Nations Cup en interland Nederland-België SK Sport |11 Ho Een goede dood of goed sterven Thijs van den Broek onttroond colores Top in sport én studie I 35ste Indoor Tennis Kersttoernooi Stiltewandeling op Regte Heide van Multifit Bel 013-5368805 Sint logeert in de Emmapassage Ladies Night bij Karwei laftchap /illem II ■Ti ■■■J KmEMEBEaa Lv. 100,- Nieuw Latenzo geeft retro scooter cadeau Aflossing externe schuld Willem II wekt verbazing SP Schoorsteenpieten naar PLUS Winterwandeltochten «TILBURGSE koerier DONDERDAG 11 NOVEMBER 2010 Tafeltennis idag tot en met WARANDELOOP BRENGT WEDSTRIJD VAN EUROPEES TOPNIVEAU baar bij de Willem II agblad. 'olgens II vatervrij zijn. lp ran den Broek (links) in zijn partij tegen de latere wereldkampioen uit Letland. ochtend. FOTO: P.V.O KERKHOF slicht elke keer dezelfde f 5 n 130 28 Ook voor de toemooicommissie van Multifit is het aftellen begonnen. 134 136 38 'S=“~ r I-- roek 48 49 r tics o»--- Wit aan zet I - 73 I77 ]57 [32 |1 F' 25 5 Mossing van vorige week: i2, HED 2-Micone2. SPORT KORT STAND VAN ZAKEN KRUISWOORDPUZZEL verschijnt hij weer... lirect starten DAMMEN bi Pannen delijk an de Zwoord: UITWATERINGEN (43.7.49.25.55.62.5.32.65.37.19.69.28) Hilvarenbeek www.multifit.nl eer info naar jsitoos.nl aar de folder De gemeente pompt gemeen schapsgeld naar particuliere financiers als het om Willem II gaat. Dat beweert SP-gemeente- de thuiswedstrijden f bij de receptie van iet vrijdag van 13.00 De Warandeloop blijft op Europees niveau groeien. Voor het eerst zal er tijdens de Warandeloop een 6-landenwedstrijd cross (Nations Cup) plaatsvinden. Nederland, België, Duitsland, Denemarken, Zweden en Zwitserland sturen nationale ploegen naar de Warandeloop voor deelname aan het Mannen en Vrouwen Gala, de Onder 23 loop en de juniorenwedstrijden. ►er tot 20.00 uur 5 uur tnClubCard, ber tot 20.00 uur tverkoop op erdag van 13.00 tot len. ijdag van 13.00 tot c Door zeer kleine locent), met docent I 2 maanden snellet jr week in grote één keer per week .Wist s te s 18.00 uur. arte welkom. leidii prop 16 no- tZand kappersbenodigdheden computers 'SL' SST- or Thijs als neven- 26-2148-42 35-30 Wit aan zet "s van den Broek, )V, 15 jaar Dp«sbelangen P1044 Wethouder Jan Hamming (in Cruyff shirt) en directeur Fontys Economische Hogeschool Tilburg Wim de Vries poseren samen met de negen studenten. Ad en Nathalie de Vet uit Goirle ontvangen de scootersleutels uit handen van Franck Kauwenberg van Latenzo. autogarage cadeaushop handwerk dierenpark damesmode nostraat afhaal beveiliging slager fitness wellness kapper cadeaushop kleding restaurant I ziet u in Cilevics Leonids, 15jaar 3-38 7-11 vlot. Er *ts van iiging 8-13 Martijn IJzendoorn, Nederland Men is niet verplicht elke keer dezelfde afstand te lopen. De starttijd voor de 40 km is 09.00uur. De overige afstanden kunnen starten 15 uur tot 11.00 uur. Alle deel- dienen zich voor 17.00 uur af gemeld. Voor deelnemers tellen op een herinnering r deze maar €25,- :n tegen het pen dat geldig is voor 7 november) en Willem ■er informatie op www. 20 78 [51 35 I bakker aan Zuid elektronica restaurant wellness glas naahemeer lingerie Timothy Vergauwen. Meisjes A: Maureen Koster, Irene van Lieshout, Marlin van Hal, Jeanine van de Klashorst, Céline de Wild en Marleen Loman. Jongens B: Bart van Nunen, Hamza Foulouh, Tom my Staal, Freek Lier, Wadie Moussaoui en Rik van der Steen. Meisjes B: Julia