"fiat Professional Zuid-Oost schakelt over op totaalconcept voordeel tot 4.000,- tigchelaar AUTOBEDRIJVEN 13.995,- g 'Q Nog slechts 4 van ieder model op voorraad* DE AUTOMAAT DONDERDAG 8 DECEMBER 2011 PAGIN DE TILBURGSE KOERIER HLBURGSE Ki Flexibiliteit Maatwerk pend dak Betreft geselecteerde 575775 doen meer voor u! Prijs exclusief BTW, inc etfo i voorbehouden. Tilburg - Kraaivenstraat 20 Waalwijk - Havenweg 23 Oirschot - Industrieweg 28 leveringsprt Bid met eei tin een piei «scheiden en leges. Afgebeeld model kan afwijken van de standaardspecificaties. Aanbieding is geldig op voorraadauto's voorzien van kenteken. Vraag naar de voorwaarden tiddeld brandstofverbruik en CO,-uitstoot: km/liter: van 10,1*26,3; liter/100 km: van 3,8-9,9; CO, gr/km: van 99-235. Standaard met o.a. - Elektrisch bedienbare ramen en buitenspiegels - Centrale vergrendeling - Mistlampen voor - Parkeersensoren achter - Zijschuifdeur rechts - Blue Me -Airco FIAT Doblo Cargo SX 1.316v Multijet DPF FIAT Fiorino SX1.316v95pk Euro-5 ingeslo- snderdie fabrikanten ikkelijk twet resultaat eei uwe naard «ertrouwd. groot deel it i». Maar ve ten heel ant tlijk wat la «portieren, w De toekomst van Saab is uiterst onzeker en tegen die achtergrond zullen de Nederlandse dealers moeten kiezen wat ze gaan doen, louter afwachten of een stap zetten naar de toekomst. Voor dat laatste heeft Ton van Zon van autobedrijf Zuid-Oost overduidelijk gekozen. staan. In onze marketing-i gaan we voortaan veel me een algemeen mobiliteitsconcept met het onderhoud van alle auto merken, maar ook het leveren van alle auto's zowel nieuw als gebruikt. We zullen de nadruk leggen op jonge gebruikte auto's en daarbij onder meer onze opgebouwde ex pertise gebruiken van het ophalen van auto's in het buitenland. Wij jen en wat 'leaner' in de markt -uitingen leer naar KIen jaren ■opa een fer treden met Kate het ge ervaren, ve I De enig o' «ent nog de tarvan is d k noemer onderhoud aan auto's va K leasemaatschappijen. Toch ervan we dat in de volle breedte van de automarkt Zuid-Oost als merk sterker is en meer bekendheid ha dan ABC. Maar via ABC werken we voor alle leasemaatschappijen en blijven dat ook zeker doen." Uitaard blijft bij Zuid-Oost de foo op Saab als specialisme. ''Daarna] concentreren we ons op het mid- den en hogere segment met a merken." Ton van Zon voorziet de toekomst een grotere rol w gelegd voor after sales bedrijv die bijvoorbeeld een deel van servicepakket van dealerbedrij over gaan nemen. (013) 5943943 (0416) 568686 (0499) "We houden bij Zuid-Oost met hart en ziel van Saab, maar gezien de ontwikkelingen is het als bedrijf niet meer gezond om nog langer vast te houden aan een concept met alleen Saab," vertelt Van Zon. "In dat kader hebben we gekozen voor een andere inrichting en invulling van ons bedrijf. Het pand wordt deels verhuurd aan een Tilburgse firma in zonwering. Het zal iedereen duide lijk zijn dat we daarmee onze lasten faciliteren het volledige inklarings- traject bij de douane. Verder heb ben we inmiddels een contract met shortleasebedrijf voor de zakelijke markt. We kunnen daarmee extra flexibiliteit alsmede korte termijn- oplossingen bieden tegen het licht van de huidige financiële situatie." De medewerkers van Zuid-Oost krij gen op dit moment de nodige trai ningen om klaar te zijn voor auto's van andere merken. Het bedrijf wil zich als universele garage kwalita tief onderscheiden in de markt. De gevel van het pand aan de Rinbaan Zuid is inmiddels al aangepast in Zuid-Oost Complete Mobiliteit. Van Zon: "Een van de services die onze klanten krijgen is een mobiliteitspas van Mondial Assistance. Deze pas wordt ieder jaar verlengd zolang het reguliere onderhoud door ons wordt uitgevoerd." Ton van Zon maakt er geen geheim van dat Zuid-Oost op termijn naar een andere locatie gaat om •het nieuwe concept verder uit te bouwen. "Zo willen we onder eigen label een bandenconcept in de markt zetten en vooral de zakelijk klant beter bedienen met reparatie en onderhoud van lichte bedrijfswa gens (tot 3.500 kg). After sales daar draait het allemaal om en op dat vlak willen we een belangrijke spe ler worden in Tilburg en omgeving. Meer faciliteren naar onze klanten door te zoeken naar passende vervoersoplossingen. Lukt dat niet in eigen land dan spreken we onze Europese kanalen aan." "We zijn al langere tijd aar ten bij ABC en verlenen or Rijklaarprijs entekenregistratie 2011.** Prijzen zijn exclusief BTW/BPM en metaalkleur. Standaard met o.a. - Elektrisch bedienbare ramen en buitenspiegels - Mistlampen voor - Parkeersensoren achter - Zijschuifdeur rechts - Blue Me - Airco

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2011 | | pagina 26