I Bewoner worden van De Werf aan Piushaven gh Afsluiting fietspad Sluis III - Goirkekanaaldijk 30 september-eind 2015 Snuffelspektakel bij stadion ALGEMEEN 17 Afzetting Omleiding /l wilhelminaknl). t van Water. Wegen. Werken. Rijkswaterstaat. CURSUSSEN workshops Werkzaamheden Verbreding Wilhelhelminakanaal, Tilburg Vanaf september start aannemerscombinatie Heijmans-Boskalis in opdracht van Rijkswaterstaat met het grondwerk voor de verbreding van het Wilhelminakanaal en de aanleg van een nieuwe Sluis lil. Andere plek Als de verbreding van het kanaal is afgerond, ligt het fietspad op een andere plek langs het verbrede kanaal. Het huidige fietspad ligt deels op de plek waar straks het verbrede kanaal komt. Vandaar dat er een heel nieuw fietspad komt langs het kanaal. Meer informatie Vragen over de uitvoering en planning kunt u stellen via 0800 - 8002, gratis informatielijn van Rijkswaterstaat. U kunt ook informatie vinden op de website www.rws.nl/Wilhelminakanaal en u kunt ons volgen op Facebook (www.facebook.com/ of informeer I laardij via tel. 1 ^.nail, maat 23,-. ^ursus plaatsen? Bwilt een cursus plaatsen? Kijk dan voor informatie over prijzen en werkwijze op: www.tilburgsekoerier.nl Klik op de button Adverteren Cursusaankondigingen. Pfkom langs op ons kantoor. bij Rob de Bont Make- .013-5801867. Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Milieu en gt slot zijn drie yog in Kung Zie f mingen jebouwd met _.j, typen en De Gitae muziekk. komende v lessen volt zaterdag Coppele, 28 Omleiding fietsverkeer De aannemer legt een tijdelijke route aanvoor het bouwverkeer, zodat vrachtwagens niet door de wijk rijden. De bouwweg maakt echter gebruik van het fietspad. Vanaf 30 september is om veiligheids redenen het fietspad afgesloten tussen de aansluiting wilhelminakanaal) en Twitter (www.twitter.com/ met de Bieslookweg en de kruising Goiksekanaaldijk/ Brugstraat (ter hoogte van sluis lil). Deze afsluiting duurt twee jaar. Fietsverkeer wordt omgeleid via de Bieslookweg, Kruidenlaan, Lage Witsiebaan, Taxandriëbaan, Rueckertbaan en Brugstraat. Wie is Jezus Wie ben jij? In een kleine groep willen we ontdekken welke positieve kracht er in ons schuilt als we Jezus leren kennen. We gebruiken hierbij de bijbel als leidraad. De workshop betreft 6 avonden, te beginnen op 8 oktober 2013, om 20.00 uur. Informatie: José Bertens 013-5701390 email: joseber- tens@kpnplanet.nl of Roel van Vucht 06-10325629 voor avonc jeschi zijn er wek «ogalessen; e ,_.,g Fu en eer onze site lesrooster. Tel. Wie durft? Prof, zang- of pianoles, jslessen zang. Bel 013- 3 naar website: www. Huis voor transformatie Handanalyse. Onze fiand bevat essen tiële informatie over onze drijf-veren, motivatie, ervaringen karakter, levens- missie, enz. Bent u benieuwd wat uw handen u vertellen? www.ellievanrijen. nlofbel 013 5716061 Nordic walking bij Feniks Samen met andere vrouwen in bewe ging. In het prachtige hefstbos de Waranda op vrijdagochtend. Start 4 oktober, meld je nu aan: 013-5421896, www.fenikstilburg.nl Workshop Schilderen met acryl Atelier de Kunstkamer (vlo dropstraat 52) gaat weer starten met de work shops Schilderen met Acryl en druk technieken.De workshops zijn 10 les sen van 2,5 uur. Er zijn nog plaatsen vrij op start dinsdagavond 1 okt. en donderdagmorgen 3 okt. Vraag info aande-kunstkamer@ziggo.nl of per telefoon 013 5799693 Tilburg - Neem op zaterdag 28 sep tember deel aan de Nieuwbouw- dag en kijk naar uw toekomst. Bezoekers kunnen terecht voor o.a. stofzuigers, gasfornuizen, keukenma chines, kleinmeubelen, decoratieve spullen en servieswerk. Maar ook voor de verzamelaar valt er genoeg te zien en te beleven; telefoonkaarten, postzegels, singels, munten en cd's bijvoorbeeld. De markt duurt van 10.00-17.00 uur. Meer informatie: tel. 0161-456291. BURGSE KOERHfrflLBURGSE KOERIER DONDERDAG 26 SEPTEMBER 2013 B Samen Online Tilburg biedt ouderen een computercursus aan voor beginners Gedurende negen weken laten vier IOC studenten