E 231 Toekomst TV te zien Juwelier Pijnenburg klaar voor 100e jaar bij Joosen Audio-Video >09 f Guard zoekt mannen en vrouwen met initiatief voor de beveiliging De Möllukus bestaan 33-jaar ILBURGSE KOERIEr[ DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 21 NOVEMBER 2013 ALGEMEEN 11 (ADVERTORIAL) Het succes van Guard Academy is de unieke combinatie van theorie en praktijk laza.nl CURSUSSEN workshops oost.nl. Inruilactie kerstballen bij GroenrijkTilburg tilburg - Zondag 24 novem ber bent u welkom in de compleet vernieuwde win kel van de bijna honderdja rige Juwelier Pijnenburg in de Heuvelstraat in Tilburg. Vier generaties Horlogemaker August 'Gusje' Pijnen- kan Joosen Audio-Video uiteraard verzorgen. alke du- (0416) 334583 lijk er zekeri soort dat weer komen. De exclusit Zwitserse maar wc"J team ana<=i specialisatie reis, d* gen aicnci goudsmid de volgent EMBERJ handen. Een belar met een e! dereen me baar blijf aan de s cursist tie- en www.guardgroup.nl ailigers alf jaar. jen en vinden zeer snel is wordt bij beveiligers is minder waar. Mare en Mellanie Pijnenburg, de derde en vierde generatie, voor een foto van de winkelgevel uit de vorige eeuw, foto: peter ligtenberg komt door de opleiding teleurstel- ard screent dan ook dus en aangepast aan de persoonlijke situatie. Guard kent eigenlijk geen uitvallers. Dit uitgebreide selectie vooraf. Zo wil de op1*1 lingen voorkomen bij de cursist. Guaru a>. altijd vooraf. d opgeleid is strenger i luchthavens, overheidsge- andien burg begon zijn bedrijf op 20 juni 1914 in dé toenmalige winkelstraat van Til burg: het Smidspad. De derde gene ratie, Mare Pijnenburg, is sinds 1980 werkzaam en runt sinds 1992 samen met zijn vrouw Deliana het bedrijf. Dochter Mellanie is als vierde genera tie ook al weer een paar jaar actief en runt de Swarovski Store aan de over zijde van de winkel. Daarnaast geeft zij ondersteuning in de juwelierszaak. Het honderdjarig bestaan wordt ge vierd met diverse evenementen, die nog even een verrassing blijven. I Cursus plaatsen? |U wilt een cursus plaatsen? Kijk dan voor informatie over prijzen en werkwijze op: www.tilburgsekoerier.nl Klik op de button Adverteren Cursusaankondigingen. Of kom langs op ons kantoor. Uniek is dat Guard de theorie opleiding combineert met een zeer gevarieerd praktijkgedeelte. Zo kunnen cursisten brede werkervaring opdoen en in de volle breedte kennis maken met het vakgebied. Ook kan de stage worden in gericht rondom de persoonlijke situatie van de stagiair en kan er tevens op veel momenten in de week stage worden gelopen. Ook in de weekenden. Een stage bijna op maat Guard Academ zaterdag 30 november een speciale select iesdag voor de opleiding MBO beveiliger 2 op haar vestigingen te Deventer, Nijmegen, Amsterdam en Dordrecht. Diegene die de opleiding met succes afronden zijn kort daarna vrij wel zeker van een baan in de beveiliging. Ruim 80% van de cursisten heeft na het behalen van het bevei- ligingsdiploma binnen 2 a 3 maanden een baan in de beveiliging gevonden. Ondanks de crisis is de vraag naar beveiligers namelijk nog steeds groot. Tilburg - Op zaterdagavond 23 no- Sinds 15jaarorganiseren Del vember vieren De Möllukus uit Til- ieder jaar het kauwkleumfisl burg hun 33-jarig jubileum. Die dag wordt tevens het jaarlijkse kauw- kleumfist georganiseerd. De festivi teiten vinden plaats bij De Financiën, Kasteellaan 29 in Loon op Zand. Speciale aanbieding Wanneer u tussen 21 en 30 no vember een Ultra HDTV koopt bij Joosen Audio-Video krijgt u gratis een Ultra HD Blu-ray speler en 10 films cadeau. Deze TV's met ongeëvenaarde beeldkwaliteit zijn 'hot' en door hun exclusiviteit lang niet bij ell winkel te zien. Maar nu wel excl sief bij Joosen Audio-Video. Om te mogen werken in de beveiliging is een MBO niveau 2 diploma vereist. Dat geslaagden van de Guard opleiding met dat diploma snel een baan vinden komt doordat de opleiding tot de meest complete en beste in Nederland mag worden gerekend. Guard biedt dan ook vele extra vakken zoals AED, parkeerregelaar en EHBO. Guard heeft in de loop der jaren honderden bevei opgeleid. De opleiding is intensief en duurt een hal Bijna alle toegelaten cursisten slagt werk in de beveiliging. Nog steeds gedacht aan grote sterke mannen. Niets Ook aan vrouwen in de beveiliging is steeds meer behoef te net als aan 45 plussers. We moeten hier bij denken aan werkzaamheden zoals telefoniste, receptioniste en con ciërge functies op scholen, baliewerkzaamheden in over heidsgebouwen, maar