i Filiaal leider m/v ixr magazijnmedewerkers (m/v) Verenigingen naar Wagnerplein t J Iets in de lucht in de Reeshof Sterk merk biedt zeker werk Start bouw woningen Pannenschuur Oisterwijk Positoos keert ruim 85.000 uit aan lokale verenigingen Elektrische fiets van RAP wint op prijs én kwaliteit WL ÊLRQ TILBURGSE ALGEMEEN 11 brabantwerkt.mobi 'LUS: sparen Wij hebben per direct plaats voor enkele bij voorkeur tussen de 17 en 23 jaar oud, die bij ons het vak willen leren. )mst voor ipnemen n Wagnerpl. kunt u in Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. (bezorgen ALDI Hoge kwaliteit - Lage prijs buurt Ie verdienste is litstekend. 'LUS: een grati ïgenpak Heb je al wat ervaring in een magazijn, dan ben je ook welkom om te solliciteren! Werkzaamheden bestaan voornamelijk uit orders verzamelen, maar als blijkt datje over andere capaciteiten beschikt die bruikbaar zijn binnen ons magazijn dan zullen we die zeker benutten. Wij bouwen ook regelmatig schappen om in bouwmarkten en ook daarvoor zou je ingezet kunnen worden. Het is dus wel prettig wanneer je een beetje handig bent en niet over 2 linkerhanden beschikt. Wij werken tussen 08:00 en 21:00 uur, dus werken in de avonden (dinsdag, woens dag of donderdag) of op zaterdag van 8-14 uur mag geen bezwaar zijn. Het betreft een fulltime dienstverband van 40 uur per week. Wij bieden u naast een aantrekkelijk salaris, een baan met zekerheid in een kerngezonde onderneming. anisatie en weet van ibranche voelt u zich thuis. 'LUS: elke dag’ en gratis krant Je brief met cv kun je sturen naar onderstaand adres. Roos Electronics BV, Postbus 117,5126 ZJ Gilze, t.a.v. mevrouw E. Verhagen. E-mailen kan ook: e.verhagen@elro.eu Voor verdere informatie kijk je op onze website www.elro.eu maar je kunt ons ook telefonisch bereiken op: 0161-455363. Roos Electronics BV In Gilze is leverancier van consumenten-producten voor de doe-het-zelf markt. Wij doen dat met ons merk ELRO en zijn marktleider op het gebied van alarm- en camerabewakingssystemen. Wilt u ons succes ook het uwe maken? Dan zien wij uw sollicitatie graag tegemoet! ing met van ons 06-526560 06-1255^7. Vanzelfsprekend bent u bereid verantwoordelijkheid te nemen en te geven, hanteert u de correcte omgangsvormen en hecht u waarde aan een goed georganiseerde werkomgeving. te wor- il omdat ALDI Best B.V. T.a.v. de heer J.M.L. Langenhuijzen, Verkoopleider Postbus 304 5680 AH Best enigint atiever van F de ge leeft weer een suc- ie rug. Het afgelo- alle gemeenten ucfis ruim 2000 ver achtingen en andere Initi al die 1 in de en dateerde ALDI is één van de grootste Europese detailhandels ondernemingen met ruim 480 filialen in Nederland. Ons uitgebalanceerde assortiment kenmerkt zich door zijn hoge kwaliteit en lage prijs. Respectvolle omgai elkaar, onze klanten en leveranciers, is de basis succes. nisaties. Een gevar verenigingen is a< kinderboerderij, sportschool Ooms tiehond Nederlar,, eniging. Diverse verer demonstraties op het pc zoele naarl ;e werkend Ij jneaan te een denkniveau. Natuurlijk zijn uw afgeronde beroepsopleiding en/of enkele jaren werkervaring in de detailhandel een voordeel. Maar ook als u onervaren bent in onze branche, kan deze functie voor u een uitdaging zijn. Zeker als u beschikt over een natuurlijk organisatietalent en doorzettingsvermogen. tijd met ndere uren Om dit succes te continueren zijn wij voor de regio Tilburg op zoek naar een ondernemende ambitieuze U leidt en motiveert uw eigen team, deelt de werktijden in, zorgt voor een optimale filiaalorganisatie en weet van aanpakken. In de levensmiddelenbranche voelt u zich thuis. ’kozen verer ;st de cons een vereniging of gaat het geld- de doel. Dit jaar nald McDonald Hl gen ling en it onze kopers willen, als zij hun “nmaal hebben gemaakt, ■Vis." de eerste enthousi- beeld en is Van der rukdoende ivoor de st Inderdeel hiervan ?ren van perse irs en he de woninge Tilburg - Er hangt Reeshof iets in de arieerd aanbod van aanwezig, zoals een korfbalvereniging, ns, Stichting Assisten- and en een zangver enigingen geven t podium. oisterwijk - In oktober van dit jaar start Van der Weegen Bouwont- wikkeling met de bouw van de eerste woningen in het project De Pannenschuur in Oisterwijk. "Kopen is bouwen", zo stelt Van der Weegen 'Bouwontwikkeling. Het bouwproces van de 22 twee-on- der-een-kapwoningen van de hand van Bedaux de Brouwer Architec ten krijgt een gefaseerde aanpak. Zodra de koper zijn handtekening heeft gezet wordt er gestart