je digitale 1 tekening Versier je kuis met T lil' ff n IkOOP! 4 ui ikw J99, 19,- J 118 Fluks 119 I 1 Het regent daw\diplow\a'$ bij WV •1 [Vraag nu een pas aan op www.positoos.nl en ontvang gratis een voucher van de Roompot t.w.v. 100,- Bij deze ondernemers krijgt u korting en spaart u voor uw vereniging Fjlw&kijkên*incle kerstvakantie www.positoos.nl 1 een 2011 1 1 Purf jij het aan...on/\ naar Dolfje Weerwolfje te gaan? 1-9,- 395,- Een rappende aartsengel Zingen en swingen detilburgse koerier DONDERDAG 23 DECEMBER 2010 Recept voor koude winteravonden «7 4 f De Swing to Bop Boys Gemeente Tilburg in samenwerking met QjTILBURG.COM k Midden Brabant Advies l°UUr (Geen koopavond) soons seniorbed, vlakke lattenbode I Pieter Vreedeplem Noord West Reeshof Oost Winkelcentrum Rooi Pannen ierkel-Enschot Korvet Burgemeestersbuurt Zuid Stappegoor hesterd Centrum Udenhout Fietsned Schepens tweewielers fietsen Ga voor meer info naar horeca bloemist fietsen slijter Amanda’s Hair Cosmetics Cafe Anvers Cafe Bolle Cafe Brandpunt Cafe Hoegaarden Cafe Stoffel Cafe Studio horeca horeca horeca horeca horeca jari is e dag Kapsalon Jos van Kan Kapsalon Louis van Buren Patisserie Walter van Erven Plus v/d Straten kinderkleding bakker bakker bloemen auto modelbouw dansschool bowling horeca bloemist fietsen zonnes fed» tankstation stomerij Broodje Jantje Intertoys P. Vreedeplein Lokaal Zeven bioscoop horeca sport sport jeugdmode lingerie horeca sieraden slijter financieel advies cafetaria speelgoed horeca Amanda's Hair Cosmetics AntoondeJong PC-Shop j de winter. Niks ik te zitten met jekeken op de lit recept voor babystore vijvers ILBURG Best Western de Druiventros De Bloemenkamer OeTweewrelerspecialist Mitra Slijterij Berkel-Enschot beveiliging fotografie schoenen kantoorvakhandel opticien slijterij supermarkt boekhandel De Harense Smid Piushaven Dirven Schoenen Disma Reizen Eetcafet Elfde Gebod Fons Pessers Juwelier Leijnen Juwelier van Grinsven Kok Verhoeven Restaurant La Courtinne du Comte La Vie en Rose Multivlaai Prins Heerlijk Restaurant de Sinjoor Restaurant t Pakhuys Slagroom Piusplein Sounds Tilburg Stadscafe de Spaarbank Stomerij Koningsplein elektronica schoenen reisbureau slager juwelier juwelier horeca Luxe Schrijfwaren restaurant taarten delicatessen platenzaak horeca kapper I toko A. v.d. Bersselaar Optiek Ann Bio Care Skin Care Clinic DAWagnerplem De Sleutelmaker Tilburg Eetcafe Peerke Donders Faunaland Baloeke Fons Pessers Foto Jans Wagnerplein Groenrijk Tilburg Haarmode Maarten v/d Broek Jules Leijnen Kapsalon Louis van Buren Karwei Noord Magnolia Bloemen Trendline Haarmode Ten Voeten Uit Dolfijn Bowling Tilburg Eetsalon Van Gooi Postelmans Bloemisten Spijkers Fietsen Suncare Tilburg Texaco Ringbaan Oost Texon Stomerij van Gooi Stoffen Verfkampioen Hoefstraat opticien wellness drogist sleutelmaker horeca dierenspeciaalzaak slager fotografie tuin kapper juwelier kapper klussen bloemist kapper pedicure autogarage repro cadeaushop handwerk dierenpark damesmode kapper kapper patisserie supermarkt Vincents Tekenlokaal is het tekenlokaal van de toekomst. FOTO:DIGIDAAN Allure Bloemen Planten Beauty-Factor Berry Naber Opticiens Cafetaria de Groene vlinder DAHeyhoef Desiree Damesmode Diamonds