1 o M Gespot op de markt? r: Laat uw dak regelmatig controleren Guard zoekt mannen en vrouwen met initiatief voor de beveiliging ALGEMEEN 7 DETILBURGSE KOERIER DONDERDAG 6 JUNI 2013 TILBURGSE KOERIER Grote vlooienmarkt in Hulten (Advertorial) Het succes van Guard Academy is de unieke combinatie van theorie en praktijk Voetspecialist bij Kerckhoven Shoes Brand Bierbrouw- wedstrijd ar komt Tilburg, van alle markten thuis Vishuys verkoopt voor goede doel Jden vooraf jn.nl of bel r CURSUSSEN activitei- Biliging. Onze fotc op de ma Reesh-r week O Q. met Stan 165 22 49. dit jier verschil- O o E ’x o S steer na. I Jijmegen, opleiding >ker van keramiek in de zomer Korte basiscursus handvormen met klei en decoreren. Vrij werken kan ook. 2 t/m 5 aug. Raku stoken 21-8 en 7-9. Info www.antoonet.nl. en 0645255132 Techni-daV 5 DflKBEDtKWHGEH nnercircle-holistic.com; 013 1; mail: innercircle.holistic@ >m. Margo bidden hulten - Op zondag 9 juni is er een groot vlooienspektakel op het par keerterrein van wegrestaurant het Vliegveld aan de Rijksweg 25 in Hul ten, de oude rijksweg tussen Tilburg en Breda. De snuffelmarkt duurt van 10.00 tot 17.00 uur. f Uniek is dat Guard de theorie opleiding combineert met een zeer gevarieerd praktijkgedeelte. Zo kunnen cursisten brede werkervaring opdoen en in de volle breedte kennis maken met het vakgebied. Ook kan de stage worden in- gericht rondom de persoonlijke situatie van de stagiair en kan ertevens op veel momenten in de week stage worden Om te mogen werken in de beveiliging is een MBO niveau 2 diploma vereist. Dat geslaagden van de Guard opleiding met dat diploma snel een baan vinden komt doordat de opleiding tot de meest complete en beste in Nederland mag worden gerekend. Guard biedt dan ook vele extra vakken zoals zelfverdediging, AED, parkeerregelaar en EHBO. Opleiding Mindful Coachen Mindfulness toepassen in je eigen vakgebied? Vanaf september start in Brabant de unieke opleiding Mindful Coachen, waarin werken vanuit meer rust en meer aandacht centraal staat. Men leert te werken met mindfulness en de boeddhistische psychologie. De opleiding wordt verzorgd door Dorle Lommatzsch. Gratis informatieavond: Vrijdagavond 21 juni 20-22 in Den Bosch, Centrum de Poort, Luybenstraat 48. Introductie-workshop Mindful Coa chen: zaterdag 22 juni in Tilburg. Graag aanmelden vooraf via www. openbewustzijn.nl of bel direct 06- 23016358. gelopen. Ook in de weekenden. Een stage bijna op maat dus en aangepast aan de persoonlijke situatie. Sessies bij Inner Circle Individuele en gezamenlijke sessies: zelforiëntatie-gesprekken; Shiatsu- massage therapie; ontspannings oefeningen en Mindfulness-medita- tie; relatiecoaching; en coaching bij zwanger-zijn. Op onze website vind je een uitgebreid overzicht van ons aanbod. De kern is het vormen van eigen inzicht en zelfwerkzaamheid en het stimuleren van het zelfhelende vermogen dat in elk mens aanwezig is. Een goede aanvulling op natuurlijke behandelwijzen en op de reguliere gezondheidszorg. Vergoedingen via de zorgverzeke raars (geen eigen bijdrage) o.a.: Ohra, CZ, VGZ etc. Doorverwijzing arts niet nodig. •www.inr 4634421; gmail.cor loon op zand - Komend najaar iwnu de droom van Jacques Bertens (foto) uit Loon op Zand uit. Dan mag hij samen met de brouwmeesters van Brand Bier in Wijlre zijn winnende zwaar blond bier brouwen. Eind d" jaar komt Jacques' zwaar blond bie op de markt. Het is dan op verschi lende plaatsen in Nederland ver krijgbaar. Volgens de jury kwam Blo zende Blonde -het winnende bier van Jacques Bertens- als beste uit de bus. De jury was onder de indruk van de complexiteit van de gebruikte hops- soorten en de frisheid van het bier. ren en de bloedsomloop. Het dage lijks elastisch verend op natuurlijke wijze lopen zonder vermoeidheid of pijnlijke voeten wordt hierdoor be vorderd en is daarmee ideaal voor mensen met voetklachten en daaruit voortvloeiende rugklachten. Belang stellenden kunnen zich op 11 juni laten informeren over deze Zweedse uitvinding. Het advies is gratis maar u dient wel een afspraak te maken. Bel daarvoor Kerckhoven Shoes via num mer 013-5423194. Open Dag bij Goretti: zondag 16 juni In gebouw Goretti, Wilhelminapark 54, vindt zondag 16 juni, van 12.00-17.00 uur, een Open Dag met eindexpositie plaats. U kunt kennismaken met de docenten en meer informatie krijgen over de cursussen voor kinderen en volwassenen. Meer informatie kunt u vinden op: www.cursusgoretti.nl, con tactpersoon Marola Vink 06-23923041 of cursus@atelierstilburg.nl. Tilburg - Woensdag 19 juni vindt de introductie van de Hollandse Nieu we plaats. Voor Het Vishuys aan het Besterdplein in Tilburg een prachtig moment om het goede doel te on dersteunen. De dagopbrengst van de verkoop van Hollandse Nieuwe zal namelijk naar het Ronald McDo nald Kinderfonds gaan. Volgens de ondernemers is deze in- Er zullen zo'n 250 marktkramen opge steld staan. Particulieren zullen hier hun overtollige