IL let K.::l 1 Trappers vergeet te scoren s HEERENVEEN v 116 Sport 117 SensoorTilburg zoekt luisterhelden aar via: d gestart Zakendoen tijdens Winter In Zuid Selectiewedstrijd NK kunstrijden .nl DESTIL Trappers Nieuwe baan Attila is open EKO-keurmerk voor de Imme ■xcelsior yenoord North Sea Cup Mega-ledscherm langs A58 dit weekend klaar nshop M Hoppenbrouwers Beste Werkgever van Brabant Vrijkaarten Hema Westermarkt viert Wandelexcusie Bv;.w eenjarig bestaan ig/i/st/e 'rRAi NU DE TILBURGSE koerier DONDERDAG 25 NOVEMBER 2010. nr BEKERFINALE VERHUIST NAAR TILBURG ag t/m vrijdag van uur voor de wedstrijd Dansmiddag Ypelaer Zondag 28 november, 19.00 uur Kassa open I I vanaf 1 uur I I voor aanvang I wedstrijden ineenduwen. Willem II H.A.Q.M. de Kanter, Roosendaal Arnhem, 1258 'p»sbelan8en P1244 en routine van TDV. Een |22 |67 I38 ssingvan vorige week: iburg 9 Klaas-Jan Breedijk ontvangt zijn prijs van Hema-filiaalmanager Maikel Verbogt. ""’woord: CORDUROYBROEK (16.67.42.49.63.26.15.46.2.32.43.54) SPORT KORT STAND VAN ZAKEN IJssportcentrum Tilburg, Stappegoorweg KRUISWOORDPUZZEL BRIEVEN VAN LEZERS DAMMEN 1 0 tot 1700 uur 1 tot 2100 JagttOO tot 2100 uuf ttOO tot «00 ttoo tot 1700 lAK Het Tilburgse bedrijf RedameLedz is woensdag 24 november gestart met de opbouw van LED Tower, het spectaculaire mega- ledscherm op het complex van Euroscoop Tilburg dat bewegend beeld gaat uitzenden. De video wall langs de A58 meet 9x3 meter en is daarmee het grootste digitale communicatiescherm direct aan het Nederlandse snelwegennet. Het is de bedoeling dat LED Tower komend weekend gebruiksklaar is. zaterdag geopend van Stichting Krachtig Zuid nodigt u uit voor een samenwerking tijdens Winter In Zuid, hét kerstevenement van de regio Tilburg, op zondag 19 decem ber. Het winterevenement ook om u te presenteren aan alle decembershoppers. wil pra- gewöon 1 zou worden tsen naar het Emiel Leijser, Huissen-2,1185 restaurant II straat 52a ilezier. =t zijn lezer$@ jen ie- rangen J scoor- t onder orzitter .erkge- - (oud- ...arco heeft (salaris, Biryantha 1. Dat helpt eldige lange zich kunnen jnstrijden in 'aats in het publica- imiddels gezellige middagje 1 op zondag 28 no- I tot 17.00 uur naar Ypelaer, Corelli Cees van Berkel Sensoor Tilburg is de zoektocht gestart naar nieuwe luister helden voor inspirerend en zinvol vrijwilligerswerk. Echte luisterhelden voeren gesprekken met echte aandacht. Wat dat precies inhoudt, komt aan bod in de uitgebreide basistraining, die nieuwe vrijwilligers bij Sensoor volgen. Aanvaller Benoit Doucet (links) probeert uit te breken. Ex-Trapper Björn Willemse doet zijn best om de Canadees af te Stoppen. FOTO: WIM VAN BEIJSTERVELDT Rik Twilhaar, J. v.d. Hooff Arnhem, 1286 Schaatsclinic KWF Op zondag 28 november van 17.30- 19.00 uur wordt op de Ireen Wüstbaan ilburg. el is er verlichting op de baan, nog de oude installatie, lampen zal Attila aan de om nog belangrijkere aniseren. Leerzaam werk Echt luisteren vraagt echte aan dacht en goede vaardigheden. Voor je aan de slag gaat, krijg je daarom een uitgebreide basistraining. Contact maken en luister- en ge spreksvaardigheden worden hierin geoefend. Na de basistraining volgt de mentorperiode, waarin samen met een ervaren vrijwilliger een aantal telefoon- of chatdiensten gevolgd worden. Vervolgens gaan zvige wan- artplaats is 1 Tilburg Trendsettend Naar aanleiding van eerdere p ties heeft het bedrijfsleven inr Wit aan zet Maikel Verbogt. Hema Westermarkt wenst hem uiterraard veel ple; Klaas-Jan geeft aan samen met