Jules Foto Jans Heyhoef Grammy Design Hultermans Bloemen Jamin Heyhoef Jurgens Optiek Karwei Reeshof Lake Side Lunchroom de Groene Vlinder Plus Heyhoef Telecombmatie Toerkoop van den Bogaard Uitspanning de Zeven Geitjes bloemen beautycentra opticien cafetaria drogist kleding juwelier fotografie cadeaushop bloemen snoep opticien klussen kleding lunchroom supermarkt telefonie reizen horeca Bakkerij Kouwenberg bakker De Harense Smid Ringbaan Zuid elektronica Etenstijd restaurant Mist City Spa wellness van der Meijs Glas glas XL4YOU Lingerie voor een maatje meer lingerie Tangara Vijveriand Aquaproducts beveiliging slager fitness wellness kapper cadeaushop kleding restaurant kappersbenodigdheden hobby computers -g je Jaas- 90/200/210/220, 130x190/200/210/220, 0x190/200/210/220, Etc., er komt! Euroscoop Horeca T Kwadraat Sportief Tilburg WHkin Sports Design Joveng 3 film kij- draait op ins' 1UIM TOPPER hoogwaardig traag en rug- en nekklachten 70-80-90x200cm B,-1/2 prijs 159,- 1^8*^ Zo maak je het: Breng de melk in een pan bijna aan de kook. Haal hem van het vuur af als er belletjes ontstaan langs de rand van de pan. Voeg de chocolade en de oploskoffie aan de melk toe. Roer totdat de chocolade is opgelost, en er een glad mengsel ontstaat. Giet de chocolademelk in 4 mokken, schep er een lepel slagroom op, en bestuif het met kaneel- of cacaopoeder. Autobedrijf Falk Copy Plus Reproservice De Winkel van Swinkel DeWolmus Dierenpark de Oltemeulen Divana Domino's Pizza T v Aqumostraat afhaal Donders Security Fons Pessers Fysiofit Herbalife Kapsalon Cas van den Broek Lyry-Tiek Kado Mevr. Vermeer Tuinhuis Culinair 't Elfje Bakker Boogers Bakker Jan vanRiel Blossom Bloembinders bloemist Broekhuizen Automaterialen bloemist Coenraad Modelbouw bandenspeaalist Dancemasters van Opstal afhaal fotografie reizen schoenen boekhandel opticien klussen verkeersschool wijnhandel makelaar extension s/prui ken Dolfje en Noura veranderen af en toe in weerwolven. FOTO:HUGOVANtOOK Toko Sin Fa van Erp-Broekhans Lijstenmakerij lijstenmakerij Yammie, Healthy Food to go horeca i Echt Wel stoffenspeaaalzaak het Kreitenhuys klussen Kim's Choice dierenspeciaalzaak Slijterij Wijnhandel Kuijpers LlirlrUr» A^/Lae Biologische Slagerij van Ginhoven slager Donders Security Foto Jans Kerckhoven Shoes Kuijpers Kasregisters Maya Pijpers Optiek Wtra Slijterij Peek Plus Ijsselstetn he Readshop Besterd n uit verschillende ngeboden tegen rorging mogelijk! COLLECTIE ar. Vincents tigti in het het Stad- Vjf jeugdleden van damclub TDVuit Tilburg haalden vorige week dins dag het Van der Wal-diploma. Dat is het eerste damdiploma dat je kunt halen, in totaal zijn er zes diploma's. De deelnemers slaagden allemaal voor hun examen. De geslaagden zijn: Sergei Leenaars, Bas van Hou- tert, Kimberley Huijskens, Kevin Kanters en Kubilay van Delft. 