:IN Nieuw evenwicht Ruitje woning in bij De Brink! op de koopwoningmarkt RINK Nog meer goede ideeën voor de stad Gast tóee'tads A - BEURSZ i WOONT BEURS BIJLAGE BIJ DETILBURGSE KOERIER DONDERDAG 31 OKTOBER 2013 .NL ïars lardij oorruimte.com jk Brabant Samen sterker. Dat is het idee van coöperatief bankieren. lï tilburgwoont.nl ischot.nl Rabobank Tilburg en omstreken helpt u graag verder met uw woonvragen. Heeft u vragen over uw hypotheek of een verbouwing? Loop dan binnen tijdens ons inloopmoment. Deze vindt iedere donderdag plaats op ons Adviescentrum in Tilburg en iedere eerste dinsdag van de maand op ons kantoor in Dongen. U kunt tussen 17.00 en 20.00 uur zonder afspraak binnenlopen. Kijk voor meer informatie op www.tilburg.rabobank.nl. Koop een nieuwbouwwoning bij De Brink inBerkel-Enschot en ruil uw huidige woning in. Meerdere kopers gingen u voor.... iwkavels gewenst moderjï r informatie over imte.com. U kunt, lakelaar. bankencri- markt het ijkt te keren. De rropeen meldde en bouwkavels lies weten over de mogelijk- -■^■j,urg woont Beurs jzaterdag 9 november 10 -16 uur Koepelhal (Spoorzone) Tilburg. Informatie en gratis voorregistratie op www.tilburgwoont.nl Burgers presenteren hun plannen Op de beurs maakt u kennis met professionele ^1 bouwplannen. Maar er zijn uiteraard ook veel 1 bewoners met een goed idee voor hun eigen omgeving. Cast (centrum voor architectuur en stedenbouw) riep bewoners van de gemeente Til burg op om hun ideeën te presenteren.Tijdens de beurs kunt u er kennis mee maken. Enkele indie ners zijn aanwezig om hun plan zelf toe te lichten. Nualnieuwsgierig?Kijkdanopwww.castonline.nl. De Brink in Berkel-Enschot is een nieuwe wijk binnen Gemeente Tilburg. Een mooie, groene, frisse wijk, met ftegewenste voorzieningen in de buurt, die langzaam wm en leven begint te krijgen. Er is een grote diversi teit aan woningen: 3-in-een-rij, twee-onder-een-kap en Steeds meer makelaars zien de afgelopen komende jaren fors duurder worden. De "•^anden dat de huizenmarkt verbetert, verhoging die de afgelopen zomer werd .«.ids het ontstaan van de bankencri- doorgevoerd, leidde al tot een stijgende sis vijf jaar geleden heeft de markt het vraag naar koopwoningen. Met de ver- moeilijk, maar het tij lijkt te keren. De hoging wil het kabinet scheefwonen te- Rabobank rekent op termijn weer op een gengaan, stijging van de huizenpr’-,JJ- zij in september van dit j. Het herstel komt waarschijnlijk doordat de plannen van het kabinet me' J- ningmarkt nu duidelijk heeft het kabinet het Woonakkoord ge sloten en sindsdien stijgt langzaam het vertrouwen, blijkt uit metingen van Ver eniging Eigen Huis. Onderdeel van het akkoord is dat sociale huurwoningen de vrijstaand, allemaal met een eigen identiteit en karakter. Tevens bieden wij bouwkavels aan. Wanneer u een woning koopt in De Brink is het mogelijk om zekerheid te krijgen over de verkoop van uw eigen woning. Net als de woningen wordt ook het voorstel voor inruil van de eigen woning op maat uitgewerkt. Geen ingewikkelde voorwaarden, maar een duidelijk overzichtelijke aanbieding. Heeft u interesse en wilt u alle heden van De Brink? Kom naar de Tilburg Woont en breng Van Wijnen een bezoek. nieuwbouw in de regio - kavels - verbouw - koop - huur H Verken uw woonwensen H TILBURG WOONT Steeds maanden Sinds het ijf jaar geleden ilijk, maar het tij lijf ik rekent op term, -huizenprijzen, zo Jtjaar. Voor mensen die de daling van de arschijnlijk doordat markt hebben afgewacht lijkt dit het ;abinet met de wo- juiste moment om te stappen. Ze pro- ijk zijn. In februari fiteren van lage huizenprijzen en ze Woonakkoord ge- kunnen bovendien goedkoop lenen, want de hypotheekrente staat mo menteel nog historisch laag. Econo men verwachten op langere termijn een stijging van de rente. Rabobank

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2013 | | pagina 57