P!| 28 V ’arcours Tilburg Ten Miles officieel vastgesteld is :tie Oefenprogramma Willem II Drunense Fietsvierdaagse Iburg 25 Tilburg Spint voor Inloophuis 50 Midden Brabant C B B E S El B E B Q B B I IJshockeycompetitie eredivisie krijgt vorm eindhoven Het is de laatste maan den angstvallig stil geweest in het Nederlandse ijshockey, maar de Nederlandse IJshockeybond (NIJB) heeft deze week wat open heid van zaken gegeven over het seizoen 2014-2015 in de Jack's Ca sino Eredivisie. 15 SPORT ILBURGSE KOEfr)E tilBURGSE KOERIER DONDERDAG 10 JULI 2014 Fons Huijbechts )pen vindt cours. FOTO: STICHTING TILBURG TEN MILES 10 €125 €499 Hockeykamp MHC Berkel-Enschot Lierse SK- J. v.d. Hooft Veteranen tennis Udenhout FOTO: GEERT VAN ERVEN DAMMEN ide Koe ■start i: Ivan b' ('chicar www.drunensefiets- 1 te itse liddag '.inder- Uden- let 27e 55 of 75 kilo- andere is op Prins 09.00 ziouagmic oeciale Kir ircus'. or- agen snde DPO f aiRfiSÉ laan Onderv aanpassi de deelr Mijlen Jenniskens ykunsten er kinderen. De kans is groot dat landskampioen en bekerhouder Destil Trappers komend seizoen de strijd aan moet binden met vijf concurrenten, foto: thusfotografie.com door bijvc Zdoroviak en Derk bijTSVL ::k in Tilburg; 5 juli, 19.00 uur, )ij VC Herentals; Vrijdag 18 juli, 19.00 uur, Willem II- Roda JC, bij TSV Longa aan de Spoor dijk in Tilburg; Vrijdag 25 juli. h-f C=£* Q Wit aan zet Q O O Q Q Q Q O BB Zwart aan zet juli wordt in Nijme het Nijmegen Ópe 8 Nijmegen open 2013 gespeeld 24-30, te zwakke voortzetting. Beter is 13- 19 bijvoorbeeld om na 33-29x29 te kunnen combineren via 25-30 15-20 12-18 26x40 met winst. Ook na 9-14 33-29x29 is deze combinatie mogelijk via 20-25 14-20 13-1812-1816x40 De coup de la Bombe oftewel kikkezet is de zet die vooral in het klassieke spel erg veel invloed heeft, mag ze nu wel of niet? Soms wel, soms niet, dus steeds rekenen opnieuw. en ook de kinderen van de naschool se opvang sluiten aan. De hele week staat bol van leuke activiteiten. Naast hockey komen ook dans, djembé, spellen,geurtocht en de cupcake-cup aan bod. Het hockeykamp wordt be zocht door een aantal echte hockey professionals, zoals Jelle Galema en verdediger Tim Jenniskens. Zij verto nen hun hockeykunsten en brengen die over op de kr als volgt uit; Vrijdag 11 juli, 19.00 uur, Willem II- Waasland Beveren, bij TSV Longa aan de Spoordijk! Dinsdag 15 ji Willem II, bij Vrijdag 18 jt Roda JC,bij'.. dijk in Tilburg. Vrijdag 25 juli, 19.00 uur, MW-Wil- lem II, bij W Eijsden. udenhout Tennisvereniging hout (TVU) organiseert voor he jaar haar Open Veteranentoernooi voor de leeftijdscategorieën 35+ en 50+. Van zaterdag 12 t/m zondag 20 juli wordt gespeeld in het dames- dubbel, herendubbel en gemengd dubbel in de speelsterktes 4, 5, 6, 7 en 8. Het is zeker de moeite waard om eens een kijkje te komen nemen op het tennispark aan de Sportlaan in Udenhout. Op werkdagen wordt om 18.00 uur de eerste bal geslagen. Er wordt dan gespeeld tot ongeveer 23.30 uur. In het eerste weekend zijn de wedstrijden vanaf ongeveer 12.00 tot 20.00 uur en in het find weekend van 19 en 20 juli wordt al om 10.00 uur gestart. j drunen - Op dinsdag 15 juli start de I Drunense Fietsvierdaagse. Ook voor de editie van dit jaar heeft de ganisatie gezorgd voor vier dac fietsplezier met dagelijks wisseler en schitterende routes, verschillende activiteiten onderweg en veel Bra bantse gezelligheid. De 3Óe editie I start op dinsdag 15 juli en eindigt op Tilburg - Tilburg Spint is een evene ment, waarbij sportieve Tilburgers hun beste beentje voorzetten voor het goede doel. Op zondag 12 ok- tober a.s. vindt de zesde editie van ’LAN D! TilburgSpint plaats in het MIDI thea- ter aan de Heuvelring in Tilburg. Van 14.00 tot 18.00 uur kunnen 176 fana tieke spinners opnieuw een sportie ve prestatie leveren voor het goede doel. Dit jaar gaan de opbrengsten opnieuw naar het Inloophuis Mid den Brabant. Het Inloophuis Midden Brabant is een vertrouwde ontmoe tingsplek voor iedereen die kanker Op dit moment is duidelijk, dat in elk geval vijf teams komend seizoen deelnemen aan de Jack's Casino Ere divisie. De licentiecommissie heeft de licentieaanvraag van Destil Trap pers Tilburg, Friesland Flyers Hee- renveen, HYC Herentals, Eindhoven Tilburg - Terwijl veel Tilburgse voet balsupporters op vakantie zijn is de kersverse eredivisionist Willem II druk doende met de voorbereiding op