KWANTUM F 'Vandaag besteld is morgen in huis' Hart voor logistiek? >l litie 201 jvt.nl sport >gistiek transport logistiek CSEEE3 .r Destil maakt belofte dagelijks waar DONDERDAG 30 MEI 2013 PAGINA 15 Heb jij een hart voor logistiek? Loop bij ons langs, kijk op www.kwantum.nl/vacatures of scan de QR-code! KWANTUM De Tilburgse groothan del voor bouw en indu strie Destil kiest ervoor om de distributie zoveel mogelijk in eigen hand te houden. Kwantum is de voordeligste woonwinkel voor de complete inrichting en aankleding van je woning. Jan Klarenbeek met op de achtergrond de Destil promotrailer, die op zondag 2 juni te bewonderen is op De Katsbogten. toto-, peter ligtenberg Kwantum heeft meer dan 100 winkels in Nederland en België. Het 30.000 m2 grote distributiecentrum van Kwantum is het logistieke hart van onze organisatie. Dit is samen met het hoofdkantoor gevestigd op de Katsbogten in Tilburg. LER zich tijdens de Dag van “«terrein railer, een IVIP-bus. 0 MEI 2013 pagina! DETILBURGSE KOERIER ‘Wie wel eens een bank, tuinset, kast of bed koopt bij Kwantum vraagt zich maar zelden af hoe deze in de winkel terecht is gekomen. Hier gaat een heel logistiek proces aan vooraf’ Bezoek ons tijdens de open dag, je bent van harte welkom! ■ïïnïïiï van Als groothandel voor bouw en industrie is Destil met 31 vestigingen, driehonderd me dewerkers en een omzet van tachtig miljoen één van de grote spelers in Nederland. Óp het gebied van bedrijfskleding is de Tilburgse onderneming zelfs top of the bill. "We zijn sterk in noviteit en innoviteit", zegt Klarenbeek. "We willen voorop lopen en zoveel mogelijk trendsettend zijn. En we gaan voor uitstraling. De klant moet een goed gevoel hebben bij Destil." show bij de promotrailer. Dit is een 15 meter lange, multifunctionele trailer, die naar eigen ontwerp is ingericht en voor veel doeleinden inzetbaar is. Er kan een demonstratieruimte van gemaakt worden voor deelname aan beurzen en demodagen. De trailer is verder in te zetten als hospitalityruimte bij open dagen, PROMOTRAILER Destil presenteert zich tijdens dc D Transport Logistiek op bedrijvent De Katsbogten met een promotrail geavanceerde truck en de Destil V.. De onderneming laat onder meer zien hoe materiaal met lange lengtes met een heftruck via de open zijkant in een truck kan worden geladen. Daarnaast verzorgt Destil een mode- Deze aanpak levert een hoge logistieke ef ficiency op, waardoor de belasting voor het milieu wordt geminimaliseerd. De training van de chauffeurs is er o.a. op gericht om brandstof en milieu te sparen. Er wordt bovendien gewerkt met nieuwe, zuinfge vrachtwagens en een geavanceerd systeem voor routeplanning om ritten zo efficiënt mogelijk in te delen. SAMENWERKING De economische malaise laat weinig bedrij ven onberoerd. Klarenbeek: "Destil mikt op diversiteit en dat biedt kansen in moeilijke tijden. De bouw staat al geruime tijd onder druk. Het is een uitdaging om onze omzet op peil te houden. Het betekent voor ons als groothandel voor bouw en industrie dat we even wat meer aandacht hebben voor de industrie. In die sector wordt meer geëxpor teerd en hebben we nu meer kans op groei. Maar op zeker moment zal de bouw aan gaan trekken. Dan zullen wij daar klaar voor zijn." Destil kiest voor intensieve samenwerking met leveranciers en afnemers, groot en klein. Er is veel aandacht voor relatiebeheer. Er moet een klik zijn met de partners. De lijfspreuk van Destil is dan ook Winnen doen we samen. evenementen en sportwedstrijden. Tricorp Textiles Europe BV completeert de presentatie van Destil met de komst van een originele Amerikaanse Greyhound bus. Een mobiele showroom, waarin toonaangevende collecties werk- en bedrijfskleding aantrekke lijk gepresenteerd kunnen worden. BELOFTE "Destil is in zekere zin een klein transportbe drijf", vertelt verkoper-adviseur Jan Klaren beek. "Ons wagenpark bestaat uit negentien vrachtwagens, een bus en een promotrailer. Vandaag besteld is morgen in huis, dat is waar we voor staan. Elke dag weer vertrekken onze trucks vanuit Tilburg om deze belofte waar te maken. In de-hoofdvestiging is ons innovatief geautomatiseerd centraal magazijn geves tigd. Hier komen alle vrachten van onze leve ranciers binnen en vanaf hier worden onze klanten en de andere vestigingen van Destil rechtstreeks beleverd. En wat we niet zelf kun nen afleveren, wordt door TNT gedistribueerd tegen dezelfde voorwaarden." TILBU

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2013 | | pagina 27