van Velthoven, Marlies Huigen, Jip Vastenburg, Laura Wientjens, Anne Luijten en Sas kia Weinans. tusser •land voor junk r plaats. Na I ‘jn de atleten dag 7 novemt raar het ding. Negen studenten mochten het jpedeusegetuigschrift in ontvangst nemen. "Omdat de studenten top sport met studie moeten combineren is de JCU de enige opleiding van Fon tys Economische Hogeschool Tilburg waar je twee jaar over je propedeuse mag doen" zegt opleidingscoördina tor Lars Hagen. "Maar deze negen stu denten hebben het dus toch al in één jaar gehaald.” ®^AAL 2 ui; 3 rem; 4 stomp; 5 Esla; 7 ikat; 8 lente; 9 leg; 10 er; 11 zon; 13 uniek; ’«,'17 bewijs; 19 garen; 21 bons; 24 zien; 26 ra; 27 gat; 28 Nes; 30 mm; 31 bo- T’2 ruziei 33 lepel; 35 Sofia; 37 nep; 39 col; 44 rapen; 45 kalf; 47 tul; 48 pek; 49 is om de punten mee naar Tilburg te nemen. Ver- Thijs i rj50 risee; 52 ia; 54 voorn; 55 al; 57 niets; 59 gewis; 60 lob; 62 tree; 63 zure; 65 der: nat. hfdkl. A: HED-Het Noorden; nat. hfdkl. B: TDV, ^67vis;68 del; 70SO; 72 ka. TDV-Dordrecht; Ie kl. C: TDV 2-Raes Maastricht, Dammen; 2e kl.TDV 3-Dordrecht Naast deze landenteams zullen uit diverse andere Europese landen (waaronder Engeland, Noorwegen, Spanje, Italië, Polen, Oekraïne en Moldavië) ook in dividuele topatleten deelnemen. De Warandeloop geldt voor atleten uit Nederland, Belgie, Duitsland, Denemarken en Zweden als officieel kwalificatie- moment voor het EK Cross, dat op zondag 12 decem ber plaats zal vinden in Albufeira in Portugal. Tijdens de Nations Cup kunnen bezoekers genie- lebber de Tricolores de (€5,- €7,50 •ze bon is inwissel- :uke fanartikelen, of aegangskaarten van lubCards. Een ideale tau te doen aan de De overige van 09.15 ui nemers die, te hebben die prijs ste is er per tocht een speciaal voor tochten ontworpen vaantje. Meer informatie: tel. 0416-362858 of e- mail ad.leermakers@tele2.nl. Diagram 2 Hoe Thijs Leonids versloeg diagram 2. 30-24 kan meteen maar 43- 30-24 35x24 8-13 24-20 15-10 wint vrij waren enkele resources mogelijk. In plaats 11-17 geeft 12-17 een makkelijkere verdedi tegen de dreigende doorbraak 9-14 en 22x13 Rond de jaarwiseling vindt de 35ste editie plaats van het Multifit Jingle Balls Open op de vijf binnen tapijtbanen van Multifit. Er wordt gespeeld van maandag 27 de cember 2010 t/m zondag 2 januari 2011, met de finales op zaterdag 8 en zondag 9 januari. Op oudejaars dag na 18.00 uur en op nieuwjaars dag wordt niet gespeeld. Senioren kunnen deelnemen aan de catego rieën 16+ en 35+ enkel, dubbel en rijke stem van de technische staf van de NTB. Bij de heren is Tilburger Armand van der Smissen een van de genomineer den. De inmiddels 42-jarige Tilburger vindt zijn nominatie eervol. Hij is weliswaar niet meer rolbepalend in de grote internationale wedstrijden, maar met een 3e en 4e plaats overall in Torhout en Geel dit jaar wel voorin te vinden bij Powerman wereldbeker wedstrijden. Daarnaast werd hij in Til burg nationaal kampioen duathlon en schreef hij het nationaal Cyclespeed duathloncircuit alsmede de Belgische tegenhanger, het "sterrencircuit" op zijn naam. Het WK dammen voor aspiranten (ca detten) vond plaats in het Belgische Oteppe. Veertien nationaliteiten stre den daar een week lang om de titel. In de voorlaatste ronde won Tilburger Ihijs van den broek in een spannende partij van Cilevics Leonids uit Letland. Daardoor was titelverdediger Van den Broek na een achterstand