K. Werkt.nl Brabant Monteur met commerciële ervaring aak je eigen waterijsjes )p avontuur met ammy de zeeschildpad bun ie Boemerang swingt et schooljaar in Lekker snoepen tijdens het Suikerfeest Stemmen op de speeltuin Tijdens het Suikerfeest komen er vele zoetigheden op tafel, bijvoorbeeld chocoladekoekjes. t/m 44 Truck Door Service NEDERLAND In verband met toenemende werkzaamheden, zoeken wij een fulltime jmende werkzaamheden oo! )rbe f is smullen! De duurste schoenveters ter wereld. ie Tilburi Vacatures bij jou in de buurt Voor moslims wordt het een feestelijk weekend. De ramadan is dan na melijk afgelopen en dat wordt gevierd met het Suikerfeest. Schoenveters voor rijke stinkerds monstraties g worden iet feest ii i zo leid In deze functie wordt nauw same Kandidaten zonder technische a. am te leden n. Of- 2°specialiseerd bedrijf, ming, advies en verkoop in Esbeek bestrijken v mengewerkt met de andere werknemers. affiniteit en vaardigheden komen niet in aanmerking. --------------- FLUKS dag gaan de moslims jk. Daarbij wordt dus leid gegeten en worden ‘;es uitgewisseld. In som- ■litische landen is er op vaak kermis, en staan er op straat. Iedereen aardig te zijn voor an- f, dat oop van wij met Kijk voor meer informatie op onze website, www.truckdoorservice.nl, of neemt u contact op met Edwin Kuypers of Hans Heuvelmans, telefoon (0497) 684155 Acquisitie na. v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. weer begonnen. Bij uperswingend iet schoolplein onnen met inuten was Dit heb je nodig: kraanwater limonadesiroop plastic houders ijsstokje dagsup t met een muzikale flashmob. Er knalde 's morgens op he ig muziek uit de geluidsboxen. Juffen en meneren begor ook sommige ouders en kinderen deden mee. Na tien min mob weer voorbij en kon het schooljaar echt beginnen. Truck Door Service Nederland B.V. is een onafhankelijk en gesp zich bezighoud met onderhoud, reparatie, onderdeelvoorzienint vrachtwagen roldeuren. Vanuit een toekomstig nieuw pand ir. l. een klein gemotiveerd team geheel Europa. J ts haar kleurrijke* Tilburg - Woon jij in de buurt van de Van Speijkstraat in Tilburg-Zuid? Lees dit dan goed! Op donderdag 23 au gustus kun je tussen 16.00 en 18.30 uur namelijk stemmen voor de nieuwe speeltuin! De gemeente gaat de speel tuin aan de Van Speijkstraat opnieuw inrichten. Kinderen uit de buurt mogen kie’“" uit drie ontwerpt speeltuin. Welke 1 mooiste? Laat het Je kunt je si in MFA Zuit de Wassenai Ouder larte we Hebt u interesse in deze functie, schrijf of mail een gemotiveerde sollicitatie met CV binnen 14 dagen naar: Truck Door Service Nederland B.V., t.a.v. Hans Heuvelmans, Meerheide 103,5521 DX Eersel. E-mail: hans@truckdoorservice.nl Het Suikerfeest heeft zijn naar danken aan de vele zoetighe die er die dag worden gegeten. Of ficieel heet het feest ied-al-fitr. Dit betekent 'feest van het breken van de vasten.'Tijdens de ramadan mo gen moslims een maand lang over dag niet eten drinken of roken. Dat mag alleen voor of na het onder gaan van de zon. De ramadan valt elk jaar in een andere maand. Mos lims kijken daarbij naar de stand van de maan. Waarschijnlijk wordt het Suikerfeest komende zondag gevierd, dat hangt af van de stand van de maan. kiezen sen voor de vind jij het weten! stem uitbrengen uiderkwartier aan laerlaan 38 in Til burg. Ouders zijn natuurlijk van harte welkom en mogen ook hun stem uitbrengen. De stemmen van de kin deren tellen echter dubbel mee voor de uiteindelijke keuze. De meeste stemmen gelden! Wij bieden: Een zeer afwisselende baan met eigen verantwoordelijkheid Werken in een klein en gemotiveerd team Bedrijfswagen, telefoon en werkkleding