ES in de mix Eg ïckie beleeft een nieuw ioscoopavontuur Schrijf je in voor kindervakantiewerk EIND fballers KV Tilburg mpioen De grootste scheikundeles ter wereld FLUKS 15 I üvjos Doe mee en win gratis toegang tot NEMO! I OPEN DA6EN 2 9 juni De Korveltuin biedt u o.a.: belA++ kinderopvang 0-4 jaar extra grote groepsruimtes buiten en binnen speelgelegenheid - goede prijs/kwaliteitverhouding uitstekende parkeergelegenheid www.dekorveltuin.nl 12 DETILBURGSEI TILBURG-Heb je altijd al eens een wereldrecord willen verbreken? Grijp dan nu je kans! Stichting Kennispiein heeft je hulp nodig voor het verbreken van het wereldrecord 'Grootste scheikundeles'. af deze week beleeft jleine held Wickie de pgeen nieuw avon- inde bioscoop. In fee en de Schat van loden' moet hij zij va- bdden uit de handen Vreselijke Sven. TILBURG - Eén keer per maand is er in Vincents Tekenlokaal een master class om te leren teke nen. Speciaal voor kin deren, onder leiding van een kunstenaar! In deze maand is dat op maan dag 28 mei, op tweede pinksterdag. ZOEKT U PROFESSIONELE KINDEROPVANG? fantasiebeest woont, hoe het eruit ziet en wat het eet. del< Ha arclass van 2 uur de computer en id door kunste- jij je smaal avontuur te wachten. Ze trpt woeste oceanen, reizen via trop eilanden en gevaarlijke, met ijs lekte, onbewoonbare gebieder ialvar te bevrijden en de beschermen. :XuRGSE KOERIER DONDERDAG 24 MEI 201 2 >tseren jpische ijs be- ,en om schat te Zal Wickie zijn vader kunnen redden? worden. Wickie heeft nu de leiding over de sterke Vikingen Tjure, Snorre, Urobe, Gorm, Ulme en Faxe. Met hen en met de kleine slavin Svenja gaat hij op zoek naar zijn vader. Er staat Wickie en zijn vrienden een groot de Korveltuin kinderdagverblijf zodat ze Of mis- ■“j als een berg in prooi uit de ijn dieren altijd ilburg Nog niks te doen n de laatste twee weken *an je zomervakantie? Doe to mee met het kinder- Mantiewerk in 't Zand !n Wandelbos. Dat wordt ehouden van maandag juli tot en me vrijdag ’ugustus en van maan- “a9 6 tot en met vrijdag I geheel nieuwe locatie in het leuke thema "tuin" S all-inclusive concept Diepenstraat 97 013 - 463 33 33 Tilburg info@dekorveltuin.n men met jou voor de 1000 leerlin gen en halen dit wereldrecord naar Nederland. De inschrijvingen lopen nog tot 27 mei aanstaande. Zit jij in groep 6, 7 of 8 en wil jij ook mee doen met de grootste scheikunde les ter wereld? Schrijf je dan gratis in via www.brabantsesciencefes- tival.nl. Iedere deelnemende leer ling krijgt een gratis toegangsticket voor 5 personen, t.w.v. €67,50, voor het wetenschapsmuseum NEMO in Amsterdam. Tijdens deze master leer je tekenen op c op papier, begeleic nares Samantha Williams. Heb jij je wel eens afgevraagd wat er allemaal tot leven komt in het holst van de nacht of wat er onder je bed leeft of op de bodem van de zee? Wat voor wezentjes leven er in je haren of op een planeet hier ver vandaan? Wie weet hebben zij grote ronde ogen waarmee ze in het donker kunnen kijken en een groene vacht i niet opvallen in de natuur, schien zijn ze zo hoog en vangen ze zo hun lucht. In de natuur zijn 10 augustus. Het thema is dit jaar carnaval. Bereid je voor op twee leuke weken vol, spelletjes, uitstapjes en toneel. Het kinderva kantiewerk is trouwens niet alleen voor kinderen uit de wijken in Tilburg-West. Als je in een ander deel van Tilburg woont, ben je ook Bedenk je eigen fantasiebeest tijdens de masterclass tekenen. aangepast aan hun omgeving en dat bepaalt hoe ze eruit zien. van harte welkom. Inschrij ven kan online via www. kvwzandwandelbos.nl. Bel voor vragen naar Laura de Graaff op 06-25 38 23 88 (buiten de zomervakantie graag bellen tussen 16.00 uur en 20.00 uur) of mail naar lauradegraaff@kvw- zandwandelbos.nl. IG-Op zaterdag 12 mei zijn de pupillen E2 van korfbalvereniging Tilburg ioen geworden op het veld. Met maar 1 doelpunt tegen en maar liefst elpunten voor is het team nu al kampioen, ondanks dat de jongens en !n nog één wedstrijd moeten spelen. Op de foto van links naar rechts: ne, Luuk,Tessa, Lisa, Kim, Martin, Aukje, Marlot, Lotte, Inge en Stephan. Ide vader van Wickie heeft p film het plan opgevat om te gaan naar de Schat van n. Die schat ligt in het Pa- het Eeuwige IJs en Halvar sleutel van dit paleis om Maar zodra Wickie's vader wil gaan zoeken, wordt hij i genomen door Vreselijke :kie wil zijn vader natuur- redden. Een mooie kans te bewijzen, want Wickie is Onhandig. Zijn vader denkt (nooit een volleerd Viking zal Beesten in de mix Om een eigen beest te bedenken moet je jezelf afvragen waar ze wo nen, hoe ze eruit zien en wat ze eten. In de masterclass'Beesten in de mix' is alles mogelijk en kan jij als maker je fantasie helemaal de vrije loop laten gaan. Samen denk je na over plaatsen waar niemand ooit van heeft gehoord en beslis jij waar jouw Op maandag 28 mei is het zover. In het Koning Willem II stadion is de derde editie van het Brabantse Science Festival, dat wordt georga niseerd door Stichting Kennisplein. Vanaf 11.15 uur vinden er weer tal van activiteiten plaats voor en door kinderen zoals de Attero Milieu Competitie, het echte Lingo-spel en de voetballende robots van Tech United. Maar dat is nog niet alles. Het festival begint, om 10.00 uur met het breken van het wereldre cord 'Grootste scheikundeles' op de tribunes van het stadion! Dit record ligt nu op 801 leerlingen en is in handen van Engeland. Wij gaan sa- Inschrijven Meedoen? Schrijf je dan op tijd in. Er kunnen maximaal 12 kinderen mee doen. De masterclass duurt van 13.30 tot 15.30 uur en is bedoeld voor kin deren tussen 9 en 12 jaar. Het kost 5 euro om mee te doen. Meld je aan via boekingenVTL@mommerskwar- tier.nl of via 013-542 91 97. Het adres is Stadhuisplein 128 in Tilburg. 0 m2

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2012 | | pagina 15