van twee punten weer aan kop gekomen voor de laatste ronde. Menigeen dacht aan opnieuw een Ne derlandse wereldkampioen, want ook Martijn van IJzendoorn uitwateringen had koploper Bert Aalberts uit De- demsvaart verslagen. De laatste ronde ging in met Thijs en Martijn als koplo pers, beiden met een punt voorsprong Willem II heeft de jaarcijfers ingediend bij de Kamer van Koophandel. Daaruit blijkt dat het negatieve eigen vermo gen van de club momenteel 2,3 mil joen euro bedraagt. Het overgrote deel van dat negatieve vermogen wordt afgedekt door externe financiers, stelt de SP, die zich daarbij baseert op een bericht in Brabants Dagblad. Op 1 ok tober loste de club 'volgens afspraak' daarvan 420.Q00 euro af. Van de Camp: "Op die manier pompen we dus ge meenschapsgeld naar particuliere fi nanciers. Dat kan nooit de bedoeling zijn." Volgens de brief van de externe finan ciers van Willem II van juni dit jaar is omtrent de aflossingsverplichting de afspraak gemaakt dat de aflossing van de financiering nooit de continuïteit van Willem II in gevaar mag brengen. In overleg met de financiers zou bin nen geformuleerde voorwaarden bekeken worden op welk moment er Balance Support, onderdeel van het erkende Wandelcentrum Midden-Brabant, organiseert vrijdag 12 november een stiltewandeling op de Regte Heide. De start is om 09.30 uur vanaf 't Riels Hoefke in Riel. Er wordt in een rustig tempo en in stilte een mooie ronde gewandeld van anderhalf tot twee uur. Tijdens de wan deling wordt een aantal keer gestopt om een kleine (concentratie-)oefening te doen. Deze keer is er extra aandacht voor de kleuren en geuren van de herfst. Mail voor meer informatie of aanmelding naar info@balancesupport.nl of bel 06-21 46 18 16. Inschrijven is gewenst en mogelijk tot één dag voor aanvang, kijk voor meer informatie en prijzen op www.balancesupport.nl. Medische Adviesraad van de Neder lands Vereniging voor een Vrijwillig Levenseinde, over euthanasie en dr. HJJ. Krüger, anesthesioloog in het Twee Steden Ziekenhuis in Tilburg, over palliatieve sedatie- zullen eerst informatie geven over ieder van de twee mogelijkheden: wat is het één en wat is het ander. Na de pauze is er gelegenheid om vragen uit het publiek te beantwoorden of met de inleiders in discussie te gaan. Het symposium zal worden geleid door Dr.J. Bos. Het mini-symposium wordt ge houden op 18 november in De Postelse Hoeve, Dr. Deelenlaan 10 in Tilburg. Aanvang om 19.30 uur. De toegang is gratis. In verband met de verwachte belangstelling is aanmelding gewenst. Dat kan via noordbrabant@yarden.nl of info@ vdstappen.nl. ten van de Nederlandse EK selectieploeg en Euro pese topatletiek. Op het Europees Kampioenschap Cross 2005 in Tilburg na, heeft er in Nederland nog nooit een dergelijk sterk Europees veld aan de start gestaan. HORIZONTAAL: 1 compagnie; 3 garni- tiur;67 kruik; 9 hiel; 12 water in Noord- Urabant; 13 trend; 14 aanwijzend vnw.; K rivier in Italië; 17 plakken; 18 dag- anduiding; 20 plaats in Engeland; 22 babydoek; 24 voorgerecht; 26 muur- holte; 28 drank; 30 moeder (Fries); 31 donbekende; 32 vistuig; 34 twijg; 36 rogel; 37 benodigdheden; 41 uitroep; II voorzetsel; 43 ondernemingsraad; visdeel; 46 invasievogel; 51 spoed; B Europese rivier; 54 gevangenis; 55 persoonlijk vnw.; 56 groot water; 58 wet; 60 roofdier; 61 broze; 63 ge- leedschap; 65 ledemaat; 66 weefwijze; 68 familielid; 70 thans; 72 gazen