1 1 3 1- T CÉ I n 2 IQQRWQORD A 8 Breng een bezoek aan hetTilburgse bedrijfsleven Tilburg - Bedrijvigheid en drukte op zondag 23 maart op de verschillende industrieterreinen! BEDRIJVENRONDE HVB DONDERDAG 20 MAART 2014 PAGINA 3 2014 PAGINA 2 DE TILBURGSE KOERIER Ridder. gespannen voor a.s. zondag. Brabant, onderdeel van JCI Nederland. zetten. De Junior Kamer Hart van Brabant kop- projecten van Mooi Zo Goed Zo in aanmerking. gen om deze tweede editie met ons tot een succes te maken. mende dag toe! antoor Germaine Paulusse - voorzitter alle QRCODES IN DEZE BEDRIJVENRONDE KRANT VERWIJZEN NAAR EEN FILMPJE VAN HET DESBETREFFENDE BEDRIJF EN HUN ACTIVITEITEN OP 23 MAART. toen deelnemende bedrijven bezocht ondanks de stevige noordoostenwind. Onze verwachtingen zijn dan ook hoog Op zondag 23 maart zal om 11 uur een spectaculair startschot worden gegeven van de tweede editie van de Bedrijven- ronde Hart van Brabant bij Bogaerts Groenen door wethouder Erik de De organisatie is ook dit jaar weer in handen van de Junior Kamer Hart van pelt graag een goed doel aan haar ac tiviteiten. Ook dit jaar komen hiervoor Hierbij wil ik alvast alle deelnemers, part ners en de Gemeente Tilburg bedanken voor hun inzet en alle bezoekers uitnodi- De gehele commissie Bedrijvenronde Hart van Brabant wenst u een onderne- Trotse ondernemers uit de regio Tilburg openen namelijk op deze dag hun deuren voor bezoekers tijdens de Bedrijvenronde Hart van Brabant. Als u nieuwsgierig bent aangelegd kom dan kijken! Erik de Ridder, wethouder economie gemeente Tilburg. ide Hart zich te hetv is te www.facebook.com/ bedrijvenronde.hartvanbrabant ?nronde is een be- :iatief voor onderne- economische izelf als trotse De organisatie is in handen van de J Op de foto van links naar rechts: Fel Paul Pörtzgens, Esther IJzer, Joost van Dij Op de foto ontbreekt Frans Dilven. nog di- winnen, ledia-acties op commissie Bedrij ozef Kwinten, Jer. Germaine Paulusse .rijvenronde. Jeroen Beurskens, John >e (voorzitter). Dit jaar is de tweede editie van de Bedrijvenronde Hart van Brabant. Tientallen bedrijven in de regio Tilburg openen op zondag 23 maart de deuren. Voor iedereen die een van onze geweldige Tilburg- se ondernemingen wil bezoeken: kom op zondag 23 maart naar de Bedrijvenronde Hart van Bra bant! Op wWw.bedrijvenrondehvb.nl staan alle deelnemers en de rondleidingstijden. De dag be gint öm 11 uur en eindigt om 16.00 uur. De Bedrijvenronde is een bewezen con cept voor jong en oud, werknemer en werkzoekende, student en inwoner om kennis te maken met de bijzondere be drijven en mensen in de regio. Dat het concept werkt, hebben we vorig jaar be wezen. Ruim 7.000 bezoekers hebben de De Bedrijvenronde wordt georganiseerd door de Junior Kamer Hart van Brabant. In de Junjor Ka mer zitten jonge betrokken ondernemers die pro jecten en evenementen opzetten en organiseren in Tilburg. De Bedrijvenronde Hart van Brabant is een fantastisch initiatief en daarom zijn wij als gemeente Tilburg ditjaar wederom betrokken als partner. "Ik ben blij dat we 23 maart aan het naderen zijn", lacht Gemaine Paulusse voorzitter van de Be drijvenronde. "We zijn al geruime tijd bezig met de voorbereidin gen en zijn er helemaal klaar voor. Alle bedrijven zijn goed geïnformeerd, de stad e hangt vol met de trotse pauw en het is nu aan de bedrijven zelf en de bezoekers om deze dag tot een succes te maken." I wor- op de srvoer liverse feiten, n v^n Trots ïs die hun deuren De Bedrijver langrijk initia mers om in deze moeilijke tijd zicha ondernemer te presenteren. Ze liften mee op een groots georga- we van be- niseerd evenement met een in- dit jaar weer tensieve en brede promotie- en Ik ben enorm trots op al die Tilburgse onderne mers die onze economie laten draaien. Tijdens de Bedrijvenronde Hart van Brabant kan iedere Tilburger kennismaken met al die prachtige