kinderen graag te shoppen bij Hema Westermarkt. Vooral de teken- en knutselspullen zijn zeer geliefd bij zijn kinderen. Maikel en zijn team zien Klaas-Jan en ook alle lezers van de Tilburgse Koerier graag terug in Hema Westermarkt. Voor alle decem- beraankopen en het gebak uit eigen Hema-bakkerij is iedereen daar van harte welkom. Adres: Roelof Kranen burgplein 3 in Tilburg. Tilburg Trappers en De Tilbur ”"<aniseren een prijsvraag i d Destil Trappers-Zoete ag 3 december in het I. >urg. Voor deze wedstrijd, r begint, zijn liefst 50 vrijka 1 die in-- brede belangstelling getoond voo LED Tower. Niet vreemd, want het ge bruikvan ledschermen is trendsetter op het gebied van snelwegreclame ei -informatievoorziening. De voordelei zijn legio: bewegend beeld, lichtge vend, haarscherpe kwaliteit, hog attentiewaarde, dynamische preser tatie, eenvoudig digitaal bestandei aanleveren. PONTAAL1 vracht; 6 pastel; 12 eker; 14 maat; 1*6 cl; 18 el; 19 bal; 21 Rb; 22 ge; hee|: 24 dij; 25 0.0.; 27 aval; 28 te; 29 Aral; 31 slok; 33 al; 34 Ede; 36 ga; 38 dl; 39 Hul40m'°';42 reuze;43 Ee;44Ommen;45 motto-'47 ea-i48Aruba; 50 Se I!1(3:55 R.R; 57 ree; 59 Ne; 60 oost; 62 oker; 64 It.; 65 krab; 66 t.o.; 67 OT; l W®s;700b; 72 fit; 74 dm; 75 ME; 76 rood; 78 zaal; 80 rillen; 81 mennen. ■®pCAAL: 2 re; 3 akela; 4 cel; 5 H.R.; 7 a.m.; 8 sar; 9 tabak; 1 ’yellow; 17 leed; 19 bijl; 20 los; 22 gaar; 24 daarnaast; 261 II..,’35 emmer; 37 au: 39 Peter; 41 oma; 43 ets-'46 honker; 56 p.e.; 58 Elim; 60 obool; 61 tof; 62 oot; 63 roman; 71 bol, de; 78 ze; 79 Ie. uepalei 1 Hoofdklass lekeerd beek semi-professioneel) teger zeer interessant treffen zeker v Diagram 1Door een zet anu< alwaar wit kan winnen via Partij 44-20 39x50 uitslag 0-2 Iedereen die ergens over ten, zich zorgen maakt of behoefte heeft aan een gesprek, neemt contact op met Sensoor. De gespreksonderwerpen zijn dus zeer uiteenlopend. Als vrijwilliger voer je een aantal uur per week gesprek ken via de telefoon of chat met deze mensen. Je luistert naar de verhalen, probeert mensen op weg te helpen en biedt hen een tijdelijk steuntje in de rug. De gesprekken zijn anoniem en worden vertrouwe lijk behandeld. Ik ben bijna 90 jaar en, hoewel ik sinds mijn twaalfde jaar niet meer in Tilburg woon, nog steeds fan van het op sterven liggende Willem II. Vaak denk ik terug aan de jaren tussen 1934 en 1956, toen Willem II nog echte voetballers had, zoals Nout de Kanter, en een pracht van een doelman, Louwieke van der Aa. Dit Willem II is eerlijk gezegd haar naam niet meer waardig en waar blijven de Tilburgse sponsors? Wat een armoedig zootje. Wie REDT Willem II? jkheid om voordelig een én. Hiermee kunt u nog in Willem II - Vitesse op resterende programma 5 en derby's. We roepen e wedstrijden onze Tri- het stadion te komen, ine besteld worden via ie bij de receptie in het ar is. Winter In Zuid biedt u de kans om op een bijzondere wijze uw bestaande en nieuwe relaties te bereiken. Er zijn verschillende mo gelijkheden om u te presenteren tijdens dit evenement. Zo wordt er in samenwerking met de Tilburgse 78 I42 I Op donderdag 18 november werd Hoppenbrouwers Elektrotechniek uitgeroepen tot Beste Werkgever van Brabantïn’de categorie profit.Tijdens de zakenbeurs Business Meeting Bra bant in de Brabanthallen in Den Bosch nam algemeen directeur Henny de Haas een kunstwerk en oorkonde in ontvangst. Hij is zeer verguld met de prijs. "Eigenlijk verdienen mijn mede werkers alle complimenten, zij zijn tenslotte mijn jury." Volgens jury-voorzitter Christel