a Die Musikër 1 1 Die Dorfrocker Doe een plas voor Gijsje Wie Thorsten von Lippe Biesterfeld Die Lustige Schlagerfreunden MeEd 'ie Edelweii n Böhmisc] delweisska «luisteren «le uitvoeri 'erzorgd in Der Dieter Koblenz Show Sèori KeWs gerlanderia estaatuitB, ngevuld n Die Palemiger Spatzen Die Oberbayern Bierhal tij Li Het is in Bayem de bedoeling dat men eerst de mis in de kerk bezoekt en als deze is afgelopen kan men gaan Frühschoppen. Dit houdt in dat men zich onder het genot van bier en wijn tegoed doet aan allerlei in de regio gemaakte etenswaren en luistert en danst op traditionele muziek. Dit jaar gaan we voor het eerst Früh schoppen in Tilburg. Natuurlijk doen we dit met die Walddrammusikanten, een Egerlanderkapel uit ons eigen Tilburg. Maar ook Die Edelweiska- pelle uit Bergeijk zal Egerlander- en Böhmische muziek ten gehore brengen. De afsluiter van het Oktoberfest Tilburg is dit jaar de Duitse band Die original Alpengeier. Die original Al- pengeier hebben vorig jaar opgetreden op het Oktoberfest in Tilburg en waren een grote hit! De entree is, zoals dat hoort bij Frühschoppen, GRATIS! Voor de kleintjes is er van alles gere geld, zodat u met het hele gezin kunt komen. De zondag van het Frühschoppen staat ook in het teken van een goed doel. Deze middag wordt er geen entree gevraagd, maar staat er wel een collectebus bij de entret waar u een vrijwillige bijdrage kunt doen. Thorsten is dé schlagerz anger van dit moment, die op elk feest waar Duitse Schlagermuziek gewenst is thuishoort. Er is geen andere LIVE-act in de Benelux te vinden die de bekende Kult- Schlagers én de huidige populaire Duitse hits van nu, zo weet te vertolken als Thorsten von Lippe Biesterfeld! Als we het woord “Friihshoppen” zien staan, denken de meeste mensen direct aan winkelen. Nou, hier is dat beslist niet het geval, er hoort namelijk nog een “c” tussen shoppen: Frühschoppen. Wie de Duitse Schlagermuziek een warm hart toedraagt, kan zijn hart ophalen met Die Lustige Schlagerfreunden. Het repertoire van dit gezelschap komt uit het grootboek der Deutsche Schlagermusik, en wordt vertolkt in een decor dat rechtstreeks uit een Duits TV-scherm weggelopen schijnt te zijn. Dieter Koblenz und seine Hossa Schlager Parade! Jawohl meine Damen und Herm, Wie kent ze niet de oude Kult-Schlagers, Ein mmingsn Festival der Liebe, Schone Maid, Rosamunde, Eine Neue Liebe is isikanten wie ein Neues Leben, Schön ist es auf der Welt zu sein uzw. Die Dorfrocker zijn de drie broers Mark, Tobias en Philipp origjaar sj Thomann. Zij zijn de nieuwe Duitse sterren van de jonge folk, at, vijf zee Die Dorfrocker hebben een eigen stijl, er is geen duidelijk genre aan te hangen. In hun muziek is accordeon opgenomen en stevige rockgitaar. Deze broers hebben niet alleen heel Duitsland veroverd, maar ook in Los Angeles hebben de mannen een flinke fanclub! Daarom is nu Nederland aan de beurt! oor een top 'berkrainer De opbrengst ervan zal gaan naar de Stichting Gijsje Eigenwijsje. Deze stichting biedt een ‘warm nest’ aan 1 het gezin van een kind bij wie hersenstamkanker is 1 geconstateerd. Voor dat gezin wordt het mogelijk gemaal om samen een aantal dagen in alle rust met elkaar door; te brengen. Ook op de toiletten wordt hier aan gedacht, door de aktie Doe een plas voor Gijs! De opbrengst van 'het schoteltje^ zal ook ten goede komen aan de Stichting. i r Die Palemiger Spatzen is een Zuidlimburgse formatie die HE zorgt voor een show met ‘volle harmonica-power’. Met hun I spectaculaire licht- en geluidshow weten de Palemiger show I na show de harten van velen te stelen. Is een echte partyband uit het Zuid-Duitse Beieren. Oktoberfest-partymusik met veel Rock en Pop er doorheen. Laatje gaan en zing heerlijk met ze mee!

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2012 | | pagina 28