r Gouden PREZO-keurmerk voor Actief Zorg Prijs kerstpuzzel uitgereikt Cindy Westerburger wint bij CVT Keukens Meer mogelijkheden groepsbezoek Erfgoed Depot Ervaringen op de Huisartsenpost Tilburg petie/ zo |||g 3URGSE KOERIER ALGEMEEN 13 DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 9 JANUARI 2014 RTJES Winterwandeltocht Cindy Westerburger K7 16febr. Verhoof partner bij Van Boekel De 25.000ste bezoeker van het Erfgoed Depot in 2013, de heer Van der Meer uit Den Haag, wordt feestelijk ontvangen. Naast hem v.l.n.r. zijn partner en namens het Erfgoed Depot conservator Eveline Passier en PR-medewerkster Kim Bastiaansen. FOTO: JAN STADS/PIX4PROFS ram :ham Baktl'be- Kijk voor ijd 'Heel 'Mees- Stichting Huisartsenposten Midden-Brabant ram ws ram JSIN TUK ram ET CAIN perst harte welkom. i de iere van Foto Jans aan de Besterdrin Tilburg. Mevrouw Schelleken* h een revolutionaire Samsung camera t.w.v. 299,00 gewonnen, beschik baar gesteld door Foto Jans. Tilburg De prijswinnares van onze kerstpuzzel, Jeanne Schelleken* uit Riel, heeft haar prijs inmiddels in ont vangst mogen nemen uit handen van Marcel Jans (rechts) in de vestiging Tilburg Van Boekel accountants en adviseurs uit Tilburg heeft Joris Verhoof (40) per 1 januari 2014 be noemd tot partner. De maatschap bestaat met de komst van Joris Verhoof uit vijf partners en circa 55 medewerkers. Verhoof studeerde fiscaal recht aan de Universiteit van Tilburg. Met ruim lOjaar ervaring in de belastingad- viespraktijk stapte hij in het jaar 2012 over naar Van Boekel accountants en adviseurs. Hij is een all-round belastingadviseur. Erfgoed Depot is jnderdag, vrijdag, Jag van 11.00 tot jroepen bij voorkeur op lens de schoolvakan- geopend van 11.00 In andere perioden dinsdag en woensdag apen op af- sonen). tie op www. dewerkers en de or aan de cliënt centre behalen van het kon Actief Zorg 2 afsluiting van het, PREZO staat voor PREstatk ZOrg en besteedt veel aanda< de positie van cliënten en aan veilic heid. De vraag of u tevreden bei staat centraal. Actief 2 Tilburg - Actief Zorg biedt als jonge, snel groeiende thuiszorgorganisatie verzorging, verpleging en hulp in de huishouding. Hierbij staan drie kernwaarden hoog in het vaandel: persoonlijk, dichtbij en samen. Met de ambitie om de beste thuiszorg organisatie in Brabant te worden heeft Actief Zorg besloten om over (tappen naar PREZQ, hét kwali- skeurmerk voor verantwoorde j, waarin de prestaties die de me- organisatie leveren traal staan. Met het t gouden keurmerk zich geen mooiere iet jaar voorstellen. tiemodel lacht aan reilig- bent Zorg is ip juli en riel Na een zeer succesvol 2013 voor het Erfgoed Depot, met bijna 27.000 bezoekers, zijn de groeps bezoeken dit jaar nog meer gevari eerd en op maat samen te stellen. 1 "■■ganiseerde CVT Keukens de bakwedstrijd cc.iiemers streden om de felbegeerde titel 'F zondag 5 januari vond de bloedstollende finale iek waardeerde de creatie van Cindy Westerburger een KitchenAid Artisan Keukenrobot cadeau en mag erbakker van Tilburg' noemen. bakwedstrijd'Heel Tilburg I idy van harte met haar titel, om/cvtkeukens Tilburg De Tilburgse wandelsport- vereniging Hart van Brabant organi seert op zondag 12 januari de derde wandeling van de serie winterwan- delingen 2013-2014. Wandelaars kunnen kiezen uit de afstanden 5, 13,23 en 40 kilometer. De start is bij Boerke Mutsaers aan de Vijverlaan 2. De starttijd voor de 40 km is 9.00 uur, lopers van de overige afstanden kunnen starten van 9.15 tot 11.00 uur. Alle deelnemers dienen zich voor 17.00 uur te hebben afgemeld. Het inschrijfgeld voor de 40 km be draagt 4 euro zonder herinnering of 5 euro met herinnering. Voor overige afstanden 2 euro zonder herinnering en 3 euro met herinnering. Leden van wandelsportbonden krijgen 0,50 euro korting. Meer informatie: 0416- 362858 of ad.leermakers@tele2.nl. volle locatie. Het I geopend op dor zaterdag en zondac 17.00 uur (grof afspraak). Tijde ties iedere dag tot 17.00 uur. I op maandag, di alleen geopend voor