Rutte, hoogleraar arbeids- en orga nisatiepsychologie aan de Universi- teit van Tilburg, was de keuze voor de uiteindelijke winnaar een hele moeilijke. De kwaliteiten van de tien genomineerden lagen erg dicht bij elkaar en opvallend was dat zij al len, met gemiddeld 8,5 boven het Heb u zin in een dansen? Kom dan amber van 14.00 Wijkcentrum de Ypelaer, Corellistra 10 in Tilburg. Dj Cees van Berkel zor 'nor lekkere muziek. Het eerste kopj tffie is gratis en er wordt rondgegaan M een hapje. De eigen bijdrage is dansavonden van.de vrijdag gaan wtmeer door i.v.m. te weinig bezoe- [k Voortaan kunt u komen dansen lp de laatste zondag van de maand, leer informatie: tel. 013-4552928. Tilburg Trappers en De Tilburgse Koerier organiseren een prijsvraag rondom de wed strijd Destil Trappers-Zoetermeer Panthers op vrijdag 3 december in het IJssportcen trum Tilburg. Voor deze wedstrijd, die om 20.30 uur begint, zijn liefst 50 vrijkaarten te winnen. Mensen die in aanmerking willen ko men voor deze vrijkaarten dienen het juiste e exploitatie vai LED Tower in Til de geplande reeks Biologisch vegetarisch de Imme aan de Willem II in Tilburg mag als eerste restaurant in Nederland het EKO-keurmerk 80% voeren. Al jaren pleit de Imme voor een onafhankelijke controle voor het gebruik van biologische producten. Sinds eind 2009 biedt het Skal een certificatieprogramma voor de horeca aan op basis van het percentage ingekochte gecer tificeerde biologische producten. Het Skal is een onafhankelijke controleorganisatie in Nederland voor biologische producten en be- NOAD Zaterdag 21 NOAD A1-Ne C1-RWBC1; landia '31 C2. dania D1; 09.00 uur NOAD C D5; 10.15 uur NOAD E2-Gi 11.15 uur NOAD E5-Dongen I uur NOAD F2-Longa F2. Zor november: 14.30 uur NOAD 1 1; 12.00 uur NOAD 2-BSC 2; 10.00 uur NOAD da-Pusphaira da. Het [VN Tilburg en omstreken verzorgt op zondag 28 november een openbare wandelexcursie in Heidepark Vredelust. Dit parkachtige landgoed ligt aan de oude Bredaseweg en herbergt een groot aantal verschillende boomsoorten. Er wordt ruimschoots aandacht besteed aan de vele soorten. De excursie gaat over kronkelpaden en een zeer oud kinderkoppenweggetje dat verwijst naar de ge schiedenis van de rijke textielbaronnen. Het dragen van laarzen of stevig delschoenen wordt aanbevolen. De wandeling start om 10.00 uur. Star.r de parkeerplaats van de Tilburgse Rugby Club aan de Bredaseweg 560 in (hoek Pompstationweg). Meer informatie bij Frans Graat, tel. 013-467 67 90. 10 et; 11 echter; 13 ca.; Oldemarkt; 30 R.G.; 32 49 ui; 51 letter; 53 Iers; >l; 73 ik; 74 dan; 76 Eaters Geleen verdiende het niet om met één of meer punten in de bus te stappen, maar het maar kunnen gebeuren. De Tilburgse verde gaf teveel weg en de aanval wist niet altij met de vele kansen die werden gecreëerd. Diede- rick Hagemeijer wist laat in de wedstrijd onnodig puntverlies te voorkomen. De jonge aanvaller van Trappers bracht enkele minuten voor tijd met een hard schot de winnende treffer op het scorebord. Destil Trappers blijft hierdoor meedoen om de bo venste plaatsen in de North Sea Cup. Vrijdagavond 26 november speelt Trappers een uitwedstrijd in Nijmegen. Komende zondag speelt het team van Theo van Gerwen z'n volgende thuis wedstrijd. Trappers ontvangt dan Heerenveen, Dit duel begint om 19.00 uur. HORIZONTAAL: 1 beroep; 6 troost; Iregendruppel; 14 moeras; 15 daar; I7slee; 18 vaatwerk; 20 selenium; 21 ersoonlijk vnw.; 22 plaats in Zuid- imerika; 24 groet; 26 voorzetsel; 28 |is; 29 vat; 30 oosterlengte; 31 de ibekende; 32 bitter