i z o Bedenk eenbeestachtige kerstwens Sara schrijft over de winter leen |10 Fluks 111 T IEET s Cailin en Joël op de rode loper ET Boeken in het donker Vraag nu een pas aan op www.positoos.nl en ontvang gratis een voucher van de Roompot t.w.v. 100,- www.positoos.nl O m Bij deze ondernemers krijgt u korting en spaart u voor uw vereniging in samenwerking met [Qj TUJBURG.COM O m 00 m m z c co De Postelse Hoeve RESTAURA NT-HOTEL-CONGRES Dr. Deelenlaan 10 Tilburg T [013] 463 63 35 info@depostelsehoeve.nl www.depostelsehoeve.nl V JÜ bent dc liefSte DONDERDAG 9 DECEMBER 2010 DETILBURGSE KOERIER ïiding aand sa •el De cd van 'Jij bent de liefste'. ar €170. Vqveriand Aquaproducts vijvers 5 rond rapie- Gemeente Tilburg zrapeut en tot de aantal horeca fietsen 3 t Het wordt winter BEWAARADVERTENTIE- IEDERE TWEE WEKEN EEN NIEUW MENU ce.nl en Pieter Vreedeplein Noord West Reeshof Winkelcentrum Rooi Pannen Oost Bredaseweg hterkel-Enschot Zuid Korvel Burgemeestersbuurt Stappegoor [Besterd Overig Centrum Udenhout >end 1.00 uur Het fietspad Verbreedde zich en leek langer te worden Telkens als ik mijn voet verhief En ik dreigde harder te hijgen en De kou leek zich in mijn wang vast te bijten En wou niet loslaten en Mijn vingers waren op vakantie want Ze reageerden niet meer En leken koud en doods Als een huis in de zomer met de lamellen dicht Mijn jas hield me warm Hoewel, dat probeerde hij maar De wind pestte en trok hem steeds omhoog Omlaag En mijn benen werden koud en warm Tegelijk Ik voelde het niet In mijn hoofd franse woordjes Je ne sais pas en J'ai froid len de Safaripark Beekse Bergen vindt dat de dieren ook tijdens de feestdagen niet mogen worden vergeten. Daarom zorgt het Afrikaanse wildlife park op tweede kerstdag traditiege trouw voor een smakelijk kerstdiner voor de dieren. Maar, dit jaar vraagt het park aan kinderen tot en met 14 jaar ook de dieren een mooie decembermaand toe te wensen. Ga voor meer info naar Safaripark Beekse Bergen o.v.v. Kerstwens, Beekse Bergen 31, 5081 NJ Hilvarenbeek of via www. safaripark.nl/kerstdiner. De inzen dingen moeten vóór 17 december binnen zijn. gers, die u goed. Musicals bekijken Cailin en Joël leerden elkaar ken nen toen ze samen speelden in voorstelling van (inderen mee. Met horeca bloemist fietsen slijter sn jn Artinails Beauty Cartridge Worid Eekelaar Optiek Vsspeciaalzaak van Oursouw horeca horeca horeca horeca horeca Broodje Jantje Intertoys P. Vreedeplein Lokaal Zeven Amanda's Hair Cosmetics Antoon de Jong PC-Shop Amanda's Hair Cosmetics Cafe Anvers Cafe Bol Ie Cafe Brandpunt Cafe Hoegaarden Cafe Stoffel Kapsalon Jos van Kan Kapsalon Louis van Buren Patisserie Walter van Erven Plus v/d Straten A. v.d. Bersselaar Optiek Ann Bio Care Skin Care Clinic DAWagnerplein De Sleutelmaker Tilburg Eetcafe Peerke Donders Faunaland Baloeke Fons Pessers Foto Jans Wagnerplein 1 Groenrijk Tilburg Haarmode Maarten v/d Broek Jules Leijnen Kapsalon Louis van Buren Karwei Noord Magnolia Bloemen Trendline Haarmode Ten Voeten Uit Dolfijn Bowling Tilburg Eetsalon Van Gooi Postelmans Bloemisten Spijkers Fietsen Suncare Tilburg Texaco Ringbaan Oost Texon Stomerij van Gooi Stoffen Verfkampioen Hoefstraat Vlemmix Dierenspeciaalzaak Euroscoop Horeca T Kwadraat Sportief Tilburg Wilkin Sports Design bioscoop horeca sport sport EEN LEUKE ATTENTIE VOOR