s I 1 Open weekend Windsurfvereniging Goirle Abdijentocht La Trappe 'Het Geheim van de Kempen' Gezond sporten bij Attila Beachvolleybal in Udenhout Open dag Speedway- Tilburg I S.V.G. op zoek naar B, D en E spelers PILBURGSE KOERIER DETILBURGSE KOERIER DONDERDAG 15 MEI 2014 SPORT 21 AH Fthalla, Samen Sterk Zwart aan zet Rick Hakvoort, 1209, Hoogeveen een aji) DAMMEN ~~y 'f$oProMot ar badkleding en handdoek dient ->lf mee te nemen. In het clubhuis zijn kleedkamers aanwezig. Kijk voor meer informatie op website www.wsvg.nl. daal eren, ysteem. iceert TDV in j bestaan and, waar erbonden Vertrektij tussen 0. ish uiterlijk Q Advertorial gepre- addling staat een surfer n be- el van populariteit bij WSVG be ting met Dra- FTilburg. GOIRLE - Windsurfvereni ging Goirle (WSVG) orga niseert op zaterdag 17 en zondag 18 mei een open weekend voor alle geïnte resseerden. Wij spelen op een vrij goed niveau (2e klasse) en hebben de ambitie om nog hoger te gaan spelen. Daar om zijn wij op zoek naar spelers die gezellig en op niveau willen spelen. Dit geldt ook voor onze D-jeugd. Het is dan mogelijli met de windsurfsp woon in je eigen 'achtertuin' ligt een prachtige plas met een eigentijds clubhuis, waar van eind maart tot eind oktober met de wind gespeeld wordt. Gedurende het seizoen zor gen de clubwedstrijden voor strijd op het water, maar je ki standig windsurfen als je kijkje nemen én echt windsi tijdens het open weekend. Komend weekend wordt ook een relatief nieuwe tak van sport c senteerd: het Stand Up Pac Isuppen). Hierbij op een surfboard zonder zeil en weegt hij zich voort door middel i peddel. Het snel aan I (innende suppen kan t oefenen in samenwerki gon Marine en Sportiefl ijk kennis te maken ..uju. .sport en WSVG. Ge- ?igen 'achtertuin' ligt ee plas met een eigentijc '*'=»ar van eind maart t. met de wind gesf ‘izoen voor strijd cunt ook zelf- wil. Een surfen kan vv. S.V.G is een gezellige club, waar vriendschap, sportiviteit en prestaties hand in hand gaan. Voor het komende seizoen 2014- 2015 zijn wij op zoek naar spelers die onze BI willen komen ver sterken. Tilburg Iedereen die kan wandelen kan ook aan Nordic Walking doen. Door de techniek met de twee stokken gebruik je niet alleen de benen maar ook het bovenlichaam en de armen. Nordic Walking is een combinatie van gezond sporten in de buitenlucht en training van het hele lichaam zonder de gewrich ten te belasten. Ideaal voor alle leeftijden. Atletiekvereniging Attila in Tilburg biedt bij voldoende belangstelling vanaf eind mei weer instructie-cursussen in de Oude Warande, bij het parkeerterrein van de Universiteit van Tilburg. Kijk voor alle informatie over Nordic Walking bij Attila op website www.av-attila. U kunt zich aanmelden bij Ria Voorzee via e-mail nordicwalking@av-attila.nl, telefoon 013-4671068 of 06-51055445. op het toernooi. Juist ook gemengde recreatieve teams zoals buurt-, be drijven-, familie- en vriendenteams zijn van harte welkom. Zij spelen 4 tegen 4. De wedstrijdleiding is voor nemens competitiespelende teams zaterdag en recreatieteams zondag te plannen. Zin om thee te doen met U-Beach? Kijk dan op www.vcudenhout.nl of op www.facebook.com/VCUBeach en geef je snel op. Tilburg - Speedway-Tilburg is een jonge enthousiaste club mensen, die met hun radiografisch bestuurbare auto's met een gemiddelde snel heid van 70 km/h over hun circuit in de reeshof scheuren. Op zondag 18 mei organiseert Speedway-Tilburg een open dag op de baan aan het Brummenpad in Tilburg. Iedereen is van 12.00-17.00 uur welkom op het circuit van Speedway-Tilburg. De en tree is gratis. Meer informatie: info@speedway-til- burg.nl of www.speedway-tilburg.nl. Tilburg - Wilt u eens op een leuke en actieve manier verrassende stukjes Brabants schoon ontdekken? Dat kan op zondag 18 mei. Dan organiseert Toerclub Tilburg alweer voor de 14e maal de Abdijentocht La Trappe. Er zijn opnieuw drie verschillende fiets routes uitgestippeld. Iedereen kan kiezen uit de afstanden 30,65 of 125 km. Startpunt is het bekende trappis tenklooster Abdij O.L.V. van Konings hoeven aan de Eindhovenseweg in Berkel-Enschot. Daarnaast kan voor de tochten van 65 en 125 km ook ge start worden bij Café Zomerhof, Maas- trichterweg 265 in Valkenswaard en bij Café-zaal d'n Bakker, Hoofdstraat 10 in Hoogeloon. De tocht van 30 kilometer is speet uitgezet voor gezinnen met kinden hlburg Of zaterdag 24 mei vindt de derde editie plaats van Het Ge heim van de Kempen, een toer tocht voor fietsliefhebbers door de Brabantse en Belgische Kempen. Via rustige landelijke wegen en paden komt u langs de mooiste plekjes ren de Kempen met zijn vennen, hossen, hei en kleine dorpen. De route voert vanuit Tilburg, waar gestart wordt bij Filmhuis Cinecitta aan de Willem ll-straat, via Alphen, Baarle-Nassau/-Hertog, Zonder den, Weelde, Ravels, Arendonk, Witrljt, Dalem, Bladel, Reusel, Hoge Mierde, Diessen en Biest-Houtakker Wij zijn ook hier op zoek naar een paar spelers die houden van ge zelligheid maar ook prestaties wil len leveren. Al onze teams worden door meerdere gediplomeerde trainers getraind. Ons complex kun je vinden aan de Brugstraat 3 (ach ter Twee Stedenziekenhuis). Wil je informatie of een keertje meetrai nen bel dan naar Sven Kurznack 0615076204 (trainer B1), Mark Straatman 0614520726 (trainer D1) of Frans Driessen Jeugdcommisie- lid, 013-5350466. Na 39. 