vocht; 33 sterke ink;,34 kruiderij; 37 omslag; 39 spil; I vod; 41 vordering; 43 verlichting; I gemeenteweide; 45 padvind- b; 46 merkteken; 48 lofdicht; 50 p en ander; 51 water in Friesland; Bruchtenvocht; 54 zonneklaar; 57 Ier; 58 nachtkleding; 59 voegwoord; Itongnoot, 61 sneeuwschoen; 62 Knblik; 63 overheidsdienst; 64 rivier Zwitserland; 66 bevel; 68 titel; 69 Mldienst; 70 Spaanse uitroep; 72 Mfflaat; 74 maanstand; 75 pees; 77 Mtelwoord; 79 meelballetjes; 80 Back-up Ook op het spelersfront was Trappers afgelopen week actief. De club heeft Billy Blase tot het eind van het seizoen vastgelegd als back-up goalie. De 23-jarige Blase, in het bezit van zowel een Ameri kaans als een Italiaans paspoort, wordt bij Trappers tweede keeper achter Ian Meierdres. Billy Blase kwam in de jaren 2003-2005 uit in de Amerikaanse nationale ploeg onder 17 en onder 18 jaar. De laat ste vier seizoenen speelde hij voor Yale University. met de beide finalisten, HYS Den Haag en Tilburg Trappers. HYS is op 19 januari de thuis spelende ploeg. De finale 2010-2011 in Tilburg zal de eerste zijn in een reeks. Het bestuur van de NIJB streeft naar een contract voor de komende 3 tot 5 jaar. Het bin nenhalen van de bekerfinale voor meerdere jaren is een groot succes voor Tilburg Trappers, dat de stad zo nog nadrukkelijker op de kaart weet te zetten een van de grote ijshockeybolwerken van Nederland. 27 november: 14.45 uur Nevelo A1; 12.30 uur NOAD 12.30 uur NOAD C2-Neer- C2; 09.00 uur NOAD D2-Tul- D3-Gudok Gudok E8; E8; 11.15 ondag 28 1-RKDSV Manon van Huygevoort en E Bol, aan te komen moedigen. I bij het rijden van een geweldi en korte kür, waardoor zij ziel kwalificeren voor het NK kuns Groningen. Dit NK vindt plaat weekend van 18 en 19 december. Meer informatie over starttijden en het gehele programma kunt u terugvin den op website www.tilburgse-kunst- rij-vereniging.nl. o° “o Zwart aan zet RedameLedz RedameLedz is onderdeel van Forcf BV, een innovatief, veelzijdig Tilburg bedrijf dat zich in korte tijd heeft ge specialiseerd in onder meer impor verkoop en verhuur van hoge kwalitei ledschermen. Daar komt nu middels d tak RedameLedz ook de 1 eigen schermen bij. I burg is het eerste in de Destil Trappers deed dinsdagavond goede zaken door Eaters Geleen met een ned laag terug naar huis te sturen. De Lim burgers werden het grootste deel van de wedstrijd vastgezet in het eigen verdedi- gingsvak, maar de Tilburgers verzuimden om het grote overwicht tot uitdrukking te brengen in de score. Het werd slechts 4-3. Het is alweer een jaar geleden dat op de Westermarkt de deuren open gingen van het derde Tilburgse Hema-filiaal. Hema Westermarkt bestond afgelopen weekeinde 1 jaar, en dat werd gevierd. Voor de kleintjes waren de Hema Zwarte Pieten gekomen, om te spelen en te knutselen. En de klanten maakten kans maken op een verzorgd week endje weg. Dit weekendje Wellness is gewonnen door Klaas-Jan Bree dijk uit Tilburg. Hij nam de prijs in ontvangst van Hema-filiaalmanager Bridgedrive In het kader van de festiviteiten rond om Goirle 200 werd een bridgedrive georganiseerd door de gezamenlijke Goirlese bridgeclubs. Het grote succes van deze drive was voor B.C. Goirle een reden om hiervan een jaarlijks terug kerend evenement van te maken. Op zaterdag 12 februari vindt de 9e editie plaats in de zalen van de Com- manderie aan de Rielseweg in Tilburg. Er worden die dag 42 spellen gespeeld (2x21), onderbroken door een lunch. De start is om 10.30 uur en de prijs uitreiking zal plaatsvinden omstreeks 18.00 uur. De