E r I Nummer Peter Smulders in nieuw carnavalesk jasje M.v. Kuigevd^rt Massagedag bij Moveo indeReeshof 15 DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 24 JANUARI 2013 RGSE KOERIEF Carnavalsconcert Bikse Herremenie ïrlijc F Jia var Veldhovennng //Tilburg Tel. 013-5426356 TWEEWIELERS Groenstraat 250, Tilburg. Tel. 013 - 5421640 Van Huijkelom Fysiotherapie opent derde vestiging in Riel kunnen bel net.nl of I Oerlesestraat 3 5021 TS Tilburg Tel. 013-5362322 van Pe- sversie te lom I 84 dangstellen- bellen naar Tilburg - Van het nummer 'Hé hallo mooie meid' ter Smulders is sinds vorige week een carnavalsv downloaden. Op deze pagina ziet u foto's van ondernemers, met daaronder steeds een logo. Het zijn de logo's van de bedrijven die deelnemen aan deze fotopuzzel. Alleen staat niet het juiste logo bij de juiste foto. Aan onze lezers de taak om bij elke foto het juiste logo te vinden. Onder de juiste inzenders worden cadeaubonnen verloot van respectievelijk €100,- ,€75,- en €50,- Deze bonnen kunnen verzilverd worden bij ondernemers die deelnemen aan deze fotopuzzel. Op donderdag 7 februari a.s. kunt u de goede oplossing lezen in deze krant. Stuur uw oplossing daarom vóór maandag 4 februari in een open envelop voorzien van uw telefoonnummer naar DeTilburgse Koerier, Postbus 10001, 5000 JA Tilburg, Vermeldt op de voorzijde van de envelop 'Fotopuzzel', of mail naar lezers@tilburgsekoerier.nl metals onderwérp 'Fotopuzzel'. Noteer de nummers van de foto's met bijbehorend bedrijf. Veel succes! lom ook apeut en :aat men "jde Goirlenaar Dirkjan van Huijkek voor fysiotherapie aan de Hoge Wal i en verder te vinden op You Islied is in overleg met de fa- -- dat het een echte carnavalskraker tijdens het evenement te horen is in jrtgebieden waar Nederlanders ver diend. Hij zei altijd tegen zijn vrouw Jood met de ultieme hit zou komen." single gaat naar de Hartstichting. In de vi- jbe en Facebook te vinden is, komen foto's lart toedrpe- sciencefiction-sfeer te houden >rse knipoog in op de perikelen =>ng van het oude naar het nieuwe cultureel cen- Je Belgische bariton-euphoniumspeler Stef Pil- j d'n Irste en adjudant Cas van de Pezerikken en Hen niet ontbreken. goirle - In 2011 vestige zijn eerste praktijk vo in Goirle. TILBURG - In fysiotherapiepraktijk Moveo en verloskundigen praktijk Eva wordt op zondag 3 februari een massagedag gehouden. De opbrengst gaat naar Stichting Tess dolfijnon- dersteunende therapie. hilvarenbeek - Op vrijdag 1 februari vindt voor de laatste keer in het "oude" Elckerlijc het karnevalskuzzert van de Koninklijke Harmonie Concordia van 1839 uit Hilvarenbeek plaats. Aanvang om 20.11 uur. De voorverkoop is op zondag 27 januari van 12.00 tot 13.00 uur bij De Gouden Carolus aan de Gelderstraat in Hil- varenbeek. Na zondag zijn de eventueel nog beschikbare kaar ten te verkrijgen bij De Gouden Carolus en boekhandel Peter Swaanen. Door het carnavalsconcert in s speelt de harmonie met een fors rond de overgang trum. Solist is de laert. Prins Flip hun gevolg zulli De bekende Tilburgse kapper John Beerens, vriend van de vo rige maand overleden zanger, nam het initiatief om een num mer van Smulders in een nieuw jasje te steken. Daarnaast werd er een videoclip gemaakt. Het nummer is nu te downloaden Tube en op Facebook. Het carnavals milie gemaakt. Beerens hoopt de gaat worden en dat het lied tijde alle cafés en in de wintersport blijven. "Dat heeft Peter verdie en kinderen dat hij na zijn dc De opbrengst van de single deoclip die op You Tube en Facebook te vinden is, k< voorbij van vrouwen die Peter Smulders een warm hé gen. "We hebben dames opgeroepen om hun foto naar ons te mailen, zodat we die in de clip konden verwerken. Er is bewust voor gekozen om geen foto's van nabestaanden te tonen", aldus de initiatiefnemer van het carnavalslied. Een jaar later opende hij zijn tweede vestiging aan de Groen straat 139-155 in Tilburg. Deze locatie heeft naast een behandel ruimte ook een grote oefenruimte, waarin diverse revalidatieap- paratuur staan. Per 1 februari gaat de 3de vestiging open in Riel, in samenwerking met Fitness Centrum Riel. Hier kunnen met name sporters en sportgroepen terecht om naast fysiotherapie ook onder begeleiding van een fysiotherapeut verder te werken aan hun herstel. Inmiddels beschikt Van Huijkelom Fysiotherapie over diverse specialisaties voor o.a. ouderen, gesuperviseerde looptraining, bekkentherapie, manuele therapie, sport en revalidatietraining, pijnbestrijding en oedeemtherapie. Op werkdagen van 13.00 tot 14.00 uur is Van Huijkelc bereikbaar via skype. Juist om het contact tussen theraf patiënt persoonlijker te maken. Ook in het weekend stae voor u klaar, met name voor spoedgevallen bij blessures. Alles wordt duurder en het eigen risico in de zorg verhoogd. Om de pijn wat te verlichten geeft Van Huijkelom patiënten met een chronische indicatie tot 31 mei eenmalig 200 euro retour op de eigen bijdrage. Neem voor de actievoorwaarden contact op met Fysiotherapie van Huijkelom. Niet-chronische patiënten ontvan gen een gratis massage ter waarde van 25 euro. Kijk voor ope ningstijden van de praktijk op www.fysiotherapievanhuijkelom. nl. Vooraf dient altijd een afspraak gemaakt te worden via tel. 013-5301204. Tijdens behandelingen wordt niet opgenomen. Men kan dan de voicemail inspreken, waarna men wordt terug gebeld. Ook kan een afspraak gemaakt worden via bovenstaan de website, waarop men een contactformulier kan invullen. Indien noodzakelijk kunnen mensen thuis behandeld worden. Er zijn diverse arrangementen van elk anderhalf uur mogelijk en er is keuze uit voetreflexologie, diverse massages en een gezamenlijke verrassing. In die tijd kunnen deelnemers heerlijk relaxen en eventueel bijkletsen met een vriendin, en krijgen ze diverse lekkernijen aangeboden. Dit alles kost 37,50 euro per persoon. Het volledige bedrag komt geheel ten goede aan Stich ting Tess, mede dankzij de inzet van vele vrijwilligers en spon sors uit de Reeshof en ver daarbuiten. Voor meer nformatie en aanmeldingen kun den mailen naar kock-molenscho@kpnplan« 013-5055868 of 06-40701480. Lijstenmakerij Kunsthandel Van Erp-Broekhans I Het Heikesspoor 6,5059 AM Heukelom (NB) Tel. 013-5424736 1161 rgstr. 3 24 Besterdring 60 Tilburg Tel. 013-5423841

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2013 | | pagina 19