wordt ter beschikking gesteld Marktconform salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden dadels of andere zoetigheid. Daarna gaan de mensen naar de ontmoe tingsplaats, een moskee of een zaal om daar naar de preek van de imam te luisteren. Ook de vrouwen en kin deren zijn.daarbij meestal aanwezig. Dan omhelzen de mensen elkaar, en vergeven zij elkaar eventuele fouten uit het afgelopen jaar. Ze wensen el kaar een mooi Suikerfeest. Sommige mensen hebben veel geld, dat ze van gekhe niet meer weten wat zemoeten kopen. Voor die mensen zijn er deze schoenveters, de duur ste ter wereld. Ze zijn gemaakt van 24-karaats goud en kosten 15.000 euro. Dan heb je wel iets exclusiefs, want er zijn er maar tien paar van gemaakt. Vind je deze schoenveters te duur? Dan kun je altijd nog kiezen voor zilveren veters, die kosten maar 2.500 euro. Dit moet je doen: Meng de limonadesiroop met het kraanwater tot jij het lekker vindt smaken (klein slokje nemen). Doe de limonade in het plastic vormpje. Leg dit vormpje in de vriezer. Na acht uur (soms iets korter, soms wat langer) duw je het ijsstokje voorzichtig in de bevroren siroop, precies in het midden en natuurlijk zo recht mogelijk. Als het ijs nog te zacht is wachtje wat langer. Stop het bakje terug in de vriezer en wacht 4 tot 8 uur. Je ijsje is klaar! Familiebezoek De rest van de de op familiebezoek veel zoetigheid er cadeautjes mige islamiti"1 deze dag snoepkramen probeert dan a< dere mensen. Tot het takenpakket behoren o.a.: Het correct communiceren met klanten en de eigen organisatie Reparatie en onderhoudswerkzaamheden in eigen werkplaats en/of op locatie Aansturen storings- en reparatie opvolging Het efficiënt organiseren van de werkzaamheden Ontwikkeling nieuwe producten Commerciële ondersteuning Het afhandelen van alle voorkor Moskee Op de ochtend van het Suikerfeest staan moslims vroeg op: zij gaan in bad, trekken schone) eventueel nieuwe kleren aan, en zorgen ervoor dat ze lekker ruiken. Na zonsopgang wordt er iets gegeten, bijvoorbeeld b weersverwachting voor ko- end weekend: 30 graden. Dat brdt zweten! Gelukkig kun je tel blijven met deze zelfgemaak- waterijsjes. Regenboogijsjes Als je het onder de knie hebt, kun je ook ijsjes met meer kleuren maken: vul het bakje met een klein beetje gekleurde siroop en doe dat in de vriezer. Als dit laagje helemaal hard is kun je een nieuw gekleurd laagje toevoegen. Je krijgt nu een regen- boogijsje. Eet smakelijk! mee op onderwateravontuur Sammy? Deze week draait een iwe film in de bioscoop, over de- uke zeeschildpad en zijn vriend- n deze 3D- film worden Sammy ijn vriend Ray gevangen geno- i, waarna ze belanden in een istisch aquarium in Dubai. Daar n ze het bazige zeepaardje Big D men en Jimbo de bolle blobvis. y en Ella, twee kleine schildpad- gaan samen met hun nieuwe indjes op zoek naar Sammy en en verzinnen een plan om hen ïdden. Ze krijgen daarbij hulp hun watervriendjes, waaronder abel de inktvis en een groepje luïns. Wat volgt is een spannend nappingsavontuur. E TILBURGSE KI ILBURGSE KOERIER DONDERDAG 16 AUGUSTUS 2012 Profiel: Ervaring op Mbo/Hbo-niveau in een soortelijke functie Een grote mate van zelfstandigheid is vereist Kennis van Windows software (Word, Excel en Outlook) Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Duits en Engels zijn een pre Een flexibele instelling ten opzichte van werktijden en werklocatie Accuraat en stressbestendig Een gezonde dosis inzet Rijbewijs B (E) aren en kinderen dansen erop los. burg - De basisscholen in Zuid-Nederland sisschool De Boemerana in De Reeshof air

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2012 | | pagina 9