H Drijf In filmavonden -GoirkestraatW ==jn de Piushaven Zomerfeest in Moergestel Optreden en festival Jazzy Swing Collection Audities bij Studio Klasse Theater ;pot er Nol Havens gast bij koffieconcert Parelfiste RGSE KOERIER ONDENI stallages uit Alzheimer Café SERIJ D/ NFABRIEK 1900- Tilburg-Goir- ALBARE KUNST FOTO: NEVEN FOTOGRAFIE mseuni beleven Voor kinderen worden allerlei activiteiten georganiseerd. Jazzy Swing Collection One Direction: This is Us Open dag gilde Sint-Hubertus 22.00 uur: scilla, Queen jus kunnen zich in overleg. Aan- collectie lesterdring 48 36 Tilburg OUR vr 19.30 TERWIJK :S WO 21.30 NWE VORST io 22.00 )ERS MUSEUM tr. 20 - di t/m zo IEN LOKAAL 28 - di t/m zo FROP-RIEMKO irama ie Ba- 'ijk> s te ijke Sociëteit iavens is o.a. 13 UIO Kijk voor meer informatie op www. piushaven.nl. i. Voor beic aging en c 'en via tops en Tegelij- De Lind de jts. moergestel - Op zondag 11 augus tus organiseert het Samenwerkend Moergestels Carnaval (SMC) een zo merfeest op het StJansplein in Moer gestel. Op het podium wordt sfeer gemaakt door verrassende acts met een gezellig dans- en meezinggehal- te van de Dutch Show Company. Ook voor de jongere en oudere jeugd zal er van alles te doen zijn, zoals ravot- j 23 augustus, iventures of Pris< oisterwijk - De organisatie van de Parelfiste is op stoom, de pro grammering is rond, alle namen zijn bekend. Deze wedstrijd begint om 15.00 uur, inschrijven kan tussen 14.00 en 14.45 uur. Deelname aan het koningschie- ten is gratis, legitimatie verplicht. Baby van de Maand De Tilburgse Koerier heeft op donderdag 15 augustus weer de rubriek 'Baby van de Maand'. Daarvoor zijn wij op zoek naar de leukste, grappigste en schattigste baby's van Tilburg en omgeving. Is uw kindje geboren na 1 augus tus 2012 en lijkt het u leuk om uw koter in de krant te zien? Stuur dan uiterlijk maandag 12 augustus een foto van uw baby naar adverten- tie@tilburgsekoerier.nl, samen met zijn of haar naam, geboortedatum, geboortegewicht en andere leuke wetenswaardigheden. Misschien wordt uw zoon of dochter dan wel baby van de maand augustus! tilburg - Muziektheaterstudio Studio Klasse Theater in Tilburg is op zoek naar spelers en zangers voor de nieuwe muziektheatervoorstelling 'Lotgenoten' en voor het liedjesprogramma 'De Boeketreeks'. 'Lotgenoten' gaat over een tweeling die bij geboorte gescheiden wordt. Als de broers elkaar jaren later weer tegen het lijf lopen, her kennen ze elkaar dan? En is de familieband ondanks dat ze niet samen zijn opgegroeid, aanwezig? Lotgenoten is een muziektheaterstuk dat dichtbij het leven staat en bij iedereen iets zal raken. In De Boeketreeks worden de allermooiste liefdesliedjes ten gehore gebracht; grappige, mooie, sexy en verdrietige nummers zullen de revue passeren. Voor beide producties zoekt Studio Klasse Theater leuke en gemotiveerde performers die houden van een uitdaging en die het onbekende niet schuwen. Auditanten van alle leeftijden en alle niveat aanmelden via de website. De audities vinden plaats op zondag 25 en maandag 26 augustus of ir melden kan via www.studioklassetheater.nl. tilburg - Öp dinsdag 13 augustus is er in Tilburg weer een Alzheimer Ca fé. Het thema is deze keer: dementie en rechtsbescherming. Iedereen is van harte welkom in de President Mandelahof aan het Korvelplein 60 in Tilburg. Het programma duurt van 20.00 tot uiterlijk 21.30 uur. Meer informatie: tel. 013-4678022 of mail naar riafeiter@home.nl. De Parelfiste vinden plaats op 20,21 en 22 september a.s. in het Lindepark in Oisterwijk. Op vrijdagavond is het traditionele Oisterwijk Zingt live en op zaterdag de Nacht van Oisterwij Op zondagochtend is Nol Havens gast, samen met Koninklijk Harmonie Asterius. Nol Ha .jper langs üchtmacht. jpstand en groei* i. Zijn muziek vi reld, maar zelf werd oor June Carter, zijn passie is heel zijn atie voor zijn werk bekend als de zanger van de Neder landstalige popgroep VOF de Kunst. Met deze groep scoorde hij enkele grote hits, waaronder'Suzanne','Dik- kertje Dap'en'Een kopje koffie'. De zondagmiddag staat in het te ken van het gezin. Speciaal voor de kinderen van 2 tot 12 jaar worden diverse activiteiten, workshc wedstrijdjes georganiseerd. kertijd vindt vlakbij op F nostalgische kermis plaat Kijk voor meer info: www.parelfiste.nl. ïmière bele> een exclusie, schermen in 3D bij la.ie boyband van ni n--'<-stage t met Wegens het grote aantal bezoekers vorig jaar is het filmscherm nu