SOA’ SOI Woonwensen veranderen met verstrijken van de tijd HSD veiligheidsdeuren exclusieve dealer van DALOC s I IVAN! est.Be LBURGSE KOERIEI DONDERDAG 17 NOVEMBER 2011 5 DE TILBURGSE KOERIER m renovatie u-tt :e voor - T. 013 - 536 01 3< j in meerdere laatplaten zijn <e uiterlijk van de hou- alt sfeer en warmte uit. jheidsdeuren voldoen aan weerstandsklasse 3 t/m Kinderveiligheid Door het dendaac' deren in ook een I over het hoofd ge Geluk! voorz'u een hiert een Bub- an is i website il of bel n glas glühv deze 'buit* ie frisse wir >rgetk de keuken, dar1 leden die de fat ter reinic warm bc in een massac De krachtige st, gerust met hy zijn een weldae Kijk voor meer informatie op w www.hsdveiligheidsdeuren.nl 013-4625941. TILBURG - Uit een sa menwerkingsverband tussen Hoefnagels frand- en Bedrijfsdeu- fen en het Zweedse DALOC is het bedrijf HSD Veiligheidsdeuren B.V. ptstaan. HSD Veilig heidsdeuren is geves tigd in Tilburg en is in uid-Nederland exclu- ieve dealer van DALOC, ibrikant van inbraak- n brandveilige deuren. !.98O,- IJKE, INE UKEN 1.980,- laratuujOl een bad om heerlijk in weg te zakken enerzijds en een comfortabel bed en misschien een chaise lounge ander zijds, maken van de gecombineerde bad- en slaapkamer een oase van rust, ontspanning en wellness. IPoppd (0) 498258107 st.be TILBURG - Woonwensen (veranderen met het ver- strijken van de jaren. De {gezinssamenstelling ver andert, er komen nieuwe producten op de markt of de woonbehoefte is gewijzigd. Wie niet wil verhuizen heeft moge lijkheden te over om de woning aan te passen en te transformeren ineen ÜÜMUlillnieuw woonparadijs. Alle veilig! minimaal 4, 30 minuten brandwerendheid en aan de Europese eisen op het gebied van akoestische isolatie. Ondanks dat de veiligheidsdeuren aan alle ei sen op het gebied van brand, geluid en rook voldoen, is de dikte van de deurpanelen toch beperkt gebleven tot maximaal 58 mm dikte. Het type S23 heeft zelfs een dikte van slechts 47mm! Weldadig water Water verfrist, water ontspant, wa- nigt. Lekker wegzakken in een bad is een genot. Wegzakken agebad is nog heerlijker. i stralen van een bad uit- nydromassage systeem daad voor de spieren en thermisch verzinkt en UV-bestendig, waardoor de deuren ook uitstekend als buitendeur functioneren. stimuleren de bloedsomloop. Bi beien voor de ontspanning? Dar een spasysteem de oplossing, de luchtbellen van het spasysteem mas seren niet maar bruisen de stress van alle dag weg. Samen badderen of al leen, extra diep of extra breed, vrij staand of verzonken in de vloer; de mogelijkheden lijken onbegrensd. Voor de douchefanaten gaat er niets boven de sensatie van stromend wa ter. Het nieuwe douchen gaat verder dan een douchekop waar water uit komt. Er is een uitgebreid aanbod om het doucheplezier te vergroten, van extra large regendouches tot douchepanelen in alle mogelijke uit voeringen en complete 'wasstraten' met zijdouches voor een verkwik kende hydromassage aan toe. Er zijn zelfs douches die je van een bruin kleurtje voorzien tijdens het dou- Vloerals basis De vloer vormt de basis van het inte rieur,.een andere vloer is direct van invloed op de uitstraling en de sfeer van de ruimte. Elke vloersoort heeft zo z'n eigen charme en kenmerken. Het natuurlijke ten vloer straal Wellness Een opkomende trend is het samen voegen van de badkamer met de slaapkamer. Het samenvoegen van deze vertrekken is niet zo vreemd; het zijn de ruimtes bij uitstek om je even terug te trekken en op te laden. Leveranciers van bad- en slaapka- mermeubelen hebben deze trend doorgevoerd in het aanbod bad- en slaapkamermeubels, waardoor er geen concessies hoeven worden gedaan op het