Jouw bed vertelt wie jij bent! LEO NAAIJKENS- Besterdring 62a Tilburg T. 013-5444538 www.leonaaijkens.nl Kwaliteits matrassen extra groot ingekocht! 90x200cm van 399,- bij Leo Naaijkens Slapen 500,- inruilkorting* krijgen op uw oude bed. slaapt u lekkerder Op een goed ventilerend matras Inruil actieweken 18 Wonen zonol JMiiti SLAPEN 239,- per stuk, andere afmetingen op aanvraag zolang de voorraad strekt. 3.0 50% VOORDêei auping DETILBURGSE koerier DONDERDAG 21 OKTOBER 2010 PORTING! en in één keer beetje daarom niet aan te raden; I vraag naar de actievoorwaarden in de winkel. Let op! Geld lenen kost geld <*Jv shutters I 5046 GD Tilburg Uitgestelde betaling mogelijk! Vraag naar onze financieringsmogelijkheden en erkend Dpunt van aat 165 Tilburg 113) 455 53 05 woonsfeerbv.nl ’ER BON. en gewicht en wensen. ■HK Bij aankoop van 2 TEMPUR matrassen en2 elektrisch verstelbare bedbodems krijgt u de bedombouw met hoofdbord uit de Prestige Bedcollectie cadeau! keuzes te maken voor de Voerd jn neutrale kleuren, gunstiger dan een opvallend en slaapkamer, stap je altijd trendgevoelig exemplaar. Een neutrale lamp kan langer k Uk~<l j.3 re- stylen en een ander kleurenpallet te hanteren. De ultieme sfeerverlichting in de slaapkamer blijft natuurlijk de kaars, den we onze batterij weer op. Dit gebeurt het meest effectief als de slaapka mer een afspiegeling is van de persoon die er Slaapt, (bron: Perscentrum Wonen) Bovendien krijgt u bij Auping bij aankoop van twee matrassen, nu ook nog eens de 2e matras voor de halve prijs* En al is het misschien maar voor het gevoel, volgens ons ligt dat nog net even wat lekkerder. Door passende keuzes te maken voor de slaapka mer, wordt er een ruimte gecreëerd die aansluit bij de persoonlijkheid en wensen. Het belang hier van mogen we niet on derschatten. De dag be gint en eindigt tenslotte in deze ruimte en we bren gen er een derde van ons leven door! 's Nachts la- °PÜW 2ernatra s’* Auping boxsprings dekbedden. Door passende de aankoop van een lamp is een neutraal model, uitge- keuzes te maker. voor da voerd jn neutrale kleuren, gunstiger dan een opvallend en fle slapen ongeveer een derde van ons hele leven. Waarom zouden we dit dan niet zo aangenaam mogelijk maken? Bovendien, voor een goed humeur, meer energie, alert heid en creativiteit is een goede nachtrust essentieel. Hóe we slapen is daarom belang rijk: een drukverlagend matras, een dekbed dat ventileert en de sfeer in de slaapkamer dragen allemaal bij aan een betere nachtrust. Ecoen ergonomie zijn tegenwoordig óók bij de ontwikkeling van slaapkamerartikelen de kernwoorden, zonder daarbij afbreuk te doen aan comfort en sfeer. Deze punten zijn zeer persoonsgebonden: de slaapkamer vertelt dan ook veel over de persoon die er slaapt. Net als vorig jaar zien we dat ergonomie nog steeds én steeds meer een belangrijke rol speelt bij de ontwikkeling van bedden. Ingebouwde massagesystemen zijn misschien net voor iedereen weggelegd maar ook voor het ‘gewone’ matras geldt dat deze niet achterblijft. Ergonomische ont takelingen dringen door tot alle slaapkamer-regionen en egenlijk bestaat er niet meer zoiets als een ‘slecht’ ma ltas. Belangrijk is vooral dat je de producten kiest die bij je «en: bij jouw slaapbehoeften, slaaphouding, lichaam, Soorten matras ...oneon Een koudschuim matras bijvoorbeeld, is door de open celstructuur goed vochtabsorberend en biedt goede on- ■FJtf dersteuning. Bij polyether matrassen ontstaat er sneller 1 - een kuil, door de gesloten celstructuur. Latex matrassen zijn schimmelwerend en erg veerkrachtig en ook pocket- m vering matrassen zijn extra veerkrachtig door de interne veren. Traagschuim matrassen vormen zich goed naar het met het juiste been uit bed! mee, ook als wordt besloten de slaapkamer geheel te' lichaam, waardoor het overal optimale ondersteuning biedt - en drukverlagend werkt. Dit geldt ook voor het gelmatras, Licht in duisternis dat zich geheel naar het lichaam vormt. Relatief nieuw is De slaapkamer is aan ver- romantiek ten top! het luchtgeveerde matras. Dit matras beschikt over een anderende woonmode on- luchtkem die met één druk op de knop harder of zachter in- derhevig. Iets dat echter gesteld kan worden, waardoor de ondersteuning en lighou- niet zal veranderen is het ding veranderen. Hiermee is de slaaphouding én nachtrust Goede keuzes, betere nachtrust gegeven dat verlichting volledig naar eigen wens in te stellen. Topmatrassen zijn Evenveel keuze als er is in matrassen, is er ook in kussens de sfeermaker bij uitstek inmiddels een bekend verschijnsel en komen de hygiëne en dekbedden. Voor alles geldt dat de persoonlijke wensen is, ook in de slaapkamer, en het comfort ten goede. Een nieuw verschijnsel zijn de en eigenschappen onder de loep moeten worden geno- Met een goed matras zorg ‘gespleten’ topmatrassen. Deze zijn aan de bovenkant als men, voor een goede keuze en dus goede nachtrust. Dons je voor een comfortabele het ware ingeknipt tot heuphoogte, waardoor de rugdelen is bijvoorbeeld voor dekbedden een goed vulmateriaal: het slaaphouding, met de juiste van tweepersoonsbedden individueel verstelbaar zijn. Een is een natuurlijke warmhouder, onderhoudsvriendelijk, licht styling zorg je voor een ont- fijne oplossing als de één wil slapen en de ander nog wil in gewicht en veerkrachtig. Kameelharenvulling heeft de- spannen sfeer en met ver lezen. Met de aankoop van een matras is de keuze voor de zelfde zachtheid, is isolerend en goed vochtabsorberend. lichting zorg je voor dat ex- juiste bedbodem - lattenbodem, spiraal of boxspring al of Het voordeel van deze natuurlijke vullingen is dat ze ge- tra beetje romantiek. Felle niet met verstelbaar hoofd- of voeteneinde - minstens zo schikt zijn voor alle seizoenen, omdat ze zich aanpassen verlichting is in deze ruimte belangrijk. Bovendien ‘werken’ sommige matrassen beter aan extreme kou maar ook aan extreme warmte. Een syn- daarom niet aan te raden; op bepaalde bedbodems. Goede voorlichting is op dit punt thetisch dekbed is niet aan te raden bij overmatige tran- zacht, sfeervol en dimbaar dus van belang. spiratie. Kies in dat geval voor wol of dons. Voor mensen licht heeft de voorkeur. Bij I Xj I bij aankoop van een compleet 2-persoons slaapsysteem kunt u tot wel 1 die tijdens de zomernachten last hebben van de warmte, voor

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2010 | | pagina 19