O’CDC M< Th 1 Complete tandzorg Lachen zonder schaamte? 'Wij zien de mensen bij CDC weer opbloeien DONDERDAG 16 JANUARI 2014 DE TILBURGSE KOERIER 6 Bang voor de tandarts, last van uw gebit of vindt u het gewoon weg niet mooi? CDC biedt de oplossing! 1 rtL Kijk op: www.cdctandzorg.nl/acties; hier vindt u ook de actievoorwaarden. CDC... en u kunt weer lachen www.cdctandzorg.nl info@cdctandzorg.nl T 0499 - 37 88 25 (bij Eindhoven) Gratis intake Gratis second opinion Gratis narcose' kun je onzeker van worden. Een slecht gebit heeft ook gevolgen voor sociale en zakelijke contacten. Daarom willen mensen uiteindelijk best wel weer naar een tandarts, maar die moet dan wel begrip hebben voor hun angst. Gratis intake Bij een eerste bezoek aan CDC krijgen cliënten eerst een gratis intake. Rob: 'Tijdens dat gesprek bespreken we wat het probleem is en wat de cliënt kan verwachten met betrekking tot de behandeling, het behandelplan en het kostenplaatje. We beschikken ook over een team van zorgconsulenten waarmee we cliën ten hulp bieden bij de vergoedingsaanvragen en het contact met de zorgverzekering.' Het is mogelijk om de eventuele kosten, die wel zelf betaald moeten worden, te betalen in termijnen. Hierover moeten natuurlijk wel vooraf afspraken worden gemaakt.' Huilen... van geluk Als de behandelingen achter de rug zijn, zien Rob en Eric elke keer weer wat de verbetering van het gebit met mensen doet. Rob: 'Mensen huilen van geluk en je ziet ze opbloeien. Er is geen schaamte meer, maar juist trots. We geven ze een bouwsteen zodat ze weer verder kunnen bouwen aan hun toekomst in de maatschappij. Het is voor ons een extra beloning als een patiënt aangeeft dat de behandeling heel erg meeviel.' Tilbui Revui wervi spele mede Bij CDC worden al uw gebitsproblemen opgelost! B Een beeld va burgse Revm De Rijn 1 5684 PJ Best Rob en zijn broer (en medeoprichter) Eric zijn tandheelkundig adviseurs en zijn met hun praktijk gespecialiseerd in angstbehandelin- gen. Veel volwassenen hebben door een eerder opgelopen trauma angst om naar de tandarts te gaan, met als resultaat veel achterstallig onderhoud. 'We zijn er voor angstige patiënten en iedereen die weer een mooi én gezond gebit wil', zegt Rob. 'We gaan tot het uiterste om daar iets moois van te maken. Niets is te erg, geen angst is te groot. Bij ons staat de patiënt centraal. Grote behandelingen vinden onder narcose plaats, wat voor veel patiënten een rustgevende gedachte is. Groot onderhoud aan gebit nü nog aftrekbaar. Voor mensen die overwegen om een gebits- renovatie of-verbetering te laten uitvoeren is het financieel interessant om dit snel te doen. De kosten voor tandheelkundige ingrepen - die vallen buiten de verzekering - zijn namelijk begin 2014 nog aftrekbaar voor de belasting. De overheid heeft meer tijd nodig om de regeling, diëf oorspronkelijk per 1 januari zou ingaan, voor te bereiden. CDC Complete tandzorg is bekend van het TV-programma "Een nieuw begin" j TILBURG - Tl 2013 een bezoekerse zit zowel I eigen pro maatschap activiteiter Overeenkor ontwikkelin aantal bezc voorstelling aters Tilburi ondanks de de podiuml herstel. The 160.000 nae bezoek aar ring is zelfs Programme herstel vo< meerde voc is inderdaai ren het ven in het aant De effecten getten bij gezelschap waarschijnl voelbaar wi Het is een komen en gaan van cliënten in de ontvangsthal van CDC Complete tandzorg in Best. Niet het eerste wat je zou verwachten, deze populariteit bij een tandartspraktijk. Oprichter Rob Dral: 'We hebben een grote praktijk en daardoor kunnen we alle disciplines van mondzorg onder één dak aanbieden. Kleine en grote reparaties, voor elk budget is er een oplossing te vinden.' Gespecialiseerd in angstbehandelingen Onze tandartsen zijn gespecialiseerd in, de behandeling van angstige patiënten. Uit cijfers blijkt dat 80 procent van de patiënten die bij ons komt bang is en dat 75 procent al langer dan vijfjaar niet meer bij een tandarts is geweest. Wij laten zien.dat het wel degelijk anders kan, dat we angst serieus nemen.' Podium v (Ook het t pelijke en |ten zorger Theaters Ti 'podium va i ste culture Midden-Bre toenemenc Onzekerheid 'Gelukkig, beseffen veel mensen dat een gezond gebit erg belangrijk is', vult zijn broer Eric aan. 'Bovendien gaat men na een paar jaar wel zien dat het gebit is verwaarloosd. Daar TILBURG, - C metdewer werkers vo leere'.Tonei sers kunnei audities op de werkzaa meren, cha kostuums R De aanme op de site www.tilbur Het is alleei per post te Tilburgse 81D, 5017 re'staat hel traal. De mi januari tot de grote za Naast de angstbehandelingen biedt CDC Complete tandzorg en een breed scala aan medische en cosmetische gebitsbehande- lingen. Kijk voor alle mogelijkheden en het aanmelden voor een gratis intake op www.cdctandzorg.nl/acties (of bel:0499 - 378825)

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2014 | | pagina 6