111 BÊ Pjumto bouwt een k kerstfeestje T L 2 Fluks |21 21 Samen wonen of niet ïilburg stevent af op tweehonderdste taalkoppel pn Vraag nu een pas aan op www.positoos.nl en ontvang gratis een voucher van de Roompot t.w.v. 100,- C, l5 Pathé Tilburg ontvangt 100.000ste bezoeker New Kids Turbo Mega Mindy en het Zwarte Kristal www.positoos.nl Ik ga op reis en Uk vergeet - I I Bij deze ondernemers krijgt u korting en spaart u voor uw vereniging etilburgse koerier DONDERDAG 16 DECEMBER 2010 Mega Mindy gaat op zoek naar het Zwarte Kristal. T 1 De meiden van Djumbo RENAULT suwe Lilian Scheepens FOTO: DOLPH CANTRIJN eder- /illen menlijk bepalen zij de oefenstof. op weg naar het hap- taal ADVOCATEN Gezellig op vakantie...maarzijn we niks vergeten? FOTO: JOCHEM JURGENS TILBURG - 013-536 65 55 Fotografie: Ron's Photography Vijverland Aquaproducts vijvers Gemeente Tilburg horeca Fietseed Schepens tweewielers fietsen KZO ADVOCATEN Pieter Vreedeplein Noord West Reeshof Winkelcentrum Rooi Pannen Oost Bredaseweg perkel-Enschot Zuid Korvel Burgemeestersbuurt Stappegoor Besterd Overig Centrum Udenhout Premium Reseller il abonnement, an KPN? Sluit dan krijgt een Logitech iCéntre Tilburg en tie. De toevoeging “als waren zij gehuwd” zorgt ervoor dat samenwonen met een (nog niet) van de echt gescheiden partner, niet kan leiden tot beëin diging van de partneralimentatie op grond van 1:160 BW. Zolang bigamie is verboden, kan er immers geen sprake zijn van samenwoning met een gehuwde partner als waren zij gehuwd. Zulks kan overigens wel conse quenties hebben voor de behoefte van de alimentatiegerechtigde. Ca voor meer info naar Best Western de Druiventros OeBloemenkamer Deïweewielerspecialist Mitra Slijterij Berkel-Enschot horeca bloemist fietsen slijter Amanda's Hair Cosmetics Cafe Anvers Cafe Bolle Cafe Brandpunt Cafe Hoegaarden Cafe Stoffel Amanda's Hair Cosmetics Antoon de Jong PC-Shop Deze week bericht Mr Lilian Scheepens hobby computers Artinails Beauty Cartridge World Eekelaar Optiek Visspeciaalzaak van Oursouw Kapsalon Jos van Kan Kapsalon Louis van Buren Patisserie Walter van Erven Plus v/d Straten Verfkampioen Laarstraat Verkeersschool Tilburg BV Wijnkoperij van Bilsen Wittewoning Makelaars Yosh Broodje Jantje Intertoys P Vreedeplein Lokaal Zeven bloemen beautycentre opticien cafetaria drogist kleding juwelier fotografie cadeaushop bloemen snoep opticien klussen kleding lunchroom supermarkt telefonie reizen horeca cafetaria speelgoed horeca jeugcfmode lingerie horeca sieraden financieel advies babystore bioscoop horeca sport sport KZO advocaten presenteert vanaf deze plaats een tweewekelijkse rubriek over personen-, familie- en arbeidsrecht autogarage cadeaushop handwerk dierenpark damesmode beveiliging fotografie schoenen kantoorvakhandel opticien slijterij supermarkt boekhandel A. v.d. Bersselaar Optiek Ann Bio Care Skin Care Clinic DAWagnerplein De Sleutelmaker Tilburg Eetcafe Peerke Donders Faunaland Baloeke Fons Pessers Foto Jans Wagnerplein Groenrijk Tilburg Haarmode Maarten v/d Broek Jules Leijnen Kapsalon Louis van Buren Karwei Noord Magnolia Bloemen Trendline Haarmode Ten Voeten Uit kinderkleding bakker bakker bloemen auto modelbouw dansschool bowling horeca bloemist fietsen zonnestudio tankstation stomerij beveiliging slager fitness wellness kapper