weef- 473 borsteldier; 74 Griekse letter; 75 maaltijd; 76 voorzetsel; 77 veerkracht; Met het verloten van een retro scoo ter sluit Latenzo de succesvolle her opening van de vernieuwde winkel in Udenhout af. De recente meta morfose heeft veel extra ruimte en een eigentijdse uitstraling opgele verd. Klanten ontvingen afgelopen twee maanden loten, waarmee ze kans maakten op een gewilde retro scooter. Uit de grote berg namen is de winnaar bekend gemaakt. Ad en Nathalie de Vet uit Goirle ontvingen uit handen van Franck Kouwenberg van Latenzo de sleutels van het fel begeerde vervoersmiddel. Van de zes Latenzo-winkels heeft Latenzo in Udenhout de grootste col lectie dames- en herenmode. Man nen vinden er o.a. PME legend, Cast Iron, Boss Orange, State of Art, Mc Gregor en Bare Metal. Modebewuste vrouwen worden op hun wenken bediend met eigentijdse labels zoals DEPT, Vila, Expresso, Transfer, MAC en Esprit Collection. Absoluut uniek aan Latenzo is het deskundige kledingad vies en de persoonlijke aandacht die klanten standaard krijgen. Met twee standaard koopavonden, donderdag en vrijdag tot 21.00 uur, trekt Latenzo veel klanten die in het weekend liever iets anders ondernemen. De eerste lichting studenten van de Johan Cruyff University (JCU) Tilburg kreeg onlangs in het Tilburgse stad huis het propedeusegetuigschrift uit- ïreikt. De JCU is een differentiatie van opleiding Commerciële Economie, 'ortmarketing voor topsporters dus, staat nu ruim een jaar. Johan Cruyff University Tilburg artte vorig jaar met 25 studenten. Daarvan volgen er nu nog 16 de op- Door de euthanasiewet en de toe genomen aandacht voor palliatieve zorg in het algemeen en de palliatie ve sedatie in het bijzonder ontstaat vaker dan voorheen discussie over de beslissingen die men kan nemen, om uitzichtloos en ondraaglijk lijden te verlichten. Zorgt euthanasie, zoals die sinds 2002 in Nederland wettelijk mogelijk is geworden, inderdaad voor een goede dood voor degene die het betreft of voor de nabestaan den? Of laat de palliatieve sedatie mensen goed sterven en is dat een "betere" verlossing uit de lijdens weg? Zijn die twee wel vergelijkbaar en als er gekozen moet worden, wie doet dat dan? Het zijn deze vragen, die centraal zullen staan in het door Yarden Ver eniging Tilburg georganiseerde Yar den Mini-Symposium 2010. Deskun dige sprekers -dr. J. Bos, lid van de Sint is weer bijna in ons land en wil de graag een logeerplekje in Tilburg. Hij stuurde zijn Pieten op speurtocht en zij zagen dat de winkel van de Harerlse Smid in de Emmapassage zojuist was leeggekomen en belden direct naar Spanje. Daar wilde de Sint wel logeren. Het plekje is nu omge toverd tot een mooie logeerkamer met een fijn bed, een luie stoel en een warme openhaard net als in zijn Spaanse huis. Maar om de kamer voor Sinterklaas nog gezelliger te maken, vragen zijn hulppieten aan Cilevics Leonids, Letland 31, tdei op de Leonids. Het zou allemaal anders lopen. Met volle overgave veroverde Thijs in de laatste ronde een betere stelling tegen de Rus Andrej Filimonov, maar hij moest zich uiteindelijk neerleggen bij een remise. Aan het tweede bord blunderde Martijn van IJzendoorn te gen Cilevics Leonids, waardoor in de 9aat Dat beweert SP-gemei eindstand drie dammers met 13 pun- raadslid Bart van de Camp, ten waren terug te vinden. Na het no dige rekenwerk bleek de Let Cilevics de nieuwe wereldkampioen te zijn, voor