kosten voor deze drive zijn 30,00 per paar, inclusief lunch. Er zijn veel prijzen in natura te winnen, ook voor lager eindigende paren. Voor inschrijfformulier en/of meer in formatie: Jos Pouwels, tel. 013-5303194 of e-mail jospouwels@hetnet.nl. drijven. Er zijn drie verschillende certificaten: voor 40, 60 of 80 ingekochte gecertificeerde biolo gische producten. Het percentage moet in het gehele assortiment vertegenwoordigd zijn. Daarom zijn acht productgroepen vastge steld. In elk van de productgroepen moet je als horecaondernemer het gecertificeerde percentage halen. De Imme is het tweede restaurant in Nederland met dit keurmerk. Vlamindepan uit Haarlem had de primeur, dat restaurant ontving in augustus het Keurmerk 60%. landelijk gemiddelde van 7,3 den. De jury, bestaande uit andere Henk Oderkerk (voorz.u van de Brabants Zeeuwse Wer'; versvereniging), Jan Schipper (ou directeur Philip Morris) en Mar Paans (directeur ED en BD), gekeken naar de harde kant (s< opleidingsmogelijkheden) en naar de softe kant (cultuur, communica tie, betrokkenheid) van de werkge vers. Hoppenbrouwers scoorde in beide aspecten het hoogst, omdat deze werkgever altijd de mens cen traal stelt. Hoppenbrouwers houdt bijvoorbeeld geen functionerings gesprekken maar medewerkers-te- vredenheidsgesprekken. MEE Brabant Noord uit Waalwijk werd Beste Werkgever van Brabant in de categorie non-profit. De nieuwe baan van Attila is op don derdag 18 november officieel geopend. Wethouder Jan Hamming opende de splinternieuwe Mondo-atletiekbaan, ik; waarna Attila-voorzitter Henk Vinken een korte toespraak hield. "We kunnen trots zijn op onze olympische baan. Til burg is nu een interessante partij voor grote atletiekwedstrijden." L,e atletiekbaan van Attila was hoog nodig aan vervanging toe. Na 22 jaar was de baan behoorlijk versleten. De nieuwe baan is van een hoogwaardig niveau, zodat olympische toppers in VV van Empel W van Empel leed afgelopen zaterdag haar eerste nederlaag van dit jaar. In de laatste minuut verloor zij op het Prins Willem Alexander Sportcomplex te Veghel met 4-3 van W Havenzicht. Van Empel kwam nog terug van een 2-0 achterstand, mede door een knap doelpunt van Roland van lersel, maar moest in blessuretijd toezien dat W Havenzicht de winnende treffer bin nenschoot. Komende zaterdag start W van Empel met haar zaalseizoen en speelt dan om 16.00 in Sporthal Don- gewijk tegen FC Lips. aanloop naar de Spelen van Londen in 2012 best op de Tilburgse accom modatie kunnen trainen, zo hield wethouder Hamming de aanwezigen voor. Hij sprak daarna zijn dankwoord uit richting alle participanten voor de prima samenwerking; Mondo, Arcadis, AV Attila, Tilburg Road Runners en ge meente Tilburg. Momenteel maar dat is Met nieuwe criteria voldoen, 1 wedstrijden te kunnen orgar Op zaterdag 27 november bent u van 08.30-21.00 uur van harte welkom in het IJssportcentrum Tilburg aan de Stappegoorweg om getuige te zijn van de derde selectiewedstrijd voor het NK kunstrijden. De Tilburgse kunstrijvereniging (TKV) is deze dag verantwoordelijk voor de organisatie. De vereniging en nodigt alle belang stellenden uit om de deelnemers van TKV, Crissy de Hondt, Kevin Andrioli, atsdinic wordt georganiseerd t team Alpe D'Achmea in het Alpe D'huzes. Een team die tot wel 6 keer op Jpe D'huez gaan beklim- IF Kankerbestrijding. Om organiseert MIe schaats- Ikom. bent Bekerfinale Hoewel de strijd om de North Sea Cup in volle gang is, kwam het grootste ijshockeynieuws deze week van de bestuurstafel. Het bestuur van