gebied van sfeer en stijl. Het samenvoegen van de slaap kamer en badkamer levert in de meeste gevallen ook extra ruimte op. Ruimte die zich prima leent voor bijvoorbeeld het plaatsen van een stoom-, infrarood- of saunacabine. Een dergelijke cabine gecombineerd met een weldadige regendouChe en Verlengstuk Dankzij de open en semi-open keu kens is deze ruimte veel meer dan alleen de plek waar het eten gekookt wordt. Wie kent het niet, de feestjes waar mensen gezellig leunend tegen het aanrecht met elkaar staan te pra ten? Of de goede gesprekken tijdens het bereiden van een maaltijd? De keukens van nu zijn een verlengstuk van de woonkamer geworden. Ster ker nog, in veel gevallen is de keuken het hart van de woning. Keukenfabrikanten hebben deze (ontwikkeling snel opgepakt. Strak, (modern, minimalistisch of juist nos- jtalgisch, landelijk of klassiek? Wat ■luw woonkamerstijl ook is, het kan fender moeite doorgetrokken wor pen naar de keuken, dankzij de vele «mogelijkheden die de fabrikanten u bieden. ^Functionaliteit en design gaan hierbij hand in hand. Afzuigkap en voorkomen dat er vervelende ikookluchtjes door de woning trek- ifen en zijn tevens dankzij het fraaie |yiterHjk stijl vol ie blikvangers. For- ilnuizen voorzien van de nieuwste IItechnieken ogen strak en stilistisch of robuust en nostalgisch. Afwas machines draaien fluisterstil hun programma en keukenkastjes en la- I des - greeploos of juist voorzien van I opvallende grepen - sluiten dankzij ’slimme dempsysfemen geruisloos. chen dankzij een zonnebankfunctie. Tip: fraai vorm gegeven douchegar- nituren en kranen versterken de sfeer van de ruimte en zorgen samen met diverse accessoires voor de finishing touch in de badkamer. open karakter van de he- agse keuken lopen ook kin in en uit. Veiligheid is dan belangrijk aspect dat niet hoofd gezien mag worden, kkig is er een groot pakket aan deningen op het gebied van kinderveilige keuken. Denk rbij aan kookplaten voorzien van afneembare magnetische knop, messen achter slot en grendel en speciale terugveermechanismen in de kastdeurtjes waardoor kindervin- gers geen gevaar meer lopen. vergrendelt de deur in één keer met meerdere haakgrendels. Meerdere lagen staalplaat zorgen voor een enorm sterk deurblad dat moeite loos draait op stabiele, inbraakveilige precisiescharnieren. De achterkant van het deurblad is uitgerust met haakvormige stalen pennen die bij een eventuele inbraakpoging in het versterkte stalen kozijn grijpen. Om te voorkomen dat inbrekers het slot eruit boren, zijn de deuren voorzien van een geïntegreerde boorbeveili- ging. Iedere veiligheidsdeur wordt op maat geleverd, inclusief stalen kozijn. De deurbladen worden gele verd met een slijtvast oppervlak van laminaat, voorzien van een hout- motief of eenkleurig varianten. De lamina De tijd dat de woning uit strikt ge scheiden ruimtes bestond ligt ver achter ons. De woonbeleving ver spreidt zich over het hele huis en ruimtes vloeien in elkaar over. Tui nen zijn een verlengstuk van de woonkamer, de keuken is een soort tweede woonkamer en baden en Slapen kan tegenwoordig in de zelfde ruimte. Genieten, samenzijn, eenheid en ontspannen zijn de kern- Iwoorden voor de hedendaagse to tale woonbeleving. Deze stalen veiligheidsdeuren be schermen uw huis tegen inbraak, brand, brandgassen, ongewenste geluiden en geuren. DALOC is op dit gebied marktleider in Scandinavië. HSD Veiligheidsdeuren richt zich op een brede doelgroep, waarbij het aspect veiligheid uiteraard van groot belang is. Particulieren, bedrijven, aannemers, architecten, projectont wikkelaars, woningcorporaties en verenigingen van eigenaren (WE's) vallen allen onder