Autosalon Genève 2014 II Wjöh 1 Renault Volkswanen Jeep Suzuki amborqhini 17 oge/et/ voorge- achterin i wor de ons IURGSE KOERIER DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 13 MAART 2014 - irg.nl. :an afwijken 1 De nieuwe, kleine Peugeot heet 108 en kent I dezelfde basis als de Citroen C1 en Toyota Aygo. Qua carrosserie komt de Peugeot ver gaand met de Citroen overeen, maar heeft meens een bodemgroep i claimt ook lanceren Fiat Hing en zegt het in het segment (alle merken) rstel 'delen Een van de meest spectaculaire nieuwe auto's in Genève is de Lamborghini Huracan. Een typisch Italiaanse sporter die voor het eerst binnen het merk wordt uitgevoerd met een versnellingsbak met dubbele koppeling. De auto zal rond de 270.000 euro gaan kosten mdusief onze belastingen. 2004, 2002 s.,,.1997 1987 2000 wel een volledig eigen frontpartij. Peugeot zet haar kleintje als een chic model neer. Ook hier veel kleurkeuze, een duotone lak en de keuze uit drie of vijf portieren. Golf GTE te zien, een auto die in land zeer waarschijnlijk een groot succes zal worden. Het is een plug-in hybride van de populaire hatchback J!- -arschijnlijk tussen de 35.000 en ju.vw euro gaat kosten en gaat voor 7 procent bijtelling. Wie denkt dat het compacte nieuws al op is, die weet wel beter na het bezoek aan de Suzuki stand. Begin volgend jaar vervangt de nieuwe Celerio de vertrouwde Alto. Het is wederom een vijfdeurs auto die alleen een stuk groter is geworden. Het ruim bemeten model krijgt een nieu we T liter driecilinder met evene nieuwe versnellingsbak. Suzuki in 2015 14 procent bijtelling ei grootste interieurvolume ir. h: te bieden. oupé, S-klasse uit met de 12 cilinder S600 ar de en de rappe S65 AMG. Een publieksde- buut is in Genève oók voor de nieuwe V-klasse. X 6-16 MARCH den gekozen uit de bekende 0,9 liter met turbo (90 pk) of een niet eerder gebruikte 1 liter van 70 pk. Het neusje is ongekend kort en biedt plaats aan technische compo nenten. Volop kleurrijke mogelijkheden qua inrichting, lak en stickers zijn mogelijk. Met de felblauwe T-Roc concept op basis van het MQB platform geeft Volkswagen aan hoe de komende generatie SUV's eruit zullen gaan zien. Denk dan aan de opvolger van de huidige Tiguan en die waars een meer compacte crossover van het 38.000 et formaat Polo. Voor het Een van de grote verrassingen is de nieuwe De klant krijgt als motorische mogelijkhe- Jeep Renegade, een compact model dat zijn den de 1,4 liter turbo (140 of 170 pk) en b:ï:mgroep deelt met de later dit jaar te de 1.6 diesel (140 pk) of 2.0 diesel (170 lanceren Fiat 500 X SUV. De typische, hoe- pk) voorgeschoteld. Vierwielaandrijving kige vormen kwamen op de Amerikaanse behoort uiteraard tot de mogelijkheden ontwerpstudie tot stand, maar de auto zal evenals de nieuwe 9-traps ZF automaat, louter en alleen in Italië worden gebouwd. Levering start in het laatste kwartaal. De Toyota Aygo heeft een opvolger, den dit jaar volop keuzemogelijkheden om wederom Aygo genaamd en gebaseerd zowel in- als exterieur in vrolijke kleuren op hetzelfde onderstel. De carrosserie is uit te dossen. De bestaande 1 liter drijft helemaal nieuw en toont uitermate hip en de voorwielen aan en de klant net als nu modem. Toyota geeft de koper vanaf mid- kiezen uit een drie of vijfdeurs carrosserie. De derde generatie Twingo is een feit en staat vanaf september bij de dealer. Was de Twingo altijd een driedeurs, het nieuwe model wordt louter als vijfdeurs schoteld. Bijzonder is dat de motor ach onder de bagagevloer ligt. Daar kan De stand van Mercedes loopt over van productieversie van de S-klasse coi _i ■■het nieuws, ook al is de C-klasse al een langgerekte tweedeurs waar uc in Detroit onthuld. De Estate komt in ontwerpers veel werk van gemaakt het najaar. Wel nieuw is de definitieve hebben. Verder breidt Mercedes de _j 1,4 liter turbo (140 of 170 pk) 6 diesel (140 pk) of 2.0 diesel (1 pk) voorgeschoteU. behoort uiteraard tot evenals de nieuwe 9-t Levering start in het laa KVllIi slijkhi 9

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2014 | | pagina 17