de Nederlandse Ijshockey Bond (NIJB) heeft namelijk besloten om de finale om de Nederlandse beker, die op 19 januari 2011 zou worden gespeeld in Eindhoven, te verplaatsen naar het IJssportcen- Met LED Tower biedt RedameLedz be drijfsleven, gemeenten en andere in stellingen een dynamisch podium om commerciële en informatieve bood schappen aan een groot publiek te presenteren. Het megascherm van LED Tower bestaat uit 15 kabinetten van 1,53 bij 1,02 meter en 3 van 1,28 bij 1,02 meter. Een kraan en een hoogwerker hijsen de componenten op hun plaats, 12 meter boven de grond (I). Daarna worden de modules bevestigd en afge monteerd. Naar verwachting neemt het karwei twee dagen in beslag. Wanneer LED Tower exact operationeel wordt en wie de officiële ingebruikname verricht, is nog niet bekend. Landelijk erkend De training is landelijk erkend door Stichting Permanente Educatie Ne derland (SPEN). Aan de training zijn geen kosten verbonden. Omdat Sensoor met deze trainingen stevig investeert in nieuwe vrijwilligers, wordt wel gevraagd minimaal een jaar in dienst te blijven. Dat Sens oor haar werk goed en succesvol heeft georganiseerd, blijkt ook uit de kwaliteitsonderscheiding 'Vrij willige Inzet, Goed Geregeld', die de Vereniging Nederlandse Orga nisaties Vrijwilligerswerk (NOV) aan Sensoor heeft toegekend. Aanmel den voor de nieuwe training kan tot 24 januari. De training start 18 februari 2011Meer informatie op www.sensoor.nl/brabant. Een in formatiepakket is aan te vragen via 013-5441544. Koerier een festivalkrant uitgege ven met het volledige programma. Deze krant verschijnt in een oplage van 113.500 exemplaren en wordt verspreid in Tilburg en de regio. Ook tijdens het evenement zijn er tal van presentatiemogelijkheden. Zo kunt u een podium adopteren of uw decemberaanbod op sfeervolle wijze presenteren. Of vier kerst dit jaar eens anders: een uniek samen komen met uw collega's, personeel en/of uw relaties. Tijdens Winter In Zuid zijn er bijzondere mogelijk heden in het hospitalitypaviljoen. Kijk voor meer informatie en een sfeerimpressie op www.winterin- zuid.nl. Aanstaande zaterdag kunnen de dammers hun dam- Rene Vos, hart weer ophalen bij ronde 6 in de nationale compe titie, ereklasse, met Micone tegen Dammers uit Oost. Als u zich realiseert dat twee dammers van DUO, Jo chem Zweerink en Wouter Ludwig, hier ongeveer de beste spelers zijn, beseft u dat dit geen makkelijke wedstrijd gaat worden. HED struikelde in de barrage eens over dit team voor behoud ereklasse. Dat was in 2007, dacht ik. Hoofdklasse A: Huissen 2-HED. Huissen is een vereni ging met een sterk semi-professioneel eerste team, maar de sterkte van de jeugdspelers in team 2 -Dirk Joosten, Pepijn van de Brink en Coen Donders- is niet bepalend voor goede resultaten voor dit Henny van Aalten, sse B: Van Stigt Thans 2-TDV. Hier een Huissen 2,1255 aid. Het oude Van Stigt (1 e team ook an de al behoorlijk sterke jeugd ter wat betreft de uitslag, anders te spelen als partij kwam ik in diagram 1 terecht i(even oplossen s.v.p.). in Tilburg een schaatsclinic georgani seerd om geld op te halen voor KWF Kankerbestrijding. Onlangs werd be kend dat de clinic mede verzorgd zal worden door de twee regionale mara- thoncoryfeeën Ruud Aerts en Bas van Hest. De schaat door het 1 kader van de van collega's 1 één dag de Alp men voor KWF sponsorgeld in te zamelen or het team de schaatsclinic. Alk liefhebbers zijn van harte welkom Het maakt niet uit of je beginner beu of gevorderd wedstrijdschaatser. Er staat een heel team van trainers klaar van o.a. Ijsclub Tilburg en Duo Sport met als toppers Bas van Hest en Ruud Aerts. De kosten voor deelname bedragen €25.