p Met korting naar het Groot Tilburgs Kerstcircus <Letsel Klanten eSmokingworld sparen gezondheid en portemonnee UHDTV Primeur bij Bartels Hifi Tv Media IUR!~ LETSELBUREAU Gespot op de markt? Kerst vieren met Magogo LBURGSE KOERIER DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 12 DECEMBER 2013 ALGEMEEN 9 Acrobate Mandy Zinnecker is een van de artiesten in het Groot Ti I burgs Kerstcircus. ischap-oisterwijk.nl. oor: :UKENS Kerstavond met Zang en Vriendschap TILBURG - Lezers van De Tilburgse Koerier kunnen met een mooie korting naar de premièrevoorstel- ling van het Groot Tilburgs Kerstcircus. SUM CHT jebaseerd •istof. Da i muziek klinkt alsof i in zijn rugzak heeft 2 var Ne mr. LJ. Noordsij, register-expert Postbus 2087 5001 CB Tilburg dinsdag ?rwijkse lar ja--" Personenschaderegeling tot en jycks H) c Tilburg - In Theater De Nwe Vorst aan de Willem ll-straat geeft singer-songwriter Lucas Hamming op vrijdag 13 december vanaf 20.30 uur een 'seated concert'. nen met smartphor je inruilkorting week I. showaar je inruilkor wordt natui -'-atst en aanc eigen technisch iretten t dag wer rld gi 'Seated concert' singer-songwriter Lucas Hamming Jl Lucas Hamming FOTO: BRAM DE WIJS Voor gratis advies: 013-5470052 of 06-11357927 l.j.noordsij@letselbureau.nl Kijk voor vraag en antwoord op www.letselbureau.nl Hoge ui Komende speciale een hoge tv. Alles thuis geplaat Bartels'eigen 'Kunstkerstmarkt'bij Luycks Gallery Tilburg - Met de feestdagen in aantocht is er nog tot en met 23 december in Luycks Gallery (Nieuwlandstraat 31) opnieuw een 'kunstkerstmarkt' met bijzon dere en betaalbare kunstcadeaus, kunstgadgets en speciale uitga ven van teleXpress. gedicht. Delen ,,.i te zien en te QR-code op de ondeplekken. belangstel- •“ksgallery. FlAvejgen" online dossier24/7 beschikbaar Unheimliche' te zien, een tentoon stelling van aangrijpende schilde rijen van Henk Duijn, met elk een bijbehorend beschilderd kistje. Tij dens de Kunstronde-extra, op 14 en 15 december, is de kunstenaar aan wezig om zijn werk toe te lichten. Op die dagen wordt de prelude op de stadssymfonie van stadsdichter Jasper Mikkers ten doop gehouden, op muziek gezet door componist/ musicus Aart Strootman. Mikkers schreef voor zeven markante kunst- rondeplekken een gei van de compositie zijn beluisteren met een Or verschillende kunstrok Voor meer info kunnen lenden terecht op www.luycksgallery. com en 06-22800638 (Ingrid Luycks). Tilburg - Als u denkt dat uw huidige televisiebeeld niet mooier en beter kan ga dan komende week eens bij Bartels Hifi Tv Media aan de Bester- dring 87 langs en laat u verbazen. Ultra High Definition ofwel 4-K te levisie heeft 3840 x 2160 pixels en is daardoor vier keer scherper dan een Full-HD tv. Waardoor u ook van dichtbij supergroot kunt kijken, nog scherper en met meer diepte in het beeld, waardoor het lijkt alsof u 3D kijkt maar dan zonder bril! Op deze show staan de modellen van Sony, Samsung, Philips en toewe demon- stratieklaar in de formaten 55 tot 85 inch. Natuurlijk zijn al deze tv's volle dig Smart-Internet en ook te bedie- tilburg - Sinds 1 december heeft Tilburg een eerste speciaalzaak in elektronische sigaretten binnen de stadsgrenzen. Die dag werd name lijk eSmokingworld geopend aan het Besterdplein 33. Een moderne, smaakvolle en strak vormgegeven winkel met een eigentijds