deze doelgroep. Speciaal voor de Nederlandse en Belgische markt worden de veilig heidsdeuren S23, S43 en S44 gefa briceerd. Deze veiligheidsdeuren hebben een vertrouwde uitstraling en werken als een traditionele voor- of tussendeur. De meerpuntssluiting ongekend populair is, hebben leve ranciers laminaatvloeren voorzien van V-groeven en reliëf. Kurk is een ideaal natuurlijk aal voor een prachtige harde verende vloerbedekking. Dankzij de vele voordelen kan kurkparket werkelijk overal in het huis worden gelegd. Zelfs in natte ruimtes zoals de keuken, badkamer of toilet, mits de vloer goed is afgelakt. Kurkvloe- ren zijn leverbaar in honderden moderne tinten en dessins. Maar als uw keus daar niet bij zit, kunt u met behulp van stijlvolle sjablonen uw eigen kurkvloer creëren. Extra sfeer De tuin wordt meer en meer gezien als een verlengstuk van de woon kamer. De stijl van de huiskamer wordt doorgevoerd naar de tuin. Dat is terug te zien in het aanbod van tuinmeubilair, er is nauwelijks nog onderscheid tussen binnen en buitenmeubilair. De meeste tuinsets zouden binnenshuis ook niet mis staan. Een haard in de tuin versterkt de huiselijke sfeer en zorgt voor warmte extra tijdens de wat koelere zomeravonden. Trouwens ook tij dens een koude winteravond is het heerlijk om de tuinhaard aan te ste ken en met een glas glühwein of kom erwtensoep in deze'buitenkamer'te genieten van de frisse winterlucht. met name de robuuste doorleefde vloerdelen zijn enorm populair. Een aantal houtsoorten is ook - mits goed gelegd en afgewerkt - geschikt om in de badkamer te leggen. Voor veel mensen gaat er nog steeds niets boven een oerdegelijke par ketvloer. Gemaakt van speciaal ge selecteerd kwaliteitshout vormt een parketvloer in vrijwel elke woning een natuurlijk sieraad om generaties lang op te lopen. Parket is de verza melnaam voor allerlei soorten vloe ren die zijn gefabriceerd van hard hout, massief of, als lamelparket, opgebouwd uit diverse lagen. Laminaat is, mede doordat de vloer eenvoudig zelf te leggen is en wei nig onderhoud vraagt een populaire vloersoort. Bovendien kan men kie zen uit een breed assortiment des sins. Omdat de natuurlijke uitstraling Eigen haard Een haard vormt een fraaie blikvan ger in elk interieur en in elk vertrek. Tegenwoordig kan iedereen genie ten van een prachtige haard of ka chel, moderne technieken maken een schoorsteen of soms zelfs een rookkanaal overbodig. Houtge stookte haarden en kachels kunnen niet zonder een goed schoorsteen kanaal, maar gasgestookte toestel len en elektrische haarden kunnen in vrijwel elke woonsituatie worden toegepast. Een dansend vlammen spel geeft de slaapkamer een extra romantisch tintje. Het gezellige ka rakter van de woonkeuken wordt versterkt door een haard bijvoor beeld op ooghoogte in te bouwen. En zelfs in de badkamer is het mo gelijk starend in de vlammen weg te dromen in een warm bad. Stoken met hout is een goedkope en duurzame manier van verwarmen. Houtkachels en inbouwhaarden vallen onder de noemer sfeerver- warming en inderdaad de dansende vlammen van het knapperende haardvuur zijn sfeervolle blikvan gers, maar sfeerverwarming heeft heel wat meer te bieden dan alleen sfeer! Een van de belangrijkste voor delen van sfeerverwarming is de be sparing op de energierekening. Voor een optimale besparing is het wel van belang dat u de juiste haard of kachel kiest. de ruimtes bij ug te trekken e :iers van bad- er beien hebben deze irriavoerd in het aanbod t -r-xamermeubels, ;n concessies hoe laan op het gebiec mateli- en toch Dankzij curkpar^cL arden zoals :oilet, Kurk\

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2011 | | pagina 29