1 Wok Vrouwensportschool Kwidam viert 25-jarig bestaan 1 W1 Car-Rapair is verhuisd 9111 De'l 3 van Tilburg' neemt binnenbocht ALGEMEEN 7 Informatie-avond Basisschool Tiliander iur 15 de, t maar ook goed gegeven worden." :id Llen. Pasar Ramé in winkelcentrum Paletplein ;r dan ES DE DIEPTE >N JE WONING BEPAAL JE IGEN INDELING ELKE MAANDAG 3,00 Garnalen maaltijd €6,90 Motoren Revisie 3,00 3,00 3,00 ELKE ZATERDAG 3,00 Ommeletmaaltijd 3,00 Geldig vanaf 22 maart tot en met 30 april. Na meer dan 60 jaar koos Car-Repair voor een nieuwe locatie. CURSUSSEN ■l Groepslessen zijn de basis van Vrouwensportschool Kwidam. FOTO: PETER LIGTENBERG TILBURG - Vrouwensport school Kwidam bestaat 25 jaar. Door haar eigen heid blijft de sportschool groeien. ELKE ZONDAG Visfilet maaltijd ELKE DINSDAG Runderhaas maaltijd .€6,9Cr ELKE WOENSDAG Kipfilet maaltijd ■BURGSE KOERIER OE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 4 APRIL 2013 ■>ers zijn Jok mee Mini Wok Tilburg Stadhuisplein 320 - 5038 TH Tilburg 013-5365643 www.mini-wok.nl gekregen tijde takel? U kunt verse Aziatisch Mindfulness in Tilburg Nieuwe groep start op 22 april Meer I info - www.mindfulness.in april of nogmae a bek IES JE EIGEN iTE EN DAKVORM eerste er de n inde sauna aan de bar. Voorgaande jaren hebben ruim 20 enthousiaste verenigingen deelge nomen aan deze dag. Hebt u interesse om uw vereniging kosteloos onder de aandacht te brengen? Stuur dan een mail naar rispa@wfcommunicatie.nl en u ont vangt vrijblijvend informatie. Presentatie in winkelcentrum Wagnerplein ELKE VRIJDAG Lamsvleesmaaltijd iet andere sport- ischaligheid en Boelaars: "Je aan een duur perkt sporten. zi.en voor een groepslessen of voor meerdere 7 jaar Mini Wok [Cursus plaatsen? wilt een cursus plaatsen? ik dan voor informatie over ijzen en werkwijze op: www.tilburgsekoerier.nl Klik op de button Adverteren Cursusaankondigingen. Of kom langs op ons kantoor. Transparantie Nog een verschil met scholen: de kleins^, vooral transparantie, zit bij ons niet vast i contract voor onbëperl Vrouwen kunnen kiezer Ik abonnement op gr fitness, voor één of v lessen per week. Omdat de groepen Hein zijn, hebben de instructeurs veel persoonlijke aandacht. Lessen moeten niet alleen maar leuk zijn,, Tilburg - Op zaterdag 6 en zondag 7 april wordt winkelcentrum Paletplein warm in gepakt door de tropische sferen van Pasar Ramé. Er is genoeg te horen en te zien, zoals de oogverblindende dansgroep Ball Ayu Bu- daya, een kleurrijke Indonesische modeshow, de exotische zangeres Ismu Widyanh en de fijne band The Eastenders. Tevens zijn de typisch inheemse Indonesische Angklung- klanken te horen. Wie extra geïnspireerd raakt tijdens dit wervelende evenement, kan meedoen aan de workshops Indonesisch dansen en Angklung bespelen. Lekkere trek gekregen tijdens dit spetterend pasar-spek- t uitgebreid smullen van de di- :he lekkernijen. Eigenheid De doelgroep is in de loop der jaren wel breder geworden, zegt Boelaars. De leden kwamen eerst vooral uit mijn eigen netwerk, de vrouwen beweging. Nu sporten er vrouwen liet verschillende leeftijden en ach tergronden. De populatie is wel ou der geworden; we trekken minder jongeren. Maar door onze eigen heid hebben we weinig last van de concurrentie. Het aantal leden groeit zelfs.” Microkrediet Matagalpa Daarnaast is er bij Kwidam veel aan dacht voor maatschappelijk onder nemen. De afgelopen vijf jaar heeft de sportschool zich ingezet voor het microkredietproject Matagalpa, ter ondersteuning van de Stedenband Groepslessen Inmiddels is er veel veranderd. Kwi dam huist sinds 1995 aan de Cornells deVriendtstraat. Conditietraining en yoga worden er nog steeds gegeven. Maar ook groepslessen als zumba en pilates staan op het rooster. "De groepslessen zijn toch de basis van de sportschool", legt Boelaars uit. ■Sporten met anderen is een goede stok achter de deur en het bevor dert de sociale contacten". Kwidam beschikt ook over een spinningzaal. Wie liever niet in een groep sport, kan terecht in de fitnessruimte op de eerste verdieping. Na het sporten is er de mogelijkheid om uit te puffen na of een drankje te doen tilburg - Op zaterdag 8 juni kunnen alle wijk-, sport-, muziek- en vrijwil ligersorganisaties zich kosteloos presenteren in winkelcentrum Wag nerplein. De bezoekers van Wagner plein kunnen zich van 10.00-17.00 uur vrijblijvend laten informeren en genieten van diverse optredens. Tilburg-Matagalpa. Om geld in te zamelen, werden diverse activiteiten georganiseerd, zoals een bridge drive, een boswandeling en spin ningmarathons. Tijdens een feeste lijke bijeenkomst