1 g erie Bedrijvenronde Hart van Brabant weer doorslaand succes Kruidvat viert opening met één minuut gratis winkelen Repair Café 013 DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 27 MAART 2014 ALGEMEEN 11 URGSE KOERIER Dansschool van Opstal start tweede vestiging in Berkel-Enschot Op korte termijn zoeken wij een CNC Frezer (Fulltime) LASERIasser (Fulltime) ver- Custom Special Tools BV is gevestigd op industrieterrein Vossenberg I CURSUSSEN tal tijdens de un nieuwe pand m omtrent deze functie kunt u zich wenden tot: e Wit (bedrijfsleider). Bereikbaar op telefoonnummer Het evenement werd op spectaculaire wijze geopend bij Bogaerts Groenen advocaten op de 13e verdieping van kantoorgebouw EnTrada. biest-houtakker Ideeën voor huis en tuin kan 5 er op de beurs Lentekriebels. Wij vrat -Affinite Ad en Mom sleutelover in Berkel-Enschot. jurg 3ialtools.nl Tilburg De tweede editie van de Bedrijvenronde in de regio Tilburg was een enorm succes. Voor inlichtingen vmtrvut füuv.iv kunt u «cti wGndcï De heer Peter de V.':t z~ ‘:z'z‘zz—-. 013 - 571 3356. E-mailadres pdewit@customspecialtools.nl iopdoen >n 6 april Wij bieden: - Salaris in overeenstemming met opleiding en ervaring. - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - Prettige werksfeer. Woon- en tuinideeën opdoen tijdens Lentekriebels Wij vragen: - MBO+/HBO werk- en denkniveau. - Ruime ervaring in soortgelijke functie. -Zelfstandigheid in bewerken met en programmeren van freesmachines. - Ervaring met CAD/CAM programmeren (Hypercad/mill) is een pré. - Flexibele instelling. - Collegialiteit, een teamspeler. - Nauwkeurigheid en probleemoplossend vermogen len meenemen die kapot zijn, om deze samen met deskundige vrij willigers te proberen te repareren. Voor reparaties wordt een vrijwil lige bijdrage zeer gewaardeerd. De benodigde onderdelen moeten wel zelf worden gekocht. web: nl or het belangrijk ni Volgend jaar worden deze bezoe kers van harte uitgenodigd voor een rondleiding. “ten om net als in Til-’ het geval is kwaliteit, gheid te waarborgen, in Berkel-Enschot een 1-elijke ontmoe- ,.i samenwer- *‘**‘an en het jeugd- lOt." agen: telt met of achtergrond in fijnmechanische tpchniek. - Flexibele instelling. - Nauwkeurigheid en oog voor detail. - Brede laservaring is een pré. - Goede fijne motoriek en goed zicht. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Custom Special Tools B.V., Boterberg 30, 5047 STTilbi t.a.v. Dhr. P. de Wit. E-mailadres pdewit@customspeci; Cursus plaatsen? U wilt een cursus plaatsen? Kijk dan voor informatie over prijzen en werkwijze op: www.tilburgsekoerier.nl Klik op de button Adverteren Cursusaankondigingen. Of kom langs op ons kantoor. Op het terrein van Abrahams Ho veniers in Biest-Houtakker vindt op zaterdag 5 en zondag 6 april de woon- en tuinbeurs Lentekriebels plaats. Veel ondernemers uit de gemeente Hilvarenbeek en om geving presenteren hier hun pro ducten. "Jaren hebben we met ons bedrijf op Tuinidee in Den Bosch gestaan. Nu werd het tijd om iets in eigen dorp te gaan organiseren", zegt tuinontwerper en medeorga nisator Harm van Overbeek, Tij dens Lentekriebels zijn producten te zien als tuininrichting, tuinma chines, vloeren, groene energie, kachels, meubels, buitenspeel goed, kunstgras, zonwering, lichting en zelfs woonunits. beentje voorzette burg al 82 jaar he sfeer en gezelligh We willen ook in I sociaal-maatschappelijke tingsplek realiseren, in king met de scholer werk Berkel-Enschot: Klussen voor vrouwen Ineens valt de stroom uit en zit je met je handen in het haar! Wil je (of moetje noodgedwongen) veel voorkomende klusjes in huis zélf uitvoeren, doe dan mee! Leer je gootsteen ontstoppen, gaten boren, een