13 -455 53 05 erbv.nl Berkdijk Bloemen Bloemsierkunst Artisjok De Bandenhal Domino's Pizza Laarstraat Foto Frans van Aarie Mutlu Reizen Pijnenburg Schoenen the Readshop Korvel van Gastel Optiek Verfkampioen Laarstraat Verkeersschool Tilburg BV Wijnkopen) van Bilsen Wittewoning Makelaars Yosh 1ICAL MATRAS t met hoogwaardig n, 300 veren per m2 ’0-80-90x200cm Voor alle helden en heldinnen die wel tegen een beetje span ning kunnen...Theater Terra en Olbe spelen op donderdag 30 december de voorstelling 'Nieuwe Avonturen met Dolfje Weer wolfje1 in Theaters Tilburg. Warme chocolademelk hoort een beetje bij gezelliger dan 's avond lekker op de bant een grote mok choco. Ben je een beetje uitge gewone chocolademelk, probeer dan eens di witte chocolademelk. De film Mary Poppins gaat over een kinderjuffrouw in Londen die over bijzondere en magi sche krachten beschikt. Ze kan praten met dieren en gebruikt haar paraplu als transportmid del. Bovendien verschijnt en verdwijnt ze steeds op myste rieuze wijze met haar vliegende paraplu en een betoverende reistas vol spectaculaire ver rassingen. Deze supergave film is voor kinderen tot 10 jaar, onder begeleiding. In de pauze wordt een drankje en chips uitgedeeld. De film begint om 14.30 uur. Wat is er nou leuker dan in de kerstvakantie gezellig ken? Cultureel Centrum Jan van Besouw in Goirle di dinsdag 28 december twee leuke films voor je: 'Mary Poppir en 'Afblijven'. Luuk Petersen van Luuks Poppentheater speelt op maandag 27, dinsdag 28 en woensdag 29 december een leuke kerstvoorstel ling en een varieté-voorstelling. Je kunt ze zien om 14.30 uur. Jan Klaassen en mevrouw de Heks beelden samen het echte kerstver haal uit. Een rappende aartsengel Gabriel, herders, drie koningen, zelfs de Kerstman en een sneeuwpop komen voorbij. Dat mag niet missen! Na de pauze is er een varieté-voorstelling. Jan Klaar sen en mevrouw de Heks spelen in maar liefst vier kleine voorstel lingen: een echte fakir, een vlooientheater, een bokswedstrijd en een doorzaagact. Wil jij erbij zijn? Koop dan voor 5 euro je kaartjes via 0413-47 73 74 of 06-30 98 56 79. Luuks Poppentheater vind je aan de Gemullehoekenweg 147 in Oisterwijk. Kijk voor meer informatie op www.luukstheater.nl. In de voorstelling zie je een rappende engel, de Kerstman en een sneeuwpop. Heb je zin om te zingen en te dansen? Kom dan op dinsdag 28 december naar de voorstel ling Schat van het moment van de Swing to Bop Boys. Die kun je om 14.30 uur zien in theater 't Plein aan het Tongerloplein 1 in ■B Team Kapsalon Tilburg Artinails Beauty nagelstudio Cartridge World cartndges Eekelaar Optiek opticien Visspeciaalzaak van Oursouw vis er dwalen nog meer duistere figuren rond. Vanuit de scha duwen in de nacht loeren ze naar Dolfje... En Noura? Waar is Noura gebleven? Wie ooit het boek Dolfje en de boze drieling heeft gelezen, zal het verhaal zeker herkennen! De voorstel ling begint om 19.00 uur en is alleen voor kinderen van 5 jaar en ouder. Bestel je kaartjes via 013 543 22 20 of kijk op www. theaterstilburg.nl. allemaal in de computer Tekenlokaal is gevestic Paleis-Raadhuis aan t huisplein. De wereldberoemde Vincent van Gogh kreeg er op 13-jarige leeftijd zijn eerste teken lessen op de Rijks-HBS Koning Willem II. Openingstijden tijdens de schoolvakantie: dinsdag tot en met zondag van 13.00 tot 16.00 uur behalve op 25 en 27 december en op 1 en 3 janu ari. Kinderen tot en met 12 jaar mogen gratis naar binnen. Kijk voor meer informatie op www. vincentstekenlokaal.nl. ken haar ouders. Want zodra ze op de dansschool is, volgt ze eigenlijk hiphop danslessen. Jordi zit bij Melissa in de klas. Hij- kent haar al vanaf