titelverdediger Thijs van den Broek. In dit toernooi namen zes spelers van TDV deel, een unicum. In december word in Naaldwijk het WK junioren gespeeld. in ieders belang afgelost. De te ver baten uit transfers van oud-s van Willem II zouden in eerste ins tie gebruikt worden voor de aflos van deze financiering. "Maar of die ton ook echt afkomstig van transfers van oud-sf duidelijk", zegt Van de C ook niet te rijmen met de vel< die de gemeente onlangs ir stopte om de club voor faillis behoeden. Dat geld zou gebru^ den om de club te versterken, r' particuliere financiers vervroegt betalen." Door tegenvallende verkoop van sei- ger zoenkaarten en wedstrijdkaarten kan de Willem II zich volgens Van de Camp sporun vooralsnog niet permitteren om ex- en best terne financiers af te betalen. "Zeker De niet met door de Tilburgse gemeen- star schap opgebracht geld. Ik wil dat het college aan het bestuur van Willem II en aan de externe financiers duidelijk maakt dat deze snelle aflossing aan externe financiers zeer onwen en niet uit te leggen aan de Ti gemeenschap." De SP'er heeft schriftelijke vragen aan het gesteld. HORIZONTAAL: 1 purser; 6 willen; 12 iets; 14 keer; 16 Ob; 18 molengang; 19 ga; 20 ma; 23 t.t.; 24 zak; 25 worp; 27 gen; 29 emir; 31 bijna; 32 rakel; 34 mees; »Oss; 37 nut; 38 sec; 40 NNO; 41 fez; 42 pop; 43 Urk; 46 pit; 48 pel; 49 tri; 51 saai; «euvel; 55 aria; 56 plan; 58 lok; 59 glas; 60 lef; 61 it.; 63 ze; 64 mei; 66 on; 67 ver- wwd;69 Ee; 70 site; 71 riek; 73 lossen; 74 beslag. NK veldrijden jeugd De Koninklijke Nederlandsche Wielren Unie heeft de organisatie van het NK Veldrijden Jeugd 2012-2013 toege wezen aan de Stichting Wielerronde Moergestel/Oisterwijk (SWM/0). De stichting die in 2012 haar 30-jarig jubi leum viert, beschouwt deze toewijzing als een blijk van waardering voor het ja renlang promoten van de wielersport. Al sinds 1982 organiseert de stichting SWM/0 wedstrijden voor de jeugd en senioren, zowel op de weg als bij'het veldrijden. Zij beschouwt de organisa tie van het NK Veldrijden jeugd als een bijzondere en waardige afsluiting van het jubileumjaar. Multisporter De NederlandseTriathlonbond maakte afgelopen weekend de nominaties bekend van de sporter, sportster en i het jaar. Voor het eerst u' 'ij een belang- /ucii. ui kan gestemd "•-!van de Nederlandse (www.nedtriathlon- Op zaterdag 13 november organiseert tafeltennisvereniging TIOS '51 een top- evenement op tafeltennisgebied. Die dag komen namelijk de beste teams uit de Nederlandse bedrijfscompe- titie naar de hal van TIOS '51 aan de Bladelstraat in Tilburg om te strijden om het Nederlands kampioenschap bedrijfstafeltennis. TIOS '51 heeft de Nederlandse titel zelf al twee keer in de wacht gesleept, namelijk in 1992 en 1993. Vorig jaar werd zustervereniging S.O.V. Tilbria uit Tilburg Nederlands kampioen. Er zijn teams aanwezig van de bedrijfs- bonden uit Arnhem, Nijmegen, Gro ningen, Den Haag, Assen, Eindhoven, Breda en Tilburg. Het toernooi duurt van 9.00 uur tot omstreeks Toeschouwers zijn van hart< De toegang is gratis. gemengd dubbel in de speelsterk- tes 3 t/m 8. De jeugd speelt in de categorieën enkel, dubbel en ge mengd dubbel t/m 10, t/m 12, t/rh 14 en t/m 16 jaar. De jeugd speelt overdag tot 18.00 uur. Vorig jaar trok het toernooi ruim 300 spelers. De inschrijving is geopend op www.multifit.nl onder club Dongen. Meer informatie over alle tennisactiviteiten vind