IJ! i Architectuur voor de schaduw Kvik introduceert nieuw en voordelig keukenconcept - N Kalanchoë Woonplant van de Maand 12 DE TILBURGSEI IBURG5E KOERIER DONDERDAG 19 APRIL 20T2 WONEN 3 gereê telling Zonwering verlengt de woonruimte, fotosunsquare TILBURG Cal la met prachtig gestileerde kelk De Vaasa Basiq van Kvik. AAN 1CE 'E PRIJZEN ELF MARKT E.D.j jn Basiq Deense Ba luwmarkt in een de rest iq- ak- <omer... Met de introductie van de nieuwe keukenlijr is het assortiment van de keukenfabrikant Kvik helemaal compleet. komt de keukenfa- een volledig nieuw -ysteem, dat er met .den voor zorgt, dat znlij- st te van altruïsme van de Mas Deze r‘— vraagt v._. oersterke tieke, felge inkzij haar sterke karakter, rlijk en edelmoedige aard. wë is een zogenaamde Ze vormt pas bloe de dag korter is dan geliefd dan! frisse uiterlijk c De Kalanchoë kortedagplant. men wanneer de de nacht. TILBURG - Mei is een maand vol feestelijke da gen als Bevrijdingsdag, Moederdag, Hemelvaart en Pinksteren. Een bloem die zeer geschikt is om deze momenten met vrienden of familie te vieren is de Calla. Het meest opvallend aan de Calla is de prachtig gestileerde kelk, die sereen en statig uit de stengel groeit. Kelken worden geassocieerd met geluk en feestelijke momenten. Door deze associatie heeft de Calla in de loop der tijden de betekenis van 'gelukvanger'gekregen. Calla's zijn volop verkrijgbaar, bijvoorbeeld bij bloemisten en op de markt. Kijk voor meer infor matie en inspiratie op www.mooiwatbloemen- doen.nl. Geen compromissen Basiq wordt geïntroduceerd compacte prijsklasse, net als van het Kvik-assortiment. De Basic- selectie bestaat uit twee zeer strak ke, gladde en geverfde deuren en drie stijlvolle greeploze deuren. De TILBURG - Een prachtig voorbeeld ;me, dat is de Woonplant aand april, De Kalanchoë. 1 plant geeft namelijk veel en jt weinig in retour. Deze kleine, vetplant met de karakteris- jekleurde bloemetjes is erg TILBURG - Bescherming tegen de zon J is een thema dat steeds belangrijker wordt. Als we dat combineren met de vraag om moderne uitvoeringen van zonwering, leidt dat tot prach tige oplossingen. Tegenwoordig is er ook voor de scha duw architectuur beschikbaar. Die zorgt ervoor dat zonweringoplossin- gen harmonieus samengaan met het gebouw waar het aan vast wordt ge maakt. Daarbij wordt er steeds vaker rekening gehouden met eenvoudige bediening. Zo zien we dit seizoen een nieuwe I lijn zon- en regenwering, die geheel naar persoonlijke wensen kan wor den aangepast. De daadwerkelijke ^positionering van het doek wordt zorgvuldig bepaald. Tot de uitrusting van de nieuwe zon wering van een merk als SunSquare behoren een gemotoriseerde aan drijving en een windmeter die samen Tegelijkertijd brikant met communicatiesys simpele middele consumenten voor de verwezer king van hun keukendroom eerst <.c rade gaan bij Kvik. Op 13 februari breidde Kvik zijn keukenfamilie uit met een heel nieuw concept. Basiq is Kviks nieuwe keukenserie tegen zeer lage prijzen. Basiq wordt op de markt gebracht in een prijsklasse variërend van iets minder dan 822 tot 3.144. Hier door richt het assortiment zich in principe op iedereen: van de student die een appartementje opknapt en de eigenaar van een vakantiehuisje die zijn keuken wil vernieuwen tot de gemiddelde huiseigenaar die droomt van een nieuwe, trendy keu ken tegen een zeer aantrekkelijke prijs. vijf deuren zijn allemaal nieuw in het assortiment van Kvik en dat maakt Basiq dus uniek. Door te combine ren ontstaan talloze mogelijkheden om uw persoonlijke Basiq-keuken te creëren. Ondanks de positie van deze keu kenserie in de allerlaagste prijscate gorie heeft Kvik geen compromissen gedaan aan kwaliteit en garantie, die gelijk zijn aan de rest van het assor timent. Dat betekent dat Kvik 25 jaar garantie geeft op alle bewegende delen en 10 jaar bij productiefouten. Tegelijk met de lancering van Basiq introduceert de Deense keukenfa brikant éen nieuwe communicatie methode, die de prijspositionering onderstreept. Dit systeem wijkt op een aantal punten af van de tradi tionele manier van communiceren met de markt in de keukenbranche. De centrale figuur in de nieuwe com municatie is een clown, die symbool staat voor de consument die niét voor Kvik heeft gekozen. De gelijk tijdige introductie van de nieuwe Basiq-serie is dan ook geen toeval. Het complete nieuwe assortiment keukens tegen lage prijzen zorgt mede voor een verbetering van de communicatie, het bewijs dat Kvik klanten waar biedt voor hun voor hun geld en hun tijd. Kvik Basiq is sinds 13 februari ver krijgbaar in alle vestigingen. Kijk voor meer informatie op www.kvik.nl. voor zekerheid zorgen. De strakke vormgeving van de steunen en het doek maken dat dit systeem past bij oude en nieuwe architectuur en de woonruimte daadwerkelijk verlengt. Met deze oprolbare doeken kan een schaduwoppervlakte tot 70 vierkan te meter gerealiseerd worden met één opstelling. Grotere terrassen worden in combinatie door meerde re opstellingen overkapt. Storende parasolvoeten behoren tot het verle den; de klant krijgt er in zijn tuin vrije ruimte voor terug. Of het nu gaat om een langgerekt smal terras, een groot vierkant ge bied of dat het terras om de hoek van een gevel gelegd is, door het grote scala mogelijkheden, bereik je met deze oplossing een optimale schad u wopbrengst. ar het )ij wor loudei Jl /oorrijkosten Jj iv.nl

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2012 | | pagina 13