s .1 mar Word jij een circusartiest? a Doe mee aan de Brabantse Strijkersdag >s vol Geheimen' Driekoningen zingen in De Wetering 60.000ste bezoeker voor Natuurmuseum Brabant SHOESME (0 FLUKS 7 3E TILBURGSE ILBURGSE KOERIER DONDERDAG 3 JANUARI 2013 - JVJ e voorstelling isnie leuk. Het gaat ove I ll 3012! Shoesme Concept Store Willem II straat 78a 5038 BJ Tilburg Tel: 013 750 90 28 keuken: lit je Het )l en Art4U verschillende groepen, “vorderde strijkers. Aan indt er een spetterend kop! F kun j korte 3-54 tti.nl ilburg.nl 23923041 I EINDHOVEN - Op zondag 24 maart 2013 vindt in de concert zaal van Centrum voor de Kun sten Eindhoven voor de derde maal de Brabantse Strijkersdag voor de jeugd plaats. Bespeel jij een strijkinstrument? Dan is dit kans om onder leiding van topmusici van Brabants Orkest, CKE-muziekschool en Art4U te spelen! Er wordt in verschillende ™™>nan voor béginnende en ge\ het einjd van de dag vir Bü www.shoesme.nl op een touw balanceren uit een kanon schieten? Je eigen vader optillen of aan ballonnen hangen? Er wordt gespeeld met foto's, je houdt iedereen voor de gek. Doe mee en zet de wereld op z'n Rondom de workshops je kijken naar allerlei circusacts van o.a. Se bastian Schlozthauer, Andrea Souren, Eva Schubach en Yo- concert plaats. Natuurlijk zijn je ouders, broers en zussen welkom om te komen luisteren! Als voorbereiding op de Strijkersdag is er op za terdag 23 februari een oefendag om alvast een keer bij elkaar te zijn en de partijen goed te le ren kennen. Dit jaar is er ook de mogelijkheid een professioneel symfonieorkest te zien repe teren. Bij de inschrijving voor de Strijkersdag kun je je opgeven voor ee'n bezoek aan een repetitie van Het Brabants Orkest op zaterdag 9 maart. De Brabantse Strijkersdag vindt plaats in de CKE-muziekschool Eindhoven (Pastoor Petersstraat 180, Eindhoven, tel. 040 216 32 00). Deelname aan de Strijkersdag kost €25,-, inclusief lunch. Opgeven kan via www.cke.nl. Let op: meld je aan vóór 1 februari 2013. Dat gaat goed totdat de ene zus in een geleend boek een geheime brief ontdekt "Ga nooit zonder kippen bouillon het bos in". Het boek is heel bewust aan hen gegeven, maar WAT moeten ze met die brief In de nacht speuren de dames naar de waarheid van die brief en ze veranderen zelfs in een ander Is alles wat je meemaakt waarheid Is dit verhaal soms verzonnen of ge droomd misschien Ben je benieuwd naar de twee zusjes? Kom gezellig naar de voorstelling en als je het leuk vindt mag je in pyjama komen, net zoals de zusjes Ineke en Janine. udenhout - Op vrijdag 4 januari pre senteert Jeugdtheater Van Niks &n Van Alles de theatervoorstelling Bos vol Geheimen in 't Plein, Tongerloplein 1 in Udenhout. De voorstelling voor kinderen van 4 tot 9 jaar begint om 14.30 uur. Kaarten kosten 3,50 en zijn eventueel te reserveren via e-mail stichtingpet@gmail.com De titel "Bos vol geheimen" klinkt best spannend, maar de voorstelling is niet eng en vooral gek leuk. Het gaat over twee zusjes die al de hele kerstvakan tie lang samen op één slaapkamer slapen. De ene zus heeft heel veel fan tasie én gelooft alles, de andere zus is een bangerik én alleen maar braaf. LOON OP ZAND - Op zondag 6 ja nuari is het weer Driekoningen zingen in De Wetering aan het Weteringplein in Loon op Zand. Alle koningen en koninkjes zijn daar welkom van 15.30 tot 18.00 uur. Ze worden dan ontvangen met lekkere chocolademelk en een verrassingskoek. Maar de koningen moeten hun lied, voordracht of act wel laten ho- tilburg - In Theater De NWE dens'Circus Hallo!'van Stu*° VESTIVAL Wonderdag kun je namelijk meedoen met leuke circus- workshops. Wil jij ook eens V op een touw balanceren of laine Doorns. De circusmid dag begint om 15.00 uur en is voor kinderen vanaf 6 jaar. Circus Hallo! Is een onderdee van het circusfestival Festival C, dat in de NWE Vorst gehou den van 9 tot en met 11 ja nuari 2013. Bestel je kaartjes via www.denwevorst.nl of bel 013-532 85 32. riLBURG De familie Van Os uit Udenhout dacht op vrijdagochtend 28 december rustig te gaan bemeten van de tentoonstellingen in Natuurmuseum Brabant aan de Tilburgse Spoorlaan. I in plaats daarvan werden zij feestelijk onthaald. Het gezin bestaande uit vader, moeder en I vijf kinderen in de leeftijd variërend van 3 tot en met 10 jaar, is namelijk verwelkomd als de 60.000e bezoeker van het museum dit jaar. Daarmee werd het vorige record van ruim 53.000 bezoe- kers uit 2008 gebroken. De familie Van Os mocht een Familie- vriendenpas van het museum, een bos bloemen en een presentje voor elke van y de kinderen in ontvangst nemen. En dat vonden ze natuurlijk geweldig. ren en zien aan de juryleden. Zij zullen de koningen deskundig beoordelen op basis van origi naliteit, zang, kleding en voor dracht. Er zijn leuke prijsjes te winnen. Inschrijven kan gewoon bij bin nenkomst in-De Wetering. De resultaten worden om 18.30 uur bekend gemaakt. Daarbij wor den alle koningen verwacht. KINDERSCHOENENWINKEL Vanaf 3 januari tot wel 75% korting I

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2013 | | pagina 7