cadeaushop kleding restaurant nagelstudio cartridges opticien vis horeca elektronica schoenen reisbureau horeca slager juwelier juwelier horeca Luxe Schrijfwaren restaurant delicatessen horeca horeca horeca platenzaak horeca stomerij kapper toko 1 Dolfijn Bowling Tilburg Eetsalon Van Gooi Postelmans Bloemisten Spijkers Fietsen Suncare Tilburg Texaco Ringbaan Oost Texon Stomerij van Gooi Stoffen Verfkampioen Hoefetraat Vlemmix Dierenspeciaalzaak opticien wellness drogist sleutelmaker horeca dieren speciaalzaak slager fotografie tuin kapper juwelier kapper klussen bloemist kapper pedicure Bakkenj Kouwenberg bakker De Harense Srmd Ringbaan Zuid elektronica Etenstijd restaurant Mist City Spa wellness van der Meijs Glas glas XL4YOU Inger» vow een maatje meer' lingerie kapper kapper patisserie supermarkt Allure Bloemen Planten Beauty-Factor Berry Naber Opticiens Cafetaria de Groene vlinder DA Heyhoef Desiree Damesmode Diamonds Jules Foto Jans Heyhoef Gremmy Design Hultermans Bloemen Jamin Heyhoef Jurgens Optiek Karwei Reeshof Lake Side Lunchroom de Groene Vlinder Plus Heyhoef t for telecom Toerkoop van den Bogaard Uitspanning de Zeven Geitjes andse aak w spreker fflker itelal ni xoject leraars Samen r Euroscoop Horeca T Kwadraat Sportief Tilburg Wilkin Sports Design grond van het bepaalde in artikel 1:160 BW komt een einde I laan de partneralimentatie indien de alimentatiegerechtigde gaat samenwonen met een ander als waren zij gehuwd. Maar wanneer is daarvan sprake? Voor een bevestigend antwoord op die vraag moet sprake zijn van die feiten en omstandigheden welke volgens vaste recht spraak daarvoor zijn vereist. Het moet gaan om een tot volledige lotsge- bondenheid leidende levensgemeenschap welke het kenmerk is van een normale huwelijkshuishouding. Hiertoe is vereist dat is voldaan aan alle volgende criteria: er moet sprake zijn van een duurzame affectieve relatie, samenwoning, het voeren van een gemeenschappelijke huishouding en het elkaar wederzijds verzorgen door de partners. Vaak wordt gedacht dat er geen sprake kan zijn van samenwoning indien de partners de financiën strikt gescheiden houden en ieder nog een eigen woning aanhoudt en daarvan de lasten draagt. Het is echter niet vereist dat van een financiële verstrengeling van beide inkomens moet zijn gebleken. Partners kunnen ook op andere wijze in eikaars verzorging voorzien. En wanneer blijkt dat de aangehouden woning leeg staat, is dat een omstandigheid die wordt meegewogen. Op zaterdag 11 december is in Pathé Tilburg de 100.000ste bezoeker aan de film New Kids Turbo in het zonnetje gezet. De zeer succesvol le komedie, die sinds donderdag 9 december in de Nederlandse bioscopen te zien is, trekt overal in Nederland uitverkochte zalen en heeft ondertussen diverse records gebroken. Biologische Slagerij van Ginhoven slager Donders Security Foto Jans Kerckhoven Shoes Kuijpers Kasregisters Maya Pijpers Optiek Mitra Slijterij Peek Plus Ijsselstein te Readshop Besterd Cafe Studio De Harense Smid Piushaven Dirven Schoenen Disma Reizen Eetcafe t Elfde Gebod Fons Pessers Juwelier Leijnen Juwelier van Grinsven Kok Verhoeven Restaurant La Couronne du Comte La Vie en Rose Prins Heerlijk Restaurant de Sinjoor Restaurant t Pakhuys Slagroom Piusplein Sounds Tilburg Stadscafe de Spaarbank Stomerij Koningsplein