Wat meer kleur voor de mannen Een hete zomer MODE met veel franje I Charmant, lief cool en sexy Voorjaar 2013 1 I I TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 21 MAART2013 21 ILBURGSE luwe winter kunnen we voor de zomer wel wat kleur in onze garderobe gebruiken. Mannen grauwe winter kunnen we voor de zomer wel wat kleur in onze garderobe geb •n hun outfit komend seizoen bijvoorbeeld opvrolijken met kleurrijke broeken. Zwem mode vol kleur en details Nadeg mogen in hier- ild een Dit voorjaar maak je met een mooi sieraad een statement. Foto's: Dryberg/Ker Een kleurige jeans straalt een en al zomer uit. Foto: Garcia aan broeken beschik- rmee kun je net die trendy. Deze straalt een en al zo mer uit. Het belooft een avontuurlijke zomer te worden. De nieuwe zwemmode is een explosie van kleur en dessins met details als franjes, veertjes en kraaltjes. verkrijgbaar en in enkele nieuwe modellen ontwikkeld. Ook slips zijn in grote diversiteit aanwezig en een ware musthave is de tankini met een onderkant van verschil lende lagen mesh. Opvallend is de toepassing van mooie en unieke details zoals koordjes met kralen, knoopjes, franjes en veertjes. De coverups zijn rijkelijk voorzien van bor- werkt als accent maar ook in mooie duursels, pailletten en kraaltjes in prachtige kleurencombinaties. Perfect om je over te geven aan de vrijheid van zon, wind en golven. pX e moderne man neemt I 1 afscheid van 'saaie' stan- I J daardkleuren. Die hoeven overigens niet helemaal te verdwijnen; je kunt ook kiezen voor enkele sprekende items. Als er maar kleur in je outfit zit. Zo is er deze zomer een bonte verzameling a< baar. En daarr kleurige touch maken. De man f"X e zon straalt in alle kleuren I 1 en je laat je meevoeren I J naar fascinerende bestem- Lx mingen die zich bevinden tussen droom en avontuur. Dat gevoel zien we terug in de nieuwe zwemmode, die is geïnspireerd op verre oorden, verlaten stranden en culturele invloeden. Wereldse elementen worden gecombineerd heeft in ieder geval volop keuze om kleurrijk voor de dag te komen. Ga bijvoorbeeld voor bluefish, hot coral, morning dew of juist voor alle drie de stijlen. Het zijn licht verwassen kleuren die een bepaalde charme aan de broek geven. Daarbij is de keuze voor een 'slim fit jeans' helemaal k Bij de sieraden voor de moderne, elegante vrouw draait het niet om de waarde van de materialen maar vooral om het ontwerp. Daarmee bepaal je jouw uitstraling: charmant, lief, cool of sexy. it voorjaar maak je met een I 1 mooi sieraad een state- I J ment. Je kunt navigeren Lx tussen 'The Good, The Bad en alles daar tussenin'. Veel pro ducenten proberen de grijstinten tussen zwart en wit, te identifice ren; slecht of goed. Zo is het tren dy voor iedere good girl om haar donkere kanten te omarmen. De collecties staan bol van de coole items, die iedere good or bad girl nodig heeft voor het voorjaar van Zoals gezegd is het echt niet zo dat de man alleen voor een kleurige broek moet gaan. Het merk Garcia laat bijvoorbeeld zien dat de man ook kleurige shirts of blouses mag dragen. Daarmee zet je jezelf in de modespotlights. En daar draait het dit seizoen allemaal om. 2013. Waar je ook voor gaat, volg je instinct. Je kunt voor verschillende stijlen kiezen. Dat laat bijvoorbeeld Dry- berg/Kern zien. Dit merk heeft geënt op het thema romantiek een lijn op bloemen geïnspireerde cocktail-ringen en buitengewone colliers ontworpen om het sprook je van Cinderella nieuw leven in te blazen. Echte parelmoer en kristal maken deel uit van de collectie. Maar het voorjaar brengt ook frisse toevoegingen, zoals kroonluchter- oorbellen, sexy chokers en sublie me cocktail-ringen. Tijdloze, maar supermoderne sieraden. Met het thema Lace wordt de au thentieke, vrouwelijke kant-look benadrukt middels vernuftige lasercuts uit roestvrij staal. Het re sultaat? Sensuele oorbellen, schit terende kettingen en oversized rin gen met fraai gepolijste gouden, zwarte of stalen afwerkingen. Het maakt het plaatje compleet. met de trend van uitbundig kleur gebruik. Diverse merken gaan in mee. Cyell zet bijvoorbeek collectie neer waar fluor kleuren, animal prints en grote bloemen- dessins de toon zetten. Er wordt in velerlei opzichten kleur bekend! Mint is de colortrend komende zo mer, maar ook lime, saffron rood, indigo en fuchsia zijn trendy en gedurfd. Fluor kleuren zien we ver- -i-i -ook in- details op accessoires. Favoriete styles zijn bij Cyell ko mend seizoen in meer cupmaten De zwemmode valt op door trendy kleurgebruik. Foto: Cyell

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2013 | | pagina 37