DE DAMES kinderkleding bakker bakker bloemen auto modelbouw dansschool bowling horeca bloemist fietsen zonnestudio tankstation stomerij beveiliging slager fitness wellness kapper cadeaushop kleding restaurant kapper kapper patisserie supermarkt nagelstudio cartndges opticien vis opticien wellness drogist sleutelmaker horeca dierenspeciaalzaak slager fotografie tuin kapper juwelier kapper klussen bloemist kapper pedicure cafetaria speelgoed horeca autogarage cadeaushop handwerk dierenpark damesmode hobby computers 1X1 horeca elektronica schoenen reisbureau horeca slager juwelier juwelier horeca Luxe Schrijfwaren restaurant delicatessen horeca horeca horeca platenzaak horeca stomerij kapper toko 16 T/M 31 DECEMBER Cannelloni van gerookte zalm, mousse van dille Varkenshaasje “Bonne Femme" met champignonroomsaus Dorade met paella, risotto en saffraansaus Chocolademousse, brownie en kaneelijs Uü hj UI o 1 T/M 16 JANUARI 2011 Gerookte ham, mousse van geitenkaas en sesam kletskoppen Hazenpeper met kruidkóékènwinters groentegamituur Zalmfilet gegratineerd met tomaat en mozzarella op fijne pasta met spinazie Amaretto koekjes met appel, peer en rozijnen, karamelschuim en een lolly van witte chocolade en pistache 1 T/M 15 DECEMBER Carpaccio van runderhaas met basilicum pesto, pijnboompitten en Parmezaankoekje Gebraden zacht gegaarde parelhoen met witlof en calvadosroomsaus Tongrolletje met zalm, blanke botersaus en seizoensgroenten Parfait van advocaat met schuim, boerenyoghurt en amarenen kersen Kerstdiner De Afrikaanse smullers in Safa ripark Beekse Bergen krijgen op tweede kerstdag een kleurrijke maaltijd voorgeschoteld. Ook worden de chimpanseeverblijven versierd met slingers van fruit en groenten. Uiteraard ben je wel kom om dit eetfestijn van dichtbij te bekijken. Safaripark Beekse Bergen is dagelijks geopend van 10.00 tot 16.00 uur. Safaripark Beekse Bergen roept alle kinderen van Nederland en België op de Afrikaanse dieren een mooie decembermaand toe te wensen. Dat mag met een mooi gedicht, een prachtig kunst werk of een andere creatieve uitspatting. De apen, olifanten en giraffen nemen in elk geval geen genoegen met alleen 'Pret tige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar'. De bedenker van de meest originele kerstwens, mag zijn mouwen opstropen. Hij of zij mag namelijk helpen bij het berei den en opdienen van het kerstdi ner voor de dieren op zondag 26 december. Kids tot en met 14 jaar mogen hun kerstwens sturen naar bloemen beautycentre opticien cafetaria drogist kleding juwelier fotografie cadeaushop bloemen snoep opticien klussen kleding lunchroom supermarkt telefonie reizen horeca Allure Bloemen Planten Beauty-Factor Berry Naber Opticiens Cafetaria de Groene vlinder DA Heyhoef Desiree Damesmode Diamonds Jules Foto Jans Heyhoef Gremmy Design Hultermans Bloemen Jamin Heyhoef Jurgens Optiek Karwei Reeshof Lake Side Lunchroom de Groene Vlinder Plus Heyhoef t for telecom Toerkoop van den Bogaard Uitspanning de Zeven Geitjes i Loon (16) en Joël Toear voor; zij speelden in Gen Biologische Slagerij van Ginhoven slager beveiliging fotografie schoenen kantoorvakhandel opticien slijterij supermarkt boekhandel 1 Elfje Bakker Boogers Bakker Jan van Riet Blossom Bloembinders bloemist Broekhuizen Automaterialen bloemist Coenraad Modelbouw bandenspecialist