E9 TOPZIT Het vier Niets zit zo lekker als een stoel op maat! dé perfecte zit! 1 32 DONDERDAG 3 FEBRUARI 2011 DE TILBURGSE ‘■I Plaats: Bel met 065 - 222 3400 voor een afspraak (max 3 woorden) 5 TOPZIT tutote. cord Volledig handwerk! Porche Topzit levert stoelen op maat! We meten tot in elk detail wat voor stoel bij u past, en vervolgens wordt de stoel door onze eigen mensen met de hand, en helemaal tot in de puntjes op maat voor u gemaakt! Elke bezoeker een maakt kans op een gratis stoel! U kunt de stoeten natuurlijk ook in een van onze showrooms uitproberen. Onze lekkere koffie staat klaarl Denise ligt in een deuk. Ze heeft een stoel op maat en ze kreeg 500, terug'voor haar oude stoel! A Heine diese :ords Maak de volgende slagzin af Topzit is Gratis demonstratie bij u thuis J Topzit biedt u de mogelijkheid om acht van onze stoeten gratis 4 uit te proberen. Onze maat experts komen bij u langs om de stoelen de demonstreren. Zo ziet u ook hoe de stoel In uw woonkamer staat Ruim 30 bussen door heel Nederland! www.topzit.nl 065 - 222 3400 Bel nu 065 - 222 3400 voor een vrijblijvende GRATIS demonstratie of brochu Waardebon 0 topzit JAI Ik wil een gratis stoel en meer informatie Dhr. /Mvr. Naam: _g_ Postcode: Telefoonnummer: Email-adres: Knip daze bon uit en Muur hem vervolgens ongefrankeerd op naar: Antwoordnummer: 72010. Postcode 1721AV, Broek op langedijk Wij Nieuwe staop techniek! Onopvallend, geen lift zichtbaar Steviger en stabieler Geen afdrukken in het tapijt Alle maten Levenslang Garantie Plan mogelijk Licht of zwaar, de Gentile speelt het klaar! Harde of zachtere zitting Veel stof en leer mogelijkheden Standaard topswing Standaard 3 motoren Topzit opent haar 6de vestiging in Oisterwijk, kom naar een van onze showrooms en profiteer mee! F Mini stamt na paar het is nu pre F BMW het Britse plies. En dat feit ft bij de dealers m purt. De taart meti [Years editie en i< F en Cooper S m Emporio en Desino 2 nieuwe design stoelen met de nieuwste gasveer techniek. Kom deze unieke zit ervaren In 1 van onze showrooms! Design en top zitcomfort voor een normale prijs. Van Dongen Een prachtige set, stoel elek trisch of handbediend en een bank, 2-, 2,5-of 3- zits, u zegt het maarl Geheel op maat te maken qua zithoogte, diepte en breedte. Comfort Select op maat leverbaar, met top swing en gasveer-, elektrisch- of handbediend. Verkrijgbaar in vele soorten en kleuren leer en stof. JKKê7 dagen lang, op op, maximaal 70 stoelen beschikbaar! I ■IKBezoek een van onze showrooms Joure - Marconiweg9. 8501XN Openingtijden Hoogezand - Hoofdstraat 54, 9601EJ MA Gesloten Moerkapelle - Bredeweg47. 2751 GH D|.VR. 1Q.OO Lisse - Westerdreef 45, 2161 EN ZA. 10.'00 Oisterwijk - Sprendhngenstraat 53. 5061 KM z0 Ge5loten Geldermalsen - Zaaiwaardweg 6. 4191 CE Binnenkort ook in: Breda, Echt, Nijkerk, Zutphen. Apeldoorn en door geheet Nederlandl Modigliani Denaam zegt het al, deze set Is een waar kunstwerk. Ook is deze set geheel op maat te maken, met een tijdloos design. Stoelen zijn uitvoerbaar in draai-, relax en staop.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2011 | | pagina 32