mlwi laai. Autosalon Genève 2014 L Zeg ons wat je zoekt! Audi mdai Mazda Ford [lein maar fijn De jaarlijkse autosalon van Genève opent vandaag zijn poorten voor het grote Uitgave van De Tilburgse Koerier Jaargang 25 nr 11 Donderdag 13 maart 2014 Oplage 112.500 1W kunnen zijn, coupé heeft een 1URGSE alleen de dakplaat Maar extra frisse isatie tijdens het het merk met de volgende generatie grille zou het zo een BM\ Superb in zal gaan. Met hier en daar De fraaie vierdeurs i wat logo's wisselen en een andere sportieve lijnvoering. Volop noviteiten bij Ford, waar onder meer de facelift van de Focus te bewonderen valt. De auto is uiterlijk aangescherpt en heeft vooral een interieur waar een nieuw dashboard voor veel rust zorgt. Daarnaast lanceert Ford nieuwe, zuinige motoren, zo- Vertel ons welke jonge of nieuwe auto je wilt rijden, wij vinden ‘m én voor een betere prijs! Ringbaan Zuid 301 - Tilburg - Tel. 013 - 4647676 ZUID-OOST BSÉHE3S5 www.zuid-oost.nl autoservicebedruf Met de 2-serie Active Tourer vergroot I BMW het aanbod. Dit model blijkt een regelrechte tegenhanger van de Mercedes M B-klasse en komt er met verschillende die- sel- en benzinemotoren. In de zomer wordt het model leverbaar. Het is de eerste BMW Met de Hazumi laat Mazda al voor 90 lyl rt I procent zien hoe de nieuwe Mazda2 eruit gaat zien. De definitieve productieversie staat in het najaar in Parijs. Onder kap onder meer een nieuw ontwikkelde 1,5 liter SkyActiv dieselmotor met een C02- luitstoot onder de 95 g/km. Verder sti pok de volgende oeneratie Mazda MX september in Par wel benzine als diesel. Voor het eerst sinds de jaren zestig komt de Amerikaanse Ford Mustang officieel naar Europa, onder meer voorzien van een viercilinder 2,3 liter Eco- boostjmotor. De klant kan begin volgend jaar kiezen uit de coupé en cabriolet. Het was gemakkelijk te voorspellen dat gezien. In feite kan Alfa Romeo van de spectaculaire 4C ook worden uitgenomen. aan maken. De auto lucht geeft nog meer sens een targa worden rijden. felgroene concept van Skoda is direct voorbode van een nieuw maar wel de designrichting die Koreaanse Kia heeft volop detail- meuws op de stand. Een goed voorbeeld is de Picanto af-fabriek op LPG. Daarnaast heeft de Optima een facelift gekregen en een remsysteem dat meer energie te rugwint. De auto haalt met een uitstoot van 117 g/km de grens voor 20 procent bijtelling. De nieuwe Soul komt in eerste instantie als elektrische auto naar Europa. Bijzonder is de zogenaamde Driver Only e derde generatie Audi TT is een feit. De board volledig naar de bestuurder is gericht. stand, waarbij de verwarming en ventila- auto heeft qua design overduidelijk trekken De indeling van het instrumentarium kan tje a||een de rujmte rondom de bestuurder ran zijn beide voorgangers. Het front groeit naar wens worden gewijzigd. Grappig zijn op de gewenste temperatuur brengt. De pat meer naar de R8. De nieuwste TSI en ook de knoppen voor de temperatuurinstel- populaire Sportage is eveneens gefacelift k JTf’-en Worden aan9eboden' Veel ling die met digitale uitlezing midden in de en krijgt ook technische wijzigingen waar- PpeKtakel m het interieur waar het dash- ventilatieroosters zijn opgenomen. onder een nieuwe 2 liter GDI-motor. met voorwielaandrijving, de bodemgroep is namelijk verwant aan dat van de nieuwe Mini. Een andere niche vult BMW met de 4-serie Gran Coupé. Deze vierdeurs heeft een daklijn die verder is doorgetrokken in vergelijking met de coupé. Alfa Romeo van de spe I een open Spider zou gae De nieuwe Mini beleefde al eerder zijn ten- toonstellingdebuut, in Genève is het de beurt aan de opvolger van de Mini Countryman. Het is nog een concept, maar het wordt al wel dui delijk dat de nieuwe Countryman aanzienlijk ruimer bemeten zal zijn en een volwaardige vijfdeurs wordt. De twee achterdeurtjes zijn op het model van gelijke breedte. opvallend is dat veel kleine stadsauto's voor het eerst worden getoond. Maar I er zijn ook volop smaakmakers in het topsegment.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2014 | | pagina 15