van de sector ICT acht ouderen kennismaken met de compu teren internet. Niet alleen de ouderen leren daarvan, beide groepen leren door het contact eikaars leefwerelden kennen. Vanaf 22 oktober zijn er weer twee cursussen met als einddatum 19 december, één in wijkcentrum Hey hoef (Reeshof) op dinsdag- en donder dagmiddag en één in MFA Het Spoor (Oud-Noord) op dinsdag- en donder dagochtend. De kosten van de totale cursus incl. cursusboek, koffie of thee tijdens de pauze, gebruik van de op locatie aanwezige computers en het certificaat bedragen 36,- Wilt u ook meedoen? Neem contact op met Wijk centrum Heyhoef, 013-572 83 83 of MFA Het Spoor, 013-542 16 64 MFA Het Spoor zit inmiddels vol doch u kunt hier op een wachtlijst gezet worden J voor de cursus die in het voorjaar van 2014 begint. Op wijkcentrum Heyhoef fl zijn nog 2 plaatsen beschikbaar maar ook hier bestaat de mogelijkheid op de wachtlijst te worden gezet voor de Ij cursus in het voorjaar van 2014. De U cursus in Wijkcentrum Heyhoef is in de middag is van 13:45 -16.00 uur. Gitaar en Pianolessen in Oisterwijk aarschool Brabant begint met lessen in Oisterwijk vanaf week. Je kunt Gitaar en Piano- Igen op woensdagmiddag of bij Ontmoetingscentrum de ppele, Prunusstraat 69. Op zaterdag sept tussen 10-12 uur krijg je bij inschrijving voor een jaar een GRATIS INSTRUMENT!!! Tel: 0614305692 www. degitaarschoolbrabant.nl Voor jou, door jou bij Feniks Leer positiever in het leven te staan, draai de neergaande spiraal van nega tieve gedachten en gevoelens om, amen met andere vrouwen op don derdagmiddag. Start 3 oktober, meldt je nu aan: 013-5421896, www.fenikstilburg.nl Haast je langzaam bij Feniks Stop met rennen en vliegen en sta even stil, bij jezelf, samen met andere vrouwen, in deze creatieve cursus, op woensdagochtend. Start 2 oktober, meld je nu aan: 013-542.1896, www. fenikstilburg.nl Een nieuwe woning is toekomstge- luk. Een plek die naar eigen smaak ingericht en ingedeeld wordt. Zoals De Werf aan de Piushaven. Een bij zonder stukje Tilburg, dat op enkele woningen na geheel is bewoond. In De Werf zijn 47 eengezinswor en 34 appartementen gebi een variatie in percelen, indelingen. Als deelnemer aan de Nieuwbouw- dag zet men zaterdag speciaal voor u van 11.00-15.00 uur de deuren open. U kunt dan zien hoe u uw toekomst ruimte kunt geven en kijken naar uw kansen om ook bewoner te worden in dit bijzondere plan op deze unie ke locatie. De mogelijkheden zijn enorm en veel is bespreekbaar. Kijkt u alvast op website www.dewerf.nl Tilburg - Op zondag 29 september is er een grote snuffelmarkt bij het Ko- ning Willem II Stadion aan de Goirlese- weg 34 in Tilburg. Er zullen honderden particuliere standhouders aanwezig zijn, die hun overtollige huisraad wil len verkopen tegen dumpprijzen. De markt zal plaats vinden in de buiten ring van het stadion en op het par keerterrein voor de hoofdingang. Computer Coach Tilburg Coaching/advies Windows basis, emz” internet, digitale fotografie. Op r in eigen omgeving. Uurtarief Afspraak/info bel: 0645600573 Tantra-yort® 1) Mindfulness mannelijke spirituali teit van het denken, hemels en een stroom van manifestatie. - 2) Body- fulness vrouwelijke spiritualiteit van het lijf, aards en een bevrijdende stroom, kundalini - 3) Heartfulness de balans van body en mind, innerlijke rust en vrede, androgyn. Wat jammer om stijf, ge- brekkig en eenzijdig in je gedachten gevangen dood te'gaan. Stijfheid lijkt wel een epidemie. En gebreken komen met de leeftijd is van uit het hart gezien een leugen. Wij zijn góden met een menselijke ervaring en je ervaart jezelf IN je lijf als energie in op- winding en dat is gezond, vitaal en levend. In onze mind overleven we en in onze body kunnen we op hoge leeftijd weer leren te leven als de kwaliteiten van het kind in jezelf. En dat is bewust heel, heilig en veilig. We kunnen leren gezond en vitaal "dood" te gaan. Het leven zelf is eeuwigUe ware aard is dat we het leven zijn als wijs- heid, liefde en licht. Hierbij zijn je Body en Mind 2 instrumenten die je vanuitje hart kunt gebruiken.De mind schept de polariteit en is naar buiten gericht, naar de zintuiglijke buitenwe reld. De body is naar binnen gericht en spiegelt de mind, maar heeft ook een geheel eigen wijsheid! In het centrum HierNumaals ontwikkel je jezelf door evenwicht te scheppen tussen je mind en body. Hierdoor leef je vanuitje hart in alverbondenheid. Zaterdag 28 sept. Is er een informatieve ervaringsge richte workshop van ongeveer 2 uur. Aanvang om 13.00 uur in de Graaf Arnoldstr. 