met de bouw van de woning. Van der Weegen spreekt van "koopgestuurd bouwen"Volgens Van de Weegen is de aanpak van deze tijd. "Wij richten onze bouwprocessen voor grondgebonden woningen, daar waar mogelijk op deze wijze in. K° TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 23 AUGUSTUS 2012 Positoos is het spaarsysteem waar bij consumenten bij meer dan 160 aangesloten ondernemers in Tilburg voordeel ontvangen. Van dit voor deel gaat 60% naar de consument. Met dit gespaarde voordeel kan de consument betalen bij de aangeslo ten ondernemers. De overige 40% gaat naar de vooraf door de consu ment gekozen vereniging of goede doel. Kiest de consument niet voor -f goed doel, dan naar het centrale goe- is dat o.a. het Ro- fuis in Tilburg. Meer informatie: Www.positoos.nl. Tilburg - Positoos he cesvol jaar achter de pen half jaar is er in alle geme en kernen waar Positoos actief i 85.000 uitgekeerd. Bijna lingen stichtingen en ar ven profiteren mee van het succes Positoos. Het afgelopen jaar zijn gemeenten Houten en Den Bosch toegevoegd aan Positoos. Het voor nemen is om eind 2013 ongeveer tien gemeenten operationeel te hebben. Dit zal dan betekenen dat Positoos een goede basis heeft om het con cept ook verder landelijk middels een franchise constructie uit te breiden. in de lucht in de Reeshof voel jij het ook? F vindt je leuk en hoopt je te verleiden. Op dinsdag 21 augustus tijdens PalmParkies in de Reeshof. Of op woensdag 22 augus tus (14.00-17.00 uur) in het centrum van Tilburg. En om dan echt jouw hart te veroveren, brengt F op 8 september in het centrum van Tilburg en in winkelcen trum Heyhoef volgens Itali aanse traditie een prachtige liefdesserenade. Iets om verliefd op t den. En dat allemaal er in de Reeshof iets in de lucht hangt. Iets om verliefd op te worden. Misschien voel jij het ook? Reserveer alvast 16 september in je agenda. Ben dan tussen 11.00 en 15.00 uur op het Stationsplein in de Reeshof. Er zijn leuke activiteiten voor jong en oud. Nieuws gierig? Houd F in de gaten: www.fvindtjeleuk.nl. Tilburg - Op zaterdag 8 september presenteren diverse verenigingen uit Tilburg en omgeving zich in win kelcentrum Wagnerplein. Van 10.00- 17.00 uur kunt u in het winkelcen trum terecht om kennis te maken met uiteenlopende verenigingen en orga- Want keuze eenrr boter bij de Inmiddels zijn aste kopers in Weegen drukdoende om de voor bereidingen voor de start in oktober te treffen. Onderdeel hiervan is het integreren van persoonlijke wensen van de kopers en het warmtepomp- systeem in de woningen. Alle wo ningen worden voorzieh van een milieuvriendelijk warmtepompsy- steem. Het systeem is energiezuinig en biedt extra luxe doordat de wo ning in de warme zomermaanden ook kan worden gekoeld. Voor meer informatieover de woningen in de Pannenschuur; kijk op www.hierwonen.nl of bel 013-5352135. TOUR7 van RAP zich onderscheidt. Een ander belangrijk voordeel is, dat deTOUR7 rechtstreeks bij RAP, of via een van haar erkende monteurs, te bestellen is. Hierdoor hoeft er niet onnodig extra marge op de fiets te worden doorberekend. De fietsen worden na bestelling bij RAP door een erkende monteur rij klaar gemaakt en op afspraak gratis aan huis bezorgd. Elke monteur is tevens aangesloten bij FietsNED, het mobiele fietsennetwerk waar op elke locatie in Nederland een beroep op gedaan kan worden. Want de fiet ser ontvangt bij aankoop van een TOUR7 een gratis lidmaatschapspas, waarmee hij altijd verzekerd is van hulp bij pech onderweg. Meer informatie: www.traprap.nl. Voor een directe afspraak voor een proefrit, bel 013-2600082 of mail naar info@traprap.nl. Tilburg - De beste prijs-kwaliteitver- houding. De TOUR7, het eerste mo del van RAP elektrische fietsen, valt bij de test van elektrische fietsen tot 2.099,- van Elektrischefietsen.com deze zomer direct in de prijzen. De TOUR7 is een model van hoge kwa liteit, uitgerust met ultramoderne trapkracht-techniek. Toch is de prijs 1449,-) uitermate laag voor een fiets van deze statuur. Wat is het is geheim? - Technisch vernuft van eigen bodem. Door de in Nederland ontwikkelde, intelligente trapondersteuning be paalt de fietser zelf hoeveel extra vermogen hij van de motor wil heb ben. Een actieradius tot 120 kilome ter garandeert daarbij langdurige ondersteuning. Rijklaar aan huis ge leverd. Een gratis onderhoudsbeurt. Service en onderhoud aan huis. Het zijn enkele kenmerken waarmee de

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2012 | | pagina 11