je op www. multifit.nl, of bel 0162-314265. De Plussupermarkten in Tilburg en omgeving krijgen ook dit jaar weer visite van de schoorsteenpieten. Kinderen kunnen bij PLUS een zelf gemaakte schoen zetten, door van een speciale kleur- en knutselplaat zelf een schoen te maken. Deze kleur- en knutselplaten zijn vanaf maandag 15 november gratis op te halen. De kinderen kunnen hun schoen thuis in elkaar zetten en versieren voor Sinterklaas en zijn schoorsteenpieten. De schoenen dernemers aanwezig, zoals Fashion Bodyshop Mevr. Vermeer. Om het helemaal compleet te maken ontvangen klanten deze avond een gratis goodybag. Karwei Oisterwijk is gevestigd aan het Sprendlingenpark 48 te Oi sterwijk. Karwei Tilburg-Noord is gevestigd aan de Von Suppestraat 35 en Karwei Tilburg-West aan de Brakman 77. Judo Een behoorlijke groep jeugdjudoka’s van sportcentrum Jan de Rooy uit Goirle nam afgelopen zondag deel aan het nationaal judotoernooi voor jongens en meisjes, dat door de judo club Haagse Beemden in Breda werd georganiseerd. Eerste plaatsen waren er voor Nina Breel -32 kg, Tess van Dooren -48 kg, Maud Spijkers -52 kg, Noortje Bogerd -44 kg en Vince Klijsen -38 kg. Tweede plaatsen: Cassidy van Boxtel -57 kg en Tomi Sweep -46 kg. Derde plaatsen waren er tenslotte voor Bregje Hulter- mans -40 kg en Jordi Sweep. NOAD Zaterdag 13 november: 14.30 uur NOAD B2-NEO '25 BI; 12.30 uur NOAD C1-WWZ Cl; 09.00 uur NOAD D3- Sarto D10; 10.15 uur NOAD E2-Willem II E2; 10.15 uur NOAD E3-Willem II E3; 11.15 uur NOAD E5-Helvoirt E4; 11.15 uur NOAD F3-Sarto F10. Zondag 14 november: 14.30 uur NOAD 1-GSBW1; 12.00 uur NOAD 2-Nevelo 2; 12.30 uur NOAD 3-VOAB 3. Maandag 15 novem ber: 19.30 uur NOAD A1 -OJC Rosmalen AlWoensdag 17 november: 18.30 uur NOAD CTWereDi C1. Dinsdag 1i vember: 19.30 uur NOAD O23-'t 023. kunnen tot en met zaterdag 27 november ingeleverd worden bij de Plussupermarkten in Tilburg en Udenhout. De supermarkt verwacht in de week van 29 november een bezoek van de schoorsteenpieten. Alle kinderen krijgen dan voor hun ingeleverde schoen een cadeautje. Ze kunnen de schoen op een be paalde dag weer ophalen. Wilt u weten welke dag, kom dan kijken bij de Plussupermarkt in uw buurt en lees de informatie in de winkel. l zou kunnen worden arwachten incidentele sporttalent van I J-spelers zal ook het publiek hierbij i i instan- rijke stem hebben. Er ka ossing worden via de site v< lie vier Triathlon Bond (v g is van baten bond.org). Daarnaast is er een belang- spelers, is niet Camp. "Het is ele tonnen in Willem II lissementte -bruikt wor- «..i, niet om ?gd af te Op zondag 28 november is zoals gezegd de re turn in Tilburg tijdens de Warandeloop. De beste vier Nederlandse atleten in de cross in Mol zijn in ieder geval geselecteerd voor de crossinterland in Tilburg. De ploegen worden door de bondscoach MiLa aangevuld met nog twee atleten. Hierbij worden de ranglijsten, de wedstrijd in Mol en de uitslag van de SPAR NK cross 2010 meegewogen. Meer informatie over de Warandeloop is te vinden op website www.warandeloop.nl. Diagram 1: 3-8? 01.31-27 22x31 02.28-22 17x37 03.38-32 37x28 04.33x02 31-36 05.42-37 21 -27 06.43-38 09-13 07.02-07 24-29 08.34x23 19x28 09.07-45 27-31 Thijs van den Broek heeft met gedeeltelijk succes zijn wereldtitel bij de aspiranten verdedigd. Wi hij de onderlinge confrontatie met Leonids winnen, hij kwam wat weerstandspunten te kort, om op de eerste plaats recht te kunnen laten gel den. Uitgerekend de 13 jarige Martijn van IJzen doorn, die vorig jaar te wereldtitel bij de Welpen wist te winnen, moest belissen over zijn lot. Na 3-8 neemt Leonids dam op 2. In plaats van 7.24- 29 zou ook 24-30 gekund hebben (volgens flits). De beslissende fout was echter 9. 