26 5046 ma Tilburg Kosten 10,- Neem gemakkeljjke kleding mee. www.HierNuMaals.nl 06 36194092 Professionele hulp bij onverwerkte jeugdervaring wat doorklinkt in het leven Nü. Informatie: 0619953226 voicemail. www.psycholumiere.nl Tai Chi Chuan: insteken tot half oktober Lessen inTai Chi Chuan starten eens per jaar. Er zijn vijf nieuwe lessen: op maan dag, donderdag en vrijdag om 19.00 uur en op dinsdag en woensdag om 20.15 uur. Meedoen kan nog tot half oktober. Probeer een gratis proefles en ontdek ook de bijzondere waarde van "Tai Chi". Op dinsdagochtend om 10.45 uur is er een les in een vereenvoudigde Tai Chi Chuan vorm. Daarnaast zijn er wekelijks ruim 15 lessen in Qigong beginners. Zowel overdag als 's ids. Qigong is eenvoudiger te leren likt voor alle leeftijden. En tot ekelijks voor beginners: - een dansles; een les en les’in Waaiervorm. 1 www.cngo.nl voor het 5770261 1 Energie management voor hoogsensitieve mensen Hoogsensitieve mensen en kinderen hebben vaak een gevoel van een te 1 grote kwetsbaarheid voor de veel al heid aan prikkels die dagelijks op hen fomt. Ze voelen stemmingen van J aderen sterk aan en laten die te veel 1 je. Andere kenmerken zijn o.a. gevoe- feis van anderen je toe-eigenen, snel ijlriiessverschijnselen krijgen in een lawaaierige en hectische omgeving, J,gedachten uit je omgeving oppik- hen, subtiliteiten zien die de meeste |M|iiensen niet opvallen en niet tegen ^■Ijewelddadige films kunnen. In deze Icursus leer je constructief om te gaan netje hoog-gevoeligheid, je bewust beschermen tegen die veelheid »ian prikkels uit je omgeving, emo- hes en spanning die je overgenomen H[hebt van andere mensen uit je aura ||H 6 verwijderen en de kwaliteiten die 1 »it hoog-sensitiviteit voortkomen te *11 uitwikkelen. Deze cursus is geschikt I hoor hoogsensitieve mensen die hun ^■sensitieve weerbaarheid willen ver- dl sterken en de effectiviteit van zijn of .1 haar intuïtie wil ontdekken. De cursus bestaat uit 8 avonden 1 keer in de M114 dagen. Op 8 okt is er een gratis 1 infoavond van 20.00- 21.30 uur. Les- j data: 22 okt, 5 en 19 nov, 2 en 17 dec «13, 14 en 28 jan en 11 febr 2014 ^han 19.45-22.00 uur in Yogacentrum Shanti, Kruisstraat 25 5014 HR Tilburg. Kosten 170 incl. lesmateriaal. Bel of mail voor info: Hanneke van Juchem lel013-4556032 en 0627 870 869 email lanjuchem@ziggo.nl zie ook www. iWiianticursussen.nl Kids Nia: Vrolijke dans voor kinderen(7-12jr) Sporten zonder te presteren! Plezier, J dans, spel, aandacht en ontspan-ning. flessen voor 5 euro via www.tryout- sports.nl (zie KIDSDANCE). Uiterlijk 29 M september inschrijven. Eerder kennis- maken met Kids Nia kan: Workshop op HJokt, van 1500-1630 voor 5 euro. Zie II Ww.inexpressie.nl Huis voor Transformatie J 12-13 oktober organiseren wij een workshop medicijnwiel. Medicijnwie- len, steencirkels, worden gelegd als J plaatsen van kracht tussen hemel en Jk arde. Je kunt hierin leren over de’ thepping, de elementen, 4 wind el lichtingen, de 12 manen. Zie www. If- H 5445455 of ga H «lvanleijsen.nl Natuurfotografie, sier- en moestuinieren Ochtend-workshops in de Naturentuin Goirle: natuurfotografie met eigen 'digitale camera op za 5 oktober, ecolo gisch siertuinieren op za 12 oktober. In Tilburg: 2 avonden eco-moestuinieren op di 12 en 19 november, herhalingsles 5 november, www.annekescholte.nl Werkvak

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2013 | | pagina 29