groef spraak (minimaal 15 perse Kijk voor meer informatie erfgoed-depot. Uw mening telt De huisartsenpost wil dat de zorg-en dienstverlening zoveel mogelijk aan sluit bij de wensen en behoeften van de patiënt. Daarom heeft Stichting Huisartsenposten Midden-Brabant aan Zorgbelang Brabant gevraagd een klankbordgroep te organiseren. Deze klankbordgroep geeft op po sitieve en constructieve wijze advies aan de huisartsenpost over de prak tische uitvoering en kwaliteit van de dienstverlening in algemene zin door de huisartsenposten. Wilt u een bijdrage leveren aan de verbetering van de kwaliteit van de huisartsenposten in Midden- Brabant? Meld u dan aan voor de klankbordgroep. Uw mening als pa tiënt is belangrijk. De leden van de klankbordgroep geven, gevraagd De maandag, dinsdag en woensdag zijn vanaf maandag 6 januari speci aal gereserveerd voor groepsbezoek. Groepen vanaf 15 personen zijn dan op afspraak van harte welko Dankzij een forse uitbreiding van ontvangstruimtes kunnen meerde groepen tegelijkertijd gebruik ma ken van het Erfgoed Depot. Een heel scala van activiteiten is mo gelijk, van creatieve workshops tot gezellig koffiedrinken met iets lek kers om eens gezellig te kletsen over vroeger. Er zijn afzonderlijke ruimtes waar groepen van 15 tot 30 per sonen bijeen kunnen komen voor een brainstormsessie, vergadering, cursus of een meer ontspannende bijeenkomst. Iedere ruimte beschikt over een beamer en kan aangepast worden op maat. Dit alles kan gecombineerd worden met een bezoek aan het Erfgoed Depot al dan niet onder begeleiding van een deskundige gids. Tijdens deze rondgang kan ingezoomd wor den op speciale thema's, waaronder muziek- en muziekinstrumentenma kerij, auto-, bromfiets- en motortech- niek, werk en ambacht,-kerk en werk, vakantie en ontspanning of de jaren vijftig. Een belangrijk motto daarbij en ongevraagd, advies vanuit het perspectief van patiënten over de dienstverlening van de huisartsen post. De huisartsenpost is op zoek naar gemotiveerde personen, die zich kunnen inleven in de belangen van patiënten, voldoende afstand kunnen nemen van persoonlijke be langen en die een kritische, positieve en open houding hebben. Heeft u interesse om deel te nemen aan deze klankbordgroep? Dan kunt u contact opnemen met mevrouw Martens van Zorgbelang, bereikbaar op telefoonnummer 013-5942170. Als u zich heeft aangemeld, dan wordt u uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek. is Kom kijken, vastpakken en beleven. In het Erfgoed Depot kunnen voor werpen bekeken, maar vooral uitge probeerd worden. Schoonschrijven met een kroontjespen bijvoorbeeld, of wassen zoals in grootmoeders tijd. Wilt u de gehele dag het Erfgoed De pot bezoeken? Tijdens de lunchpau ze kan een op maat samengestelde lunch voor u samengesteld worden. Via enkele partners reserveert men graag een diner voor u op een sfeer- tilburg Afgelopen maand org< Tilburg Bakt!', waarbij de deelne terbakker van Tilburg'. Op 2 plaats. Het aanwezige public het meest. Zij ontving eei zich een jaar lang 'Meester CVT Keukens wil alle deelnemers aan de danken voor hun inzet en feliciteert Cind meer informatie op cvt.nl of facebook.cor M oktober getoetst en kwam met vlag en wimpel door de audit. Een op merkelijk prestatie, want goud is het hoogst haalbare en dat in slechts zes maanden tijd. Het gouden keurmerk wordt begin 2014 officieel uitgereikt. Het heeft een geldigheidsduur van drie jaar. Jaarlijks vindt er een toet sing op locatie plaats om te beoor delen of de kwaliteit van de zorg op peil wordt gehouden en waar moge lijk verbeteringen plaatsvinden. Actief Zorg blijft zoeken naar verbe teringen. Zo wordt in 2014 gestart met een continu cliënt tevredenhei- donderzoek, waarvan de uitkomsten weer gebruikt worden voor verbe teringen, die moeten zorgen voor tevreden medewerkers en tevreden cliënten. Kijk voor meer informatie op www.actiefzorg.nl en www.per- spektkeurmerk.nl. VAY

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2014 | | pagina 13