het seizoen 2014-2015. In de zo mervakantie spelen de Tricolores nog vier oefenduels tegen clubs uit het betaald voetbal. Voor de thuis blijvers een uitgelezen mogelijkheid om hun favorieten weer aan het werk te zien. Het programma ziet er foe meting gebeurt met een zogehe- 99 ten Jones-counter, waarbij de ideale 1 looplij n wordt gevolgd. De basis voor €199 de meting is een officieel vastgesteld lijkstuk dat op de Bredaseweg ligt. - I Het is de enige erkende en betrouw- bare wijze waarop een hardlooppar- r cours gemeten kan worden. i De finish van deTilburg Ten Miles lag I.lal vast aan het begin van de Burge rmeester Brokxlaan ter hoogte van aepelhal en Wagenmakerij. De is nu vastgelegd ter hoogte het station waar de weg een :ane'(knik) heeft. Op de Brokx- vrijdag 18 juli. Op woensdac is er bovendien een spe tocht met als thema'cir< De deelnemers kunnen kiezen uit een afstand van 35, meter en doen elke dag een a windstreek aan. Start en finish is recreatiepark De Schroef aan de T Hendrikstraat in Drunen. Vanaf C uur kunnen deelnemers beginnen aan een mooie fietstocht door Mid- den-Brabant. Om 17.00 uur sluit de eindcontrole. Op website vierdaagse.nl is alle informatie vinden over dit Midden-Brabant fietsfeest. 39-34 nu wel vanwege een finesse: 24-30 (coup de la Bombe) 35x24 19x39 28x10 39x28 32x23 15x4 en dan de finesse 38-32 18x29 27-22 17x28 32x34 met gelijk spel lburc Zondag 6 juli is in alle roegte het parcours van de Til- ^^■■■burg Ten Miles officieel opgeme- Jmp prijs!!! ondersteund door mensen van de iNMAKERIJ organisatie. berkel-enschot Maandag 14 juli gaat het eerste MHC Berkel-Enschot hockeykamp van start. Georgani seerd voor en door leden van de hoc keyclub, samen met Kinderopvang Humanitas. Kinderopvang Humanitas verzorgt al drie dagen in de week de naschoolse opvang op de accommo datie van de hockeyclub. Meer dan 40 leden van de hockeyclub tussen de 8 en 12 jaar hebben zich ingeschreven 20 t/m 26 wederom ouden. Het overzicht van de gespeelde toernooien begint in 1999, het jaar dat Alexander Schwarzmann het toernooi won en Ludmilla Greve- raars-Volkova de damestitel ver overde. De 55+ titel was voor mij jvoorbeeld Aart Walraven, Qk en de gebroeders Henk Kleinrensink voor te blijven in de eindrangschikking. Immers, iedereen speelt in een groep en de hoogst genoteerde wordt eerste in een bepaalde categorie. Deze spe lers staan allen weer op de deelne merslijst van 2014 en gaan na af loop na wie van hen er het hoogst geëindigd is. De 55 plus titel is he laas afgeschaft, doch de eer blijft natuurlijk. Kemphanen en Eaters Geleen ge honoreerd. Dordrecht Lions had de licentiecommissie eerder om uitstel gevraagd, maar heeft inmiddels ook een aanvraag ingediend. Als Dor drecht er definitief in slaagt om aan te sluiten, bestaat de eredivisie uit zes teams. Dit scenario is volgens de NIJB het meest waarschijnlijk. Daar naast wordt de hoop uitgesproken, dat HIJS Den Haag er alsnog in zal slagen om een eredivisieteam op de been te brengen. In het meest gunstige geval gaat het seizoen eind september van start met zeven teams. heeft (gehad) en voor mensen die in hun nabije omgeving met kanker te maken hebben. Sinds 2 juli is het mogelijk om op de website van TilburgSpint tegen een sponsorbedrag een fiets te re serveren. Naast de opzwepende spinninglessen worden de spinners vermaakt met een spectaculair pro gramma. Daarnaast kunnen de spin ners een speciaal Tilburg Spint t-shirt kopen voor slechts 10,00 om zo het goede doel extra te ondersteunen. Kijkopwww.tilburgspintvoormeerin- formatie en de reserveringsmodule. komen straks de startvakken. rweg zijn nog enkele kleine issingen gedaan. Zo zal er voor zelnemers aan de 10 Engelse Mijlen een zogeheten 'elastiek' ko men met een keerpunt op de Breda seweg ter hoogte van de Oloflaan. Daarmee wordt de te lopen afstand exact gemaakt. Deelnemers aan de Tilburg Ten Mi les kunnen er dus van op aan dat de wedstrijden 10 km en 10 EM pre cies gemeten zijn. Op basis van de gegevens zet de organisatie zelf de onderdelen Minirun, Familyrun en City run uit. Voorinschrijven voor dit voor Tilburg beeldbepalende sportevenement kan tot en met 8 augustus. De Bra bants Dagblad Tilburg Ten Miles, Til burgse grootste sportevenement in een altijd sfeervolle ambiance, plaats op zondag 7 september.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2014 | | pagina 15