product. De vraag naar elektronische siga ten is de laatste jaren enorm toe nomen. Dat is niet zo vreemd al ogenschouw wordt genomen, dat consument bij het gebruik van el> tronische sigaretten liefst 70 tot 90% kosten bespaart ten opzichte van de traditionele sigaret. Bovendien is het aanzienlijk minder schadelijk voor de gezondheid, onder meer omdat de roker geen teer, tabak en kool monoxide inademt. De werking van een e-sigaret is gebaseerd op het verdampen van vloeistof. Daardoor ben je in principe niet aan het roken, maar aan het dampen. Een ander pluspunt is dat de damp die daarbij vrijkomt geen stank veroorzaakt. Bent u benieuwd wat elektronisch roken nou precies inhoudt, ga dan eens een kijkje nemen in concept store eSmokingworld. Daar kunt u onder het genot van een kopje koffie de verschillende smaken en verschil lende e-sigaretten gratis uitproberen, Hamming is net 20, maar zijn muziek klinkt alsof hij al mini maal 30 jaar levenservaring in zijn rugzak heeft zitten. Dat komt mede door zijn heldere en volwassen stemgeluid. In het programma 'De beste singer-songwriter van Neder- land'schopte hij het tot de finale. Zijn muziek doet denken aan werk van Jeff Buckley, Nick Drake en Elliot Smith. L one of tablet. ig krijgt u bij Bartels inbiedingen, zoals >rting voor uw oude jurlijk vakkundig ngesloten door :he dienst. LETSELSCHADE? snelle afhandeling uw eigen letsel-adviseur zonder kosten rapsodieën van Hovahness, een boeddhistische Armeense compo nist, die in zijn muziek mystieke en wereldse elementen verwerkt. Ver der hoort u melancholische muziek van de Joodse Bloch, en minimal music voor vibrafoon en strijkers van Scooter Pietsch, een nog levende Amerikaan, die in zijn muziek de re flecties van het licht in een Parijse ka pel verklankt. Kent u de filmkomedie Limelight nog? Van dit meesterwerk van Charlie Chaplin speelt het Ma- gogo Kamerorkest de titelsong Kaarten zijn verkrijgbaar via www. theaterstilburg.nl, telefonisch via 013-5432220 en aan de balie van Infoservice Tickets van Theaters Tilburg. want er is een grote diversiteit. Zo zijn er e-sigaretten voor de incidentele gezelschapsroker, e-sigaretten voor verstokte rokers die eigenlijk willen stoppen en op zeek zijn naar een al ternatief, dat toch een bepaalde vol doening kan geven, en een scala van mogelijkheden daartussenin. Laat u niet afschrikken door de nega tieve berichten in de media, maar ga langs aan het Besterdplein 33 en er vaar zelf wat elektronisch roken voor u kan betekenen. Het is een betaal baar alternatief voor iedereen, want het gaat tenslotte om uw gezond heid én uw portemonnee! Bij even tuele vragen kunt u vanzelfsprekend rekenen op uitstekend advies van het deskundig personeel. Parkeren kunt u voor de deur en met Stop Shop parkeert u het eerste kwartier gratis. Voorbeelden van verkrijgbare uitge ven van TeleXpress zijn poëziebur dels van Esther Porcelijn en Martin Beversluis, de Hel - Sartre Camus van Ruud Welten en enkele edities van Het Geslacht Sus met originele prenten en zeefdrukken van onder andecen Walter Kerkhofs tegen een speciale kerstprijs. Daarnaast is bij Luycks Gallery, ook nog tot en met 23 december, 'das Tijdens de feestdagen kan Tilburg genieten van de eerste editie van het Groot Tilburgs Kerstcircus. Van 21 december tot en met 5 januari slaat het circus zijn tenten op evene