be drijven. Het is een leerzame ervaring. Jong en oud krijgen de mogelijkheid te zien wat er allemaal op die bedrijventerreinen gebeurt. Voor mensen die een baan zoeken is de Bedrijyenronc van Brabant een prima mogelijkheid oriënteren. venronde organis Kamer ook, c bekende Or Beste Ónderner en het Drakenb Piushaven. Een inmiddels bekende vereniging van ambitieuze ondernemende mensen die zich belangeloos inzetten voor de Be drijvenronde. Het doel is dan ook "Lea rning by Doing" en daar past ook niets beter bij dan de mouwen op te stropen en een evenement voor iedereen neer te enthousiaste team. De Bedrijven ronde is een professionele orga nisatie, die volledig draait op vrij willige basis. Dat laatste verklaart misschien vooral het succes." Paulusse benadrukt: "Wij doen dit niet om ons brood mee te verdie nen. Wij doen dit voor de inwo ners en het bedrijfsleven van de regio." In het kader hiervan is een lokaal goed doel gekozen om de opbrengsten ook terug te geven in lokale projecten met enthousi aste vrijwilligers. Het goede doel is Mooi Zo, Goed Zo. Kijk voor in formatie over Mooi Zo, Goed Zo op www.mooizotilburg.nl. Teamwork Het organiseren van een Bedrij venronde kan alleen als je je er samen sterk voor maakt. Dat we voor elkaar hebben gekregen e danken aan ons hechte en een Bedrijvenronde zou komen. "Voor ons een duidelijk teken dat er behoefte aan is" aldus Germaine Paulusse, voorzitter van de organiserende commissie Bedrijvenronde. "De Junior Ka mer organiseert dit evenement om het bedrijfsleven in Tilburg en omstreken op de kaart van Nederland te zetten. We hebben een rotsvast vertrouwen in de bijzondere bedrijvigheid in de regio. Dit vertrouwen blijkt ook wel uit het feit dat we, als leden van de Junior Kamer, dit vrijwil lig organiseren." Naast de Bedrij- —“niseert de Junior een in de regio alom )ndernemersprijs; de □momers Visie trofee ibootfestival in de We starten dit jaar dan ook met ruim 30 locaties die dccicr, openstellen, "in deze economi sche tijden blijft het altijd een uitdaging maar we merkten dat diverse bedrijven de Bedrijven ronde al in hun agenda hadden staan. Ook kregen zoekers vragen of er i communicatiecampagne wat di rect enorme besparing voor hen met zich mee brengt. Anderzijds biedt het de inwoners van de re gio de mogelijkheid om kennis te maken met het regionale be drijfsleven op een dusdanig an dere manier waar ze via de regu liere kanalen geen toegang toe krijgen. Dit past ook helemaal in het economisch beleid van de Gemeente. Bovenop dit alles zijn er verse leuke prijzen te wir middels Social Medic cctic Facebook. www.facebook.com/bedrijven- ronde.hartvanbrabant Na het succes van vorig jaar is de Bedrijvenronde Hart van Brabant in een keer op de evenementen kalender gezet bij menig inwoner en organisatie, vanwege het ple zier, de educatie en de trots van bedrijven en haar medewerkers. Hoe worden producten gemaakt, in elkaar ge zet of vervoerd? De ondernemers die deelnemen aan de Bedrijvenronde krijgen de kans hun be drijf te laten zien. Op al die bedrijventerreinen wordt hard gewerkt aan de Tilburgse economie. Iedereen die deelneemt aan de Bedrijvenronde zal zien hoe divers het Tilburgse bedrijfsleven is. Bijvoorbeeld het Albert Heijn Distributiecentrum op Loven. Vanuit Tilburg worden 200 winkels in Nederland en België bevoorraad. Of neem eens een kijkje bij de Barge Terminal Tilburg. Hier var^n dagelijks binnenvaartschepen, met hoog opge stapelde containers, heen en weer van Rotterdam naar Tilburg. Genoeg reden dus om 23 maart tussen 11:00 en 16:00 de deelne mende bedrijven te bezoeken. Voor meer informatie kunt u terecht op www.bedrijvenron- dehvb.nl. En houdt zeker ook de lokale media in de gaten voor informatie. Junior Kame ïlipe Munoz, zan Dijk en op de voorgror

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2014 | | pagina 15