stekker repareren en krijg informatie over elektra, water leiding ed. Nog enkele plaatsen vrij. Start: 10 april, van 19.00-20.30u. Feniks 0135421896, www.fenikstilburg.nl Sinds kort zijn i 'Opstal de trotst pand aan de Burgt dersstraat 3 in voorheen café-zaal zou onze grootvade trots geweest zijn", van Opstal. Zij en ha. de derde gener bedrijf. "We zijn e pand, want het is veel mogelijkht Opstal jr. "Wel grote opknapbet de normen en eis Custom Special Tools BV Custom Special Tools BV is met een klein team van specialisten voornamelijk actief op het gebied van kleinschalige loonproductie en reparaties van technisch hoogwaardige componenten. Er wordt gebruik gemaakt van een up to date machinepark in een geconditioneerde omgeving. Custom Special Tools voert werkzaamheden uit voor toonaangevende bedrijven in tal van industrieën in binnen- en buitenland. Tai Chi: insteken kan nog Er zijn drie nieuwe lessen gestart in Tai Chi Chuan. Hierna starten er pas weer lessen in september. Deze sport wordt in China gezien als de meest effec tieve bewegingsleer voor een goede gezondheid en een lang leven. Het kan tot op hoge leeftijd worden gedaan. Neem een gratis proefles en ontdek ook waarom 'Tai Chi' alsmaar groeit in de wereld. De lessen zijn op maandag en dinsdag om 19.00u en woensdag om 20.15u. Naast de wekelijkse les kunt u ook deelnemen aan een gra tis oefenles. Voor meer info zie www. cngo.nl Groeseindstr. 91 tel. 5770261 Zie ook onze vele andere lessen op onze site. Vervolg De Bedrijvenronde kon ook reke nen op belangstelling vanuit de ge meente Tilburg. Wethouder Erik de Ridder heeft de dag op spectaculaire wijze geopend bij kantorengebouw EnTrada en heeft een aantal deelne mers persoonlijk bezocht met zijn gezin. Hij was erg verheugd met de opkomst en vond het erg leuk om al deze trotse ondernemers te bezoeken. Muziek met je Kind bij Feniks Samen met je kind en andere mama's, papa's, oma's of opa's en (klein)kinderen dansen, zingen en muziek maken. Start 15 april. 15 bijeenkomsten op dinsdagochtend van 9.15-10.00u. Na afloop samen koffie drinken, terwijl de kinderen lekker spelen met elkaar. Meedoenregeling van toepassing! Aanmelden kan nu! Tel: 0135421896, www.fenikstilburg.nl De Juniorkamer Hart van Brabant uit Tilburg, die het evenement organi seerde, kondigt vast aan dat er zeker een vervolg wordt gegeven aan de Bedrijvenronde, ingegeven door het enthousiasme bij de deelnemende bedrijven en zeker ook de bezoekers. Of de volgende editie in 2015 zal plaats vinden of over twee jaar is nog niet helemaal duidelijk. Mocht u zich alvast aan willen melden als organi satie neem dan contact op via e-mail info@bedrijvenrondehvb.nl of bekijk website www.bedrijvenrondehvb. u om op de hoogte te blijven van al het belangrijk nieuws hierover. berkel-enschot Dansschool van Opstal uit Tilburg is al meer dan 82 jaar een begrip in deze regio. Het dans- en partycentrum opent nu een tweede vestiging. Tilburg - Kruidvat opent op dins dag 1 april haar nieuwe winkel aan de Burg. Brokxlaan 1906 in Tilburg. Ter ere van de opening geeft Kruidvat één minuut gratis winkelen weg aan een goed doel uit de omgeving. Klanten kunnen zelf een goed doel nomineren en aangeven waarom juist deze or ganisatie de prijs verdient. Via www.kruidvat.nl/openingsac- tie kunnen klanten een goed doel nomineren. De afgevaardigde van het winnende goede doel mag tij dens de officiële opening van de winkel op 1 april om 08.30 uur als Tilburg Op zaterdag 29 maart or ganiseert Stichting Social Energy weer het Repair Café 013 in wijk centrum 'In de Boomtak', Boom straat 81 inTilburg. De bijeenkomst duurt van 13.00 tot 17.00 uur. Bij Repair Café 013 mag iedereen spul- Ad en