Team Kapsalon Tilburg Toko Sin Fa van Erp-Broekhans Lijstenmakerij lijstenmakerij Yammie, Healthy Food to go 't Elfje Bakker Boogers Bakker Jan van Riel Blossom Bloembinders bloemist Broekhuizen Automaterialen bloemist Coenraad Modelbouw bandenspecialist Dancemasters van Opstal afhaal fotografie reizen schoenen boekhandel opticien klussen verkeersschool wijnhandel makelaar extensions/pruiken Autobedrijf Fafk De Winkel van Swinkel DeWolmuis Dierenpark de Oliemeulen Divana Domino's Pizza T v Aquinostraat afhaai Donders Security Fons Pessers Fyskjfit Herbalife Kapsalon Cas van den Broek Lyry-Tiek Kado Mevr. Vermeer Tuinhuis Culinair Echt Wel stoffenspeciaalzaak het Kreitenhuys klussen Kim's Choice dierenspeciaalzaak Midden Brabant Advies Tangara extra ondersteuning inburgeringexamen. De hulp is gericht op het leren van de Nederlandse taal en, nog belangrijker, op deelname aan onze maatschap pij. Iedereen die de Nederlandse taa. goed beheerst kan taalcoach worden: een student, een gepensioneerde, een moeder... Taalcoach zijn is leuk en leerzaam. Je ziet Nederland eens door Project Tijdens de lichtf mensen vrijblijvc, over het proje ches zijn vrijv op een p._... het doorlona programma. andermans ogen. Bovendien draag je zo bij aan een betere samenleving. klijn zegers van osch 'wee jaar geleden ging in Til burg het project 'Taalcoaches' an start, een samenwerkings verband van Contour met ^schillende taalaanbieders. middels komt het tweehon derdste taalkoppel in zicht. Indien u vragen heeft op het gebied van het personen-, familie- en arbeidsrecht kunt u contact opnemen met ons kantoor, telefoon 013-536 65 55. Daarnaast kunt u ook gebruik maken van onze vragenservice Berkdijk Bloemen Bloemsierkunsf Artisjok De Bandenhal Domino's Pizza Laarstraat Foto Frans van Aarfe Mutlu Reizen Pijnenburg Schoenen the Readshop Korvel kappersbenodigdheden van Gastel Optiek horeca horeca horeca horeca horeca In Mega Mindy en het Zwarte Kris tal leidt de zoektocht naar de boef Axel helemaal tot in de woestijn van het oosterse Zahambra. Daar is duizenden jaren geleden het Zwarte Kristal op aarde gestort. Wie deze meteoriet in handen krijgt kan van alles een 'slechte kopie' maken. Een zeer gevaar lijke steen, maar gelukkig weet niemand waar het Zwarte Kristal in samenwerking met QQ T1LBURG.COM Ga jij binnenkort nog op vakan tie? Dan is het natuurlijk heel belangrijk dat je niks vergeet. Maar soms gebeurt dat toch. Dat overkomt ook Bil en Wil in de voorstelling Vakantie. Bil en Wil zijn eikaars beste vrienden. Ze doen alles samen. En nu gaan ze samen op vakantie naar een vreemd land. "Heb je alles ingepakt?", vraagt Wil. "Ik heb alles", zegt Bil. Wil leest een lijstje op wat ze allemaal mee nemen op vakantie. Meer dan de helft van het lijstje is Wil Mega Mindy is klaar voor een nieuw bioscoopavontuur. De super heldin moet in de woestijn op zoek naar het Zwarte Kristal. Maar er is nog iemand die deze gevaarlijke steen graag wil hebben... verborgen is...totdat Axel hem vindt. In een spannende race pro beren Mieke, Toby en de ande ren als eerste het Zwarte Kristal te vinden en het zo uit handen van de boeven te houden. Zal het onze vrienden lukken om de gevaarlijk steen te vernietigen? En wat gebeurt er als Mega Mindy te maken krijgt met een gemene zwarte kopie van zichzelf? De