een maatje groter en is er een nieuwe lo catie; aan de noordoever tussen Don- curado en Shinzo. Je kunt je eigen stoel of picknickkleed meenemen of op de terrassen gaan zitten met een drankje. Kijken vanaf de kade is gratis. Het is ook mogelijk om film Tilburg-elke |te kijken vanaf het water joor een 7.00 uur bootje te huren. Vooraf reserveren is COLLECTIEF A^ noodzakelijk (tel. 013-7009704). Het programma ziet er als volgt uit: Vrijdag 9 augustus, 22.00 uur: Be asts of The Southern Wild I Visueel overweldigend fantasydr I over de fictieve nederzetting The I thtub in het deltagebied van de Mis- I sissippi. De bewoners trekken weg I omdat hun land wordt overspoeld, I maar de alcoholistische Wink wil van I geen wijken weten, ook al brengt I de alleenstaande vader daar zijn 6- I jarige dochter Hushpuppy mee in I gevaar. I Vrijdag 16 augustus, 22.00 uur: oisterwijk - Op zondag 11 augustus treedt de Jazzy Swing Collection op op de kiosk aan De Lind in Oister wijk. Het programma duurt van 14.00 tot 16.00 uur. De toegang is gratis. De Jazzy Swing Collection presenteert prettig in het gehoor liggende New Orleans jazzklanken. De band heeft een uitgebreid en een afwisselend reper toire. Instrumentale nummers worden afgewisseld door berkel-enschot - Op zondag 11 au gustus houdt het gilde Sint-Huber- tus de jaarlijkse open dag aan De Kraan 53 in Berkel-Enschot. Bezoe kers kunnen deelnemen aan diverse wedstrijden, zoals geweerschieten, handboogschieten, kruisboogschie- ten en jeu de boules. Op de dag zelf kan hiervoor worden ingeschreven, tegen een kleine vergoeding. Er zijn medailles en prijzen te winnen. Ook kunnen bezoekers vanaf 18 jaar meedoen aan het burger-koning- schieten. De winnaar mag zich voor één jaar burgerkoning noemen. IE SOUTHERN vocale werkjes. De Jazzy Swing Collection organiseert op zondag 18 au gustus een jazzfestival op het Lindeplein in Oisterwijk. Die dag is er van 15.00 tot 21.00 uur non stop live muziek op twee podia met medewerking van vijf orkesten. Kijk voor meer informatie op www.jazzplein-oisterwijk.nl. Walk The Line De jonge Johnny Cash plukte ka toen, ging als verkoper langs de deu ren en zat bij de luchtmacht. Hij was de stem van de opstand en groeide uit tot een icoon. Zijn muziek ver anderde de were1' hij veranderd door grote liefde. Hun leven een inspirat geweest. Vrijdag The Adv of the Desert De drie showgirls Felicia, Mitzi en Bernadette (twee travestieten en een transsexueel) vertrekken naar Alice Springs, een gehucht in de Australische woestijn. In hun kleur rijke bus Priscilla en met hun extra- ten op het springkussen, schminken en knutselen, zwieren in de zweef molen, meerijden in de kindertrein, hakküh chillen tijdens de house party (alcoholvrij) en 'poorten' op de pannavoetbalveldjes. Alles is gratis toegankelijk, behalve de zweefmolen en de kindertrein. Die kennen een ritprijs van slechts 1 euro. Het feest duurt van 15.00-21.00 uur. tilburg - Op woensdag 28 augustus om 18.30 uur draait Pathé Tilburg een unieke voorpremière van One Direction: This Is Us. De film zal een dag later officieel in de bioscoop zijn première beleven. In de film krijg je een exclusief kijkje achter de schermen in 3D bij de meest popu laire boyband van nu. One Direction. Back-stage beelden worden afge wisseld met spectaculaire opnames van concerten. Kaarten zijn te koop via website www.pathe.nl/tilburg of aan de kas sa van Pathé Tilburg aan het Pieter Vreedeplein. vagante glitterjurken worden ze nogal argwanend ontvangen op het platteland. En dat leidt tot een he leboel komische misverstanden en toestanden. Vrijdag 30 augustus, 22.00 uur: The Broken Circle Breakdown Verfilming van de gelijknamige Vlaamse theatervoorstelling over temperamentvolle americana-fa- naat Didier, die verliefd wordt op tikje zweverige tattookunstenaar Elise. Nadat ze een kind krijgen dat dodelijk ziek wordt, groeien ze uit el kaar. Zal de liefde overwinnen? Even poëtische als energieke film, met prachtige bluegrass-soundtrack. ;l Museum- I eek-tot 28 oh. TILBURG-Voor het derde EGo,rkestraat96*Jaar WOrden er DrÜf ln filmavonden georganiseerd etable indePiushaven. Op vier -Gokkestraat96vrijdagavonden in augus tus kun je weer op een bij zondere manier film kijken op het water. Dobberend in JAMASlieen bootje of kijkend vanaf 'de kade zie je deze zomer inspirerende films vol avon tuur en muziek.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2013 | | pagina 17