mententerrein Het Laar. Bezoekers kunnen kijken naar een wervelende voorstelling met topartiesten. Het kerstcircus is een initiatief van Charel Mullens jr., telg uit een bekende Til- burgse circusfamilie. In 1984 richtte hij zijn eigen circus op. leder jaar op Witte Donderdag werd in zijn thuis stad Tilburg het programma voor het nieuwe seizoen gepresenteerd. Het Groot Tilburgs Kerstcircus moet een terugkerend evenement wor den. De voorstellingen zijn een mix van klassiek en modern circus. Be zoekers worden verwelkomd door meesterclown Döncy Banky. Daarna volgt topacrobatiek van artiesten uit Canada, Duitsland, Nederland, Frankrijk, Rusland en Hongarije. Ook downs en dieren komen voorbij. De voorstellingen zijn op 21 december om 15.00 uur en 20.00 uur. Van 22 december t/m 5 januari zijn de voor stellingen dagelijks om 14.00 uur en 17.00 uur. Op 24 en 31 december en 1 januari zijn er geen voorstellin gen. Kaarten zijn nu verkrijgbaar via www.tilburgskerstcircus.nl of vanaf 16 december aan de circuskassa op het Laar. Kassa is dagelijks geopend van 11.00 uur tot 18.00 uur. oisTERWUK - Op dinsdag 1.7 decem ber houdt het Oisterwijkse koor Zang en Vriendschap haar jaarlijkse kerst avond in de Levenskerk, Le sage ten Broekstraat 2 in Oisterwijk. Ontvangst met koffie en thee vanaf 1930 uur. Aan- ang van het concert om 20.00 uur. let als voorgaande jaren is een afwis selend programma samengesteld. Het koor zingt klassieke kerstliederen en moderne Christmas Carols. Bezoe kers worden uitgenodigd om met de bekende kerstliederen mee te zingen. Daarnaast lezen enkele koorleden een gedicht of een andere passende tekst voor. Na het muzikale gedeelte is er een gezellig samenzijn met glüh wein en andere dranken in kerstsfeer. Een financiële bijdrage is welkom. wwwzangenvriendschap-oisterwijk.nl. Lezersaanbieding Lezers van De Tilburgse Koerier kunnen met flinke korting naar de premièreavond op zaterdag 21 de cember om 20.00 uur. Wie met vier personen komt, betaalt in totaal 30 euro en de vierde persoon mag gra tis naar binnen. Knip dit artikel uit en neem het vanaf 16 december mee naar de circuskassa. De actie geldt voor de stalles en de eerste rang. Tilburg - Het Magogo Kamerorkest verzorgt op woensdag 18 decem ber om 20.00 uur een bijzonder kerstconcert in de concertzaal van Theaters Tilburg.. Op deze sfeervolle avond onder leiding van Micha Ha mel speelt het Magogo Kamerorkest samen met fluitiste Felicia van den End muziek van Bach tot Satie. Daar naast zal als verrassing de bevlogen inspirator én verkondiger van de geestdrift, Emile Ratelband, te gast zijn. Hij zal de bezoekers van dit kerstconcert verbazen met speeches vol energie en verbeelding. Op het programma staat bekende muziek van Satie en misschien wel de beroemdste fuga van Bach, naast romantische muziek met een religi euze dimensie. Magogo speelt twee Onze fotograaf maakte op de Westermarkt, een van de weekmarkten in Tilburg, deze foto. De omcirkelde persoon wint hiermee 10 waar debonnen a €5,-om op de Tilburgse markt te besteden. De prijs kan afgehaald worden bij de Marktmeester, herkenbaar aan zijn uniform (Neem wel even deze krant mee). Ook bent van harte welkom op deTilburgse weekmarkten! Wie weet wordt u ook 'gespot'. Tilburg, van alle markten thuis de

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2013 | | pagina 9