Monique van se eigenaren van het gemeester Bren- Berkel-Enschot, Concordia. "Wat Ier Ad van Opstal zegt Moniqué naar broer Ad zijn sratie van dit familie- enorm blij met het is een gebouw met leden", vertelt Ad van I dient het pand een ;urt te krijgen naar lisen, maar ook naar de inrichting van deze tijd. Dit wordt nu in een aantal fases uitgevoerd." In de grote achterzaal gaan eind maart al introductiecursussen van 10 lessen gegeven worden voor kids, teenz en volwassenen. Belang stellenden kunnen voor informa tie kijken op www.dansvanopstal. nl/dansles-Berkel-Enschot. "Het aparte cafégedeelte wordt ook grondig aangepakt, zodat we hier vanaf juni verschillende feesten, uit vaarten, etc. kunnen aannemen", al dus broer en zus Van Opstal. "Als de introductiecursussen zijn afgelopen, wordt de grote zaal helemaal onder handen genomen. In september a.s. zal het hele dans- en partycentrum klaar zijn, voor aanvang van het gro te dansseizoen. Wij gaan ons beste Meer dan tienduizend, geregistreer de enthousiaste bezoekers werden door de trotse opengestelde bedrij ven in het Tilburgse, maar ook in Goirle en Üdenhout verwelkomd. Zij konden hier de verschillende aspec ten bekijken van het bedrijfsleven, kijken waar bekenden werken en wat ze doen, of zoeken naar een toekom stige baan. De bezoekers werden hartelijk ontvangen en getrakteerd op heerlijke versnaperingen. Voor de tweede keer op rij was de organisatie verheugd met de enor me belangstelling van de bewoners voor het regionale bedrijfsleven. De mensen waardeerden overduide lijk de gastvrijheid bij de bedrijven, waar dan ook flink uitgepakt werd om het iedereen naar de zin te ma ken. Met name productiebedrijven deden het goed bij de bezoekers. Hwas veel te zien en ook voor de allerkleinsten was er genoeg te be leven, zoals springkussens, specta culaire kranen en een pannaveld. Sommige bedrijven hebben nieuwe klanten weten te werven en er is zelf iemand aangenomen tijdens dit evenement. Ondanks de vermel ding van de inschrijving in de media, bleek het helaas niet voor iedereen duidelijk te zijn dat er alleen op basis nn inschrijving een rondleiding kon •orden gevolgd bij Albert Heijn dis- tlbutiecentrum. Hierdoor moesten zespontane bezoekers teleurstellen. allereerste klant een minuut lang gratis zijn of haar inkopen doen. Winkelmanager Joost Priems is trots op zijn vernieuwde winkel. "In onze nieuwe winkel staat de klant centraal. De winkel is overzichtelijk en toegankelijk, met veel voordeel -en verras sende aanbiedingen. Het draait om beleving, uitstraling en toe gankelijkheid." In de vernieuwde winkel worden producten en aanbiedingen zo gepresenteerd dat klanten intuïtief vinden wat zij zoeken. De logica van de klant is het uitgangspunt. Lezing en Open dag: Vrouw en Nieuw Leiderschap Do-avond 27 maart (18.45-21.00): lezing in kapel. Lange Nieuwste 191 Til burg, zijstraat Gasthuisring. Open dag nieuwe school Madoree (in Reeshof), bedoeld voor alle vrouwen! Zelfde onderwerp als lezing. Za. 29 maart, ontvangst 9.45, start 10.00, einde 17.00. Aanmelden open dag is nood zakelijk: infomadoree@gmail.com. Nieuwe trends Bezoekers kunnen kennismaken met de nieuwste trends voor huis en tuin. Een tuinontwerper en interieurontwerper geven advies. Er is live muziek, straattheater, en tertainment voor de kinderen en eten en drinken. Basisschoolleer lingen maken zandsculpturen en bezoekers kunnen meedoen aan een workshop zandsculpturen maken. De beurs is geopend op zaterdag van 10.00 tot 20.00 uur en op zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Adres: Hakvoortseweg 17 in Biest-Houtakker. Toegang gratis.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2014 | | pagina 11