de basis school en heeft een zwak voor haar. Als Melissa mag dansen in de videoclip van een super- bekende rapper, is ook Jordi razend enthousiast. Maar om haar onzekerheid te verbergen en beter te kunnen dansen slikt ze stiekem pilletjes. Het worden er steeds meer. Haar vrienden staan machteloos. Hoe kunnen ze Melissa helpen? Afblijven! is een verfilming van een boek van Carry Slee. Bestel je kaarten bij het theater aan de Thomas van Diessenstraat 1 in Goirle. Of bel 013-534 34 00. Mailen kan ook: info@janvanbesouw.nl. Schaatspret Van vrijdag 24 december tot en met zaterdag 1 janua het IJssportcentrum Tilburg helemaal in kerstsfeer. Elke kun je er terecht om wedstrijdjes te schaatsen, mee te doen aan workshops en aan toertochten. Maar ook naast het ijs zijn er allerlei leuke activiteiten. Zo is er een knutselhoek, kun je geschminkt worden, zijn er luchtkussens en kun je marshmallows opwarmen bij de vuurkorf. Natuurlijk zijn er ook een kerstboom, glühwein en erwtensoep. Je bent elke dag welkom van 10.00 tot 17.00 uur. Alleen op zondag 26 december en zaterdag 1 januari gaat het ijssportcentrum om 13.00 uur open. Udenhout. Ze spelen allemaal leuke liedjes die je uiteraard mee mag zingen. Je hoort en ziet allerlei instrumenten, zoals een cajon (ritmedoos), ukelele, saxofoon en gitaar. Voor 3,50 euro mag je naar binnen. Kom in de kerstvakantie tekenen in Vincents Tekenlokaal! Op een moderne tekencomputer kun je aan de slag en je tekentalent ontwikkelen. Als je tekening klaar is, stuur je die naar je eigen mail adres en thuis print je de tekening uit om op te hangen. Of mail iemand anders je tekening en ver ras hem of haar met jouw kunst werk! Vincents Tekenlokaal is het tekenlokaal van de toekomst. Er staan Wacom-tekencompu- ters waarop je met een digitale pen kunt tekenen. Verschillende technieken pas je toe: houtskool, potlood, olieverf of krijt, het zit Afblijven! Om 19.00 uur begint de film Afblijven!. Melissa houdt ontzet tend van dansen en zit op klas siek ballet. Tenminste, dat den- Vos en haas Margot en Janine van jeugdtheater Van Niks Van Alles spe len op dinsdag 28 december de voorstelling Vos en Haas en de dief van lek. Misschien heb je het boek al eens gelezen. Het gaat over vriendschap en het smeden van gemene plan netjes. Kom je ook kijken? Het begint om 13.30 uur. In de voorstelling zitten leuke liedjes en grappige stukjes. Bij veel belangstelling is er ook nog een voorstelling óm 11.00 uur. Ben je tussen de 4 en 9 jaar, kom dan naar jeugdtheater Van Niks Van Alles aan de Pastoor van Beugenstraat 10-12 in Oisterwijk. Reserveer even via www.vanniksenvanalles.nl of 013-509 36 12. Wat ze ook beweren, Dolfje Spaan is een gewone jongen. En Noura een gewoon meisje, nou ja... bijna, 't Is alleen dat ze af en toe in een weerwolf veranderen. Als het volle maan is. Dat is inderdaad niet zo gewoon. Samen met Noura rondsluipen, 's nachts bij volle maan, dat vindt Dolfje het aller leukste. Maar nu vindt Noura ineens een andere jongen leuk. Daar is Dolfje niet blij mee! En Wat heb je nodig? -1,75 liter melk -175 gram witte chocolade, in stukjes - 2 theelepels oploskoffie - slagroom - kaneel- of cacaopoeder

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2010 | | pagina 19