mlvi laai 4 Autosalon Genève 2011 s Audi Chrevrolet iil BMW Uitgave van De Tilburgse Koerier i.s.m. Dato Jaargang 22 nr 9 Donderdag 3 maart 2011 Oplage 111.000 wel een zeer serieuze. Met ersie beantwoordt het merk Het feest op de jaarlijkse autosalon van Genève is weer in volle hevig heid los gebarsten. Nog ruim een week trekken honderdduizenden lief hebbers naar de Zwitserse stad om niet alleen het huidige aanbod pro- ductiemodellen te kunnen bekijken, maar ook te zien in welke richtingen de diverse fabrikanten zich in de nabije toekomst gaan ontwikkelen. Nieuws is er volop, de autoindustrie heeft haar krachten weer volledig hervonden. backvarianten. De nieuwe A3 wordt de eerste auto binnen het concern op een modulaire bodemgroep, die onder meer ook bedoeld is voor de zevende gene ratie VW Golf. In Parijs liet Chevrolet al een conceptversie zien van de Cruze hatchback, nu is het model klaar voor productie. Logisch verwacht het merk in Europa meer van de vijfdeurs dan van het bestaande sedanmodel. Het motorenprogramma blijft voorlopig ongewij zigd met een 1,6 en 1,8 liter benzine alsmede de 2 liter diesel. Er wordt overigens ook gesproken overeen 1,4 liter diesel. Dat smaakt naar meer en we krijgen be- ling automaat en heeft vijf tellen nodig om lukkig meer. Alfa Romeo laat in Parijs de naar de 100 km/u te sprinten. Niet vreemd, IC Concept zien, een in matrood gespoten het 'ding' weegt maar 850 kg. De impor- kleine sporter voorzien van de 1750 turbo- teur weet te melden dat deze sportwagen motor goed voor zo'n 200 pk. De kracht- in productie gaat en vanaf 2012 te koop is bron is gekoppeld aan de dubbele koppe- voor zo'n 45.000 euro. productieauto van BMW, al zal het aantal in eerste instantie beperkt blijven. Verder laat BMW de Vision Connected Drive zien, debuteert in-de X1maar zal op korte ter- een sportief ogende roadster waarbij de mijn zijn weg vinden naar andere model- elektronica wel heel erg ver is doorge stes. De Active E is de eerste elektrische voerd. Bij BMW geen grote verrassingen, omdat al het nieuw van te voren al bekend was. De nieuwe 2 liter viercilinder turbomotor debuteert in-de X1maar zal op korf Dat er een nieuwe Audi A3 aan zit komen, is al langer bekend. Maar d het eerste teken van leven een vier- deurs sedanmodel is, dat komt vreemd over. We hebben het nog over een con-

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2011 | | pagina 37