Dancemasters van Opstal afhaal fotografie reizen schoenen boekhandel opticien klussen verkeersschool wijnhandel makelaar extensions/pruiken Echt Wel stoffenspeciaalzaak het Kreitenhuys klussen Kim's Choice dierenspeciaalzaak Midden Brabant Advies Tangara Autobedrijf Falk De Winkel van Swinkel De Wolmuis Dierenpark de Oliemeulen Divana Domino's Pizza T. v. Aquinostraat afhaal Donders Security Fons Pessers Fysiofit Herbalife Kapsalon Cas van den Broek Lyry-Tiek Kado Mevr. Vermeer Tuinhuis Culinair Cailin en Joël op de première van 'Oliver!'. Cafe Studio De Harense Smid Piushaven Dieven Schoenen Disma Reizen Eetcafe t Elfde Gebod Fons Pessers Juwelier Leijnen Juwelier van Grinsven Kok Verhoeven Restaurant La Couronne du Comte La Vie en Rose Prins Heerlijk Restaurant de Sinjoor Restaurant tPakhuys Slagroom Piusplein Sounds Tilburg Stadscafe de Spaarbank Stomerij Koningsplein Team Kapsalon Tilburg Toko Sin Fa van Erp-Broekhans Lijstenmakerij lijstenmakerij Yammie, Healthy Food te go Pittige audities Er spelen per Oliver! wel 40 kil name Belgische kinderen en een paar Nederlandse, waaronder Cailin en Joël. Eerst moesten de kinderen pittige audities doen, om te kijken of ze geschikt waren om mee te spelen. De jury keek vooral of de jonge acteurs goed konden dansen en zingen. Daarna moest er flink geoefend worden. Cailin en Joël brachten daardoor bijna hun hele zomervakantie door in het theater. Gelukkig wilden hun ouders hen dagelijks met de auto naar België brengen en weer ophalen. 17 T/M 31 JANUARI 2011 Proeverijtje van Hollandse garnalen: salade met appel, bitterballetje, soepje Speenvarkenkoteletjes met mosterdsaus en flan van zuurkool Zeewolf met groentencurry en aardappel spaghetti Griesmeel bavarois met rote Grütze Jeugdbiljarten Het District Midden-Brabant van de Konink lijke Nederlandse Biljartbond is op zoek naar jongens en meisjes van 6 tot 16 jaar die kennis willen maken met de biljartsport. Daarom zijn er vanaf donderdag 13 januari 2011 kennismakingsavonden in biljartcen- trum Roothaert aan de DJ Jittastraat 2 in Tilburg. Je bent welkom van 18.30 tot 20.00 uur. Meedoen is gratis, totdat je kiest voor een vereniging. Daarna betaal je ongeveer 6 euro per maand. Daarvoor mag je eens per week trainen, een avond vrij trainen en een competitiewedstrijd per week spelen. Bel voor meer informatie naar jeugdconsul Bert van den Hoof, tel. 06-53 57 31 10 of mail naar jeugdconsul@knbb-mb.nl. Voor meer informatie kun je ook kijken op www. knbb-mb.nl. Tft 11 JV Safaripark Beekse Bergen vindt dat de dieren ook tijden vanaf 8 jaar. Meld je aan bij de kassa van Theater De NWE Vorst via 013-532 85 32 Let op: trek oude kleding aan! De voorstel ling van Hans en Monique Hagen heet Ik zoek een woord. Ze ver tellen over en lezen voor uit hun gedichten en zingen liedjes van de 'Jij bent de liefste' cd en de Jubelientje' luisterhoeken. Floor Minnaert speelt mee op de piano. Een voorstelling voor iedereen die houdt van spelen met taal en muziek. Alle kinderen vanaf 5 jaar zijn welkom. Het begint om 15.00 uur. Bestel je kaartjes via www. denwevorst.nl of 013-532 85 32. Kerstdisco Zit jij in groep 6, 7 of 8 op een van de basis scholen in Tilburg-Noord? Kom dan vrijdag 17 december helemaal in de kerstsfeer tijdens de kinderkerstdisco in wijkcentrum De Symfonie! De disco