gouden film wordt toegekend door het Nederlands Film Festival (NFF) nadat er 100.000 bezoekers zijn getrokken en is door de New Kids persoonlijk in ontvangst genomen. Zij waren in Pathé aanwezig om de gouden film in ontvangst te nemen uit handen van de Bra bantse cabaretier Henry van Loon. vergeten. De piepeend voor in bad, het kopje waar Bil altijd thee uit drinkt en drie rollen van die koekjes waar Wil zo van houdt. Dan gaan ze op reis, voor het eerst in hun leven...wil je zien of dat allemaal wel goed gaat? Kom deze voorstelling van Cees Brandt dan bekijken op zondag 19 december om 14.00 uur in Theaters Tilburg. Het is voor alle kinderen vanaf 3 jaar. Bestel je kaartjes via www.theaterstilburg.nl. of bel 013-543 22 20. De populaire meidengroep Djumbo is de komen de paar weken door heel Nederland te zien om een supergezellig kerstfeest te bouwen met én voor alle fans. Op maandag 20 december doet het meidentrio Tilburg aan. Tussen 16.30 en 18.00 uur zal er een compleet kerstdorp verrijzen aan de Heyhoefpromenade 11-17. Op het podium van de wereldberoemde magische Coca-Cola kersttruck brengen de dames naast hun grootste hits ook de nieuwe kerstsingle Merry x-mass en chtpuntjesactie kunnen ijvend informatie krijgen “nject 'Taalcoaches’. Taalcoa- n vrijwilligers die inburgeraars praktische manier helpen bij lopen van hun inburgering- ma. Zij bieden inburgeraars >one 4 l.c.m. met een KPN abonnement, druk- en zetfouten voorbehouden. jog altijd echter hebben verschei- Tiene inburgeraars dringend behoefte ”jBn ondersteuning van een taalcoach, Daarom houdt Contour op maan- !ag 20, dinsdag 21 en woensdag tember tussen 11.00 en 15.00 i i de Openbare Bibliotheek Tilbu ichntrum een zogenaamde lie i met eefcactie. Iedereen die zich dan ar middfcach aanmeldt, maakt kans jherbon. De eerste vijftien Walcoaches ontvangen daarnaast een woordenboekje naar keuze. Joel van de lichtpuntjesactie is men- en erop te wijzen dat inburgeren iet alleen een zaak is van de inbur- jeraar. Inburgeren is niet moge' tonder de hulp én begrip van Nee «ndse mensen. Inburgeraars wil raak wel de Nederlandse taal leren ”eken en met Nederlandse men kennismaken, maar hebben daar liet de mogelijkheid voor. Het 'Taalcoaches' brengt inbur- en Nederlanders bij elkaar, i met de inburgeraar oefent de Mlcoach wekelijks zo'n anderhalf w de taal en/of de lesstof. Geza- z-,-Djumbo is de komen- X-mass every day. Naast Djumbo kun je ook kij ken en luisteren naar zanger Wendell en de groot ste kinder-dj, DJ Bee. Maar er is nog veel meer te doen; zo kunnen de allerkleinsten op de foto met de Kerstman. En je krijgt een verse kop koffie, warme chocomelk, thee of erwtensoep aangebo den. Ook maak je kans op prachtige prijzen. Na afloop van de show neemt Djumbo uitgebreid de tijd om de kerstsingle en cd's te signeren en op de foto te gaan met iedereen! Informatie Wil jij taalcoach worden? Of wil je graag wat meer informatie? Neem dan vrijblij vend contact op met Contour, tel. 013- 5434572, en vraag naar de consulent van het project Taalcoaches'. E-mailen is mogelijkviainfo@contourtilburg.nl. rre Bataille. PlayAble zet zie levens van kinderen i I te verbeteren door Meer informatie: Steffi (6-12245115 of e-mail stefl org. ’240.-5011

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2010 | | pagina 21