11-17? won wit 14-20 is een sterke voortzetting voor zwart +0,5 Ook Ali Fthalla, de ster(jeugd)speler van Samen Sterk uit Hazerswoude en Rick Hakvoort redden het niet tegen de toppers Groenendijk en Uzendoorn. De reden voor Ali ziet u in het diagram. In een betere stand let zwart even niet op en na 11-17 voerde wit een lichte kortevleugel- combinatie uit met 27-22 etc. In St. Michielsgestel streden vierteams om de Brabantse Titel Rapid voor viertallen. Micone had als verrassing Pepijn van den Brink meegenomen, die al intern speelt bij Micone, maar zijn keus voor Huissen of Micone is nog niet bekend. Topscorers werden Toine Brouwers, Micone 3-6, Frank Teer, HED 3-6 Jan van den Hooff, PSV Dammen 3-5, Pepijn van den Brink, Micone 3-5. Uitslag 1. Micone 3-6 17 (bordpuntén) 2. HED 3-4 13 3. PSV Dammen 3-2 13 4. RDS 3-0 5. Op 24 mei vindt het vervolg om de nationale beker plaats in Gouda, waaraan door de finaleplaats van Mi cone in 2013 nu drie teams uit Bra bant mogen deelnemen, de boven ste 3 dus. Micone ontmoet PWG uit's Gravenpolder, Zeeland Samen Sterk uit Hazerswoude en DDV Diemen. In totaal participeren 32 viertallen ver deeld over vier goepen, waarvan de bovenste 2 naar de finale gaan, die dan uit 8 teams zal bestaan met ver volgens een knock out sys Op zaterdag 17 mei lance het kader van het 75 jarig een nieuw item in Nederlar meteen een NK titel aan ver mag worden van de KNDB. NK Bra ziliaans Dammen op 64 velden met drie rijen schijven zowel voor wit als zwart. Dezelfde spelregels als de reguliere regels gehanteerd bij het 100 velden spel zijn van toepassing. Meer informatie: Anton van Berkel, tel. 0135426292; bij geen gehoor nk64velden@hotmail.com. Aanvang om 11.00 uur. U kunt ook nog om 10.00 uur naar cafe Boulevard gaan (Noordstraat bij Centraal Station) om vragen te stellen over eventuele deelname. J. v.d. Hooff terug naar het startpunt in Tilburg. Er zijn twee afstanden mogelijk. Voor de geoefende fietsers is er de lange route van 130 km. Daarnaast is er een korte route van 75 km voor degenen die het liever wat rustiger aan doen. Kijk voor voorinschrijving en ver dere informatie op website www. hetgeheimvandekempen.nl. U kunt ook op de dag zelf inschrijven bij startpunt Cinecitta, Willem II straat 29, 5038 BA Tilburg. Vertrektijden voor beide afstanden tussen 08.00 en 10.00 uur; finish uiterlijk om 16.00 uur. Waaghalzen Op 17 en 18 mei zijn bezoekers wel kom van 13.00 tot 17.00 uur in het clubhuis van WSVG. De surfsimulator aan de kant laat de bezoeker de eer- Ite ervaring opdoen met plank, zeil tn wind. Voor de echte waaghalzen maar ook senioren komen hier volop aan hun trekken. Voor de sportievere fietsers is er een tocht van 65 kilome ter. Goed getrainde toerfietsers kun nen de uitdaging voor 125 kilometer aangaan. Bij de 65 en 125 km is er een kleine bevoorrading in Hoogeloon. Alle routes zijn duidelijk uitgepijld. Het vertrek is vanaf 08.00 uur. lede een wordt uiterlijk voor 17.00 uur weer aan de finish verwacht. Bij alle startlokaties is de mogelijkheid tot snelle inschrijving via Scan Go. Het inschrijfgeld ligt, afhankelijk van de afstand die men kiest, tussen 2,50 en 4,50 euro. Op vertoon van de toer- fietskaart ontvangen leden van de NTFU een korting van 1,00. Kijk voor meer informatie op website www.tct93.nl. is het mogelijk om onder begelei ding van de instructeurs het water op te gaan. De WSVG stelt haar surf- materiaal ter beschikking. De accommodatie van WSVG is ge legen aan Docklands 62 in Tilburg, beter bekend als de surfplas langs maar de A58. Aan het begin van het ter- u zelf rein staan slagbomen die automa tisch openen als men de slagbomen nadert.Voor wie het water op wil zijn surfpakken en schoenen te leen, udenhout - VC Udenhout organiseert op zaterdag 14 en zondag 15 juni in samenwerking met ontmoetings centrum 't Plein het beachvolleybal- toernooi U-Beach. HetTongerloplein in Udenhout vormt het decor van dit 'strandevenement', waarin sportivi teit en dorpse gezelligheid hand in hand gaan. Niet alleen voor de geoefende volley ballers (dames en heren 2 tegen 2,3 legen 3 en A-B- en C-jeugd) is plaats

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2014 | | pagina 37