lealernieuws I I Oste Nationale Opel Testdag iyundai ilO ithouwers: Volvo-dealer van Roosmalen sponsor HC Tilburg DERLAN Bijtellings- gekte iratis Denissen wintercheck DE AUTOMAAT DONDERDAG 31 OKTOBER 2013 PAGINA 5 ardt Tony Vos Steen eik Gezaagdeik Gekalkt eik Redactie Advertentie; ^^^H^JlLBURGSE koerier Heel toevallig stap ik afgelopen weekend bij iemand in die enthou siast vertelt over zijn huidige auto. Een prachtige sedan met een die sel hybride aandrijving. Jawel, zo'n zakelijk geliefd exemplaar vrij van BPM en vooral een aantrekkelijk lage bijtelling van 14 procent. De man in kwestie blijft al z'n hele le ven trouw aan dit bepaalde merk en had hiervoor precies dezelfde auto, maar dan met de allergrootste die selmotor die hierin beschikbaar is. En dan voelt u het moraal van het verhaal natuurlijk al aankomen. Ik wil dan graag weten wat deze auto in de dagelijkse praktijk verbruikt. Nou, met moeite haalt ie de 1 op 17, een waarde die mij niets ver wonderd, omdat ik die zelf tijdens een test ook wist te noteren. En wat haalde zijn vorige auto dan met een vergelijkbare rijstijl, een auto immers met een dikkere motor. Ja hoor, die reed met een beetje goe de wil 1 op 20. En daarmee wordt wederom glashard bewezen dat de hele poppenkast rondom de huidige regelingen met betrekking tot bijtel- lingen van zakelijk gebruikte auto's volledig op drijfzand is gebaseerd. Ik snap dat als je de bijtelling wil kop pelen aan de milieubelasting dat je dan vergelijkingscijfers nodig hebt. Maar in dit geval werkt het niet met de getallen die tot stand komen volgens de officiële Europese meet- cydus. Zoals hierboven uitgelegd zijn er auto's waarover de volle 25 procent bijtelling wordt berekend, die zuiniger blijken dan de zwaar gesubsidieerde, op papier veel zui nigere varianten. Dit kan toch niet voortduren... Email: advertentie@tilburgsekoerier.nl Email: tonyvos@automedia.nl november: Koerier 5014 DA Tilburg Tony Vos Tel. 0495-430930 Postbus 2144, 6020 AC Budel De Tilburgse I N.S. Plein 14, Tel. 013-5368805 Fax 013-5359985 Winterhanden met voldoende profiel- diepte verhogen uw veiligheid. Lounge eik raad tegen extra scherpe prijzen. Tijdens de controle wordt iedereen gastvrij in de showroom onthaald met winterse lek kernijen en een uitgekiende sotering van de nieuwste Nissan-modellen. De werk plaats is zaterdag van 9.00 tot 15.00 uur geopend. M klein meer. We treffen in de i10 van dit formaat zeer aarvan de relatief oofdsteunen een :hter- vach- men aanblik zou denken. Tot slot is in bagagevolume beschikbaar liter waarbij opgemerkt moet dat de vloer behoorlijk laag ligt ken daardoor over een getild moeten worden, betreft zet Hyundai met eveneens een serieuze .neer die bijvoorbeeld vanaf het p uitrustingsniveau al is voorzien automatische klimaatbeheersing, laten dan over de i-Motion uit- ing voor 10.995 euro. Dat geeft wel jat Hyundai ook meer geld voor de durft te vragen. De vanafprijs be at overigens 9.995 euro. lajaar is in volle hevigheid aangebro- dus tijd voor de twintigste Nationale Testdag bij de Tilburgse Opel-dealer lowers. Iedere Opel-rijder, of men i )f geen klant is van het bedrijf, wor dag 2 november as. tussen 9.00 en u van harte welkom geheten voor genaamde 18 punten test die gratis uitgevoerd. Aan de hand daarvan de Opel-rijder direct inzicht in de hardheid' van zijn of haar auto. iop van de test ontvangt iedereen atis waskaart. Bovendien kan voor (in plaats van 25 euro) het certificaat worden gekocht, en tot 1 april 2014 de garan- het juist functioneren