sn Opel dealer nu echt van start ff* i 1 II IX Lathouwers Verbouwing Lathouwers Tilburg klaar •E - *1 L DE AUTOMAAT DONDERDAG 3 MAART 2011 PAGINA 7 I» [Door Jan-Willem van den Akker Opening Vanaf 15 februari tot en met 31 maart b J l' Tilburg - Het jaar 2009 was voor de autodea lers in Tilburg behoorlijk heftig, sterker nog een aantal dealers moesten zelfs hun deuren sluiten. )aaronder ook Opel dealer Gebr. Vul lings die )p de Kraaiven gevestigd was. De zeer lange listorie van Opel in Tilburg, Lepelaars begon in 1910 met het verkopen van Opel aan de Bisschop Ewijssenstraat, was voor Opel dealer Lathouwers sen van de redenen om de leegte in Tilburg in te /uilen. Tilburg Kraaivenstraat 28 Tel. 013-5942555 www.lathouwers.nl zijn er hoge kortingen" besluit beek. voor. Bedrijven die behoefte hebben aan advies over het wagenpark wor den bezocht door onze fleet account managers Valerie Silvin. Zij kunnen 'on the job' de cliënt een mobiliteitpakket aanbieden" aldus een enthousiaste Verbeek. De strategie van Lathouwers was dan ook, klein starten en indien nodig verbouwen. „Als je in een slechte tijd een nieuw bedrijf start zul je vooraf na tuurlijk goed je huiswerk moeten doen. Daarnaast met beide voeten gewoon op de grond blijven staan en niet hoog Een lange historie van het merk Opel in Verbouwing Tilburg wordt voortgezet door autodea- ller Lathouwers. Deze Opel dealer kent Izelf ook een zeer bijzondere historie. [Meerdan 160 jaar geleden begon dhr. F.H Lathouwers met de bouw en reparatie van rijtuigen. Inmiddels heeft [lathouwers Opel vestigingen in Tilburg en Oden en in Den BoschOss en ART 2011 PA3J- staat Lathouwers Tilburg in het teken van openingsacties. „We hebben gekozen om het geld niet uit te geven aan dure recepties en openingsfeest- jes maar de klant het voordeel te gunnen, dan wordt het vanzelf een feestje. Op het gebied van Sales zijn er forse kortingen op onze nieuwe Opeis en ook op onderdelen worden hoge kortingen verstrekt. Komt een klant voor onderhoud of reparatie ook dan z Verbe Zeer ludiek is wel de APK keurings actie. Bij Lathouwers betaald u slecht 0,13 voor een APK keuring, ook voor vreemde merken maar als Willem II een voetbalwedstrijd in de competi tie wint is de APK keuring helemaal gratis. Dus hup Willem II stoere kerels trots van het voetballand zorg er voor dat er gewonnen wordt. [Veghel naast het Opel dealership ook let dealerschap van Chevrolet. In het [voormalige Chevrolet Braat pand aan pe Kraaivenstraat 28 opende Lathou- [wers haar deuren in november 2009. [Na een periode van 9 maanden zonder [Opel dealer in Tilburg was het niet ■eenvoudig die draad zomaar weer op ge pakken. Er waren toch een aantal forensen die in het begin vrij sceptisch [waren en de kat uit de boom keken, foeel Opel rijders waren ook uitgewe ken naar andere Opel dealers of zelfs Inaar andere merkendealers. Langza- ■nerhand kregen wij gelukkig steeds keer klanten in onderhoud en al snel Iverd onze werkplaats te klein" vertelt [directeur Joost Verbeek. van de toren blazen. Gewoon doen wat je zegt juist dan kun je het vertrouwen van de cliënt ook daadwerkelijk verdie nen" vervolgt Verbeek. De klant moet de warmte voelen van een familiebedrijf, traditionele evenementen zoals de Kerstshow, Ladiesnight en de Opel testdag lenen zich daar dan ook uitstekend voor. De Lathouwers filosofie kwaliteit is een persoonlijke zaak. De klant cen traal stellen en zorgen dat de behoefte van een cliënt samengevat wordt in een goed advies. Juist dat bedoel ik inderdaad, we gaan zelfs nog verder, neem bijvoor beeld de zakelijke markt daar hebben wij een speciale 'Fleetsales afdeling

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2011 | | pagina 43