DAS PROGRAMM - oKiooer 17:00 - 23:00 ',SO een Het Tilburgs berfest staat voor de deur. Alles is door de Die Palemiger Spatzen Die Dorfrocker Der Dieter Koblenz Show Tickets: 12, Op het Oktoberfest in Tilburg kunt u zich tegoed doen aan diverse Deierse lekkernijen. Aan lange tafels kunt u, bij de in trachten geklede bediening, vanaf 17.00 uur da volgende gerechten bestellen: ke kd UKiooer 17:00 - 23:00 UKiooer 17:00 - 23:00 Kalte Platte Een houten plank belegd met diverse Beierse lek kernijen zoals diverse Duitse vleeswaren, worst- 2U UKiooer 11:00 -17:00 je zelf nog moet regelen: een mooie Lederhose aan de hand van de bor duursels op de broek, maar ook op de riem, aan uit welke streek de man afkomstig is. Die Lustige Schlagerfreunden Die original Alpengeier Tickets: 12,50 Die Walddrum Musikanten Die Edelweiss Kapalle Die original Alpengeier GRATIS entree ken. Duizenden liters bier zijn besteld en top-artiesten uit bin nen- en buitenland zijn gecontracteerd. Die Oberbayern, dé Oktoberfest Partyband uit München Thorsten von Lippe Diesterfeld Okto- Afblijven De dirndl is ontstaan uit het dienstmeisjes- organisatie geregeld kostuum en dient om het de bezoekers tijdens de feesten naar hun zin te ma- maatschappelijke - functie. De plaats van de strik die om het middel wordt gedra gen zegt namelijk iets over de burgerlijke sta tus van de betreffende Er is slechts één ding wat dame. Wordt de strik links gedragen, dan staat het de mannen of Dimdl om geheel in vrij om met de dame te stijl mee te tanzen. En dan is er maar één plek om te zijn: Lederhosen- ?s Dag Een echte Oktober- fest-outfit voor een man omvat daarnaast flirten, want dit geeft ook leren bretels. Ben aan dat zij vrijgezel is. je op bovenstaande Rechts dragen betekent wijze gekleed, dan kan land in Sittard. Maar afblijven, want de het Oktoberfest begin- dat is wat ver natuur- vrouw is bezet. nen en is het tijd om lijk... Daarom kun je ook De lederhose geeft aan het eerste vat aan te terecht bij Jan de de hand van de bor- slaan. Geheel volgens Cock Mode aan het duursels op de broek, het gebruik, roep je NS Plein 45 in Tilburg maar ook op de riem, dan “O’zapft is!”, wat om je Lederhose of aan uit welke streek Beiers is voor “Er is ge- Dimdl te passen. de man afkomstig is. tapt!" Prosit! Broodje bratwurst mit Sauerkraut Een echte Duitse Bratwurst geserveerd met zuurkool. Wurstl mit Brut Duitse curryworst met gebakken uitjes. Eine Grosse Grillworst xxl (50 cm) van de bbq met brood en mosterd. 1/2 Grülhendl Een heerlijk half haantje van de grill, bratkartoffeln met spek en ui en zuurkool. soorten, kaas, brood, kartofielsalat, gerookte vis, zoetzuur en Pretzel. Te bestellen per 2 personen.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2012 | | pagina 27