27-31, 28-32 zou hier remise opgeleverd hebben met de wereldtitel voor resultaat. Na 27-31 37x26 36-41 pakte Leonids de titel via 38-32 26 45x47. Bij Karwei Oisterwijk, Tilburg-Noord en Tilburg-West is er op vrijdag 12 november van 18.00 tot 21.00 uur een Ladies Night. Een speciale koopavond in samenwerking met lokale ondernemers voor haar, maar ook voor hém! Met speciale aanbie dingen en 15% korting op alles. Naast de scherpe speciale aanbie dingen zijn in de bouwmarkt ook diverse kraampjes van lokale on- 78 lappenpop. VERTICAAL: 1 soort peper; 2 dieren geluid; 3 rekenopgave; 4 nobel; 5 uni form; 6 plaats in Gelderland; 7 vreemd; 8 vochtig; 10 waterstand; 11 handelaar; taal; 23 Europese taal; 25 eikenschors; 32 kwelder; 33 passenjV/alleenheer- Hart van Brabant ser; 35 insect; 37 voorzetsel; 38 vreem de munt; 39 handvat; 40 Engelse titel; Wandelsportvereniging Hart van Bra- 45 kippig; 47 poos; 48 rustig; 49 schaal; bant organiseert in de wintermaanden 50 betweter; 52 watering; 55 bijwoord; weer een serie winterwandelingen. 57 ieder; 58 sporenplant; 59 walkant; Het is voor de 50e maal dat de Tilburg- 60 afgelegen; 62 trek; 63 totale; 64 be- se wandelsportvereniging deze serie vlieging; 65 klok; 67 kolk; 69 scheeps- tochten organiseert. Op de zondag 14 vloer; 71 groente; 74 persoonlijk vnw. november wordt de spits afgebeten. De volgende wandelingen zijn op 12 december, 9 januari, 13 februari en 27 februari. De start is bij café Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2 in Tilburg, voor afstanden van 5,13,23 of 40 kilometer. de kinderen om een kleurplaat op te halen in een van de winkels in de Em mapassage. Ze kunnen deze kleuren en achterlaten in de brievenbus die voorde logeerkamer staat. De Pieten hangen 's avonds de kleurplaten op in zijn kamer, zodat Sinterklaas ze kan bewonderen. De goedheilig- man heeft ook wat kaartjes voor de Winter Efteling en die zullen worden verloot. Ben jij de gelukkige, dan zal Zwarte Piet jou op 5 december bel len. Dus kom eens kijken en haal een kleurplaat op! Junioren Onderdeel van de Warandeloop en de Nations Cup op zondag 28 november is de cross-interland voor junioren tussen Nederland en België. De tweele dige interland voor junioren vindt dit jaar voor de tweede keer plaats. Na het verlies van Nederland vorig jaar, zijn de atleten gebrand op een revan che. Op zondag 7 november reisde een team van junioren af naar het Belgische Mol voor het eerste deel van de crossinterland. Op zondag 28 novem ber is de return in Tilburg. De Nederlandse ploeg bestaat uit 24 atleten: zes jongens A, zes jongens B, zes meisjes A en zes meisjes B. Jongens A: Maikel van der Steen, Wouter Ploeger, Wouter Warndorff, Brian Kamstra, Hans Dilling en Komende zaterdag is alweer ronde 5 met in de ereklasse Lunteren-Micone. Op papier ontlopen de teams elkaar niet veel in kracht -1285 om 1275- en we zullen zien of de ereklasse-ervaring opgedaan in de lange jaren ereklasse voldoende punte .hfdkl. TDV-Dordrecht; Lunteren 2-PSV J. v.d. Hooff I I33 r I

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2010 | | pagina 11