1 u b li.id. A F 15 It, de Prins van Kruikenstad ïienden Inhaol bank I Tilburgs Volkslied 1 >1 Update 1 KRUIKENKRAANT DONDERDAG 16 FEBRUARI 2012 PAGINA 3 Delen: §3 Bericht FM» UMt lÖD® zie’k gère DèZie'kGëre Zie’k gère Vriendschap bekijken RaadVanXI en 206299 andere Kruiken hebben dit gère www.kruikenstad.nl Prins Frans-Jan d'n Irste en z'n gevolg zien oe daor gère schrijf een reactie 'k Zie oe daor zo gère ligge, Tilburg, waor 'k geboore ben, Mee oe kerken, oe febrieke, Waor ik iedere lijn van ken. k Zie zo gèren al die toorens, mee d'r kruise fier in top, ‘t blauw deurboore naost de schaawe ~ee d'r pluimen om d'r kop. Want de toorens van oe kerken En oe schaawe zinge schóón, Zinge men van bidden en werke, Lieve liekes zonder tóón. Öeurom zie ’k oe daor gère, Tilburg, waor 'k geboore ben, Mee oe kerken, oe febrieke, Waor ik iedere lijn van ken. Tilburg dè ge zó meut blève Tilburg waor 'k gebore ben ’k zal dan zinge hii m'n léve liekes die ik van oe ken. 'k Heb van jouw veul schóne dinge hil m’n hart aon oe verpaand. 'k Zal van jou dus blève zinge Kruikenstad Centraal stelijk groen-oranje ar koppen hete thee met er helemaal klaar voor! motto dat it altijd vol Prikbord Info .Activiteiten van vrienden... Kruikenstad op Twitter Kruikenstad.nl foto's Support Kruikenstad Evenementen Foto's rer uikenstad Waar: Station/Heuvel - Wanneer: 18 februari - Tijd: 14.11 k Kruikenf Zie’k gèr I schrijf een reactie" an vier ik dit prachtige feest al. En wat dacht je van zeven- r,°rs? tad Adjudant Frank Hoogheid, gewoon een Prinsheerlijk gevoel dus? Zie’k gère Vriendschap bekijken in de buurt van Kruikenstad iet met de paplepel ingegoten gekregen, ilzen dan zegt dat genoeg denk ik. Daar is Kruikenstad met een trots en warm n. De kleuren waar wij zo trots op zijn! Om 14.11 uur wordt de Prins van Kruikenstad op I Station onthaald. Dit jaar is het station extra feest Hp versierd! Daarna vertrekt de Prins met zijn gevolg in een stoet van orkesten, verenigingen en carnavalesk uitgedoste Kruiken en Kruikinnen richting het Stadhuis om de stadssleutel te ontvangen van de burge- meester. Dan, rond 16.00 uur, zal de Prins onze prachtige Kruikenzeiker weer op zijn groen-oranje sokkel op de Heuvel plaatsen en is carnaval officieel begonnen! het bekende "warme bad"? buurt van Kruikenstad ff - Prins Frans-Jan d'n Irste 06.234 kruiken iden dit leuk -| Dè zie’k gère mooi was...maar zo mooi!! Zie’k gère Vriendschap bekijken in de buurt van Kruikenstad IS Prins Frarls’Jan d n lrste k. Beste Kruiken en Kruikinnen, wat is het toch weer een eer om de Prins van Kruikenstad te zijn. Vorig jaar heb ik Zie’kgère Vriendschap bekijken in de buurt van Kruikenstad- Prins Frans-Jan d'n Irste Ik ben al twee jaar voorzitter van de Carnavalsstichting geweest, dus ik ben wel gewend aan aandacht. Toch is de aandacht die je als Prins krijgt veel breder en komt van alle Kruiken en Kruikinnen, maar ook van sponsoren en de gemeente. Het is een prachtige rol die je aanneemt. Zie’k gère Vriendschap bekijken in de buurt van Kruikenstad Pieter van Dun, voorzitter de basis gelegd voor hetgeen er nu allemaal gebeurd in mijn carnavalsleven. Zie’k gère Vriendschap bekijken in de buurt van Kruikenstad Ge wit óot noot nie! Een prachtig m helemaal klopt. Carnaval zit verrassingen. Maar niet alleen carnaval hoor, wie had bijvoorbeeld gedacht dat ik later dit jaar een trotse opa zou gaan worden? Dan zijn we met het Bestuur trouwens allang weer bezig met de voorbereidingen van het fc volgende carnavalsseizoen. Eerst herzinnen, dan Voorbereiden en vanaf Kelf weer gezellig Vieren! Nu ga ik snel ten verder kijken in dit Feestboek, en ik op jullie allemaal te ontmoeten ergens in ons Groen-Oranje Kruikenstad! Prins Frans-Jan d'n Irste Zie’k gère Vriendschap bekijken in de buurt van Kruikenstad P’ hem uit! Prins Frans-Jan d'n Irste Het motto is d't iaar echt super: Ge wit öot noot nie. Leef vandaag en stel niet teveel uit. Ik heb wel eens het idee dat Kruiken teveel uit stellen. Niet doen. Niemand weet hoe de were er morgen uit ziet. Het motto zegt dat dan-ook: pluk de dag! Zie’k gère Vriendschap bekijken in de buurt van Kruikenstad Prins Frans-Jan d'n Irste - Jazeker! Maar we kunnen altijd steun gebruiken. Of je nu Dokmardeur bent of de Carnavalsstichting Tilburg sponsort op een andere manier; alles is welkom! Wij doen er in ieder geval alles aan om Kruikenstad een geweldig feest te geven. Dus ik zou zeggen; koop een groen-oranje vlag en hang I Zie’k gère Vriendschap bekijken in de buurt van Kruikenstad Q Adjudant Frank IA., Hoogheid, hier sluit ik me volledig bij aan! Draag de carnavalskleuren van Krr HH Kruikenhart uit en laat Kruikenstad de carnavalsdagen groen-oranje kleuren. Zie’k gère Vriendschap bekijken in de buurt van Kruikenstad Zo, eerst even een paar honing en dan ben ik er Carnaval in Kruikenstad staat weer voor de deur! De voorfeesten waren gewoon weer als vanouds zeg, ik heb weer genoten van het Leuteren, Waogeslouwe, Blèren en alle andere feesten. Het draaiboek van het Bestuur is ook weer goed gevuld voor de komende dagen, en we hebben natuurlijk al de nodige voorpret gehad over alle evenementen die we mogen bezoeken. Ik ben wel benieuwd hoe de nieuwe planning van Fist@Heuvel en Et Sebiet gaan bevallen. Hoewel, Fist@ naar de zaterdag en Et Sebiet al vanaf 22.00 uur in een grote tent op de Heuvel, dat moet helemaal goed komen! Hoogheid, helemaal mee eens! Carpe diem (et noctem); Pluk de dag (en nacht) oftewel; Vieren bij het leven!! Ikzelf probeer volgens dit motto te leven. Het is belangrijk om regelmatig leuke dingen te doen en probeer iedere dag te lachen! Ik probeer altijd om overal het positieve uit te halen en door te geven aan anderen. Zie’k gère Vriendschap bekijken in de buurt van Kruikenstad Adjudant Frank A Hoogheid, het leven is één groot feest, alleen je moet wel zelf de slingers ophangen. Niet altijd even makkelijk maar leuke dingen doen en een positieve instelling maakt het allemaal wel een heel stuk makkelijker. Zie’k gère Vriendschap bekijken in de buurt van Kruikenstad EBRUARI 2012 «I BURGSE KOERIER

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2012 | | pagina 19