verier Ruilbeurzen in Erfgoed Depot Vieren van de liefde jr Gratis open inloop bij Raakveld te 15 irochie Frater thandel AM Meer informatie: Rien van der He Eveline Passier, tel. 06-10799009, o jat 43 niburg 5801088 is dat jntijns- ran het arochie Frater anden wordt Heijden, tel. 06-10742836, ofwww.erfgoed-depot.nl ;n hoopt Raakveld ge- n plan voor een structurele an de gemeente. gaan doen met minder. ebruari, maart en april iedere aan, waarbij -i-elner OERI^de TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 7 FEBRUARI 2013 tilburg - In het weekend van 15 tot 17 februari viert de parochie Frater Andreas het weekend van de liefde. Elk jaar besteedt de parochie Frater Andreas in een weekend bijzondere aandacht aan een sacrament. Dit jaar in het weekend van 15 tot 17 februari kort na Valer dag- de liefde, naar aanleiding van het sacrament var huwelijk, naast andere liefdesrelaties. De-L!' Andreas viert dat alle liefde van God gelegd en dat we mensen van liefde 2 Tijdens het weekend zullen allerlei vinden. In de weekendvieringe Verder zijn er intergenerationele jong en oud de liefde? U kunt k van het Hooglied, het Bij"-'1 kijken naar'lntouchables', t Liefde vertellen wat liefde een bezoek aan huize De E Kleuterkerk op zondagmiddag verhaal van de Barmhartige Sar Het hele programma kunt u vinden op website van de www.kerkwest.nl of opvragen bij het parochiecentrum, tel. 013-4670885. pare I ons in har (zijn. ïi activiteiten plaats- jen staat de liefde centraal. >le gesprekken. Hoe beleven luisteren naar uitvoeringen ïijbelse liedboek over de liefde, of >s', een film over liefde. Zusters van ie voor hen betekent en er staat Bocht op het programma. Ook I gaat over de liefde, met het amaritaan. /inden op bij het p; tilburg - Niet alleen in Tilburg zijn veel groepen bezig met zorgvernieuwing. Door bezuinigingen en vergrijzing wordt er gedwongen gezocht naar nieuwe wegen om zorg goedkoper te kunnen leveren en deze toch toegan kelijk te houden. Participatie en je eigen regie voeren over de ondersteuning die je nodig hebt zijn onderwerpen die in het dagelijks leven van velen steeds meer drempels on dervinden. Ook in Tilburg, waar de gemeente zich gesteld ziet voor de taak om meer te gaan doen met minder. Stichting Raakveld biedt in fet vrijdag een open inloop aan, waarbij mensen anderen kunnen ontmoeten en kunnen deelnemen aan verschil lende activiteiten. Gewoon de krant lezen met een bak koffie, internetten of een echt spelletje doen met anderen, deelnemen aan een workshop theater of een kijkje nemen bij Radio Raakveld, genieten van de optredens of zelf het podium op... het kan allemaal tussen 14.00 en 20.00 uur. De activiteiten worden mede gefaciliteerd door de vaste deelnemers aan het dagbestedingprogramma van maan dag t/m donderdag in de creatieve werkplaats. Cliënten met een verstandelijke, psychische en/of een fysieke be perking vinden er hun dagbesteding of begeleid werken op diverse terreinen. Horeca en catering, techniek, geluid en licht, podium en studio, kostuum- en decorafdeling zijn'plekken, waar men zijn talenten kan ontdekken en ontwikkelen.Tijdens de inloop zetten deze cliënten zich in om voor anderen zonder budget dagbesteding mogelijk te maken. Na een periode van drie maanden noeg respons te hebben om een plar inloop aan te kunnen bieden aan u<= riel - Verzamelen is bewaren voor later, maar vooral het la ten zien van 'toen'. Dat laatste wordt mogelijk gemaakt door het team van het Erfgoed Depot, Dorpstraat 56 in Riel. Dit museum is van 11 februari tot 4 maart iedere dag geopend van 11.00 tot 17.00 uur. In het Erfgoed Depot worden duizenden voorwerpen uit de twintigste eeuw tentoongesteld om bekeken, vastgepakt en uitgeprobeerd te worden door jong en oud. Kijken met de handjes mag in het museum in Riel. Iedere eerste zondag van de maand, te beginnen op 3 maart van 12-16.00 uur, is er een erfgoedruilbeurs in het Erfgoed Depot. Alle voorwerpen die deel uit kunnen maken van een verzameling kunnen dan geruild worden. Elke tweede zon dag van de maand, met ingang van 10 maart eveneens van 12.00-16.00 uur, is er een ruilbeurs voor miniatuurtreinen en miniatuurauto's. ging Lj Molenstraat 128, Tilburg. Tel. 013 - 5421161 G. DE MAN-MELIS Heuvelstraat 112 Tilburg Tel. 013-5431279 f stoffenhandel Beukenstraat 62 t LAPKE Tilbur9 Tel. 013-4635993 -van. Ij 3 5 L I Korvelseweg 19, Tilburg optiek Tel. 013-5424361

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2013 | | pagina 19