ook front- en backstage activitei ten bij vele soorten evenementen en winkelbeveiliging. tilburg - Heeft u nog oude kerstbal len maar bent toe aan nieuwe? Uw oude kerstballen zijn geld waard bij Groenrijk Tilburg. Tevens steunt u er een goed doel mee. GroenrijkTilburg geeft 20% korting als er oude ballen Ingeruild worden. Die inruilkerstbal- len krijgen een tweede leven bij een school of bejaardenhuis. Kom naar de Stokhassëltlaan 39 in Tilburg en maakt gebruik van deze actie. Bent u geïnteresseerd in de tweedehands kerstballen, mail dan naar tilburg© groenrijk.nl. EEN TOEKOMST IN DE BEVEILIGING DIE WERKT EN LOONT Studeren kost helaas geld. Veel mensen die graag bij Guard de opleiding willen volgen hebben dat geld bij de start van de opleiding niet. Helaas is ook de overheid sinds enige tijd niet meer bereid om scholing te vergoe den. Guard merkt dan ook dat veel mensen niet meer willen en kunnen wachten op een bijdrage vanuit bij voorbeeld het UWV of de Gemeente. Ze tonen zelf initi atief, investeren zelf en nemen zo hun eigen toekomst in Training zelfvertrouwen voor jongeren Onder het motto: "step into the spot light" kunnen jongeren vanaf 16 jaar meedoen aan een training om hun zelfvertrouwen te vergroten. Deze training van 6 bijeenkomsten start dinsdagavond 10 december 2013 in Tilburg en wordt verzorgd door Bos Counseling Coaching. De deelne mers krijgen meer zelfvertrouwen (dus minder faalangst) en ontdekken wat hen beweegt waardoor zij makkelijker keuzes kunnen maken. Het gevolg is dat jongeren zo lekkerder in hun vel komen te zitten en dat alles hen mak kelijker af zal gaan. Voor meer info en aanmelden: www.bos-coaching.nl a Möllukus .cuer jaar het kauwkleumfist. Een ka pellenfestival waaraan ieder jaar zo'n 16 kapellen uit de regio deelnemen. Dit jaar zal dat aantal nog groter zijn omdat een extra zaal ter beschikking staat. De toegang is gratis. tilburg - Groot nieuws van Joosen Audio-Video, Beneluxlaan 61 in Tilburg. Daar is van 21 tot en met 30 november een aantal unieke TV's te zien; het nieuwste van het nieuwste op het gebied van TV. Ultra HD TV's met ongekend gro te beeldmaten, voorzien van de nieuwste snufjes. De nieuwste innovatie is Ultra HD. Deze beeldkwaliteit is scherper dan ooit. De Ultra Definition reso lutie van 3.840 x 2.160 pixels levert liefst 4x meer beeldpunten dan Full-HD. Haarscherp en super hel der beeld, ook van heel dichtbij. Deze TV's zijn ook op andere ge bieden het neusje van de zalm. De TV's bieden volledige Smart mogelijkheden. Kijk uitzending gemist terug op uw TV, filmpjes afspelen vanaf uw smartphone of tablet op uw TV, het kan allemaal. Ook de installatie en aansluiting Beveiligingsbedrijven vragen nog steeds goed personeel. Dit komt onder meer door de steeds wordende veiligheidseisen. Niet alleen bij maar ook bij scholen, ziekenhuizen, banken, i bouwen, industrieterreinen en evenementen. Bover neemt nog steeds de criminaliteit in omvang toe. ucn belangrijke reden voor Guard om te starten eigen studiefinancieringfonds waardoor voor ie- •net initiatief de opleiding toegankelijk en betaal- ijft. Voor inschrijving aan de opleiding is deelname selectie- en adviesdag verplicht. Verder mag een geen strafblad hebben. Inschrijven voor de selec- i adviesdag kan via de website van Guard Academy, "Het juweliersbloed stroomt weer heerlijk door onze aderen", vertelt Mare Pijnenburg met trots. "Het is niet meer de bedoeling om alle juwelen uit te stallen in de winkel. We willen juist onze klanten breed uit adviseren aan de hand van hun wensen. Als iemand komt voor een halsketting, horloge of trouwring, kunnen we alle registers open trek ken en onze passie laten spreken". Voorheen zorgden enkele exclusie ve merken voor 'obstakels' legt hij verder uit. "De drempel werd letter en figuurlijk hoog. Voor de ver ering moesten we zelfs met een rt sluis en bewaking werken en erhield klanten om binnen te Daar zijn we gelukkig van af. ieve sieraden en diverse horlogemerken blijven, /orden door het vakkundige nders gepresenteerd. Ook de ie in edelstenen en pa- de juwelen op maat en het ei- atelier met een zeer bekwame J blijven, en zijn klaar voor ide eeuw." Mooi aanbod Mindfulness Vrijdagmiddag 6 dec (15.00 - 17.30) start in Centrum Bewust Bewegen een Mindfulness training. Slechts €250. Info: Jop van Oeveren 0649634493 bewustbewegen@online.nl www. centrumbewustbewegen.nl. Personeel Kinderstad Extra korting!

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2013 | | pagina 11