- per deelnemer (kinderen/stu- denten €12,50). Dit bedrag gaat ge heel naar KWF. Inschrijven kan online op website www.schaatstest.nl. Op deze site is ook meer informatie over de clinic te vinden. (18 |54 |40 VERTICAAL: 1 werklust; 2 centraal station; 3 familielid; 4 knaagdier; 5 legerafdeling; 7 voorzetsel; 8 droog oven; 9 watering; 10 reeds; 11 gebak; 13 aldus; 16 kerkelijk gebruik; 18 vacht; 19 wijsje; 21 kleurling; 23 familielid; 25 intentie; 27 arresteren; 28 vruch tengelei; 33 knolletje; 34 afgemat; 35 gro’ tijdelijk; 36 leefregel; 38 landbouw- De werktuig; 40 sterrenbeeld; 42 groente; 47 zeerover; 49 dyne; 51 keur; 53 kluit; 55 kleurling; 56 meer in Canada; 57 bijl; 62 hoofdtelwoord; 63 denkbeeld; 65 wreed heerser; 67 plaats in Duitsland; 69 slaapplaats; 71 militair; 73 mond- deel; 75 persoonlijk vnw.; 76 namelijk; 77 titel; 78 selderij. Diagram 2:01.15-20 02.24x15 18-22 03.39-33 13- 19 04.23-18 22x13 05.43-39 IR C M In diagram 2 een ongewoon offer, niet gevonden 5e; 52 oir; door Rene Vos, die 33.14-20 speelde. Uitslag 2-0. Het - - 9 F; 68 ooit; terugofferen met 23-18 is verplicht op straffe van dam. In St. Michielsgestel werd met een matige bezetting het Rapid Kampioenschap van Brabant gespeeld. Eerste en kampioen: Thijs van den Broek 6-11 en 2. Jan v.d. Hooff 6-11. Thijs werd kampioen op weer- standspunten, verdiend lijkt me na diens deceptie in het WK Cadets in België, waar hij op WP tweede werd achter Cilevics. antwoord te geven op de volgende vraag: Welke boomlange aanvaller maakte afgelopen zo mer de overstap van Tilburg naar Zoeter meer? Stuur uw oplossing vóór maandag 29 no vember per e-mail naar het adres tilburgsekoerier.nl. De winnaars krijgt der 2 vrijkaarten. De gelukkigen ontva persoonlijk bericht van ons. >en we een verlanglijstje aakt. Hierop staan aller- I toere en leuke cadeaus die in de Sint kunt vragen. Dit nglijstje kun je vinden op v.wiikings.nl. Print het ver- ijstje uit, kruis aan watje sen zijn en doe hem in je en. Wie weet gaat de Sint dan angs bij de fanshop om jouw auwensen te vervullen. vrijwilligers zelfstandig aan de slag. Ook na de basistraining zijn er (vervolg)trainingen en persoonlijke begeleiding. trum Tilburg aan de Stappegoorweg. De bekerfinale werd traditioneel afgewikkeld in de Lichtstad. De verplaatsing heeft vooral te ma ken met de hoge organisatiekosten in Eindhoven en de beperkte mogelijkheden om daar extra inkomsten te genereren. Tilburg is financiëel een stuk aantrekkelijker. Bovendien kunnen hier meer ijshockeyfans de wedstrijd bezoeken. Het besluit van de NIJB is tot stand gekomen in goed overleg Bosloop TRR Op zondag 28 november organiseert atletiekvereniging Tilburg Road Run ners de vierde bosloop van het sei zoen 2010-2011. In het Reeshofbos in Tilburg wordt een ronde uitgezet van 2,5 km over onverharde bospaden. Die ronde kan één tot zes keer worden ge lopen. De start is om 11.00 uur. De kinderloop over 500 en 1000 meter start om 10.30 uur. Na afloop krijgen alle deelnemers een heerlijke Sinterklaastraktatie. Lopers kunnen zich vanaf 09.45 uur in schrijven in de kantine van tennisclub De Heyhoef aan de Huibevendreef 20 in Tilburg. Het inschrijfgeld bedraagt 2 euro, maar de kinderlopen zijn gratis. Verdere informatie: www.tilburgroad- runners.nl of bosloop@hetnet.nl. Bus hurend 1 HEMAl

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2010 | | pagina 17