 10.00 uur. Pastoor F. Lemmens, ver bonden aan de parochie Dc tijdens deze viering voorgaan. Belangrijk, heel belangrijkhierbij isdat succes zonder twijfel wereldnieuws zal zijn. De media zullen hiervoor veel interesse hebben en bereid zijn aardig wat geld op te hoesten voor het alleenrecht er bij aanwezig te mogen zijn, geld dat wij dan onder elkaar zullen kunnen verdelen, eerlijk met meerderheid van stemmen. En als U dus tot de mensen hoort die het bestaan van telepathie echt mogelijk achten zou het dom zijn om niet aan dit onderzoek mee te doen want met succes komt echt ook geld en dat zouden echt -wel eens belangrijke bedragen kunnen zijn. Deelname is dan voor U een lotje in een loterij waarin de kans op een zeer hoge prijs zeer hoog is. Mee doen dus. Uit de tests van Sheldrake blijk duidelijk dat er alleen maar resultater zijn bij mensen die elkaar wat beter kennen en ik mag daarom aannemen dat het gaat om signalen van sympathie en respect, om ethische waardering. En als er iets is dat men met veel een voldoende grote groep bij elkaar te krijgen en te houden en hoop - dat U het met mij eens zult zijn dat met voldoende doorzetters succes verzekerd zal zijn. Cantate Domino samen met zanggroep Inspira tion. Ook de drie glides uit Moergestel nemen deel aan de viering. Zij komen, met het beeld van Maria in processie over het bospad naar de kapel. Het thema van de viering is dit jaar 'Een huis vol glorie ziet men al over onze aard'. Het aantal stoelen is be perkt, het is aan te rader, zelf een (klap)stoel mee te brengen. De viering wordt georganiseerd door de Pastoraatsgroep in en rond de wijkt parochie St. Jans Ont- en de Loosche Aki hoofding in Moergestel. Wilt u een leuk dagje uit, maak dan een epathie bestaat en dat dat geleverd kan worden daar van overtuigd om meerdere en. Maar ik denk daarbij vooral i het bekende verschijnsel dat nsen soms merken dat iemand ireactievertoontophunaandacht ider dat die ander die aandacht tuiglijk heeft waargenomen of zij merken zelf de aandacht van land anders te hebben gevoeld daarop reageren zonder die ndacht zintuiglijk waargenomen hebben. itane, duidelijke reacties irom dat het bestaan van thle met deze signalen geleverd orden. Ca. 50% van Nederland ut aan dat deze signalen werkelijk iaat niet om zo iets Jdingen van UFO's, meer dan 10% van Nederland, nuchtere mensen die helemaal n interesse hebben voor occulte ken en die er geen enkel belang bij bben zo iets te zeggen, zegt deze ervaring te kennen, m miljoenen echte oeurtenissen. Ik wil voor de tests een zaal huren. Het Boulevard-cafe, Noordstraat 51 tegenover het busstation is hiervoor het meest geschikt dan kunnen ook mensen uit de omgeving van Tilburg makkelijk deelnemen. Hebt U interesse? Mijn postadres is postbus 638, 5000AP Tilburg, mijn tel.no. is 013-5447633 dat U vanaf nu kunt bellen, ik ben in de avond gewoonlijk thuis. En ik (een oude Tilburger) ben vanaf 20/8 voorlopig ook iedere week op Woensdag aanspreekbaar tussen 8 en 9 uur in het Boulevardcafe dat na de vacantie weer vanaf 18/8 open is. Hopelijk kan ik in Aug/Sept. Met voldoende mensen een begin maken. scoren als er echt telepathi signalen uit de groep naar die 1 personen zijn gegaan. Dit dus met het gebruik van levende beelden die veel meer zeggen over het wezen van de persoon. Die moeten dus getoond worden aan een groep personen die bij meerderheid twee mensen aangewezen hebben als zijnde meest geschikt om telepathische signalen naar te verzenden. Om de signalen meetbaar te kunnen maken getoond was maar bij een groep mensen die elkaar wat beter kenden tot 58% correcte antwoorden. Bekend zijn ook de vele getuigenissen van mensen die zeggen te voelen dat een bepaald iemand gaat bellen terwijl dat toch niet iemand is die regelmatig belt. Sheldrake heeft ook hiermee proeven genomen. Hij gaf proefpersonen de mogelijkheid om van te voren te zeggen wie er belde waarbij men de keuze had uit vier .BURGSE KOE^e Bien van Kampen van der Smissen 85 jaar, Tilburg 5-8 Ben Beekes 57 jaar, Tilburg 14-7 Leon Vanbei 77 jaar, Tilburg 15-7 Ad Smulders 74 jaar, Tilburg 16-7 Herman Bool 85 jaar, Kaatsheuvel 16-7 Mien van Empel-Vermeer 89 jaar, Loon op Zand 17-7 WilWennekes 69 jaar, Alphen 18-7 Horst van Barneveld 75 jaar,Tilburg 19-7 Nelly de Kleijn-van Rijn 94 jaar, Tilburg 19-7 MartKints 69 jaar, Bergen op Zoom 22-7 Riet van Meel 76 jaar, Tilburg 24-7 Will van Berkel 64 jaar, Tilburg 25-7 Boy Janssens 76 jaar, Tilburg 26-7 Ik neem aan dat er een Geest bestaat tlie alles wat leeft voortdrijft maar dat hoeft U van mij niet te geloven. Wat U wel moet geloven is dat er Dok wetenschappelijke bewijzen geleverd zijn voor het bestaan van telepathie door de bekende Engelse bioloog Sheldrake (zie Sheldrake.org). ;eft het bestaan van de boven ireven signalen getest door net tonen van foto's van 2 afwezige personen aan een groep mensen in Pen volgorde bepaald door de even of 'neven worpen met een dobbelsteen, tet een groep mensen die elkaar iet kenden kwamen die 2 personen iet verder dan te verwachten 50% Waarom denk ik betere resultaten te kunnen bereiken dan Sheldrake? Die deed zijn tests met willekeurig aangewezen mensen, niet getraind met feedback en met foto's. Ik denk dus aan een op basis van belangstelling en enthousiasme en enig geloof in een spirituele kern in ons zelf, geselecteerde groep mensen. Ik denk aan meerdere bijeenkomsten en oefeningen met feedback om de signalen te leren moergestel Ter ge legenheid van Maria Hemelvaart wordt op vrijdag 15 augustus een openluchtmis gehou den op de open plek in het bos achter de Maria kapel aan de Oisterwijk- seweg in Moergestel. De viering begint om 19.00 uur. Bij slecht weer lui den een half uur voor aanvang van de dienst de kerkklokken en zal de eucharistieviering om 19.00 uur plaatsvin den in de parochiekerk van Moergestel. De vie ring wordt opgeluisterd door het gemengd koor

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2014 | | pagina 19