op 5 april wordt het eindbedrag van het project bekend gemaakt. Meer weten? Kijk op www. kwidam.nl. tilburg - Car-Repair (voorheen Centrale Motorenrevisie) is verhuisd. Na meer dan 60 jaar op industrieterrein Loven is het eerste revisie- bedrijf in Tilburg verhuisd naar industrieterrein IJssel-Rijn. U kunt nu voor alle revisiewerkzaamheden terecht aan de IJsselstraat 9a in Tilburg. Car-Repair is er voor revisie van alle verbrandingsmotoren, van bromfiets tot vliegtuig. Complete revisie maar ook deelrevisie of reparatie. Car-Rapair levert zowel nieuwe ais gebruikte motordelen. Het bedrijf is gespecialiseerd in oldtimers, zoals Amerikaanse V8- motoren, Volvo, Mercedes, motor- en bromfiets, cilinders en krukas sen. Openingstijden: maandag tot vrijdag van 8.00 uur tot 17.00 uur, of op afspraak. Bel voor meer informatie 06-55 91 07 48 of mail naar infocarrepair@hetnet.nl. Nederland telt inmiddels een hand jevol vrouwensportscholen. Maar hoeveel mensen weten dat de eerste vrouwensportschool inTilburg staat? Kiek Boelaars startte vrouwensport- school Kwidam 25 jaar geleden. Ze merkte dat er behoefte was aan een sportschool alleen voor vrouwen en besloot er zelf eentje op te starten. Boelaars: "Ik zat al in de vrouwenbe weging, vrouwenbedrijven waren toen sowieso populair. Dus mijn keus was ook weer niet zo verrassend." Boelaars gaf in die begintijd zelfver dediging, yoga en conditietraining, personeel had ze niet. tilburg - Op zondag 5 mei zal de Ringbaan voor even van de hardloper tijdens de 13 van Tilburg. De hardlopers zullen de 13 kilometer met de klok gaan lopen. Door het parcours deze kant op te laten lopen is de verkeersveilig heid van de lopers gegarandeerd en is er een prima doorstroming voor het ove rige verkeer. Via de Ringbaan Noord en Oost komen de deelnemers weer uit op de Ringbaan zuid om de laatste kilometers naar de finish af te leggen. Lopers van de 21 kilometer zullen ook ervaren hoe het is om over de Ringbaan te snellen. Op de helft van het parcours zullen de deelnemers aan de,halve marathon de Ringbaan West op draaien en meemaken hoe het is om eens over die welbekende banen te lopen. De 13 van Tilburg wordt gehouden in het kader van het jaar 013 en is daarmee een uniek evenement. Schrijf je nu in voor Rondje Tilburg. Natuurlijk kun je ook op andere onderdelen meedoen. Kom ook de deelnemers aanmoedigen op 5 mei en bezoek het Ontmoetings- plein op Stappegoor.Tilburgse bands en artiesten maken er met deel nemers en bezoekers een sportfeest van voor iedereen. Meer informa- tie en inschrijving: www.rondje-tilburg.nl. Mooi aanbod Mindfulness I Vrijdagmiddag 12 april (15.00 - 17.30) I start in Centrum Bewust Bewegen een I Mindfulness training. De training biedt I gelegenheid te groeien in het leven. I hijs: slechts 250 Euro. Informatie: Jop I van Oeveren bewustbewegen@online. nl 06-49634493 www.centrurrïbewust- "bewegen.nl wordt ook regelmatig op getoetst. Daarnaast is er veel tijd voor het leren over de wereld, het werken met de handen en het stimuleren van eigen creativiteit. Omdat gewerkt wordt vanuit de antroposofie is er op Tilian der veel aandacht voor regelmaat en discipline. Respect voor natuur en me demens staat hoog in het vaandel. De resultaten van onze Cito-toetsen lig gen boven het landelijk gemiddelde. Zaterdagochtend 13 april opent Ba sisschool Tiliander nogmaals haar deuren. Ouders die belangstelling hebben in het kleuteronderwijs op Tiliander, zijn samen met hun peu ter of kleuter van harte welkom. Uw kind kan spelen, u l$unt de sfeer proeven en vragen stellen over onze manier van werken. Meer informatie: tel. 013-5431963, www.tiliander.nl, www.facebook. com/vstiliander. tilburg - Op dinsdag 9 april orga niseert Basisschool Tiliander, Lange Nieuwstraat 189 in Tilburg, een infor matieavond. Aanvang om 20.15 uur. Tiliander is een school van peuter tot puber. Peuters zijn welkom bij Win dekind. De kleuters kunnen in een beschermde omgeving naar harte lust spelen en zichzelf en de wereld ontdekken. De klassen 1 t/m 6 (groep 3 t/m 8) hebben ieder hun eigen lo kaal. Voor kinderen met een verstan delijke beperking is er Peronniek. Dit is een aparte klas voor zeer moeilijk lerende kinderen (ZML) met eigen leerkrachten. BSO Tiliander bevindt zich ook in het schoolgebouw. Goed leren staat volgens Tiliander ge lijk aan een gezonde ontwikkeling van sociale, emotionele en lerende vaar digheden. Vanzelfsprekend is er veel aandacht voor het cognitieve onder wijs: lezen, rekenen en schrijven. Hier

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2013 | | pagina 7