TranshairOpen Dag! 0 transhair tranaar I Zondag 22 april s Ie s>s 1 IV iE I Van 10.30- 17.00 uur i 10 DONDERDAG 19 APRIL 2012 DE TILBURGSE Transhair is dé toonaangevende kliniek voor haartransplantatie en onder scheidt zich op drie punten: ervaring, deskundigheid en een persoonlijke aanpak. Wij bieden u de beste en nieuwste behandelingen met de meest moderne technieken. Elke behandeling wordt uitgevoerd door zeer ervaren specialisten, die de tijd voor u nemen en écht naar u luisteren. Ook voor dames Hoewel we spreken van mannelijke kaalheid komt alopecia androgenetica ook bij vrouwen voor. Gemiddeld krijgt veertig procent van de vrouwen te maken met een vorm van kaalheid. Waarom zie je dan zo weinig kale vrouwen rondlopen op straat? Bij vrouwen vallen de haren gespreid over het hoofd uit en dat valt minder op. Hoe werkt een haartransplantatie? Heel simpel gezegd halen we bij een haartransplantatie een goed werkend haarzakje op een goed behaarde plaats weg en brengen we die op een minder goed behaarde plaats weer aan. Zo’n getransplanteerd haarzakje blijft gewoon haren produceren en de kans dat het daar ooit mee stopt is nihil. De haarzakjes die we transplanteren komen namelijk uit de zogenaamde haarkrans. Die maakt deel uit van de permanente lichaamsbeharing, die normaal levenslang behouden blijft. De haarzakjes uit de haarkrans zijn ongevoelig voor het hormoon dihydrotestosteron (DHT), dat haar zakjes vroegtijdig doet afsterven. Wenkbrauwen Zonder wenkbrauwen kan een gezicht heel leeg over komen. Door een wenkbrauwtransplantatie wordt met uw eigen haar een nieuwe wenkbrauw gemaakt. In de te behandelen wenkbrauwen worden zeer kleine huid- kanaaltjes gemaakt waar later de haarzakjes in zullen worden geplaatst. Op deze wijze krijgt u weer uw natuurlijke wenkbrauwen terug. Live haartransplantatie Gedurende de open dag in Vlijmen zullen onze chirurgen een tweetal haartransplantatiesjive uitvoeren (FUT- en FUE-methode). Zodoende kunnen consumenten in levenden lijve zien hoe een behandeling in zijn werk gaat. Ook zullen voor malige cliënten aanwezigzijn. Zij zijn het levende bewijs van de resultaten. Voor iedere bezoeker is het daarnaast mogelijk om een haaranalysete ondergaan. Hierbij wordt gekeken naar de conditie van de haargroei. De advi seurs van Transhair zijn op de open dag aanwezig om geïnteresseerden van gerichte informatie te voorzien. Alles wat u altijd al wilde weten. Hoe werkt een haartransplantatie? Wanneer mag ik resultaat verwachten? Is de behandeling bij iedereen mogelijk? Doet het pijn? Wat zijn de kosten van een transplantatie? Opendag actie! 10% korting op uw behandeling. Kijk op onze site voor de actie- voorwaarden [www.transhair.nl] Kliniek voor haartransplantatie Wolput 30, 5251 CG Vlijmen - T 073-6847311 - infoOtranshair.nl - www.transhair.nl

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2012 | | pagina 10