duurt van 19.00 tot 21.00 uur. Het wordt supergezellig, dus neem je vrienden en vriendinnen mee! Voor 1 euro mag je naar binnen. Heb je een pasje, dan is het gratis. Een pasje laten maken kost 1,50 euro. Je vindt De Symfo nie aan de Eilenbergstraat 250 in Tilburg. Wil je meer informatie, bel dan met José van der Heijden, tel. 013-455 29 28. Donders Security Foto Jans Kerckhoven Shoes Kuijpers Kasregisters Maya Pijpers Optiek Wtra Slijterij Peek Rus Ijsselstem Ihe Readshop Besterd Bakkerij Kouwenberg bakker De Harense Smid Ringbaan Zuid elektronica Etenstijd restaurant Mist City Spa wellness van der Meijs Glas glas XL4Y0U lingerie voor een maatje meer’ lingerie Berkdijk Bloemen Bloemsierkunst Artisjok De Bandenhal Domino's Pizza Laarstraat Foto Frans van Aarie Mutlu Reizen Pijnenburg Schoenen the Readshop Korvel van Gastel Optiek Verfkampioen Laarstraat Verkeersschool Tilburg BV Wijnkoperij van Bilsen Wittewonmg Makelaars Yosh Best Western de Druiventros DeBloemenkamer DeTweewielerspecialist Mitra Slijterij Berkel-Enschof Cailin en Joël hadden wekenlang hard gerepeteerd, maar zondag was het dan eindelijk zo ver: de twee jonge acteurs mochten de première spelen van de musi cal Oliver! In Gent. Die vertelt het verhaal van de weesjonger Oliver Twist, die ontsnapt uit eer werkhuis voor arme mensen. Hij vërtrekt naar Londen, maar daar ontmoet hij criminelen. Cailin zit in het ensemble en speelt ver schillende rolletjes, waaronder wees- en schoolmeisje. Joël zit in de dievenbende van Fagin. De voorstelling is nog tot februari te zien in Gent en Antwerpen. Hf? Fietsned Schepens tweewielers jeugd mode lingerie horeca sieraden financieel advies babystore voor Frans. Het was een koude morgen en ik herhaalde de woordjes voor mezelf maar kon me door de kou niet concentreren. Vandaar 'je ne sais pas', wat 'ik weet het niet' betekent." Alle gedichten van Sara, en meer informatie Veel kinderen pakten afgelopen zondag de cadeautjes uit die ze van de Sint kregen. Cailin van Loon (16) en Joël Toeange (13uit Tilburg hadden daar geen tijd voor; zij speelden in Gent in de pre mière van de musical 'Oliver!'. Theater De NWE Vorst en Kin derboekwinkel De Zevensprong organiseren zondag samen een leuk festival met' de titel ‘Boe ken in het donker'. Er zijn twee activiteiten: een voorstelling en een workshop tekenen. De mid dag begint om 12.30 uur met de workshop tekenen door Marit Tqrnqvist. Zij is o.a. bekend geworden door de illustraties van de boeken van Hans en Monique Hagen. Haar eerste zelfgeschre ven boek Klein verhaal over liefde werd bekroond met de Zilveren Griffel. De workshop duurt tot 14.30 uur en is voor kinderen de musical Joseph and the Ama-1 zing Technicolor Dreamcoat van Joop van de Ende producties. Cailin heeft verder ook gespeeld in onder andere Ciske de Rat en The Sound of Music. Joël speelde ook nog in Amandla! Mandela!. Verder hebben Cailin en Joël bei den zang- en dansles Ze vinden het verder ook erg leuk om in hun vrije tijd allerlei musicals vanuit de zaal te bekijken. Naast alle musicals die ze spelen, moeten ze natuurlijk ook gewoon naar school. Cailin en Joël zitten op het Koning Willem II College en die school houdt rekening met het feit dat ze ook moet optre den. 1 (Sara Bidaoui)

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2010 | | pagina 11