Autonieuws “Slim Ingekocht, dus extra voordeel!” wordt werkelijkheid Ruige Opel Adam Rocks Ford haalt Focus door de mangel I KRUII DE AUTOMAAT DONDERDAG 27 FEBRUARI 2014 PAGINA2 www.tigchelaar.nl Tigchelaar heeft ook vestigingen in: Etten-Leur, Breda, Oosterhout en Waalwijk De stijlvoUe Ford Fiesta Kom nü naar de Ford dealer en profiteer tijdelijk van verrassend veel voorraad voordeel op de Ford Fiesta. Want voor de snelle beslisser hebben we een gelimiteerd aantal modellen op voorraad. Direct leverbaar, dus snel rijden! DE TILBURGSE KOERIER - iianWsaangesvm 'Avwstn mcDetaaen 1HW/K» telt 13-72 IB, g/tan 8S-I38 123,“ auto verzekering No"naa'13.645,- ImuKptemie J.QQQ,- Ook verkrijgbaar met: Vorig jaar liet Opel een ruigere versie elektrisch bediend roldak gekregen dat van de compacte Adam zien, de Adam in vijf seconden opent. Kopers kunnen Rocks. In vrijwel onveranderde vorm daarbij kiezen voor zwart, donkerbruin komt het model nu op de markt. Door of lichtbruin. De Adam Rocks krijgt diverse ingrepen staat de auto 15 mm meteen de primeur van de nieuwe 1 liter hoger boven het wegdek. De Rocks rolt driecilinder turbomotor van 90 of 115 dat is natuurlijk op 17 of 18 inch wielen en heeft een pk. Opel zet de politiek achter de Adam gebrabbel. bedieningsknoppen, waardoor meer rust wordt geboden. Het grotere scherm kan met aanraking worden bediend en ook van het stemgestuurde SYNC systeem verschijnt al weer de tweede generatie. Motorisch nieuws is er volop. De 1,0 liter Ecoboost blijft uiteraard op het programma. Daarnaast lanceert Ford nieuwe 1,5 liters, zowel benzine als diesel, beiden in twee vermogensvari- anten. De 1,6 liter motoreh ruimen het veld. Helaas zijn er geen 14 procent uitvoeringen meer bij de Focus, daarin komt ook na de wijzigingen geen ver andering. Nu vanaf 12.645,- Auto's hebben niet het eeuwige leven en halverwege wordt meestal een face lift doorgevoerd. Ford vond de tijd rijp de huidige Focus op een aantal punten te herzien. We moeten nog wel even geduld hebben, want na lancering in Genève duurt het tot het najaar voordat auto bij de dealer staat. Het vernieuw de front sluit beter aan bij de recent vernieuwde Fiesta, maar lijkt tegelijk als twee druppels water op de Focus Electric. Ford stroomlijnt haar program ma meer en meer zodat hetzelfde model in de hele wereld geleverd kan wor den. In het interieur verdwijnen volop ook bij deze versie voort. De koper kan uit een veelheid aan kleuren, materialen en opties kiezen. Opel noemt de Adam Rocks de eerste cross-over met drie deuren die korter is dan vier meter, maar dat is natuurlijk vooral mooi marketing -<■ FIESTA Autobedrijf Tigchelaar Tilburg 013 5 943 943 Oisterwijk

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2014 | | pagina 12