huisraad voor een ap pel en een ei te koop aanbieden. Ook verzamelaars zullen wel het een en ander van hun gading kunnen vinden. Een disco zorgt voor de extra sfeer. Gratis dakinspecties Gratis dakadvies 24-Uurs Service ujujuj.technidok.nl >n, lichtkoepels en waterafvoer Mochten we iets tegenkomen wat gerepareerd moet worden dan geven we gratis en vrijblijvend ad vies en brengen we een offerte uit. We werken met vooruitstrevende en toonaangevende daktechnieken en staan garant voor hoogwaardige dakbedekking. Daarom durven we ook 10 jaar garantie te geven op onze werkzaamheden." Wilt u meer weten over dakbedek king en wat Technidak voor u kan betekenen, kijk dan op www.techni- dak.nl of neem contact op i van Schijndel via tel. 06-30i EEN TOEKOMST IN DE BEVEILIGING DIE WERKT EN LOONT Studeren kost helaas geld. Veel mensen die graag bij Guard de opleiding willen volgen hebben dat geld bij de start van de opleiding niet. Helaas is ook de overheid sinds enige tijd niet meer bereid om scholing te vergoeden. Guard merkt dan ook dat veel mensen niet meer willen en kunnen wachten op een bijdrage vanuit bijvoorbeeld het UWV of de Gemeente. Ze tonen zelf initiatief, investe- Guard Academy houdt op zaterdag 8 ju ale selectie- en adviesdag voor de opleiding veiliger 2 op haar vestigingen te Deventer, Ni Amsterdam en Dordrecht. Diegene die de opleiding met succes afronden zijn kort daarna vrijwel zeker van een baan in de beveiliging. Ruim 80% van de cursis ten heeft na het behalen van het beveiligingsdiploma binnen 2 a 3 maanden een baan in de beveiliging ge vonden. Ondanks de crisis is de vraag naar beveiligers namelijk nog steeds groot. ren zelf en nemen zo hun eigen toekomst in handen. Een belangrijke reden voor Guard om te starten met een eigen studiefinancieringfonds waardoor voor iedereen met ini tiatief de opleiding toegankelijk en betaalbaar blijft. Voor inschrijving aan de opleiding is deelname aan de selectie- en adviesdag verplicht. Verder mag een cursist geen straf blad hebben. Inschrijven voor de selectie- en adviesdag kan via de website van Guard Academy, www.guardgroup.nl TILBURG Een voetdeskundige brengt op dinsdag 11 juni een be zoek aan Kerckhoven Shoes aan het Besterdplein 13 in Tilburg. Ge durende de hele dag zal deze men sen met voetklachten te woord staan. Guard kent eigenlijk geen uitvallers. Dit komt door de uitgebreide selectie vooraf. Zo wil de opleiding teleurstel lingen voorkomen bij de cursist. Guard screent dan ook altijd vooraf. Guard heeft in de loop der jaren honderden beveiligers opgeleid. De opleiding is intensief en duurt een half jaar. Bijna allé toegelaten cursisten slagen en vinden zeer snel werk in de beveiliging. Nog steeds wordt bij beveiligers gedacht aan grote sterke mannen. Niets is minder waar. Ook aan vrouwen in de beveiliging is steeds meer behoef te net als aan 45 plussers. We moeten hier bij denken aan werkzaamheden zoals telefoniste, receptioniste en con ciërge functies op scholen, baliewerkzaamheden in over heidsgebouwen, maar ook front- en backstage a ten bij vele soorten evenementen en winkelbevei Er wordt gratis een voetafdruk ge maakt en uitleg gegeven over de werking van de Vibrionveer, een vervangingsmiddel van de klassieke steunzool. Deze activeert de spie- R Beveiligingsbedrijven vragen nog steeds goed opgeleid F personeel. Dit komt onder meer door de steeds strenger wordende veiligheidseisen. Niet alleen bij luchthavens, maar ook bij scholen, ziekenhuizen, banken, overheidsge- I bouwen, industrieterreinen en evenementen. Bovendien - neemt nog steeds de criminaliteit in omvang toe. troductie een win-win situatie voor iedereen. De Hollandse Nieuwe wordt door alle aandacht op de kaart gezet in Tilburg en de provin cie. En het goede doel krijgt extra ondersteuning door de verkoop van haring. De verkoop wordt om 09.15 uur geopend door voorzitter Jan Me lis van het Ronald McDonald Huis in Tilburg. tograaf maakte larkt in de shof, een van de ïkmarkten in Tilburg, deze foto. De omcirkelde persoon wint hiermee 10 waar debonnen a 5,- om op deTilburgse markt te besteden. De prijs kan afgehaald worden bij de Marktmeester, herkenbaar aan zijn uniform (Neem wel even deze krant mee). Ook bent van harte welkom op deTilburgse weekmarkten! Wie weet wordt u ook 'gespot'. gemert - "Scheurvorming en slijtage van uw dak kan lekkages veroorza ken. Om lekkages te voorkomen is het belangrijk om uw dak met re gelmaat, eens in de drie a vier jaar, te laten controleren. Dat kan veel ellende en (water)schade besparen." Aan het woord is Stan van Schijn del van Techni-dak dakbedekking uit Gemert. Hij is ruim 25 jaar actief in het familiebedrijf, dat al 80 jaar bestaat. Techni-dak dakbedekking biedt klanten gratis controle en dak- advies aan. Stan: "We controleren het dak onder meer op lekkages, los zittende pijpen en kijken de schoor- K >- L.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2013 | | pagina 7