van elf lige onderdelen. Dat biedt een Jtigste Nationale Opel Testdag is een gelegenheid voor velen om nader te maken met Lathouwers. Het be eft een historie van 160 jaar en zit lier jaar in Tilburg. Vestigingsmanager teter wil u zaterdag graag overtuigen i officiële Opel-dealer niet duur is. Zo het bedrijf een vaste all-in prijs van euro voor een APK keuring. nieuwe Volvo koopt of least bij de Volvo Club-dealer. Deze dealer is Club-dealer dankzij een structurele samenwerking met de betreffende hockeyclub. "Met de Clubbonus kunnen we als dealer de sponsorovereenkomst met 'onze' hockeyclub veel meer inhoud geven", aldus Jan van Roosmalen. "Wij hebben natuurlijk belang bij een zo hoog mogelijke Volvo-dichtheid on der de leden, maar de club heeft dat belang ook!Jan van Roosmalen be nadrukt dat die duizend euro betaald wordt door de importeur en dus niet ten koste gaat van eventuele inruil of korting! volg van voorpagina Volvo-dealer Jan van Roosmalen, HC Tilburg voorzitter Jan Boelhouweren 8.TT (Stichting Tophockey Tilburg) voorzitter Paul Schoutens tekenen de sponsorovereenkomst. Afgelopen dinsdag 22 oktober, on dertekenden Volvo van Roosmalen en Hockeyclub Tilburg een sponsorover eenkomst en introduceerden tevens de Volvo Clubbonus. Volvo Cars Nederland B.V. is al bijna 20 jaar official Partner van de Koninklijke Nederlandse Hockey Bond. Om hockey niet alleen op topni veau maar ook lokaal te ondersteunen, is de Volvo Clubbonus ontwikkeld. Deze Clubbonus is een initiatief van Volvo van Roosmalen De Beemd in samenwerking met de importeur. Zij keert een bonus uit van duizend euro aan de hockeyvereniging waarvan een lid of de ouders van een jeugdlid een sers. Uiteraard worden de banden niet vergeten. Naast voldoende profieldiepte zijn de bandenspanning maar ook de rub- berkwaliteit van het grootste belang. Bij temperaturen onder de 8 graden is het veiliger om op winterhanden te rijden. Banden die sneeuw, water en modder beter afvoeren en door een andere rub- bersamenstelling een betere grip bieden bij lagere temperatuur. Voor praktisch alle Nissan-modellen heeft Denissen winterhanden op voor- Communicatief Een ruimer bemeten auto als de i10 biedt door zijn grotere spoorbreedte en langere wielbasis ook een voelbaar be ter weggedrag. Bovendien is het zwaar tepunt verlaagd door de hoogte terug te brengen. Op het gebied van comfort en dynamiek kan de Hyundai zich met de beste modellen in deze klasse me ten. Ook de besturing blijkt boven ver wachting communicatief. Motorisch biedt Hyundai in ons land lou ter de 1 liter driecilinder aan, omdat de 1,2 liter fiscaal niet aantrekkelijk is. De driepitter levert een keurig vermogen van 66 pk bij een wat lager toerental dan voorheen. In ons vlakke land lijkt de krachtbron keurig te voldoen met een acceleratie naar 100 km/u in 14,9 secon den en een top van 155 km/u. De motor heeft een CO2-uitstoot van 98 g/km. De nieuwe Hyundai ilO is zojuist bij de dealer gearriveerd. We zaterdag 2 november staat Tilburgse Nissan-dealer Denissen H teken van de gratis wintercheck. (Nissan rijders zijn uiteraard ook de Rn andere merken welkom. Wde conditie van de auto is in de ■periode van extra belang. Tijdens F5 Nissan wintercheck controleren Pnici van Garage Denissen uw auto Wr liefst tien vitale punten zoals tming, accu, uitlaatsysteem, koelsy- stuurinrichting en de ruitenwis- een auto wrlijke stoelen t uitgevallen verstelbereik I past ook keui Ml en biedt me

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2013 | | pagina 61