.^neer energie 4 Goede nachtrust zorgt voor Een kast mag best wat kleur hebben 3 IILBURGSE KOB IfftBÜRGSE KOERIER DONDERDAG 20OKTOBER 2011 IG! eer 9 Geëmailleerde kleur Alles draait tegenwoordig om eco en ergonomie Multi functionele oplossingen voor opberg- problemen te slapen ongeveer een lerde van ons hele leven, tearom zouden we dit dan iet zo aangenaam mogelijk raken? Bovendien, voor een joed humeur, meer energie, Hertheid en creativiteit is een loede nachtrust essentieel. )urg 5 05 >v.nl lie d in srk Systeemkasten maak je netzo groot als je zelf wilt. FOTDlKEWLOX Led-verlichting voor ieders budget Naast de luxe ledverlichtir een gunstig geprijsde tingslijn. Deze lijn bestaat i van een hoogwaardic De duurzame ledspots elk budget beschikbae gunstig geprijsc oordelen als de lu Zonder kasten in huis kunnen we niet meer. Waar moeten we al onze spulletjes opbergen? De keuze in meubelen is groot en over smaak valt niet te twisten. Maar kies je voor kleur, dan maak je wel een trendy statement in huis. Net als vorig jaar zien we dat ergo nomie een steeds belangrijkere rol speelt bij de ontwikkeling van bed den. Ingebouwde massagesyste- men zijn misschien niet voor ieder een weggelegd, maar ook voor het ‘gewone’ matras geldt dat deze niet achterblijft. Ergonomische ontwik kelingen dringen door tot alle slaap- kamer-regionen en eigenlijk bestaat er niet meer zoiets als een ‘slecht' matras. Belangrijk is vooral dat je de producten kiest die bij je passen: bij jouw slaapbehoeften, slaaphouding, lichaam, gewicht en wensen. En met de aankoop van een matras is de keuze voor de juiste bedbodem - lattenbodem, spiraal of boxspring al of niet met verstelbaar hoofd- of voe teneinde - minstens zo belangrijk. Bo vendien ‘werken’ sommige matras sen beter op bepaalde bedbodems. Goede voorlichting is op dit punt dus van belang. Heel handig zijn de systeemkasten. Die maak je net zo groot als je zelf wilt. 'Is je kamer aan de grote kant, dan kun je op I deze wijze een kastenmuur creëren, die I als fleurige afscheiding dient tussen de verschillende kamerruimten. Door slim I gebruik te maken van de grote varië teit aan maatvoeringen, materialen en kleuren, die veel merken zoals Kewlox bieden, kunnen de kasten geheel naar Een fraaie kachel in een hip kleurtje, tot voor kort leverde dat toch wat on gemak op. Gespoten kachels hebben na verloop van tijd altijd onderhoud nodig omdat de lak nu eenmaal ver kleurt door het stoken. Een geëmail leerde kachel behoudt altijd zijn kleur. En dankzij een garantie van 10 jaar in vesteert u in de toekomst en heeft u geen onderhoud aan de lak. Het kleu- renpallet beperkt zich vooralsnog tot zwart en wit. eigen persoonlijke behoeften worden samengesteld. Je maakt op deze wijze je eigen boekenkast, speelgoedkast, ordnerkast, vitrinekast, hoekkast of la dekast. Het maakt niet uit. Leuke tip: systeemkasten zijn prima ge schikt om eigen vormen te maken in huis.... Dus een kast met een venster opening of een driehoekige kast.... het is allemaal mogelijk! ing is er ook ledverlich- .at uit ledspots i een hoogwaardige kwaliteit. duurzame ledspots zijn zo voor budget beschikbaar. Uiteraard kennen de gunstig geprijsde spots dezelfde voordelen als de luxere va rianten: een laag stroomverbruik, lange levensduur en ze geven warm wit licht. Het enige verschil is dat ze niet dimbaar zijn. En dat is precies de reden waarom ze voordeliger zijn dan de luxere variant. Hóe we slapen is daarom belangrijk: een drukverlagend matras, een dek bed dat ventileert en de sfeer in de slaapkamer dragen allemaal bij aan een betere nachtrust. Eco en ergono mie zijn teflfiQVypordig óók bij de ont wikkeling van slaapkamerartikelen de kernwoorden, zonder daarbij afbreuk te doen aan comfort en sfeer. Deze punten zijn zeer persoonsgebonden: de slaapkamer vertelt dan ook veel over de persoon die er slaapt. Alle onderdelen van dit bed zijn beweegbaar middels afstandsbediening. BRON: KUPERUSZ WOONMODETRENDSM

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2011 | | pagina 31